2015 17.března 2015

Zvuky v brazilském Cinema: Guile Martins a zvuk "The City je jeden?"

Záludnost

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). Rozhovor s Guile Martins , odpovědný za řádné návrh " Město je jedním "(Adirley Queiroz, 2011).

William Farkas: Jak jste se dostal do "Město je jedním"? Máte předchozí vztah s Adirley?

Guile Martins se setkal Adirley v roce 2006, během filmového festivalu v Florianopolis. Sobre a Maré ”. Náš krátký byly zobrazeny, on se " RAP - roh Ceilândia "a já s" O Tide ". Mluvili jsme hodně, ale myslím, že víc o fotbale, než kino. Sešli jsme se v roce 2009 na festivalu Brasilia, byl jsem tam představí dokument " Tarabatara ", ve které jsem řídit a editace zvuku. V té době jsem se Ceilândia vzít vodopád lázní v krásných vodách Goiás, něco, co mě velmi potěšilo, vysílaný trochu bolest, že jsou ve městě Brasilia, územním plánem, neznámé a nehostinné místo pro mě. V Ceilândia zaslechl zvuk vozů, prodejců veletrhu, lidí, kteří jdou na ulici, fotbalové zápasy na každém rohu, konečně, lidskou krajinu a zvuk velmi odlišné od hlavního plánu a filmového festivalu okruhu. To bylo, když jsem se zúčastnil " Den Strike "v domě Adirley a mluvil více o zvuk, jak si vytvořit zvuky Ceilândia a další rozbité, aniž by se uchýlil k použití" natáčení zvuku a sirén v dálce, "že oba vadilo jako estetický návrh. Mluvíme o zvuky, které slábnout v průběhu času, se Brousek na nože, která je dodavatelem Bidzu ...

Pokračovat ve čtení


2015 06.03.2015

Zvuky v brazilském Cinema: Fernando Henna a Daniel Turini a zvuk "Avanti Popolo" a "City je jeden?" - Část III

město a tak

Daniel Turini . Třetí a závěrečná část rozhovoru se zvukovými odborníky Fernando Henna a Daniel Turini . Zvuky " City je One "(Adirley Queiroz, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. William Farkas: O "City je jen [1]" Myslím, že je úplně jiný případ. Někteří se snaží obnovit v post-produkci, některé věci, zajistit srozumitelnost některých plánů a vytvořit mix, který držet film. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. Občas, film flirtuje s estetikou zvuku hyper-realistické [2], které máte stav jednání zcela zesíleny všechny události zvuk, produkce zvuky, které výrobní dokument tak by sotva zaznamená , Pak jsem zvědavý, jestli ten zvuk hyperrealismus estetika byl náznak Adirley .

Fernando Henna: Kdo může více vhodně odpovědět na vás je stejná Guile Martins . Než sem přišel, tento vůz Klíčovou věcí například měli v editaci obrazu, musí být dohoda mezi nimi. Co je dost, je chytrý výborný pro editaci zvuku. Velmi málo zvuky databáze, všechny zvuky zachycené během filmu, a to i na místě. Myslím, že když Guile dělal zvuk ...

Pokračovat ve čtení


2015 23.února 2015

Zvuky v brazilském Cinema: Fernando Henna a Daniel Turini a zvuk "Avanti Popolo" a "City je jeden?" - Část II

Avanti Popolo

Daniel Turini . Druhá část rozhovoru se zvukovými odborníky Fernando Henna a Daniel Turini . Stavba zvuku " Avanti Popolo "(Michael Wahrmann, 2012).

William Farkas: O "Avanti Popolo", jak jste zadali film? Jak jste si Michael Warhmann přiblížil? Měl zvukové návrhy v pre-produkce?

Daniel Turini: Vlastně Misha natočil film jako krátký film už s myšlenkou, že by to mohlo dát více materiálu, má nějaké delší plány. Věděl jsem, že Misha předtím, festivaly, společné přátele, ale neměli jsme žádný kontakt s filmem začít pracovat na tom. To vše jsem mluvil o pre-produkci, a to i myslet jako zvukový technik bude jednat, ne. Co se stalo, bylo to, že zvukař byl finišer zvuk krátký film, ten, kdo editoval zvuk chůze.

Pokračovat ve čtení


2015 18.února 2015

Zvuky v brazilském Cinema: Fernando Henna a Daniel Turini a zvuk "Avanti Popolo" a "City je jeden?" - Část I

bratrstvo zvuků a doutníků

Daniel Turini . První část rozhovoru se zvukovými odborníky Fernando Henna a Daniel Turini . Školení a hluk generace: myšlení zvuk filmu.

William Farkas: Jak jste se přiblížil zvuk vesmíru ve filmech?

Daniel Turini: Já jsem natočit USP (audiovizuální míře škola komunikace a umění, univerzity v Sao Paulo), a již v průběhu specializovala na zvuk a připojit mě, když jsem začal pracovat už dělá zvuk a pracovali s zvuk protože. Dělat jiné věci, mám krátké filmy, které jsem namířených jsem scénář, dělat jiné věci, ale pracovní den na den se zvukem. Je to cílenější přístup v příběhu, takže můj trénink je drama, dramatický vývoj. Takže to není jako nesmysl práci se zvukem nebo skriptu či jiných oblastech. Já jsem vlastně pracoval s vývojem dramatu v čase. Samozřejmě existuje několik oblastí, ve filmu, ale já bych definovat trochu jako v průběhu času zvuku je zásadní, nebo montáží nebo struktury skriptu. Myslím si, že moje specialita funguje to, pochopit tuto strukturu prostřednictvím zvuku nebo jiných jazyků a pracovat. A to je trochu výš trochu s tvorbou Fernando (Henna).

Fernando Henna: Jaký je opak toho! (Smích). Šel jsem do zvuku pro film náhodou. Pracoval jsem v reklamní studio a jeden z tamních dělníků pracovala ve studiu Miriam Biderman a nabídl místo pro ni, že skončila nepřijímá, a zeptal se, jestli chci, kdybych věděl, jak to udělat. Řekl jsem ano, pro obě strany. Ale byla to lež, jsem neudělal, jen jsem chtěl. Byl jsem tam ve středu drzost, ve studiu Mirian, nazvaný al efekty filmy a dostat se tam, že se zeptal, jestli jsem věděl, jak to udělat, a řekl jsem ne, ale to mělo něco lepší znalosti Pro Tools a některé technické věci do pořádku, a měli zájem. Jen vstupu do této vlny, vstup půl vlny, editovat kroky ...

Pokračovat ve čtení


2015 15.ledna 2015

Rozhovor s zvukové režie José Luis Díaz

JLD

ABC . Jsem spojené s brazilskou Asociací kinematografie od roku 2000. V roce 2002 jsme uspořádali v Rio de Janeiru první setkání zdravých odborníci v ABC . Pro nás vykonávat činnost v Sao Paulu v témže roce, jsem pozval Carlose Klachquin , který byl Dolby konzultant pro Latinskou Ameriku, přednášku o historii zvuku v kině technologií. Brzy poté, co nastoupil do ABC a dělali mnoho věcí dohromady. V roce 2010, přemýšlet o tom, kdo jsme mohli pozvat z vnější strany Brazílie, za zvuku diskusi v týdnu ABC . O Segredo dos Seus Olhos “, ganhador do Oscar de Melhor Filme Estrangeiro daquele ano. Carlos mi navrhl José Luis Díaz , a řekl nám něco o posledním zaměstnání, kterou zastával Zvuková režie " The Secret v jejich očích ", držitele Oscara za nejlepší zahraniční film roku.

8º Festival Cinemúsica em 2014, em Conservatória, RJ. V následujících letech budeme pokračovat tak, aby odpovídala, když byl pozván k účasti na druhého národního setkání brazilské Cinema Sound profesionály , která se konala v 8 Cinemúsica festivalu v roce 2014, v registru, RJ. Tam, on a Guido Berenblum , kdo byl jeho žák, která se konala diskuse o zvuku v Argentinské kině. Byla to skvělá příležitost pro, přes zvuk, by mohl posílit vazby mezi naší kinematografie.

Relatos Selvagens , filme de enorme sucesso de público na Argentina e atualmente em cartaz no Brasil, onde também tem feito sucesso. Práce na kterém José Luis Díaz nám představil byl na řádné provedení Wild zpráv , obrovský trhák filmu v Argentině a v současné době k vidění v Brazílii, kde byl také úspěšný. José Luis má kanál YouTube, kde velkoryse poskytuje informace o zvuku v kině. Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ) no final de outubro de 2014. Nedávno Nahrál 4 videa natočená během přednášky, která koordinované během expozice Caper ( Argentina komora poskytovatelů a vysílání Equipment Manufacturers ), na konci října 2014.

Pokračovat ve čtení