2015 2015 مارس 17

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: مکر مارتینز و صدای "شهر یکی است؟"

مکر

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). مصاحبه با مکر مارتینز ، مسئول طراحی صدای " شهر یکی است "(Adirley Queiroz، 2011).

ویلیام فورکوش: چگونه شما را در "این شهرستان یکی است" می بود؟ آیا یک رابطه قبلی با Adirley دارید؟

مکر مارتینز Adirley در سال 2006 در طی جشنواره فیلم در فلوریانوپلیس ملاقات،. Sobre a Maré ”. کوتاه ما در حال نمایش داده شد، او با " RAP - گوشه ای از Ceilândia "و من با" درباره جزر و مد ". ما صحبت می کرد، اما من فکر می کنم بیشتر در مورد فوتبال از سینما. ما دوباره در سال 2009 در جشنواره از برازیلیا را ملاقات نمود، من ارائه مستند "وجود دارد شد Tarabatara "که در آن من مستقیم ویرایش صدا و صدا. در آن زمان من در آب های زیبا از گوییاس، چیزی است که مرا بسیار خوشحال به حمام آبشار را Ceilândia رفت، پخش غم و اندوه کمی از بودن در برازیلیا، طرح جامع، مکان نامعلومی و نامهربان برای من. در Ceilândia شنیده صدای اتومبیل، فروشندگان این نمایشگاه، مردم راه رفتن در خیابان، بازی فوتبال در هر گوشه، در نهایت، یک چشم انداز بشر و صدا بسیار متفاوت از طرح جامع و مدار جشنواره فیلم. این زمانی بود که من با حضور در " روز از اعتصاب در خانه Adirley "و صحبت بیشتر در مورد صدا، چگونه صدای Ceilândia و دیگر شکسته، بدون توسل به استفاده از" تیراندازی صدا و صدای در از راه دور، "که هر دو ناراحت به عنوان یک پیشنهاد زیبایی. ما در مورد صداهایی که در طول زمان محو شدن، چاقو تیز، یک فروشنده biju صحبت ...

ادامه مطلب


2015 2015 مارس 6

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: فرناندو حنا و دانیل Turini و صدای "AVANTI Popolo" و "شهر یکی است؟" - قسمت سوم

شهرستان و تا

Daniel Turini . بخش سوم و پایانی از مصاحبه با متخصصان صدا فرناندو حنا و دانیل Turini . صدای " شهر یکی است "(Adirley Queiroz، 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. ویلیام فورکوش: درباره "شهر تنها است [1]" من فکر می کنم این یک مورد کاملا متفاوت است. برخی سعی به بهبود در بعد از تولید، بعضی چیز ها، اطمینان حاصل شود فهم برخی از برنامه ها و ایجاد یک ترکیب است که نگه داشتن فیلم. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. در آن زمان، فیلم پوستی با زیبایی یک صدای بیش از حد واقع بینانه [2]، که در آن شما یک بیماری شنوایی کاملا تقویت در تمام حوادث صدا، تولید برای تلفن های موبایل است که تولید سند بسیار سختی ثبت شود . من تعجب می کنم پس از آن اگر که زیبایی شناسی فزونواقعنمایی صدا یک اشاره از بود Adirley .

فرناندو حنا: چه کسی می تواند شما به درستی تر پاسخ همان است مکر مارتینز . از اینجا آمدند، این خودرو نکته کلیدی برای مثال در ویرایش تصویر حال، باید به توافق بین آنها بوده است. ویرایش فوق العاده صدا هوشمند چیست کافی است. تعداد بسیار کمی از تلفن های موبایل پایگاه داده، همه برای تلفن های موبایل بدست آمده در این فیلم، حتی در محل. من فکر می کنم زمانی که مکر ساخته شده صدای ...

ادامه مطلب


2015 2015 فوریه 23

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: فرناندو حنا و دانیل Turini و صدای "AVANTI Popolo" و "شهر یکی است؟" - قسمت دوم

AVANTI Popolo

Daniel Turini . بخش دوم مصاحبه با حرفه ای صدا فرناندو حنا و دانیل Turini . ساخت و ساز از صدا " AVANTI Popolo "(مایکل Wahrmann، 2012).

ویلیام فورکوش: درباره "AVANTI Popolo" را به عنوان شما وارد فیلم؟ به عنوان مایکل Warhmann شما نزدیک؟ او پیشنهاد صدا در پیش تولید به حال؟

دانیل Turini: در واقع Misha فیلم به عنوان یک فیلم کوتاه در حال حاضر با این فکر که ممکن است مواد را بیشتر ساخته شده، تا به برخی از برنامه های دیگر. من Misha قبل می دانستند، جشنواره ها، دوستان متقابل، اما ما هیچ ارتباطی با فیلم شروع به کار بر روی آن بود. همه این من از پیش تولید صحبت می کرد، حتی فکر می کنم مثل تکنسین صدا عمل خواهد، نداشته است. چه اتفاقی افتاد این بود که تکنسین صدا فیلم کوتاه صدای دان، او که صدای راه رفتن ویرایش شد.

ادامه مطلب


2015 2015 فوریه 18

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: فرناندو حنا و دانیل Turini و صدای "AVANTI Popolo" و "شهر یکی است؟" - قسمت اول

برادری برای تلفن های موبایل و سیگار برگ

Daniel Turini . بخش اول مصاحبه با حرفه ای صدا فرناندو حنا و دانیل Turini . آموزش، و سر و صدا نسل: فکر صدای یک فیلم.

ویلیام فورکوش: همانطور که شما صدای جهان در فیلم نزدیک؟

دانیل Turini: من فیلم USP (سمعی و بصری درجه، دانشکده ارتباطات و هنر، دانشگاه سائو پائولو) و در حال حاضر در دوره متخصص در صدا و سوار من، هنگامی که شروع به کار در حال حاضر انجام شد صدا و با کار کرده اند من صدا از. انجام کارهای دیگر، من فیلم های کوتاه من به کارگردانی، من اسکریپت، انجام کارهای دیگر، اما کار روز به روز با صدا. این یک رویکرد بیشتر متمرکز در روایت است، بنابراین آموزش من درام، توسعه چشمگیر است. پس از آن به عنوان بی معنی کار با صدا یا اسکریپت یا مناطق دیگر نیست. من در واقع با تکامل درام در زمان کار. البته در مناطق مختلف در فیلم وجود دارد، اما من یک کمی شبیه گذشت زمان صدا اساسی است، و یا مونتاژ و یا ساختار یک اسکریپت را تعریف کنیم. من فکر می کنم تخصص من در حال کار این، درک این ساختار از طریق صدا و یا زبان های دیگر و کار آن. و آن را کمی بیشتر تا کمی با تشکیل فرناندو (حنا).

فرناندو حنا: در مقابل آن چیست! (خنده حضار). من را به صدا برای فیلم های شانس رفت. من در استودیو تبلیغات کار می کرد و در استودیو یکی از کارگران وجود دارد کار کرده بود میریام Biderman و محلی برای او ارائه که او به پایان رسید تا پذیرش نیست و پرسید: اگر من می خواستم، اگر من می دانستم که چگونه به انجام. من به هر دو گفت: بله. اما این دروغ بود، من نمی، من فقط می خواستم. من وجود دارد در گستاخی می دانند متوسط ​​بود، در استودیو Mirian، به نام آل اثرات فیلم و گرفتن وجود دارد آنها پرسید که آیا من می دانستم که چگونه به انجام و من گفت: هیچ، اما آن را به حال دانش کمی بهتر از نرم افزار ابزار و برخی از چیزهایی فنی راست، و آنها تقاضا برای آن بود. فقط ورود به این موج، ورودی نیم موج، مراحل ویرایش ...

ادامه مطلب


2015 2015 ژانویه 15

مصاحبه با مدیر صدا خوزه لوییس دیاز

JLD

ABC . من با همراه هستم انجمن برزیلی از فیلمبرداری از سال 2000. در سال 2002، ما در ریو دو ژانیرو برگزار شد اولین جلسه از حرفه ای صدا در ABC . برای ما به انجام یک فعالیت در سائو پائولو در همان سال، من دعوت کارلوس Klachquin ، که مشاور دالبی برای امریکا لاتین بود، به یک بحث در تاریخ صدا در تکنولوژی سینما. به زودی پس از او ABC پیوست و خیلی چیزها با هم انجام داد. در سال 2010، فکر کردن در مورد که ما می تواند از خارج از برزیل دعوت، برای بحث صدا در هفته ABC . O Segredo dos Seus Olhos “, ganhador do Oscar de Melhor Filme Estrangeiro daquele ano. کارلوس من پیشنهاد خوزه لوییس دیاز ، و او به ما در مورد آخرین کار او هدایت "برگزار شده بود گفت کمی راز در چشمانشان "، برنده جایزه اسکار برای بهترین فیلم خارجی سال است.

8º Festival Cinemúsica em 2014, em Conservatória, RJ. در سال های پس ما همچنان به مسابقه، زمانی که او برای شرکت در دعوت شد نشست ملی حرفه ای برزیل سینما صدا ، در برگزار 8 جشنواره Cinemúsica در سال 2014، در رجیستری، RJ. وجود دارد، او و گیدو Berenblum ، که دانش آموز او بوده است، بحث در صدا در سینمای آرژانتین برگزار می شود. این یک فرصت عالی برای، از طریق صدا، می تواند روابط بین فیلمبرداری ما تقویت شد.

Relatos Selvagens , filme de enorme sucesso de público na Argentina e atualmente em cartaz no Brasil, onde também tem feito sucesso. کار بر روی آن خوزه لوییس دیاز ما معرفی بر عملکرد صدا بود گزارش وحشی ، فیلم بمب دارای قدرت تخریبی عظیمی در آرژانتین و در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در برزیل، جایی که آن را نیز موفق بوده است. خوزه لوئیس یک کانال یوتیوب که در آن سخاوتمندانه اطلاعات در مورد صدا در سینما را فراهم می کند. Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ) no final de outubro de 2014. او به تازگی ارسال 4 فیلم فیلم برداری در طول یک سخنرانی که در طول قرار گرفتن در معرض از جست و خیز (هماهنگ آرژانتین اتاق دهنده و پخش سازندگان تجهیزات ) در اواخر اکتبر 2014 تسریع بخشد.

ادامه مطلب