2015 2015 ژوئن 17

سازمان دیده بان جداول هفته 2015 ABC

آنها در حال حاضر در دسترس برای جداول مشاهده آنلاین از ABC هفته 2015 که محل 13-15 ماه مه در زمان سینمای برزیل در سائو پائولو. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. ترویج شده توسط انجمن برزیلی از فیلمبرداری ، هفته ABC فرصت منحصر به فرد در کشور نشست از شخصیت های از مزارع مختلف سینما منعکس کننده در بازار کار است. همچنین ارائه بحث، کنفرانس ها، پانل ها و کلاس های کارشناسی ارشد که به طور مستقیم به پیشرفت سینمای برزیل کمک می کند.

در این سال بحث صدا در حال حاضر به طور عمده در جدول زیر بود:

José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles e Armando Torres Jr. صدا در سری TV - "خطاب به جنبه های مختلف صدا در مجموعه تلویزیونی - ضبط صدا مستقیم به بعد از تولید و در پایان فرایند" با خوزه لوئیز Sasso ، لوئیز Adelmo Manzano ، رودریگو Meirelles و آرماندو تورس جونیور

مقدمه به صوت در سمعی و بصری (تلویزیون سری، بلند، کوتاه و مستند) - "خواندن متن، مدیر، که ما می توانید از طریق صدا بیان گوش دهید. همه برای تلفن های موبایل در حال حاضر در مستقیم صدا؟ استفاده و مشکل ساز است. اهمیت صدا. "با جزر و مد بورخس و کارلوس Abbate .

ادامه مطلب


2015 2015 آوریل 23

هفته ABC 2015

هفته ABC 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. از 13 تا ماه مه 15 انجمن برزیل فیلمبرداری را نشان می دهد هفته ABC در سال 2015 با یک برنامه بسته بندی شده کنفرانس ها، پانل ها و مناظره با شخصیت از مناطق مختلف برزیل و سینما خارجی، رویداد می گیرد در سینما برزیل در سائو پائولو آن را به عموم مردم با پذیرش آزاد باز است.

در این سال، در هفته دو جدول اختصاص داده شده به صدا سینمایی. هستند آنها:

روز 14/05، پنج شنبه:

10H - صدا در تلویزیون سری
"خطاب به جنبه های مختلف صدا در مجموعه تلویزیونی - ضبط صدا مستقیم به پس از تولید و فرآیند اتمام"

شرکت کنندگان تاکید کردند:

خوزه لوئیز Sasso (میکسر)
لوئیز Adelmo Manzano (صدا استاد راهنما)
رودریگو Meirelles (اجرایی مشاور صوتی)
آرماندو تورس جونیور (میکسر)

مه 15، جمعه

17h - مقدمه به صوت در سمعی و بصری (تلویزیون سری، بلند، کوتاه و مستند)
"خواندن متن، مدیر، که ما می توانید از طریق صدا بیان گوش دهید. همه برای تلفن های موبایل در حال حاضر در مستقیم صدا؟ استفاده و مشکل ساز است. اهمیت صدا. "

شرکت کنندگان تاکید کردند:

جزر و مد بورخس (صدا تکنسین)
کارلوس Abbate (مدیر صدا)

ادامه مطلب


2015 2015 آوریل 8

شهرداری کنفرانس II در سر و صدا، ارتعاش و اختلال سونورا

سر و صدا کنفرانس
در 27، 28 و 29 آوریل، شهرستان سائو پائولو-SP مورد بحث بار دوم مبارزه با سر و صدا در محیط شهری خود را. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. II سالن کنفرانس از سر و صدا، ارتعاش و اختلال سونورا ، با حمایت مالی شهرداری سائو پائولو برزیل و انجمن برای صدا کیفیت ( ProAcústica )، می گیرد به مناسبت "روز جهانی آگاهی از سر و صدا"، روز جهانی آگاهی از سر و صدا (INAD)، که تاریخ رسمی این سال 30 ماه آوریل است.

هدف از این رویداد این است که حساس مقامات دولتی و جامعه به طور کلی در مورد اثرات منفی سر و صدا و ارتعاش صدا بر سلامت انسان، در نتیجه باعث ایجاد دستورالعمل های موثر برای عمل قانونگذاری و اجرایی.

این رویداد را به عموم مردم و آزاد باز است، اما نه فضا محدود است و نیاز به تکمیل یک "فرم ثبت نام".

بررسی برنامه و اطلاعات بیشتر در: کنفرانس شهرداری II در سر و صدا، ارتعاش و اختلال سونورا


2015 2015 مارس 17

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: مکر مارتینز و صدای "شهر می باشد؟"

مکر

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). مصاحبه با مکر مارتینز ، مسئول طراحی صدای " شهر یکی است "(Adirley Queirós از، 2011).

ویلیام فورکوش: چگونه شما را در "این شهرستان است" است؟ آیا یک رابطه قبلی با Adirley دارید؟

مکر مارتینز: Adirley در سال 2006 در طی جشنواره فیلم در Florianopolis ملاقات کرد. Sobre a Maré ”. کوتاه ما در حال نمایش داده شد، او با " RAP - گوشه ای از Ceilândia "و من با" در جزر و مد ". ما صحبت می کرد، اما من فکر می کنم بیشتر در مورد فوتبال از سینما. ما دوباره در سال 2009 در جشنواره از برازیلیا ملاقات، من ارائه مستند "وجود دارد شد Tarabatara "که در آن من به طور مستقیم ویرایش صدا و صدا. در آن زمان من می دانم Ceilândia را حمام آبشار در آب های زیبا از گوییاس، چیزی است که مرا بسیار خوشحال، غم و اندوه کمی از بودن در برازیلیا، طرح آزمایشی، مکان نامعلومی و نامهربان برای من پخش می شود. در Ceilândia من صدای اتومبیل، فروشندگان از این نمایشگاه، مردم راه رفتن در خیابان، در بازی های فوتبال هر گوشه ای شنیده، در نهایت، یک چشم انداز بشر و صدا بسیار متفاوت از طرح جامع و مدار جشنواره فیلم. زمانی بود که من با حضور در " روز از اعتصاب در خانه Adirley "و در مورد صدا، چگونه برای لذت بردن از صدای Ceilândia و دیگر شکسته بدون توسل به استفاده از تر صحبت" صدا عکسبرداری و صدای در از راه دور، "که هر دو ناراحت به عنوان یک پیشنهاد زیبایی. ما در مورد صداهایی که در طول زمان محو شدن، چاقو تیز، یک فروشنده biju صحبت کنید ...

ادامه مطلب


2015 2015 مارس 6

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: فرناندو حنا و دانیل Turini و صدای و "شهر یکی است" - قسمت سوم "AVANTI Popolo؟"

شهرستان و تا

Daniel Turini . بخش سوم و پایانی از مصاحبه با صدای حرفه ای فرناندو حنا و دانیل Turini . صدای " شهر یکی است "(Adirley Queirós از، 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. ویلیام فورکوش: درباره "شهر فقط [1]" من فکر می کنم این یک مورد کاملا متفاوت است. برخی سعی به بهبود در بعد از تولید، بعضی چیز ها، اطمینان حاصل شود فهم برخی از برنامه ها و ایجاد یک ترکیب که نگه فیلم است. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. در آن زمان، فیلم پوستی با زیبایی شناسانه ی یک صدا بیش از حد واقع بینانه [2]، که در آن شما یک وضعیت شنوایی و نه در تمام حوادث صدای تقویت شده، تولید برای تلفن های موبایل است که در یک حالت مستند تولید، می تواند بسیار بعید است ثبت . من تعجب می کنم پس از آن اگر که زیبایی شناسی فزونواقعنمایی صدا یک اشاره از بود Adirley .

فرناندو حنا: چه کسی می تواند شما را با اموال همان پاسخ است مکر مارتینز . از اینجا آمدند، این خودرو نکته کلیدی برای مثال در ویرایش تصویر، آن را باید به توافق بین آنها بوده است. ویرایش فوق العاده صدا هوشمند چیست کافی است. تعداد بسیار کمی از بانک صدا، همه برای تلفن های موبایل در طول فیلم اسیر شده است، در مناطق مشابه. من فکر می کنم زمانی که مکر ساخته شده از صدا ...

ادامه مطلب