2014 09.09.2014

Jaké tajemství skrývají soundtracky?

výtvarník

Program The Art of Artist 's TV Brazílie, produkoval speciální edici na "odhalit tajemství, které leží za soundtracky, umělecký žánr, který spojuje hudbu, hlasy, zvuky a různé zvukové efekty dát více života a vzrušení k filmům , romány, divadelní hry a televizní programy. "

Tato Taborda , o gerente-executivo de música da TV Brasil Ricardo Vilas , e Flavia Ventura , que compõe algumas trilhas para o próprio Arte do Artista. Program se opírá o svědectví z renomovaných odborníků v této oblasti, jako skladatele Davida Tygel , dirigent a hudební producent TATO Taborda , výkonný ředitel hudební TV Brazílie Ricardo Vilas , a Flavia Ventura , který se skládá tracky pro umění samotné Artist.

Podívejte se na kompletní program Page "Co tajemství skrývat soundtracky?": The Art of the Artist


2014 26.srpna 2014

8. Festival CineMúsica

8. Festival CineMúsica
8º Cine Música – Festival de Cinema de Conservatória , único festival de cinema do país dedicado exclusivamente à trilha sonora dos filmes. 04 až 7.září se děje ve městě registrátora-RJ 8. Cine Music - filmového festivalu konzervatoři , jen filmového festivalu v zemi, určenými výhradně pro soundtrack k filmu. Letošní téma je forró a akce je otevřená pro veřejnost se vstupem zdarma!

Připomínajíc, že festival dostává také letošní druhé celostátní setkání profesionálů zvuk brazilské kinematografie .

Následuje seznam filmů a oceněných profesionálů v 8. Festival Cine Hudba :

Trophy CineMúsica

Nejlepší zvuk: " Sylvester "(ocenění: Lina Chamie, Eduardo Santos Mendes, Luiz Manzano Adelmo, slapy Borges, Brazílie René Louis Robin, Eric Christani Ribeiro, Luiz Fernandesem a Ricardo Farias)

Nejlepší zvuk Mixer " Serra Pelada "(cena: John Godoy, Marcelo Raposo a Ubiratan da Silva - Bira)

Nejlepší Míchání a nejlepší Hluk pokoj (Foley): " Tattoo "(ocenění: Ricardo Cutz, Philip Burger a Renato Marques Galimberti)

Nejlepší zvukový design: " Praia do Futuro "(ocenění: Waldir Xavier)

Nejlepší střih zvuku: " Morro dos Prazeres "(ocenění: Bernardo Uzeda)

Nejlepší zvukové efekty: " River Stream "(ocenění: Ricardo Reis Chui)

Best Original Song: " Chlapec a svět "(vítězové: Ruben Feffer a Gustavo Kurlat)

Nejlepší píseň: " Když jsem byl živý "(vítězové: Marco Dutra a Caetano Gotthard)

Nejlepší hudební výběr " exulanty sopky "(ocenění: Fábio Andrade)

Nejlepší Směr kopírování: " Sladké Azbest "(ocenění: Guto Parente a Erik Paiva)

Short Light Trophy

Nejlepší zvuk: "9493" (ocenění: Marcellus L.)

Nejlepší zvukový design: "Ať Diana v klidu" (ocenění: Carlos Černá Hora a Cláudio Nascimento)

Nejlepší zvuk Mixer: "Všechny tyto dny, když jsem Stranger" (ocenění: Evandro Lima)

Programação Completa do 8º Festival CineMúsica Zkontrolujte také, zda se na kompletní rozpis festivalu 8 Cine Hudba : plný rozvrh na 8. festivalu CineMúsica


2014 17.srpna 2014

II National Meeting Professionals Zvukové brazilské kinematografie

II Meeting

Ve dnech 05. a 06. Setembro se děje ve městě registrátora-RJ na II National Meeting Professionals Zvukové brazilské kinematografie . Tato akce si klade za cíl přispět k větší integraci mezi profesionály řádného národní kinematografie. Váže   8. Cine Music - Film Festival konzervatoři , je příležitostí k prezentaci činnosti související filmový zvuk světa v zemi, je také zbrusu nový prostor pro reflexi a diskutovat o otázkách souvisejících s audiovizuálním dosažení trhu, vzdělávání a hledat zvuk filmu v Brazílii. Setkání se skládá z diskusních stolů, přednášek a semináře, které doplňují programování Cine hudby, jen filmový festival v zemi, určenými výhradně pro soundtrack k filmu. Letošní novinkou je také účast dvou zahraničních hostů discorrerão o zvuku v kině Latinské Ameriky.

Akce je otevřena pro veřejnost a vstupné je zdarma!

2014 Schedule II ENPSCB:

Umístění - Hotel Skalní  

5 září - pátek

6 září - sobota


2014 31.července 2014

Syntéza I ENPSCB

I a II ENPSCB

Syntéza First National Meeting Professionals zvuk brazilské kinematografie

7º Festival CineMúsica , de 5 a 7 de Setembro de 2013, em Conservatória, Rio de Janeiro, em busca de garantir qualidade para a produção e exibição do audiovisual brasileiro nas salas de cinema, festivais nacionais, televisão e em novos formatos. My, účastníci První národní setkání odborné brazilského Cinema Sound , jsme se sešli v 7. Festival CineMúsica 5 do 07.9.2013, v zimní zahradě, Rio de Janeiro, v úsilí k zajištění kvality pro výrobu a uvádění audiovizuálních Brazilský v divadlech, národních festivalů, televize a nových formátů.

Klademe důraz na tom, jak zásadní význam pro kvalitu zvuku audiovizuálního produktu je, že různé oblasti související s znít výroba - přímý zvuk, střih zvuku a mixování hudby - do styku a jsou dobře integrovány do přípravy a realizace díla od počátku . Proto mají v úmyslu podpořit efektivnější a větší integraci mezi různými fázemi práce profesionálů v audiovizuálním průmyslu, že zvuk ze skriptu se zobrazí audiovizuálního díla postupy.

Jsme si vědomi toho, že dynamika audiovizuální tvorby, která se v současné době zavedené nepříznivé pro audiovizuální díla, kvalitu zvuku, zejména v oblasti rozpočtové problémy, plán a hodin práce.

Bereme na vědomí, že vzdělání je skutečně cesta, která je uvedení nových odborníků na trhu, a proto toto školení prostor má podnítit větší přímý dialog s trhem.

Chápeme, že je důležité zachovat historii procesu realizace filmů, které by měly být spojeny s firmami a odborníky, kteří pracují v oblasti zvuku. Hledat alternativy k archivaci a zachování historie samotných filmů.

Hájíme přítomnost vyškolených zvukových techniků pro testování zvuku před projekcí filmů v divadlech, festivalech a jiných místních filmové výstavy. Vzhledem k nízké kvalitě filmové projekce v současné době pozorované v brazilském výstavní okruh, jsme viděli význam tohoto procesu a potřebu zařízení povolit přítomnost vyškolených zvukových techniků, stejně jako výrobci vyžadují a financovat tyto testy před projekcí jeho vlastních filmů .

Budeme pokračovat v tomto procesu ve Professionals II National Meeting Sound of brazilské kinematografie , se bude konat dne 8. Cine hudebního festivalu v roce 2014.

Účastníci IENPSCB


2014 15.června 2014

Hlasitě a dobrý zvuk

hlasitě a jasně

Hlasitě a dobrý zvuk je série čtyř televizních epizod, které zkoumaly trajektorii zvuku v brazilské kinematografie. Se směrem a prezentaci Simone Zuccolotto, byl vysílán v roce 2013 na Channel Brazílii . Navzdory tomu, že komplexní programy jsou k dispozici on-line, zajímavé kousky lze udělit na níže uvedené odkazy: