2015 15.ledna 2015

Rozhovor s zvukové režie José Luis Díaz

JLD

ABC . Jsem spojené s brazilskou Asociací kinematografie od roku 2000. V roce 2002 jsme uspořádali v Rio de Janeiru první setkání zdravých odborníci v ABC . Pro nás vykonávat činnost v Sao Paulu v témže roce, jsem pozval Carlose Klachquin , který byl Dolby konzultant pro Latinskou Ameriku, přednášku o historii zvuku v kině technologií. Brzy poté, co nastoupil do ABC a dělali mnoho věcí dohromady. V roce 2010, přemýšlet o tom, kdo jsme mohli pozvat z vnější strany Brazílie, za zvuku diskusi v týdnu ABC . O Segredo dos Seus Olhos “, ganhador do Oscar de Melhor Filme Estrangeiro daquele ano. Carlos mi navrhl José Luis Díaz , a řekl nám něco o posledním zaměstnání, kterou zastával Zvuková režie " The Secret v jejich očích ", držitele Oscara za nejlepší zahraniční film roku.

8º Festival Cinemúsica em 2014, em Conservatória, RJ. V následujících letech budeme pokračovat tak, aby odpovídala, když byl pozván k účasti na druhého národního setkání brazilské Cinema Sound profesionály , která se konala v 8 Cinemúsica festivalu v roce 2014, v registru, RJ. Tam, on a Guido Berenblum , kdo byl jeho žák, která se konala diskuse o zvuku v Argentinské kině. Byla to skvělá příležitost pro, přes zvuk, by mohl posílit vazby mezi naší kinematografie.

Relatos Selvagens , filme de enorme sucesso de público na Argentina e atualmente em cartaz no Brasil, onde também tem feito sucesso. Práce na kterém José Luis Díaz nám představil byl na řádné provedení Wild zpráv , obrovský trhák filmu v Argentině a v současné době k vidění v Brazílii, kde byl také úspěšný. José Luis má kanál YouTube, kde velkoryse poskytuje informace o zvuku v kině. Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ) no final de outubro de 2014. Nedávno Nahrál 4 videa natočená během přednášky, která koordinované během expozice Caper ( Argentina komora poskytovatelů a vysílání Equipment Manufacturers ), na konci října 2014.

Pokračovat ve čtení


2015 05.01.2015

Sound "Wild Reports" - část IV

Relatos Selvagens ” (Damian Szifrón, 2014) que ocorreu na CAPER 2014 ( Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Falamos um pouco de dublagens. Čtvrtá a poslední část rozhovoru o zvuku " Wild zpráv "(Damian Szifrón, 2014), k němuž došlo v rokům 2014 ( Argentina komora poskytovatelů a rozhlasových Equipment Manufacturers ). Bavili jsme se trochu dabing.

Dialog editor "Salvaje zpráv" bylo Nahuel Palenque . Úkoly pro editaci byly tak pracné, že jiný editor, Matías Vilaro, byl zodpovědný jen za úpravu dabing, ne k dalšímu zatížení Nahuel. Během rozhovoru nejsou kotovány Nahuel Palenque. Ale tady jsem vám úvěr.

José Luis Díaz , na začátku rozhovoru, ukazuje úryvek z filmu " Vino pro Robar ". José Luis upozorňuje na frázi "Není to moje chyba,", kde si můžete slyšet šum na pozadí (putovní auto kola). Pokračovat ve čtení


2014 23.prosince 2014

Sound "Wild Reports" - část III

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Třetí část rozhovoru o zvuku " Wild zpráv "(Damian Szifrón, 2014), k němuž došlo v rokům 2014 ( argentinské komory poskytovatelů a Broadcasting Equipment Manufacturers ).

Gustavo Santaolalla krátce vypráví svůj vztah s "Wild Reports", ve videu poslal na konferenci. On také mluví o základní editaci hudby.

José Luis Díaz říká, že hudba je důležitým prvkem ve filmu. Poplatek hudby "Wild Reports" Gustavo Santaolalla byl, kdo žije v Los Angeles. Takže nebyl přítomen na konferenci a poslal video mluví o pracovním procesu ve filmu. Jeho první kontakt s filmem bylo, když jsem byl na dovolené se svou rodinou v Mendoza - v Argentině, kdy producent byl schopen se s ním spojit. O několik měsíců později, opět v Argentině, Gustavo bere na vědomí příběhy "Wild zpráv" z doporučení od přítele. Po přečtení knihy příběhů o "Wild zpráv", Gustavo ptá se jeho přítel předloží Damian Szifrón , protože jsem chtěl být ve filmu. A konečně, v Belgii, dva se setkal osobně. V době, kdy se stalo festivalu v Gentu, hudební a divadelní festival, kde Gustavo Santaolalla účastnila jako porotce.

Pokračovat ve čtení


2014 20.prosince 2014

The Sound "Wild Reports" - část II

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). O tema desta segunda parte foi o desenho sonoro de ambientes e efeitos. Quem fala sobre este assunto é o editor de som Gonzalo Matijas . Druhá část přednášky o zvuku " Wild zpráv "(Damian Szifrón, 2014), k němuž došlo v rokům 2014 ( Argentina komora poskytovatelů a televizní vysílání vybavení výrobců ). Tématem druhé části bylo, že zvukový design prostředí a účinky. Kdo mluví o tom, je zvukový editor Gonzalo Matyáš .

José Luis Díaz , zvukový designér filmu, říká editor Pablo Barbiere tvrdě pracoval. Když skončil, režisér a následně úpravou a změnou pořadí příběhů v rámci filmu. A tato práce trvat dlouho. Když režisér dokončení úprav materiál byl pro post-produkci zvuku a Gonzalo Matijas začal dělat design prostředí a účinků filmu (zatímco Nahuel Palenque byl editaci dialogů).

Gonzalo říká, že jednou z největších výzev filmu se zabýval 6 různých příběhů, z nichž každý má své momenty vyprávění a nezávislého výsledek napětí. V normálním filmu, jsou některé klíčové momenty, kde se nejvíce požadované konstrukce prostředí a vlivů. V "Zprávy Salvaje" Měl 6 příběhy. Každý z jejich vyprávění, komplikací, které vyžadují více zvuku projektové práce. Práce přímého zvuku, aby se zvuky polevy na místě (wild stopy) značně usnadnilo práci v post-produkci.

Pokračovat ve čtení


2014 18.prosince 2014

Sound "Wild Reports" - část I

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). První část rozhovoru o zvuku " Wild zpráv "(Damian Szifrón, 2014), k němuž došlo v rokům 2014 ( argentinské komory poskytovatelů a Broadcasting Equipment Manufacturers ).

Filmu " Wild Stories ", se skládá ze 6 různých příběhů, jejichž motto násilí. Tématem první části byla přímá zachycení zvuku. Kdo mluví o tomto tématu je Javier Farina , přímé zvukové režie.

Javier uvedl, že skutečnost, že film se skládá ze 6 různých příběhů přinesl přitěžující, kdy přímý zvuk vyzvednutí. V běžném filmu, kde je jen jedna centrální příběh se stejnými postavami od začátku do konce, technik přímý zvuk končí dobře znát každý herec a pomáhá při plánování zvuku vyzvednutí. V případě volně žijících zpráv, tým měl asi dva týdny k filmu Každý příběh, potíž byla pokusit se splnit velké množství postav v krátkém čase. To způsobilo, že práce v průběhu natáčení bylo velmi dynamický. Jako by to bylo natáčení filmu 6 dlouhodobém časovém úseku.

Pokračovat ve čtení