2015 10.08.2015

III Národní Setkání Sound profesionálů brazilské Cinema

IIIENPSCB

04 dnů příslušníky 7.září se děje ve městě registrátora-RJ Profesionálové hromady III Národní brazilské Cinema Sound . Hlavním cílem této akce je přispět k větší integraci mezi odborníky z národního Cinema Sound. Souvisí   9. Cine Music - konzervatoř Film Festival , je příležitost předvést činností souvisejících s filmovým zvukový vesmír v zemi, je také stále nový prostor pro reflexi a diskutovat o otázkách souvisejících s realizací audiovizuálního trhu, vzdělávání a vyhledejte zvuk filmu v Brazílii. Setkání se skládá z diskuse u kulatého stolu, přednášek a dílny, která doplňují programování Cine hudby, jeden z filmového festivalu v zemi věnovaného výlučně na soundtracku k filmu.

Akce je otevřena pro veřejnost se vstupem zdarma!

Plán III v 2015 ENPSCB:

4 září - pátek

  • 14h - 16h: Osobnost Sonora: Victor Raposeiro
  • 16h - 18h: Mezinárodní Hodnocení: Carlos Klachquin s přednáškou "Mixing objektově orientovaný a implementace systému Atmos"

5 září - sobota

6 září - neděle

  • 09h-12h: Foley Workshop (Part II) s Guty roim, Felipe Marques, Christian Vaisz, Rosana Stefanoni a Renato Galimberti.
  • 14h - 16h: Pocta Hernani Heffner .
  • 18h: Plenární III ENPSCB.


2015 6.8.2015

FESTIVAL "SOUNDTRACK"

festival soundtrack
1. Festival SOUNDTRACK zdůrazňuje roli zvuku ve velkých inscenacích Cinema. Program je zdarma a splňuje od klasiky, jako je film "Cinema Paradiso" Giuseppe Tornatore, až do posledních inscenací. Hudba je umělecký jazyk zdůrazněno v 1. Festival zvukový doprovod , který se konal v Brazílii, mezi 7. a 11. srpna 2015. Veřejnost může sledovat výběr filmů slavných písní, a podílel se na chatu Na soundtracku se kapely zpěvák Plebe Rude, Philippe Seabra, uděluje stopě složení filmu "Divoký západ Caboclo". Budete mít také možnost zúčastnit se zasedání němého filmu "Carlitos policie" (1916), s soundtrack provedl na klavír.

Zahájení zasedání vzdává hold Brasilia s dokumentem "Nábytek pro domácnost" režiséra José Eduardo Belmonte. Kapela Koloniální nábytek Acaju se vyjádřit k filmu po displeji. A v neděli (09), Den otců, film Kid (1921), Charlie Chaplin, připomíná datum. Rodiče a děti relaci se zúčastnili spolu vyhrát dárky. První festival Brasilia věnovaný soundtrack je iniciativou skladatele a zvukový designér Gabriel Pinheiro , který je také kurátorem události. Výroba má na starosti Bunch filmy.


2015 17.června 2015

Podívejte se na tabulky Week 2015 ABC

Oni jsou nyní k dispozici pro on-line tabulky prohlížení ABC týdnu 2015 , která se konala 13-15 května v kině brazilském v Sao Paulu. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Podporovaná brazilské asociace kinematografie , ABC Week je jedinečnou příležitostí v zemi setkání osobností z různých oborů filmu odrážejí na jeho trh práce. Také poskytovat debaty, konference, panely a mistrovské třídy, které přímo přispívají k pokroku brazilské kinematografie.

Letos zvuk debata byla přítomna především v následujících tabulkách:

José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles e Armando Torres Jr. Zvuk v televizním seriálu - "Řešení různých zvukových aspekty v televizním seriálu. - Zachyťte přímý zvuk do post-produkci a dokončovací proces", s José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles a Armando Torres Jr.

Úvod do Sound na audiovizuální (TV seriál, dlouhý, krátký a dokumentární) - "Čtení scénář, poslouchat režiséra, který můžeme vyjádřit prostřednictvím zvuku. Všechny zvuky jsou již v Direct Sound? Používejte a problematické. Význam hlasu. "S Tide Borges a Carlos Abbate .

Pokračovat ve čtení


2015 23.dubna 2015

ABC Week 2015

týden abc 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. Od 13. do 15. května Brazilská asociace kinematografie ukazuje týden ABC v roce 2015 . S nabitým rozvrhu konferencí, panelů a diskusí s osobnostmi z různých oblastí Brazílie a zahraniční kina, akce se koná v kině brazilském v Sao Paulu Je otevřena pro veřejnost se vstupem zdarma.

V letošním roce, týden má dvě tabulky věnované filmového zvuku. Jsou oni:

Den 14/05, čtvrtek:

10h - Sound v televizním seriálu
"Řešení různých zvukových aspekty v televizním seriálu. - Zachyťte přímý zvuk do post-produkce a dokončovací proces"

Potvrzené účastníci:

José Luiz Sasso (Mixer)
Luiz Adelmo Manzano (Sound Supervisor)
Rodrigo Meirelles (Executive poradce Audio)
Armando Torres Jr. (Mixer)

15.května, v pátek

17h - Úvod do zvukové na audiovizuální (TV seriál, dlouhý, krátký a dokumentární)
"Čtení skript, poslouchat režiséra, který můžeme vyjádřit prostřednictvím zvuku. Všechny zvuky jsou již v Direct Sound? Používejte a problematické. Význam hlasu. "

Potvrzené účastníci:

Tide Borges (Sound Technician)
Carlos Abbate (Sound Director)

Pokračovat ve čtení


2015 8.4.2015

II Městský konference o hluku, vibrací a narušení Sonora

Konference hluk
Dne 27., 28. a 29. dubna, město São Paulo-SP se zabývá podruhé boji proti hluku v jejich městském prostředí. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. II Konferenční sál hluk, vibrace a Rušení Sonora , sponzorované Magistrátu města São Paulo a brazilské Asociace pro Quality Akustika ( ProAcústica ), se koná u příležitosti "Mezinárodního Awareness Day hluku", International Noise Awareness Day (Inad), jejíž oficiální datum letos 30. dubna.

Smyslem akce je vnímavost veřejné orgány a společnosti obecně o negativních dopadech hluku a zvukových vibrací na lidské zdraví, a tím vytvoření efektivních směry pro legislativní a administrativní opatření.

Akce je otevřena pro veřejnost a zdarma, ale je omezený prostor a vyžaduje dokončení "registračního formuláře".

Zkontrolujte, zda plán a více informací na: II Městského konference o hluku, vibrací a narušení Sonora