2014 26.srpna 2014

8. Festival CineMúsica

8. Festival CineMúsica
8º Cine Música – Festival de Cinema de Conservatória , único festival de cinema do país dedicado exclusivamente à trilha sonora dos filmes. 04 až 7.září se děje ve městě registrátora-RJ 8. Cine Music - filmového festivalu konzervatoři , jen filmového festivalu v zemi, určenými výhradně pro soundtrack k filmu. Letošní téma je forró a akce je otevřená pro veřejnost se vstupem zdarma!

Připomínajíc, že festival dostává také letošní druhé celostátní setkání profesionálů zvuk brazilské kinematografie .

Následuje seznam filmů a oceněných profesionálů v 8. Festival Cine Hudba :

Trophy CineMúsica

Nejlepší zvuk: " Sylvester "(ocenění: Lina Chamie, Eduardo Santos Mendes, Luiz Manzano Adelmo, slapy Borges, Brazílie René Louis Robin, Eric Christani Ribeiro, Luiz Fernandesem a Ricardo Farias)

Nejlepší zvuk Mixer " Serra Pelada "(cena: John Godoy, Marcelo Raposo a Ubiratan da Silva - Bira)

Nejlepší Míchání a nejlepší Hluk pokoj (Foley): " Tattoo "(ocenění: Ricardo Cutz, Philip Burger a Renato Marques Galimberti)

Nejlepší zvukový design: " Praia do Futuro "(ocenění: Waldir Xavier)

Nejlepší střih zvuku: " Morro dos Prazeres "(ocenění: Bernardo Uzeda)

Nejlepší zvukové efekty: " River Stream "(ocenění: Ricardo Reis Chui)

Best Original Song: " Chlapec a svět "(vítězové: Ruben Feffer a Gustavo Kurlat)

Nejlepší píseň: " Když jsem byl živý "(vítězové: Marco Dutra a Caetano Gotthard)

Nejlepší hudební výběr " exulanty sopky "(ocenění: Fábio Andrade)

Nejlepší Směr kopírování: " Sladké Azbest "(ocenění: Guto Parente a Erik Paiva)

Short Light Trophy

Nejlepší zvuk: "9493" (ocenění: Marcellus L.)

Nejlepší zvukový design: "Ať Diana v klidu" (ocenění: Carlos Černá Hora a Cláudio Nascimento)

Nejlepší zvuk Mixer: "Všechny tyto dny, když jsem Stranger" (ocenění: Evandro Lima)

Programação Completa do 8º Festival CineMúsica Zkontrolujte také, zda se na kompletní rozpis festivalu 8 Cine Hudba : plný rozvrh na 8. festivalu CineMúsica


2014 17.srpna 2014

II National Meeting Professionals Zvukové brazilské kinematografie

II Meeting

Ve dnech 05. a 06. Setembro se děje ve městě registrátora-RJ na II National Meeting Professionals Zvukové brazilské kinematografie . Tato akce si klade za cíl přispět k větší integraci mezi profesionály řádného národní kinematografie. Váže   8. Cine Music - Film Festival konzervatoři , je příležitostí k prezentaci činnosti související filmový zvuk světa v zemi, je také zbrusu nový prostor pro reflexi a diskutovat o otázkách souvisejících s audiovizuálním dosažení trhu, vzdělávání a hledat zvuk filmu v Brazílii. Setkání se skládá z diskusních stolů, přednášek a semináře, které doplňují programování Cine hudby, jen filmový festival v zemi, určenými výhradně pro soundtrack k filmu. Letošní novinkou je také účast dvou zahraničních hostů discorrerão o zvuku v kině Latinské Ameriky.

Akce je otevřena pro veřejnost a vstupné je zdarma!

2014 Schedule II ENPSCB:

Umístění - Hotel Skalní  

5 září - pátek

6 září - sobota


2014 31.července 2014

Syntéza I ENPSCB

I a II ENPSCB

Syntéza First National Meeting Professionals zvuk brazilské kinematografie

7º Festival CineMúsica , de 5 a 7 de Setembro de 2013, em Conservatória, Rio de Janeiro, em busca de garantir qualidade para a produção e exibição do audiovisual brasileiro nas salas de cinema, festivais nacionais, televisão e em novos formatos. My, účastníci První národní setkání odborné brazilského Cinema Sound , jsme se sešli v 7. Festival CineMúsica 5 do 07.9.2013, v zimní zahradě, Rio de Janeiro, v úsilí k zajištění kvality pro výrobu a uvádění audiovizuálních Brazilský v divadlech, národních festivalů, televize a nových formátů.

Klademe důraz na tom, jak zásadní význam pro kvalitu zvuku audiovizuálního produktu je, že různé oblasti související s znít výroba - přímý zvuk, střih zvuku a mixování hudby - do styku a jsou dobře integrovány do přípravy a realizace díla od počátku . Proto mají v úmyslu podpořit efektivnější a větší integraci mezi různými fázemi práce profesionálů v audiovizuálním průmyslu, že zvuk ze skriptu se zobrazí audiovizuálního díla postupy.

Jsme si vědomi toho, že dynamika audiovizuální tvorby, která se v současné době zavedené nepříznivé pro audiovizuální díla, kvalitu zvuku, zejména v oblasti rozpočtové problémy, plán a hodin práce.

Bereme na vědomí, že vzdělání je skutečně cesta, která je uvedení nových odborníků na trhu, a proto toto školení prostor má podnítit větší přímý dialog s trhem.

Chápeme, že je důležité zachovat historii procesu realizace filmů, které by měly být spojeny s firmami a odborníky, kteří pracují v oblasti zvuku. Hledat alternativy k archivaci a zachování historie samotných filmů.

Hájíme přítomnost vyškolených zvukových techniků pro testování zvuku před projekcí filmů v divadlech, festivalech a jiných místních filmové výstavy. Vzhledem k nízké kvalitě filmové projekce v současné době pozorované v brazilském výstavní okruh, jsme viděli význam tohoto procesu a potřebu zařízení povolit přítomnost vyškolených zvukových techniků, stejně jako výrobci vyžadují a financovat tyto testy před projekcí jeho vlastních filmů .

Budeme pokračovat v tomto procesu ve Professionals II National Meeting Sound of brazilské kinematografie , se bude konat dne 8. Cine hudebního festivalu v roce 2014.

Účastníci IENPSCB


2014 15.června 2014

Hlasitě a dobrý zvuk

hlasitě a jasně

Hlasitě a dobrý zvuk je série čtyř televizních epizod, které zkoumaly trajektorii zvuku v brazilské kinematografie. Se směrem a prezentaci Simone Zuccolotto, byl vysílán v roce 2013 na Channel Brazílii . Navzdory tomu, že komplexní programy jsou k dispozici on-line, zajímavé kousky lze udělit na níže uvedené odkazy:


2014 16.května 2014

Podívejte se na tabulky ABC týdne 2014

Cinemateca Brasileira em São Paulo. Stoly jsou nyní k dispozici pro on-line sledování ABC týdne 2014 stalo 7-9 května v brazilské kinematografie v São Paulu. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Prosazuje brazilské Asociace kinematografie , ABC Week je jedinečnou příležitostí v zemi montáže osobností z různých oblastí filmu odráží na jeho trh práce. Také poskytovat rozhovory, přednášky, panely a na mistrovských kurzech, které přímo přispívají k pokroku brazilské kinematografie.

Letošní debata zvuk byl přítomen ve třech tabulkách:

Tabulka 01: "Médoto práce přímý zvuk - Pracovní postupy používané v zachycení přímého zvuku v éře digitální multitrack:. Tradice a tečení" Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). S Johnem Godoy (přímý zvukový technik a profesor audiovizuální ECA / USP), Debora Opolski (dialog editor) a Willem Dias (assembleru). Zprostředkování Adelmo Luis Manzano (zvuk garant).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). Tabulka 04: "Hlasitost současných brazilských filmů" Com. Virginia Flores (zvukový editor a assembler), Eduardo Santos Mendes (designér a profesor audiovizuální ECA / USP zvukem) a Fernando Henna (zvukový editor). Zprostředkování Adelmo Luis Manzano (zvuk garant).

Tabulka 08: "Displej v digitálních komerčních kinech: parametry, technické normy, provádění a monitorování a budoucnosti displeji:. Pokojů, domácnost a přenosný" , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). S Kiko Ferraz (zvukový editor a mixer), Renata de Almeida (ředitel Mezinárodního filmového festivalu SP) a Rodrigo Monte (kameraman). Zprostředkování José Francisco Neto (dokončení garant).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . Chcete-li otevřít další tabulky na týden ABC v roce 2014 , stačí kliknout na odkaz: Podívejte se na tabulky týdne 2014 ABC v plném rozsahu .