2014 9.11.2014

Úprava Dialogy s Deborah Opolski

João Caserta , divulgou um didático e interessante vídeo sobre edição de diálogos com a editora de som Débora Opolski . Tento týden portál Marry RTA Audio pro film , zvuk profesionální curitibano John Caserta , vydala vzdělávací a zajímavé video o filtrech se zvukový editor Deborah Opolski .

"V rozhovoru s Deborah Opolski mluvíme o úpravách v dlouhých dialozích pro filmy. Deborah má mnoho zkušeností v této věci a chtěl jsem, aby něco z toho na vás. Dialog Editor je ten, kdo přijímá a zpracovává přímým zvukem. Vaším cílem je vytvořit dialog stopu s minimem šumu je to možné. K dosažení tohoto cíle, editor používá postupy a techniky a spoustu zkušeností, kreativity a slyšet! Vysvětlila, co postup se používá k úpravě dialogů, komentuje každém kroku. Od otevření OMF, organizace Pro Tools zasedání, konference Direct Sound, až do nahrazení trvá a všechno. Hovořili jsme také o dabing (NÚ) a jak člověk pracuje sám zvuku filmu můžete použít tyto znalosti nebo tyto postupy zde natočit krátký film. "


2014 7.11.2014

Zvučnostma v brazilské kinematografie: Rudy Hall a zvuk "filmy, Aspirin a supů" - část III

Zvučnostma Brazilský KINO v současné případových studií a PROPOSIÇÕES_Márcio komory

Kupředu se poslední část rozhovoru s Márcio radnice o své zkušenosti provádí snímání přímo zvuk z filmu " Cinema, Aspirin a supi "(Marcelo Gomes, 2005), následuje třetí a poslední část.

ČÁST III) Aktuální přehled postavou zvuku v profesionální audiovizuální trhy.

William Farkas: Jaký je váš vztah k postprodukci?

(durante o festival do Rio de 2013) e ele sempre fala a mesma coisa, quanto mais você enquanto técnico de som conseguir ir na edição de som, mixagem melhor. Márcio dům: Omlouvám se ... Další den jsem byl na přednášce Chris Newman [1] (během festivalu do Rio 2013) a on vždycky říká to samé, čím více, zatímco zvukař vyrazit na editaci zvuku lepší míchání. Ale nikdy nemůže ... A já opakuji, já jsem se ptal na tuto otázku mnoho techniků přímý zvuk sem z Rio de Janeiro a všichni si stěžují na stejnou věc. Že nemá žádnou zpětnou vazbu, nebo si to jen tehdy, když je něco špatně, když si myslíte, že zvuk je špatný. Nejvíce se to stane, je producent, jsem mluvil s Sara Silveira najde skvělý zvuk. Ale to nemá interakci. Tento příspěvek Zdá se, že pracovníci, kteří žijí v rámci autistického světa. A já říkám, opět, zdá se, že tvořivost ... Další věc, kterou jsem řekl o časopisu Film Culture n.58 (The Sound of Our každém filmu). Jediný případ, kdy technik Přímý zvuk cituje Alessandro Laroca říká, že zvukař si myslí, že slyší v divadle je čistý přímý zvuk. Jediná doba, kdy zvukař je citován! On říká, že zvukař si myslí, že jde do kina, je zvuk, aniž by celý proces a postprodukční zvukové produkce. Nevím, že je to obecnější stereotyp si myslí, že je to obraz zvukového technika s takovou vynalézavostí. Pokračovat ve čtení


2014 3.11.2014

Zvučnostma v brazilské kinematografie: Rudy Hall a zvuk "filmy, Aspirin a supů" - část II

Marcio Camara

Pokračování rozhovoru s Márcio komory   Marcelo Gomes , segue a segunda parte. o jejich zkušenostech s prováděním spoušť přímý zvuk z filmu " Cinema, Aspirin a supi "(2005) v režii Marcelo Gomes , druhá část sleduje.

ČÁST II) Zkušenosti při získávání přímých zvuk ve filmu Cinema, Aspirin a supi (Marcelo Gomes, 2005).

William Farkas: Nyní přichází právě v kině, Aspirin a Vultures (Marcelo Gomes, 2005). Vy jste řekl trochu jako Marcelo Gomes se setkal, ale zajímalo by mě, jak se to dostane do filmu, a jak byl váš kontakt s Marcelem.

Márcio Kamera: Marcelo už udělal několik krátkých filmů a provádí další věci taky. Myslím, že některé institucionální ho zde vyrobené v Rio de Janeiru v té době. Ale pamatuji si jeho navrhovaný film. Vzpomínám si, že se získávání peněz natočit film. Pamatuji si ho vždycky mi říká difuculdade natáčení, který je inherentní v road movie a skutečnost, že téměř vždy uvnitř vozu a jak, aby to fungovalo technicky, obraz i zvuk, pro proces obtížné. Beto Normal ) que ele tinha gostado muito. Měl jsem zkušenost, aby to znělo, krátký film, v tajných štěstí (1998, co-řídil s normálním Bob ), že by si přál. Je to film, který nemá moc vývoj, ale také pokud jde o dialog byl velmi obtížný, protože to bylo všechno natočeno v Recife, v městské oblasti, číslo potíže, které můžeme smířit. Ale odtamtud jsem vyvinul dobrý vztah s ním, se mu líbila nejen zvuk, ale také vztah. Také si myslím, říkám znovu, že jsem měl určitý nedostatek jednoho zvuku na severovýchodě a možná proto, že jsem severovýchodní nám bylo jasné, že na této úrovni. Vzpomínám si, v době, kdy se film měl velkou fyzickou výzvou pro mě. Udělal jsem pre-film Marcelo s názvem Outback Pokračovat ve čtení


2014 26.října 2014

Zvučnostma v brazilské kinematografie: Rudy Hall a zvuk "Filmy, Aspirin a Vultures" - část I

William Farkas

V červnu 2013 jsem začal jako student BA kinematografie a audiovizuálního, Universidade Federal Fluminense, přehled vysokoškoláka výzkumu pod dohledem profesora Fernando Morais da Costa . Museli studovat zvuky v některých filmů v současné brazilské kinematografie a přinést zkušenosti z realizace zvuk s větší akademického myšlení. Tj, aby zvukové zvukové profesionály v brazilské filmové tvorby a jeho produkce se také spojena s více teoretického myšlení. Brzy, Fernando a já společně jsme vybrali čtyři brazilské filmy vyrobené v období mezi lety 2005 a 2013 jsem uskutečnila rozhovory s pěti profesionálních zvuku spojené s volenými filmů. Číst literaturu o zvuku ve filmu a rozhovory, jsem napsal článek se snaží vztáhnout zkušenosti, které prošly takové profesní a další teoretické čtení zvuku v kině.

Výsledkem byly přepisy pěti rozhovorů a psaní vědecké práce. To, co jsem sdílet je následující rozhovor s Márcio komory . Marcelo Gomes . Při své severní svých zkušeností při plnění spoušť přímý zvuk z filmu " Cinema, Aspirin a supi "(2005) v režii Marcelo Gomes .

U příležitosti vyhlášení v řemeslníků Sound , rozhovor byl rozdělen do tří bloků: I. Historie a začátek zvuku, II- zkušenosti v získávání přímých zvuk ve filmu Cinema, Aspirin a Vultures (Marcelo Gomes, 2005) a Panorama III- aktuální číslo zvuku v profesionální audiovizuální trhy.

Pokračovat ve čtení


2014 20 září 2014

Význam zvuku v kině Geraldo Moraes

Mini natočil dokument s režisérem, spisovatelem a producent Geraldo Moraes o významu zvuku ve filmu.