2014 15 června 2014

V hlasitý a dobrý zvuk

hlasitě a jasně

V hlasitý a dobrý zvuk je série čtyř televizních epizod, které vyšetřoval trajektorii zvuku v brazilské kinematografie. S směr a prezentační Zuccolotto Simone, byl vysílán v roce 2013 na Channel Brazílii . Přestože plné programů, které nejsou k dispozici on-line, zajímavé útržky lze ověřit na níže uvedené odkazy:


2014 16.května 2014

Podívejte se na tabulky týdne ABC 2014

Cinemateca Brasileira em São Paulo. Tabulky jsou nyní k dispozici pro prohlížení on-line ABC týden 2014 stalo 7-9 května, v brazilské kinematografie v São Paulu. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Povýšen do brazilské Asociace kinematografie , ABC Week je jedinečnou příležitostí v zemi montáže osobností z různých oblastí filmu odráží na trhu práce. Také poskytuje debaty, konference, panely a mistrovské kurzy, které přímo přispívají k pokroku brazilské kinematografie.

Letošní debata zvuk byl přítomen ve třech tabulkách:

Tabulka č. 01: "Médoto práce přímý zvuk - Pracovní postupy používané v zachycení přímého zvuku v éře digitální multitrack: tradice a prasknutí". Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). S Johnem Godoy (přímý zvuk technik a profesor audiovizuální ECA / USP), Debora Opolski (dialog editor) a Willem dní (assembleru). Zprostředkování Adelmus Luis Manzano (zvuk garant).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). Tabulka č. 04: "hlasitost aktuálního brazilského filmu" S. Va Květiny (assembler, a zvukařem), Eduardo Santos Mendes (designér a profesor na audiovizuální ECA / USP zvuku) a Fernando Henna (zvukový editor). Zprostředkování Adelmus Luis Manzano (zvuk garant).

Tabulka č. 08: "Digital Display v komerčních kinech: parametry, technické požadavky, provádění a monitorování a budoucnost displeje:. Pokoje, domů a laptop" , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). S Kiko Ferraz (zvukový editor a mixer), Renata de Almeida (ředitel Mezinárodního filmového festivalu SP) a Rodrigo Monte (kameraman). Zprostředkování José Francisco Neto (dokončení garant).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . Chcete-li získat přístup k dalším tabulky na týden ABC v roce 2014 , stačí kliknout na odkaz: Podívejte se na tabulky týdne ABC v roce 2014 v plném rozsahu .


2014 01.05.2014

Rozhovor s zvukař Edson Secco

Edson Secco

sound deigner , de um modo geral ostensivamente mal utilizado, para qualificá-lo: seja por pensar o som dos filmes como um todo integrado (relativizando distinções entre música e ruído, por exemplo); Hudebník školení a předchozí zkušenosti v divadle, Edson Secco setkává ve svém filmu pracovat celou řadu vlastností, které odůvodňují použití tohoto termínu zvuku deigner, obecně bezostyšně zneužity ji kvalifikovat: zvuku je o myšlení filmy jako integrovaný celek (zmenšuje rozdíly mezi hudbou a zvukem, například); je mnohost funkcí, které vykonává, a dávat stylistickou jednotu s jejich prací; je stále ještě v jeho rané spolupráci, stále ve fázi scénáře, v mnoha projektech, ve kterých se zúčastnili. V tomto rozhovoru, Edson Secco mluvil Artisan Sound jeho kariéry a jeho osobním přístupem zvuku v kině.

Pokračovat ve čtení


2014 29.dubna 2014

Úvod do zvukový design

Úvod do zvukový design

ABC Week 2014 , který se koná 7-9 05, ve   Brazilský Cinema   v São Paulo, zadní tomto roce rovnoběžky k jejímu plánu, prostor pro šíření a uvolnění knih spojených s audiovizuální oblasti, Nejlepší, křest knihy:. " Úvod do zvukový design: Aplikovaná analýza systematické dlouhodobé Film Slepota "od Debora Opolski .

"Kniha přináší úvahy o procesu výstavby zvukového designu. Strukturovaný ve formě zpráv zkušeností a srovnávací analýza pojednává o procesu tvorby zvuku, vyvolává otázku o příspěvku zvukového designu pro filmové narativní diskurz.

Rozdělen do dvou částí, první máme vysvětlení procesu editaci zvuku v detailu, diskutovat o významu   post-produkce a vliv to má na to, jak je film vnímán diváka. Dárky a objektivní metody pro editaci dialogu, Foley a zvukovými efekty.

Po, budeme analyzovat post-produkční zvukový film Slepota v prostředí, ve zvukové efekty a hudbu. Čtenář zde nalezne scény, situace a zpracovává specifické události, které mohou být pozorovány techniky a použitelnost každého prvku v detailu. "


2014 10.04.2014

I Obecní konference o hluku, vibrací a zvuku poruchy

I Obecní konference o hluku, vibrací a zvuku poruchy

Ve dnech 28., 29. a 30. dubna město São Paulo-SP se zabývá první hluk bojového ve svém městském prostředí. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. I Městská konference o hluku, vibrací a zvuku porucha , sponzorována obce São Paulo a brazilské Asociace pro jakost Akustika ( ProAcústica ) se stane u příležitosti "Mezinárodního dne povědomí o hluku", Mezinárodní den povědomí o hluku (Inad), jehož datum úředník v letošním roce je 30. dubna.

Cílem akce je zvýšit vnímavost vlády a společnosti obecně o negativních dopadech hluku a zvukových vibrací na lidské zdraví, a vytváří tak efektivní směry pro legislativní a správní opatření.

Akce je otevřena pro veřejnost a zdarma, ale je omezený prostor a vyžaduje dokončení "registrační formulář".

Podívejte se na harmonogram a další informace: I Městský konference o hluku, vibrací a zvuku poruchy