2015 2015 فوریه 23

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: فرناندو حنا و دانیل Turini و صدای "AVANTI Popolo" و "شهر یکی است؟" - قسمت دوم

AVANTI Popolo

Daniel Turini . بخش دوم مصاحبه با حرفه ای صدا فرناندو حنا و دانیل Turini . ساخت و ساز از صدا " AVANTI Popolo "(مایکل Wahrmann، 2012).

ویلیام فورکوش: درباره "AVANTI Popolo" را به عنوان شما وارد فیلم؟ به عنوان مایکل Warhmann شما نزدیک؟ او پیشنهاد صدا در پیش تولید به حال؟

دانیل Turini: در واقع Misha فیلم به عنوان یک فیلم کوتاه در حال حاضر با این فکر که ممکن است مواد را بیشتر ساخته شده، تا به برخی از برنامه های دیگر. من Misha قبل می دانستند، جشنواره ها، دوستان متقابل، اما ما هیچ ارتباطی با فیلم شروع به کار بر روی آن بود. همه این من از پیش تولید صحبت می کرد، حتی فکر می کنم مثل تکنسین صدا عمل خواهد، نداشته است. چه اتفاقی افتاد این بود که تکنسین صدا فیلم کوتاه صدای دان، او که صدای راه رفتن ویرایش شد.

ادامه مطلب


2015 2015 فوریه 18

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: فرناندو حنا و دانیل Turini و صدای "AVANTI Popolo" و "شهر یکی است؟" - قسمت اول

برادری برای تلفن های موبایل و سیگار برگ

Daniel Turini . بخش اول مصاحبه با حرفه ای صدا فرناندو حنا و دانیل Turini . آموزش، و سر و صدا نسل: فکر صدای یک فیلم.

ویلیام فورکوش: همانطور که شما صدای جهان در فیلم نزدیک؟

دانیل Turini: من فیلم USP (سمعی و بصری درجه، دانشکده ارتباطات و هنر، دانشگاه سائو پائولو) و در حال حاضر در دوره متخصص در صدا و سوار من، هنگامی که شروع به کار در حال حاضر انجام شد صدا و با کار کرده اند من صدا از. انجام کارهای دیگر، من فیلم های کوتاه من به کارگردانی، من اسکریپت، انجام کارهای دیگر، اما کار روز به روز با صدا. این یک رویکرد بیشتر متمرکز در روایت است، بنابراین آموزش من درام، توسعه چشمگیر است. پس از آن به عنوان بی معنی کار با صدا یا اسکریپت یا مناطق دیگر نیست. من در واقع با تکامل درام در زمان کار. البته در مناطق مختلف در فیلم وجود دارد، اما من یک کمی شبیه گذشت زمان صدا اساسی است، و یا مونتاژ و یا ساختار یک اسکریپت را تعریف کنیم. من فکر می کنم تخصص من در حال کار این، درک این ساختار از طریق صدا و یا زبان های دیگر و کار آن. و آن را کمی بیشتر تا کمی با تشکیل فرناندو (حنا).

فرناندو حنا: در مقابل آن چیست! (خنده حضار). من را به صدا برای فیلم های شانس رفت. من در استودیو تبلیغات کار می کرد و در استودیو یکی از کارگران وجود دارد کار کرده بود میریام Biderman و محلی برای او ارائه که او به پایان رسید تا پذیرش نیست و پرسید: اگر من می خواستم، اگر من می دانستم که چگونه به انجام. من به هر دو گفت: بله. اما این دروغ بود، من نمی، من فقط می خواستم. من وجود دارد در گستاخی می دانند متوسط ​​بود، در استودیو Mirian، به نام آل اثرات فیلم و گرفتن وجود دارد آنها پرسید که آیا من می دانستم که چگونه به انجام و من گفت: هیچ، اما آن را به حال دانش کمی بهتر از نرم افزار ابزار و برخی از چیزهایی فنی راست، و آنها تقاضا برای آن بود. فقط ورود به این موج، ورودی نیم موج، مراحل ویرایش ...

ادامه مطلب


2015 2015 ژانویه 15

مصاحبه با مدیر صدا خوزه لوییس دیاز

JLD

ABC . من با همراه هستم انجمن برزیلی از فیلمبرداری از سال 2000. در سال 2002، ما در ریو دو ژانیرو برگزار شد اولین جلسه از حرفه ای صدا در ABC . برای ما به انجام یک فعالیت در سائو پائولو در همان سال، من دعوت کارلوس Klachquin ، که مشاور دالبی برای امریکا لاتین بود، به یک بحث در تاریخ صدا در تکنولوژی سینما. به زودی پس از او ABC پیوست و خیلی چیزها با هم انجام داد. در سال 2010، فکر کردن در مورد که ما می تواند از خارج از برزیل دعوت، برای بحث صدا در هفته ABC . O Segredo dos Seus Olhos “, ganhador do Oscar de Melhor Filme Estrangeiro daquele ano. کارلوس من پیشنهاد خوزه لوییس دیاز ، و او به ما در مورد آخرین کار او هدایت "برگزار شده بود گفت کمی راز در چشمانشان "، برنده جایزه اسکار برای بهترین فیلم خارجی سال است.

8º Festival Cinemúsica em 2014, em Conservatória, RJ. در سال های پس ما همچنان به مسابقه، زمانی که او برای شرکت در دعوت شد نشست ملی حرفه ای برزیل سینما صدا ، در برگزار 8 جشنواره Cinemúsica در سال 2014، در رجیستری، RJ. وجود دارد، او و گیدو Berenblum ، که دانش آموز او بوده است، بحث در صدا در سینمای آرژانتین برگزار می شود. این یک فرصت عالی برای، از طریق صدا، می تواند روابط بین فیلمبرداری ما تقویت شد.

Relatos Selvagens , filme de enorme sucesso de público na Argentina e atualmente em cartaz no Brasil, onde também tem feito sucesso. کار بر روی آن خوزه لوییس دیاز ما معرفی بر عملکرد صدا بود گزارش وحشی ، فیلم بمب دارای قدرت تخریبی عظیمی در آرژانتین و در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در برزیل، جایی که آن را نیز موفق بوده است. خوزه لوئیس یک کانال یوتیوب که در آن سخاوتمندانه اطلاعات در مورد صدا در سینما را فراهم می کند. Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ) no final de outubro de 2014. او به تازگی ارسال 4 فیلم فیلم برداری در طول یک سخنرانی که در طول قرار گرفتن در معرض از جست و خیز (هماهنگ آرژانتین اتاق دهنده و پخش سازندگان تجهیزات ) در اواخر اکتبر 2014 تسریع بخشد.

ادامه مطلب


2015 2015 ژانویه 5

صدا "گزارش وحشی" - قسمت چهارم

Relatos Selvagens ” (Damian Szifrón, 2014) que ocorreu na CAPER 2014 ( Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Falamos um pouco de dublagens. چهارم و آخرین بخش از گفتگو در مورد صدای " گزارش وحشی "(دامیان Szifrón، 2014) که در جست و خیز 2014 رخ داده است ( آرژانتین اتاق دهنده و پخش سازندگان تجهیزات ). ما صحبت صدای زمینه کم است.

ویرایشگر گفت و گو از "Salvaje گزارش" بود Nahuel پالنکه . وظایف ویرایش بنابراین دشوار است که سردبیر یکی دیگر از، ماتیاس Vilaro، مسئول تنها برای تنظیم صدای زمینه، نه به بار بیشتر Nahuel بود. در طول مکالمه Nahuel پالنکه نقل نیست. اما در اینجا من به شما اعتبار می دهد.

خوزه لوئیس دیاز ، در آغاز گفتگو، نشان می دهد گزیده ای از فیلم " vino می برای Robar ". خوزه لوئیس توجه به عبارت "تقصیر من نیست،" که در آن شما می توانید نویز پس زمینه (چرخ ماشین سفر) را بشنود. ادامه مطلب


2014 2014 دسامبر 23

صدا "گزارش وحشی" - قسمت سوم

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). قسمت سوم از گفتگو درباره صدای " گزارش وحشی "(دامیان Szifrón، 2014) که در جست و خیز 2014 (رخ داده آرژانتین اتاق دهنده و تولید کنندگان پخش تجهیزات ).

گوستاوو سانتائولایا به طور خلاصه رابطه اش را با "گزارش وحشی" در یک ویدیو فرستاده شده به کنفرانس می گوید. او همچنین در مورد موسیقی در حال ویرایش اساسی سخن می گوید.

خوزه لوئیس دیاز می گوید که موسیقی یک عنصر مهم در یک فیلم است. مسئول موسیقی "گزارش وحشی" گوستاوو سانتائولایا بود، که در لس آنجلس زندگی می کند. بنابراین او بود حاضر در کنفرانس نیست و یک ویدیو فرستاده صحبت کردن در مورد روند کار در فیلم است. اولین ارتباط او با این فیلم بود که من در تعطیلات با خانواده اش در Mendoza بود - آرژانتین، وقتی که تهیه قادر به با او تماس بود. چند ماه بعد، پشت در آرژانتین، گوستاو یادداشت داستان "گزارش وحشی" از ارجاع از یک دوست. بعد از خواندن کتاب با داستان های "گزارش وحشی"، گوستاو می پرسد دوست خود ارسال کنید تا دامیان Szifrón چون من می خواستم به در فیلم باشد. در نهایت، در بلژیک، دو در فرد ملاقات کرد. در آن زمان اتفاق افتاده است جشنواره گنت، موسیقی و جشنواره تئاتر، که در آن گوستاوو سانتائولایا به عنوان یک داور شرکت کردند.

ادامه مطلب