2015 23.dubna 2015

ABC Week 2015

týden abc 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. Od 13. do 15. května brazilský Sdružení kinematografie ukazuje týden ABC v roce 2015 . S nabitým rozvrhem konferencí, panelů a diskusí s osobnostmi z různých oblastí Brazílie a zahraniční kinematografie, akce se koná v brazilském kině v Sao Paulu a je otevřena pro veřejnost a vstupné je zdarma.

V letošním roce, týden má dvě tabulky určené pro Cinema Sound. Jsou oni:

Day 14/05, čtvrtek:

10h - Zvuk v televizním seriálu
"Řešení různých zvukových aspektů v televizním seriálu. - Zachyťte přímý zvuk do post-produkce a ukončení procesu"

Potvrzené účastníci:

José Luiz Sasso (Mixer)
Luiz Adelmo Manzano (Sound údajů)
Rodrigo Meirelles (Executive Supervisor Audio)
Armando Torres Jr. (Mixer)

15. května pátek

17h - Úvod do Sound v audiovizi (TV Series, Long, Short a dokument)
"Čtení skript, poslouchat režiséra, který můžeme vyjádřit prostřednictvím zvuku. Všechny zvuky jsou již v Direct Sound? Jeho použití a problematické. Význam hlasu. "

Potvrzené účastníci:

Tide Borges (zvukař)
Carlos Abbate (Sound Director)

Pokračovat ve čtení


2015 8.4.2015

II Městská konference o hluku, vibrací a narušování Sonora

Konference hluk
Dne 27., 28. a 29. dubna, město São Paulo-SP se zabývá podruhé boj proti hluku v jejich městském prostředí. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. II Městská konference o hluku, vibrací a narušení Sonora , podporovaný obce São Paulo a brazilské asociace pro jakost Acoustics ( ProAcústica ), se koná u příležitosti "Mezinárodního Awareness Day hluk", mezinárodní povědomí Noise den (Inad), jejíž oficiální datum letos 30. dubna.

Cílem akce je zvýšit vnímavost orgány veřejné správy a společnosti obecně o negativních dopadech hluku a zvukových vibrací na lidské zdraví, a vytváří tak efektivní směry pro legislativní a administrativní opatření.

Akce je otevřena pro veřejnost a zdarma, ale je omezený prostor a vyžaduje dokončení "registrační formulář".

Zkontrolujte, zda plán a další informace na: II Městského konference o hluku, vibrací a narušování Sonora


2015 17.března 2015

Zvuky v brazilském Cinema: Guile Martins a zvuk "The City je jeden?"

Záludnost

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). Rozhovor s Guile Martins , odpovědný za řádné návrh " Město je jedním "(Adirley Queiroz, 2011).

William Farkas: Jak jste se dostal do "Město je jedním"? Máte předchozí vztah s Adirley?

Guile Martins se setkal Adirley v roce 2006, během filmového festivalu v Florianopolis. Sobre a Maré ”. Náš krátký byly zobrazeny, on se " RAP - roh Ceilândia "a já s" O Tide ". Mluvili jsme hodně, ale myslím, že víc o fotbale, než kino. Sešli jsme se v roce 2009 na festivalu Brasilia, byl jsem tam představí dokument " Tarabatara ", ve které jsem řídit a editace zvuku. V té době jsem se Ceilândia vzít vodopád lázní v krásných vodách Goiás, něco, co mě velmi potěšilo, vysílaný trochu bolest, že jsou ve městě Brasilia, územním plánem, neznámé a nehostinné místo pro mě. V Ceilândia zaslechl zvuk vozů, prodejců veletrhu, lidí, kteří jdou na ulici, fotbalové zápasy na každém rohu, konečně, lidskou krajinu a zvuk velmi odlišné od hlavního plánu a filmového festivalu okruhu. To bylo, když jsem se zúčastnil " Den Strike "v domě Adirley a mluvil více o zvuk, jak si vytvořit zvuky Ceilândia a další rozbité, aniž by se uchýlil k použití" natáčení zvuku a sirén v dálce, "že oba vadilo jako estetický návrh. Mluvíme o zvuky, které slábnout v průběhu času, se Brousek na nože, jednoho dodavatele Bidzu ...

Pokračovat ve čtení


2015 06.03.2015

Zvuky v brazilském Cinema: Fernando Henna a Daniel Turini a zvuk "Avanti Popolo" a "City je jeden?" - Část III

město a tak

Daniel Turini . Třetí a závěrečná část rozhovoru se zvukovými odborníky Fernando Henna a Daniel Turini . Zvuky " City je One "(Adirley Queiroz, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. William Farkas: O "City je jen [1]" Myslím, že je úplně jiný případ. Někteří se snaží obnovit v post-produkci, některé věci, zajistit srozumitelnost některých plánů a vytvořit mix, který držet film. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. Občas, film flirtuje s estetikou zvuku hyper-realistické [2], které máte stav jednání zcela zesíleny všechny události zvuk, produkce zvuky, které výrobní dokument tak by sotva zaznamená , Pak jsem zvědavý, jestli ten zvuk hyperrealismus estetika byl náznak Adirley .

Fernando Henna: Kdo může více vhodně odpovědět na vás je stejná Guile Martins . Než sem přišel, tento vůz Klíčovou věcí například měli v editaci obrazu, musí být dohoda mezi nimi. Co je dost, je chytrý výborný pro editaci zvuku. Velmi málo zvuky databáze, všechny zvuky zachycené během filmu, a to i na místě. Myslím, že když Guile dělal zvuk ...

Pokračovat ve čtení


2015 23.února 2015

Zvuky v brazilském Cinema: Fernando Henna a Daniel Turini a zvuk "Avanti Popolo" a "City je jeden?" - Část II

Avanti Popolo

Daniel Turini . Druhá část rozhovoru se zvukovými odborníky Fernando Henna a Daniel Turini . Stavba zvuku " Avanti Popolo "(Michael Wahrmann, 2012).

William Farkas: O "Avanti Popolo", jak jste zadali film? Jak jste si Michael Warhmann přiblížil? Měl zvukové návrhy v pre-produkce?

Daniel Turini: Vlastně Misha natočil film jako krátký film už s myšlenkou, že by to mohlo dát více materiálu, má nějaké delší plány. Věděl jsem, že Misha předtím, festivaly, společné přátele, ale neměli jsme žádný kontakt s filmem začít pracovat na tom. To vše jsem mluvil o pre-produkci, a to i myslet jako zvukový technik bude jednat, ne. Co se stalo, bylo to, že zvukař byl finišer zvuk krátký film, ten, kdo editoval zvuk chůze.

Pokračovat ve čtení