2014 10.04.2014

I Obecní konference o hluku, vibrací a zvuku poruchy

I Obecní konference o hluku, vibrací a zvuku poruchy

Ve dnech 28., 29. a 30. dubna město São Paulo-SP se zabývá první hluk bojového ve svém městském prostředí. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. I Městská konference o hluku, vibrací a zvuku nepořádek , sponzorované městem São Paulo a brazilské Asociace pro jakost Akustika ( ProAcústica ) se stane u příležitosti "Mezinárodního dne povědomí o hluku", na Mezinárodní den povědomí o hluku ( Inad), jehož datum úředník v letošním roce je 30. dubna.

Cílem akce je zvýšit vnímavost vlády a společnosti jako celku o negativních dopadech hluku a zvukových vibrací na lidské zdraví, a vytváří tak efektivní směry pro legislativní a správní opatření.

Akce je otevřena pro veřejnost a zdarma, ale je omezený prostor a vyžaduje dokončení "registrační formulář".

Podívejte se na harmonogram a další informace: I Městský konference o hluku, vibrací a zvuku poruchy


2014 10.04.2014

Backstage na Southwest Film zvukového designu

Projekt vulgo Sound nedávno vydala novou epizodu jejich webové série. Tentokrát se zaměřením na proces zvukové tvorby filmu Jihozápad (Eduardo Nunes, 2012):

"Víte, je rozdíl mezi prostorovým zvukem, přímý zvuk, zvukové efekty a soundtrack? V tomto videu, režisér Eduardo Nunes a zvuk tým se s námi podělil o proces realizace zvukového filmu Jihozápad. "


2014 05.04.2014

ABC týden 2014

ABC týden 2014

Semana ABC 2014 . Com uma programação recheada de conferências, painéis e debates com personalidades de diversas áreas do cinema do Brasil e do exterior, o evento acontece na Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. Od 7-9 5. do brazilské Asociace kinematografie představuje ABC týden 2014 . S nabitým rozvrhu přednášek, panelů a diskusí s osobnostmi z různých oblastí filmu Brazílie a do zahraničí, událost se děje v brazilském filmu v São Paulu a je otevřena pro veřejnost a vstupné je zdarma.

V letošním roce, týden má dvě tabulky určené pro filmový zvuk shromážděné v první den konání akce. Jsou to:

Den 05/07, středa:

09:30 Tabulka č. 1
"Médoto práce přímý zvuk - Pracovní postupy používané v zachycení přímého zvuku v éře digitální multitrack: tradice a prasknutí".

Účastníci:
John Godoy - Trenér Direct Sound a audiovizuální profesor ECA / USP.
Debora Opolski - vydavatel dialogů
Willem den - Editor
Zprostředkování: Tide Borges , ABC - Technická Direct Sound a profesor filmu samozřejmě na FAAP.

Tabulka 4 18:30
"Hlasitost současných brazilských filmů."

Účastníci:
Virginia Flores - Štítkovač a zvuk
Eduardo Santos Mendes - zvukový designér a profesor audiovizuální ECA / USP.
Fernando Henna - Sound Editor
Daniel Turini - Sound Editor
Zprostředkování: Adelmus Luis Manzano - Sound Vedoucí

Podívejte se na úplný plán události: Týden ABC 2014


2014 29.března 2014

The Art of Sound Mixer

7º Festival CineMúsica eo I Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro . Certifikovaný Sound Mixer Walter Goulart , jeden z nejzkušenějších odborníků v oblasti filmového zvuku Brazílie aktivity, říká, že umění Direct Sound v rozhovoru s Davidem Pennington na 09.08.2013, v průběhu 7. CineMúsica festivalu a já National Meeting Professionals Zvuk brazilské kinematografie .

Podívejte se také: Rozhovor s Walterem Goulart .


2014 11.03.2014

JLS Zvukové zařízení

JLS LOGO - pozitivní matky TIFF

Řemeslníci Zvuk má nyní podporu JLS zvukových zařízení . JLS Facilidades Sonoras , fundado em junho de 1993, é uma das principais empresas de finalização sonora de filmes do Brasil e tem como seu Diretor, José Luiz Sasso , um profissional com mais de 45 anos de experiência em áudio para cinema, o que o coloca em paralelo com parte da própria história da evolução técnica e criativa do som no Cinema Brasileiro. Studio JLS , ochranná známka společnosti JLS zvukové zařízení , která byla založena v červnu 1993, je předním zvuk dokončení filmů z Brazílie a jejím ředitelem, José Luiz Sasso , odborník s více než 45 let zkušeností v oblasti audio pro film, který ho staví vedle součást historie techniky a tvůrčí evoluce zvuku v brazilské kinematografie.

Přečtěte si více o JLS: JLS Studio