2014 03.12.2014

Zvuky v brazilském Cinema: Danilo Carvalho a zvuk "Villages Setrvačníky, slovesa proti větru" - ČÁST III

Danilo Carvalho

Po třetí a poslední část rozhovoru s s Danilo Carvalho , jehož středová osa zvuk filmu " Villages Setrvačníky, slovesa proti větru "(Alexandre Veras, 2005), ale také obrátit na druhou stranu o osvědčených postupech.

 

Part III) Zvuk v Vilas Kola: sloveso proti větru

William Farkas: Jak jste se přiblížil k "Obce kola: sloveso proti větru"? Jaká byla vaše vstup ve filmu?

Danilo Carvalho: Pracovala jsem s Ali, obešel dělat jiné věci, s Ivo, už jsme byli dobrý přítel vedle baru tabulky, diskuse. , criou esse núcleo lá em Fortaleza que durou doze ou quatorze anos. Veranda [1] zavedlo toto jádro tam ve městě Fortaleza, která trvala dvanáct nebo čtrnáct. que é aquela vila de Tatajuba [3] que por causa das dunas foi sendo coberta e mudando de local. I Villas přišel s tímto skriptem, který je založen na tezi Ruy Vasconcelos [2] je jedna obec z Tatajuba [3], ale z dun byla pokryta a měnící se umístění. Ruy psal a pak se přizpůsobit dokumentární skriptu, zvedl některé znaky, které vesmíru. Měli nějaké problémy ve filmu, který Ali chtěl a my jsme o tom mluvili. Pokračovat ve čtení


2014 27.listopadu 2014

Zvuky v brazilském Cinema: Danilo Carvalho a zvuk "Villages Setrvačníky, slovesa proti větru" - Část II

Danilo a zvuk vojáků

Pokračování rozhovoru vedeného u Danilo Carvalho , jehož středová osa zvuku filmu " Villages Setrvačníky, slovesa proti větru "(Alexandre Veras, 2005), ale také obrátit na druhou stranu o osvědčených postupech, následuje druhá část.

Part II) Výcvik v kinech: partnerství a vztahů.

, quanto o Sábado à Noite [2] , entre outros, é justamente esse tipo de som que renova um certo cenário de cinema, um certo fazer som, e de se distanciar de um fazer som mais convencional. William Farkas: Jedním z důvodů, které mě vedly k zájmu filmech, které provedete, a to jak na kolečkách vesnic: sloveso do větru [1], jako Saturday Night [2], mimo jiné, je to právě tento druh hudby obnovení určité filmové scéně, proveďte jistý zvuk, a distancovat se od make nad běžným zvukem. To je přesně to, co jsem hledal ve svém výzkumu, tento druh možnosti tvorby zvuku, tak jako tak. Stačí poukázat na to, mluvit trochu víc o filmové tvorbě stejné. Na jedné straně hudba je silná pro vás, také mnoho filmů, budete se pak ponoří do procesu výroby filmů ...

Pokračovat ve čtení


2014 19.listopadu 2014

Pernambucano filmy Sound

Pernambuco zvuk

O Pernambuco Sound Collective :

"Původní myšlenka byla, že je jedním Technici Sound Association, ale možnost tvorby zvuku skupinu technické v kolektivu byl atraktivnější a méně byrokratická, a to je to, co jsme udělali. Skupina se objevil kolem roku 2012, s cílem učinit kategorie jednotnější a silnější zvuk techniky; objasnit a pokusit se vzdělávat audiovizuálním trhu a potřeby zvukových profesionálů; STIC-RJ . i pro profesionály mohl připojit k výměně zkušeností, stejně jako tomu bylo v Pernambuco krok formalizovat práci v místním kině od Abd-PE , Canne , někdy spoléhají na podporu a poradenství ze STIC-RJ .

V současné době, Collective Pernambuco Sound má asi 20 odborníků v celé Brazílii, a to zejména v oblasti na severovýchodě. Dělá pravidelné schůzky a studií v blízké budoucnosti, mít možnost podporovat kurzy a semináře školení pro své členy i širokou veřejnost. Jako většina zvukových profesionály na celém světě, kteří sdílejí stejné stížnosti, výhled do budoucna je, že zdravá technici a další audiovizuální profesionálové mohou žít "mírumilovně", a že je přinejmenším znalosti o métier o zvukové techniky (z práce přímého zvukového technika, pohybující se redakce a dosahují mixér). K tomu, Collective vytváří vzdělávací materiály o povolání, které jsou zveřejněny na blogu . Všechny texty jsou v portugalštině mít větší dosah mezi Brazilci, kteří jsou součástí audiovizuálního vesmíru (zejména filmové tvůrce a producenty). "

By Catarina Apolonio .


2014 14.listopadu 2014

Zvuky v brazilském Cinema: Danilo Carvalho a zvuk "Villages Setrvačníky, slovesa proti větru" - Část I

Danilo Carvalho

Pokračování zveřejněním výzkumu zvuků v současné brazilské kinematografie, následuje rozhovor s Danilo Carvalho , ve svém domě v Parnaíba (PI).

Rozhovor koná Danilo měl jako své osy, stejně jako ostatní respondenti v průzkumu, film. V případě Danilo, film je " Vesnice Setrvačníky, sloveso proti větru "(Alexandre Veras, 2005). Danilo provedla zvukový snímač s Lenio Oliveira , a také dělal zvuku editaci a míchání. Ale rozhovor s Danilo zabývat druhou stranu o osvědčených postupech, méně uchovávaných v metodických či technických problémů. Danilo mluví o filmech ve svých životních zkušeností a jak se to všechno odehrává při výrobě zvuk pro filmy.

Danilo je také ředitel a režisér filmů a byl jedním ze zakladatelů Alumbramento kolektivní. To je dlouholetý partner Ivo Lopes Araújo a Alexandre Veras.

Part I) přiblížení a vlivy se zvukem a hudbou

Pokračovat ve čtení


2014 09.11.2014

Úprava Dialogy s Deborah Opolski

João Caserta , divulgou um didático e interessante vídeo sobre edição de diálogos com a editora de som Débora Opolski . Tento týden portál Case-RTA Audio pro film , zvuk profesionální Curitiba John Caserta , vydal didaktickou a zajímavé video o filtrech se zvukařem Deborah Opolski .

"V rozhovoru s Deborah Opolski mluvíme o úpravách dialogy pro dlouhé filmy. Deborah má bohaté zkušenosti v této oblasti a chtěl jsem, aby něco z toho na vás. Dialog Editor je ten, kdo přijímá a zpracovává přímé zvuk. Vaším cílem je vytvořit dialog stopu s minimem šumu je to možné. K dosažení tohoto cíle, editor využívá postupy a techniky a spoustu zkušeností, kreativity a slyšet! Vysvětlila, co postup je, že používá k úpravě dialog, komentoval na každém kroku. Od otevření OPF, organizace Pro Tools zasedání, Direct Sound konference, na výměnu trvá a všechno. Hovořili jsme také o dabing (NÚ) a jak se člověk pracující sám zvuku filmu můžete použít tyto znalosti, nebo tyto postupy zde natočit krátký film. "