2014 31.července 2014

Syntéza I ENPSCB

I a II ENPSCB

Syntéza First National Meeting Professionals zvuk brazilské kinematografie

7º Festival CineMúsica , de 5 a 7 de Setembro de 2013, em Conservatória, Rio de Janeiro, em busca de garantir qualidade para a produção e exibição do audiovisual brasileiro nas salas de cinema, festivais nacionais, televisão e em novos formatos. My, účastníci První národní setkání odborné brazilského Cinema Sound , jsme se sešli v 7. Festival CineMúsica 5 do 07.9.2013, v zimní zahradě, Rio de Janeiro, v úsilí k zajištění kvality pro výrobu a uvádění audiovizuálních Brazilský v divadlech, národních festivalů, televize a nových formátů.

Klademe důraz na tom, jak zásadní význam pro kvalitu zvuku audiovizuálního produktu je, že různé oblasti související s znít výroba - přímý zvuk, střih zvuku a mixování hudby - do styku a jsou dobře integrovány do přípravy a realizace díla od počátku . Proto mají v úmyslu podpořit efektivnější a větší integraci mezi různými fázemi práce profesionálů v audiovizuálním průmyslu, že zvuk ze skriptu se zobrazí audiovizuálního díla postupy.

Jsme si vědomi toho, že dynamika audiovizuální tvorby, která se v současné době zavedené nepříznivé pro audiovizuální díla, kvalitu zvuku, zejména v oblasti rozpočtové problémy, plán a hodin práce.

Bereme na vědomí, že vzdělání je skutečně cesta, která je uvedení nových odborníků na trhu, a proto toto školení prostor má podnítit větší přímý dialog s trhem.

Chápeme, že je důležité zachovat historii procesu realizace filmů, které by měly být spojeny s firmami a odborníky, kteří pracují v oblasti zvuku. Hledat alternativy k archivaci a zachování historie samotných filmů.

Hájíme přítomnost vyškolených zvukových techniků pro testování zvuku před projekcí filmů v divadlech, festivalech a jiných místních filmové výstavy. Vzhledem k nízké kvalitě filmové projekce v současné době pozorované v brazilském výstavní okruh, jsme viděli význam tohoto procesu a potřebu zařízení povolit přítomnost vyškolených zvukových techniků, stejně jako výrobci vyžadují a financovat tyto testy před projekcí jeho vlastních filmů .

Budeme pokračovat v tomto procesu ve Professionals II National Meeting Sound of brazilské kinematografie , se bude konat dne 8. Cine hudebního festivalu v roce 2014.

Účastníci IENPSCB


2014 15.června 2014

Hlasitě a dobrý zvuk

hlasitě a jasně

Hlasitě a dobrý zvuk je série čtyř televizních epizod, které zkoumaly trajektorii zvuku v brazilské kinematografie. Se směrem a prezentaci Simone Zuccolotto, byl vysílán v roce 2013 na Channel Brazílii . Navzdory tomu, že komplexní programy jsou k dispozici on-line, zajímavé kousky lze udělit na níže uvedené odkazy:


2014 16.května 2014

Podívejte se na tabulky ABC týdne 2014

Cinemateca Brasileira em São Paulo. Stoly jsou nyní k dispozici pro on-line sledování ABC týdne 2014 stalo 7-9 května v brazilské kinematografie v São Paulu. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Prosazuje brazilské Asociace kinematografie , ABC Week je jedinečnou příležitostí v zemi montáže osobností z různých oblastí filmu odráží na jeho trh práce. Také poskytovat rozhovory, přednášky, panely a na mistrovských kurzech, které přímo přispívají k pokroku brazilské kinematografie.

Letošní debata zvuk byl přítomen ve třech tabulkách:

Tabulka 01: "Médoto práce přímý zvuk - Pracovní postupy používané v zachycení přímého zvuku v éře digitální multitrack:. Tradice a tečení" Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). S Johnem Godoy (přímý zvukový technik a profesor audiovizuální ECA / USP), Debora Opolski (dialog editor) a Willem Dias (assembleru). Zprostředkování Adelmo Luis Manzano (zvuk garant).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). Tabulka 04: "Hlasitost současných brazilských filmů" Com. Virginia Flores (zvukový editor a assembler), Eduardo Santos Mendes (designér a profesor audiovizuální ECA / USP zvukem) a Fernando Henna (zvukový editor). Zprostředkování Adelmo Luis Manzano (zvuk garant).

Tabulka 08: "Displej v digitálních komerčních kinech: parametry, technické normy, provádění a monitorování a budoucnosti displeji:. Pokojů, domácnost a přenosný" , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). S Kiko Ferraz (zvukový editor a mixer), Renata de Almeida (ředitel Mezinárodního filmového festivalu SP) a Rodrigo Monte (kameraman). Zprostředkování José Francisco Neto (dokončení garant).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . Chcete-li otevřít další tabulky na týden ABC v roce 2014 , stačí kliknout na odkaz: Podívejte se na tabulky týdne 2014 ABC v plném rozsahu .


2014 01.05.2014

Rozhovor s zvukař Edson Secco

Edson Secco

sound deigner , de um modo geral ostensivamente mal utilizado, para qualificá-lo: seja por pensar o som dos filmes como um todo integrado (relativizando distinções entre música e ruído, por exemplo); Hudebník školení a předchozí zkušenosti v divadle, Edson Secco se setká ve svém filmu pracují řadu vlastností, které odůvodňují použití tohoto termínu zvuku Deigner obecně nestydatě zneužity ji kvalifikovat: zvuk je o myšlení filmy jako integrovaný celek (což relativní rozdíly mezi hudbou a zvukem, například); je mnohost funkcí a cvičení, které poskytují stylistickou jednotu jeho práci; je stále ve své počáteční spolupráci, stále ve fázi scénáře, v mnoha projektů, na kterém se podílel. V tomto rozhovoru, Edson Secco mluvil Artisan Sound jeho kariéry a jeho osobní přístup zvuku ve filmu.

Pokračovat ve čtení


2014 29.dubna 2014

Úvod do zvukový design

Úvod do zvukový design

ABC Week 2014 , který se koná 7-9 05 ve   Brazilian Cinema   v Sao Paulo, zpět letos souběžně s jeho plánem, prostor pro zveřejňování a vydávání knih, které souvisejí s audiovizuální oblasti vybavený, křest knihy :. " Úvod do zvukový design: systematickou analýzu aplikovaného longa- Film Slepota "od Debora Opolski .

"Kniha se odráží na procesu výstavby zvukového designu. Strukturované ve formě zpráv zkušeností a srovnávací analýzy popisuje proces tvorby zvuku, zvýšení otázku příspěvku zvukového designu pro filmové vyprávění diskurzu.

Rozdělen do dvou částí, první máme vysvětlení procesu editaci zvuku v detailu, diskutovat o významu   post-produkce a vliv to má na tom, jak se film je vnímán divákem. Prezentuje metody a cíle pro editaci dialog Foley a zvukové efekty.

Po analyzujeme post-produkční zvuk filmu slepota, v prostředí, kde zvukové efekty a hudbu. Čtenář zde nalezne scény, situace a zpracovává specifické události, které mohou být pozorovány techniky a použitelnost každého prvku v detailu. "