2015 17.června 2015

Podívejte se na tabulky Week 2015 ABC

Oni jsou nyní k dispozici pro on-line tabulky prohlížení ABC týdnu 2015 , která se konala 13-15 května v kině brazilském v Sao Paulu. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Podporovaná brazilské asociace kinematografie , ABC Week je jedinečnou příležitostí v zemi setkání osobností z různých oborů filmu odrážejí na jeho trh práce. Také poskytovat debaty, konference, panely a mistrovské třídy, které přímo přispívají k pokroku brazilské kinematografie.

Letos zvuk debata byla přítomna především v následujících tabulkách:

José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles e Armando Torres Jr. Zvuk v televizním seriálu - "Řešení různých zvukových aspekty v televizním seriálu. - Zachyťte přímý zvuk do post-produkci a dokončovací proces", s José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles a Armando Torres Jr.

Úvod do Sound na audiovizuální (TV seriál, dlouhý, krátký a dokumentární) - "Čtení scénář, poslouchat režiséra, který můžeme vyjádřit prostřednictvím zvuku. Všechny zvuky jsou již v Direct Sound? Používejte a problematické. Význam hlasu. "S Tide Borges a Carlos Abbate .

I pokračovat ve čtení


2015 23.dubna 2015

ABC Week 2015

týden abc 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. Od 13. do 15. května Brazilská asociace kinematografie ukazuje týden ABC v roce 2015 . S nabitým rozvrhu konferencí, panelů a diskusí s osobnostmi z různých oblastí Brazílie a zahraniční kina, akce se koná v kině brazilském v Sao Paulu Je otevřena pro veřejnost se vstupem zdarma.

V letošním roce, týden má dvě tabulky věnované filmového zvuku. Jsou oni:

Den 14/05, čtvrtek:

10h - Sound v televizním seriálu
"Řešení různých zvukových aspekty v televizním seriálu. - Zachyťte přímý zvuk do post-produkce a dokončovací proces"

Potvrzené účastníci:

José Luiz Sasso (Mixer)
Luiz Adelmo Manzano (Sound Supervisor)
Rodrigo Meirelles (Executive poradce Audio)
Armando Torres Jr. (Mixer)

15.května, v pátek

17h - Úvod do zvukové na audiovizuální (TV seriál, dlouhý, krátký a dokumentární)
"Čtení skript, poslouchat režiséra, který můžeme vyjádřit prostřednictvím zvuku. Všechny zvuky jsou již v Direct Sound? Používejte a problematické. Význam hlasu. "

Potvrzené účastníci:

Tide Borges (Sound Technician)
Carlos Abbate (Sound Director)

I pokračovat ve čtení


2015 8.4.2015

II Městský konference o hluku, vibrací a narušení Sonora

Konference hluk
Dne 27., 28. a 29. dubna, město São Paulo-SP se zabývá podruhé boji proti hluku v jejich městském prostředí. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. II Konferenční sál hluk, vibrace a Rušení Sonora , sponzorované Magistrátu města São Paulo a brazilské Asociace pro Quality Akustika ( ProAcústica ), se koná u příležitosti "Mezinárodního Awareness Day hluku", International Noise Awareness Day (Inad), jejíž oficiální datum letos 30. dubna.

Smyslem akce je vnímavost veřejné orgány a společnosti obecně o negativních dopadech hluku a zvukových vibrací na lidské zdraví, a tím vytvoření efektivních směry pro legislativní a administrativní opatření.

Akce je otevřena pro veřejnost a zdarma, ale je omezený prostor a vyžaduje dokončení "registračního formuláře".

Zkontrolujte, zda plán a více informací na: II Městského konference o hluku, vibrací a narušení Sonora


2015 17.března 2015

Zvuky v brazilském Cinema: Guile Martins a zvuk "The City je jeden?"

Záludnost

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). Rozhovor s Guile Martins , odpovědný za řádné design " města je One "(Adirley Queirós, 2011).

William Farkas: Jak jste se dostal do "Město je jedním"? Máte předchozí vztah s Adirley?

Guile Martins: Adirley se setkal v roce 2006 během filmového festivalu v Florianopolis. Sobre a Maré ”. Náš krátký byly zobrazeny, on s " RAP - roh Ceilândia "A já s" Na Tide ". Mluvili jsme hodně, ale myslím, že víc než o fotbale kině. Znovu jsme se potkali v roce 2009 na festivalu Brasilia, byl jsem tam představí dokumentární film " Tarabatara ", ve které jsem řídit a editace zvuku. V té době jsem vím Ceilândia vzít vodopád koupel v krásných vodách Goiás, něco, co mě velmi potěšilo, vysílal malou bolest, že jsou ve městě Brasilia, pilotní plán, neznámé a nehostinné místo pro mě. V Ceilândia jsem slyšel zvuk vozů, prodejců veletrhu, lidí, kteří jdou na ulici, fotbalové hry na každém rohu, konečně, lidskou krajinu a zvuk velmi odlišné od územním plánem a filmového festivalu okruhu. To bylo, když jsem se zúčastnil " Den Strike "v domě Adirley a mluvil více o zvuku, jak si užívat zvuky Ceilândia a další zlomené, aniž by se uchýlil k použití" snímání zvuku a sirén v dálce, "že obě obtěžoval jako estetický návrh. Mluvíme o zvuky, které slábnout v průběhu času, se Brousek na nože, jednoho dodavatele Bidzu ...

Pokračovat ve čtení


2015 6.03.2015

Zvuky v brazilském Cinema: Fernando Henna a Daniel Turini a zvuk a "City je One" - část III "Avanti Popolo?"

město a tak

Daniel Turini . Třetí a závěrečná část rozhovoru s profesionálním zvukovým Fernando Henna a Daniel Turini . Zvuky " City je One "(Adirley Queirós, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. William Farkas: O "City je jen [1]" Myslím, že je to úplně jiný případ. Někteří se snaží obnovit v post-produkci, některé věci, zajistit srozumitelnost některých plánů a vytvořit mix, který držet film. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. Občas, film, flirtuje s estetikou zvuku hyper-realistické [2], kde máte podmínku sluchu spíše zesílený ve všech akcích Sound, vydávat zvuky, které v dokumentárním způsobu výroby, by bylo velmi nepravděpodobné zaznamenány , Pak jsem zvědavý, jestli ten zvuk hyperrealismem estetika byl náznak Adirley .

Fernando Henna: Kdo může odpovědět na vás se stejným vlastnosti je Guile Martins . Než sem přišel, tento vůz Klíčovou věcí například měli v editaci obrazu, to musí být dohoda mezi nimi. Co je dost, je chytrý výborný pro editaci zvuku. Velmi málo zvuk banka, všechny zvuky zachycené během filmu, ve stejných lokalitách. Myslím, že když Guile udělal zvuk ...

I pokračovat ve čtení