2014 26.října 2014

Zvučnostma v brazilské kinematografie: Rudy Hall a zvuk "Filmy, Aspirin a Vultures" - část I

William Farkas

V červnu 2013 jsem začal jako student BA kinematografie a audiovizuálního, Universidade Federal Fluminense, přehled vysokoškoláka výzkumu pod dohledem profesora Fernando Morais da Costa . Museli studovat zvuky v některých filmů v současné brazilské kinematografie a přinést zkušenosti z realizace zvuk s větší akademického myšlení. Tj, aby zvukové zvukové profesionály v brazilské filmové tvorby a jeho produkce se také spojena s více teoretického myšlení. Brzy, Fernando a já společně jsme vybrali čtyři brazilské filmy vyrobené v období mezi lety 2005 a 2013 jsem uskutečnila rozhovory s pěti profesionálních zvuku spojené s volenými filmů. Číst literaturu o zvuku ve filmu a rozhovory, jsem napsal článek se snaží vztáhnout zkušenosti, které prošly takové profesní a další teoretické čtení zvuku v kině.

Výsledkem byly přepisy pěti rozhovorů a psaní vědecké práce. To, co jsem sdílet je následující rozhovor s Márcio komory . Marcelo Gomes . Při své severní svých zkušeností při plnění spoušť přímý zvuk z filmu " Cinema, Aspirin a supi "(2005) v režii Marcelo Gomes .

U příležitosti vyhlášení v řemeslníků Sound , rozhovor byl rozdělen do tří bloků: I. Historie a začátek zvuku, II- zkušenosti v získávání přímých zvuk ve filmu Cinema, Aspirin a Vultures (Marcelo Gomes, 2005) a Panorama III- aktuální číslo zvuku v profesionální audiovizuální trhy.

Pokračovat ve čtení


2014 20 září 2014

Význam zvuku v kině Geraldo Moraes

Mini natočil dokument s režisérem, spisovatelem a producent Geraldo Moraes o významu zvuku ve filmu.


2014 17 září 2014

Kulatý stůl "Soundtrack v digitálním věku"

Kulatý stůl na téma "Zvukový záznam v digitálním věku", která se konala v Curitiba, Brazílie 12. září škola Yellow Audio ústavu. Grace Torres e dos músicos Rodrigo Lemos ( Lemoskine ), Demian Garcia e Vadeco . Zprostředkování byl John Caserta , s účastí hudebníka milosti Torres a hudebníků Rodrigo Lemos ( Lemoskine ), Demian Garcia a Vadeco . Podívejte se na kompletní streaming tabulce:


2014 15 září 2014

Historie a technologie brazilské Cinema Sound

"Vzácný záznam řeči mistr přímým zvukem brazilského filmu," říká David Pennington . 7º Festival Cine Música , o cineasta e técnico de som direto Walter Goulart , um dos profissionais do som cinematográfico mais experientes do Brasil em atividade, contou um pouco da história do som no cinema nacional na companhia de Roberto Carvalho , Fernando Ariani e Gustavo Andriewiski . V září 2013 během expozice historických Doznívání - zvukové techniky v brazilské kinematografie , která byla součástí d 7. Cine Music Festival , filmař a přímé zvukař Walter Goulart , jeden z nejzkušenějších odborníků v oblasti filmového zvuku činnosti v Brazílii, řekl nějaká historie zvuku v národní kinematografie ve společnosti Roberto Carvalho , Fernando Ariani a Gustavo Andriewiski . Záznam David Pennington .


2014 09.9.2014

Jaké tajemství skrývají soundtracky?

výtvarné výtvarník

Program The Art of Artist 's TV Brazílie, produkoval speciální edici na "rozluštit tajemství, které leží za soundtracky, umělecký žánr, který v sobě spojuje hudbu, hlasy, zvuky a různé zvukové efekty, aby více života a vzrušení k filmům , romány, divadelní hry a televizní programy. "

Tato Taborda , o gerente-executivo de música da TV Brasil Ricardo Vilas , e Flavia Ventura , que compõe algumas trilhas para o próprio Arte do Artista. Program se opírá o svědectví z renomovaných odborníků z oblasti jako skladatel David Tygel , dirigent a hudební producent obrázek zvětší Tato Taborda , výkonný ředitel hudební TV Brazílie Ricardo Vilas a Flavia Ventura , kdo složil několik skladeb pro samotné umění umělec.

Podívejte se na kompletní program Page "Co tajemství skrývat soundtracky?": The Art of umělce