2014 2014 اوت 26

8 جشنواره CineMúsica

8 جشنواره CineMúsica
8º Cine Música – Festival de Cinema de Conservatória , único festival de cinema do país dedicado exclusivamente à trilha sonora dos filmes. در شهرستان 04 تا 7 سپتامبر اتفاق می افتد ثبت نام RJ- جشنواره فیلم هنرستان - سینمایی 8 موسیقی ، تنها جشنواره فیلم در کشور به طور انحصاری به موسیقی فیلم اختصاص یافته است. موضوع امسال forró است و این مراسم برای عموم آزاد است با پذیرش رایگان!

با یادآوری است که این جشنواره نیز در سال جاری دریافت حرفه ای همایش ملی دوم صدا از سینمای برزیل .

در زیر لیست فیلم های حرفه ای و برنده جایزه در 8 جشنواره موسیقی سینمایی :

جایزه CineMúsica

بهترین صدا: " سیلوستر "(اهدا: لینا Chamie، ادواردو سانتوس مندس، لوئیز Manzano Adelmo، جزر و مد بورخس، برزیل رنه، لوئیس رابین، اریک Christani ریبریو، لوئیز فرناندز و ریکاردو فاریاس)

بهترین صداگذار: " سرا Pelada "(جایزه: جان Godoy، مارسلو Raposo و Ubiratan دا سیلوا - Bira)

بهترین میکس و بهترین اتاق سر و صدا (فولی): " تاتو "(اهدا: ریکاردو Cutz، فیلیپ برگر و رناتو مارکز Galimberti)

بهترین طراحی صدا: " پرایا انجام Futuro "(اهدا: Waldir خاویر)

بهترین تدوین صدا: " مارو داس Prazeres "(اهدا: برناردو Uzeda)

بهترین جلوه های صوتی: " رودخانه جریان "(اهدا: ریکاردو ریس چویی)

بهترین آهنگ اصلی: " پسر و جهان "(برنده: روبن Feffer و گوستاو Kurlat)

بهترین آهنگ: " وقتی که من زنده بود "(برنده: مارکو Dutra و Caetano از Gotthard)

بهترین انتخاب موسیقی: " تبعیدیان از آتشفشان "(اهدا: فابیو آندراده)

بهترین دوبلاژ جهت حرکت: " آزبست شیرین "(اهدا: Guto Parente و اریک Paiva از)

کوتاه نور جایزه

بهترین صدا: "9493" (اهدا: مارسلوس L.)

بهترین طراحی صدا: "اجازه دهید دیانا در صلح" (اهدا: کارلوس مونته نگرو و کلودیو Nascimento از)

بهترین صداگذار: "همه این روز وقتی که من غریبه هستم" (اهدا: Evandro لیما)

Programação Completa do 8º Festival CineMúsica همچنین چک کردن کامل برنامه های جشنواره موسیقی سینمایی 8 : برنامه کامل از 8 جشنواره CineMúsica


2014 2014 اوت 17

حرفه ای همایش ملی II صدا از سینمای برزیل

نشست II

در روز setembro 05 و 06 در شهرستان اتفاق می افتد ثبت نام RJ- حرفه ای همایش ملی II صدا از سینمای برزیل . این رویداد با هدف کمک به ادغام بیشتر در میان حرفه ای از سینمای ملی صدا. متصل می شود   سینمایی 8 موسیقی - جشنواره فیلم هنرستان ، فرصت به نمایش گذاشتن فعالیت های مرتبط با جهان صدای سینمایی در کشور است، همچنین ساخت یک فضای جدید برای تفکر و بحث، مسائل مربوط به دستیابی به بازار سمعی و بصری، آموزش و برای جستجو در صدای سینما در برزیل. در این جلسه شامل جداول بحث، سخنرانی و کارگاه آموزشی است که مکمل برنامه نویسی از سینمایی موسیقی، تنها جشنواره فیلم در کشور به طور انحصاری به موسیقی فیلم اختصاص یافته است. اخبار امسال نیز مشارکت دو مهمانان بین المللی در مورد صدا در سینمای امریکا لاتین discorrerão.

این رویداد با پذیرش رایگان برای عموم آزاد است!

2014 برنامه II ENPSCB:

محل سکونت - هتل راک  

سپتامبر 5 - جمعه

سپتامبر 6 - شنبه


2014 2014 ژوئیه 31

سنتز I ENPSCB

I و II ENPSCB

سنتز حرفه ای نشست ملی صدا از سینمای برزیل

7º Festival CineMúsica , de 5 a 7 de Setembro de 2013, em Conservatória, Rio de Janeiro, em busca de garantir qualidade para a produção e exibição do audiovisual brasileiro nas salas de cinema, festivais nacionais, televisão e em novos formatos. ما، شرکت کنندگان از نشست ملی اول از برزیل حرفه ای سینما صدا ، ما در ملاقات 7 جشنواره CineMúsica 5 به 2013 سپتامبر 7، در هنرستان، ریو دو ژانیرو، در تلاش برای اطمینان از کیفیت برای تولید و نمایشگاه سمعی و بصری برزیل در تئاتر، جشنواره ملی، تلویزیون و فرمت های جدید.

ما تاکید چگونه اساسی برای کیفیت صدای محصول سمعی و بصری است که در مناطق مختلف مربوط به صدا تولید - صدای مستقیم، ویرایش صدا، و مخلوط کردن موسیقی - در تماس هستند و به خوبی به تهیه و اجرای کار از ابتدا یکپارچه . بنابراین، ما قصد داریم برای تشویق یکپارچه سازی کارآمد تر و بیشتر بین مراحل مختلف کار حرفه ای در صنعت سمعی و بصری به فکر می کنم صدا از اسکریپت به نمایش در شیوه های کار سمعی و بصری.

ما می دانیم که پویایی تولید سمعی و بصری است که در حال حاضر تاسیس نامطلوب به آثار سمعی و بصری کیفیت صدا، به طور عمده شامل مسائل مربوط به بودجه، برنامه و ساعات کار است.

ما توجه داشته باشید که آموزش و پرورش در واقع یک مسیر است که قرار دادن حرفه ای جدید در بازار و در نتیجه این فضای آموزشی را به تحریک یک گفتگوی مستقیم با بازار است.

ما درک می کنیم که اهمیت حفظ تاریخ از روند تحقق فیلم است که باید با شرکت ها و کار حرفه ای در زمینه صدا همراه است. به دنبال جایگزین برای آرشیو و نگهداری از تاریخ از فیلم های خود را.

ما خواستار حضور تکنسین های آموزش دیده صدا برای تست صدا قبل از نمایش فیلم در سینما، جشنواره ها و دیگر نمایشگاه فیلم محلی است. با توجه به کیفیت پایین از طرح فیلم در حال حاضر در مدار نمایشگاه برزیل مشاهده شده، ما شاهد اهمیت این روش و نیاز را به سازمان اجازه می دهد که حضور تکنسین های صدا آموزش دیده، و همچنین تولید نیاز و تامین مالی این آزمون ها قبل از پیش بینی های فیلم خود را .

ما این روند در ادامه خواهد حرفه ای همایش ملی II صدا از سینمای برزیل ، به در 8 جشنواره سینمایی موسیقی در سال 2014 برگزار می شود.

شرکت کنندگان IENPSCB


2014 2014 ژوئن 15

در با صدای بلند و خوب صدا

در بلند و واضح

در صدا با صدای بلند و خوب یک سری از چهار قسمت TV که خط سیر صدا در سینمای برزیل مورد بررسی است. با جهت و ارائه سیمون Zuccolotto، در سال 2013 در پخش شد کانال برزیل . با وجود برنامه های جامع در دسترس آنلاین نیست، قطعه جالب را می توانید در لینک های زیر اعطا:


2014 2014 مه 16

سازمان دیده بان جدول ABC از هفته 2014

Cinemateca Brasileira em São Paulo. جداول حال حاضر در دسترس برای مشاهده آنلاین ABC هفته 2،014 در اتفاق افتاده مه 7-9 برزیل سینما در سائو پائولو. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. ترویج شده توسط انجمن برزیل از فیلمبرداری ، هفته ABC یک فرصت منحصر به فرد در کشور از مونتاژ از شخصیت های از زمینه های مختلف از فیلم انعکاس در بازار کار است. همچنین ارائه بحث ها، سخنرانی ها، پانل ها و کلاس های کارشناسی ارشد که به طور مستقیم به پیشرفت سینمای برزیل کمک می کند.

صدا مناظره امسال در سه جدول موجود بود:

جدول 01: "Médoto کار صدای مستقیم - روش کار شاغل در ضبط صدا به طور مستقیم در عصر دیجیتال چند مجرایی: سنت و گسست" Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). با جان Godoy (تکنسین صدا مستقیم و استاد سمعی و بصری ECA / USP)، دیبرو Opolski (ویرایشگر گفت و گو) و ویلم دیاس (اسمبلر). میانجیگری Adelmo لوئیس Manzano (سرپرست صدا).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). جدول 04: "بلندی صدا از فیلم های فعلی برزیل" کام ویرجینیا فلورس (ویرایشگر صدا و نصب)، ادواردو سانتوس مندس (طراح و استاد صدا سمعی و بصری ECA / USP) و فرناندو حنا (ویرایشگر صدا). میانجیگری Adelmo لوئیس Manzano (سرپرست صدا).

جدول 08: "نمایش در سینما های دیجیتال تجاری: پارامترهای، استانداردهای فنی، اجرا و نظارت و آینده صفحه نمایش: اتاق، خانه و قابل حمل" , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). با Kiko Ferraz (ویرایشگر صدا و میکسر)، رناتا د آلمیدا (مدیر جشنواره بین المللی فیلم از SP) و رودریگو مونت (مدیر فیلمبرداری). میانجیگری خوزه فرانسیسکو نتو (تکمیل سرپرست).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . برای دسترسی به دیگر جداول از هفته ABC در سال 2014 ، فقط با کلیک بر روی لینک: سازمان دیده بان جداول از هفته 2014 ABC به طور کامل .