2015 2015 آوریل 23

هفته ABC 2015

هفته ABC 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. از 13-15 مه انجمن برزیلی از فیلمبرداری را نشان می دهد هفته ABC در سال 2015 با یک برنامه بسته بندی شده کنفرانس ها، پانل ها و بحث و گفتگو با شخصیت از مناطق مختلف برزیل و سینما خارجی، رویداد می گیرد در سینما برزیل در سائو پائولو و به عموم مردم با پذیرش رایگان باز است.

این سال، در هفته دو جدول اختصاص داده شده به صدا سینما. هستند آنها:

روز 14/05، پنج شنبه:

10H - صدا در مجموعه تلویزیونی
"خطاب به جنبه های مختلف صدا در مجموعه تلویزیونی - ضبط صدا به طور مستقیم از پس از تولید و فرآیند اتمام"

شرکت کنندگان تایید:

خوزه لوئیز Sasso (میکسر)
لوئیز Adelmo Manzano (صدا استاد راهنما)
رودریگو Meirelles (اجرایی سرپرست صوتی)
آرماندو تورس جونیور (میکسر)

مه 15، جمعه

17h - مقدمه به صدا در سمعی و بصری (تلویزیون سری، بلند، کوتاه و مستند)
"خواندن متن، به مدیر، که ما می توانیم از طریق صدا بیان گوش. همه برای تلفن های موبایل در حال حاضر در مستقیم صدا؟ استفاده و مشکل ساز آن است. اهمیت صدا. "

شرکت کنندگان تایید:

جزر و مد بورخس (صدا تکنسین)
کارلوس Abbate (مدیر صدا)

ادامه مطلب


2015 2015 آوریل 8

شهرداری کنفرانس دوم در سر و صدا، ارتعاش و اختلال سونورا

سر و صدا کنفرانس
در 27، 28 و 29 آوریل، شهرستان سائو پائولو-SP بحث بار دوم مبارزه با سر و صدا در محیط شهری خود. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. کنفرانس شهرداری II در سر و صدا، ارتعاش و اختلال سونورا ، با حمایت مالی شهرداری سائو پائولو و انجمن برزیلی برای کیفیت صدا ( ProAcústica )، می گیرد به مناسبت "سر و صدا بین المللی روز آگاهی"، روز جهانی آگاهی از سر و صدا (INAD)، که تاریخ رسمی این سال 30 آوریل است.

هدف از این رویداد است به حساس مقامات دولتی و جامعه به طور کلی در مورد اثرات منفی سر و صدا و صدا ارتعاشات بر سلامت انسان، در نتیجه باعث ایجاد دستورالعمل های موثر برای اقدام قانونی و اداری.

این رویداد را به عموم مردم و آزاد باز است، اما فضای محدود است و نیاز به تکمیل یک "فرم ثبت نام".

بررسی برنامه و اطلاعات بیشتر در: کنفرانس شهرداری II در سر و صدا، ارتعاش و اختلال سونورا


2015 2015 مارس 17

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: مکر مارتینز و صدای "شهر یکی است؟"

مکر

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). مصاحبه با مکر مارتینز ، مسئول طراحی صدای " شهر یکی است "(Adirley Queiroz، 2011).

ویلیام فورکوش: چگونه شما را در "این شهرستان یکی است" می بود؟ آیا یک رابطه قبلی با Adirley دارید؟

مکر مارتینز Adirley در سال 2006 در طی جشنواره فیلم در فلوریانوپلیس ملاقات،. Sobre a Maré ”. کوتاه ما در حال نمایش داده شد، او با " RAP - گوشه ای از Ceilândia "و من با" درباره جزر و مد ". ما صحبت می کرد، اما من فکر می کنم بیشتر در مورد فوتبال از سینما. ما دوباره در سال 2009 در جشنواره از برازیلیا را ملاقات نمود، من ارائه مستند "وجود دارد شد Tarabatara "که در آن من مستقیم ویرایش صدا و صدا. در آن زمان من در آب های زیبا از گوییاس، چیزی است که مرا بسیار خوشحال به حمام آبشار را Ceilândia رفت، پخش غم و اندوه کمی از بودن در برازیلیا، طرح جامع، مکان نامعلومی و نامهربان برای من. در Ceilândia شنیده صدای اتومبیل، فروشندگان این نمایشگاه، مردم راه رفتن در خیابان، بازی فوتبال در هر گوشه، در نهایت، یک چشم انداز بشر و صدا بسیار متفاوت از طرح جامع و مدار جشنواره فیلم. این زمانی بود که من با حضور در " روز از اعتصاب در خانه Adirley "و صحبت بیشتر در مورد صدا، چگونه صدای Ceilândia و دیگر شکسته، بدون توسل به استفاده از" تیراندازی صدا و صدای در از راه دور، "که هر دو ناراحت به عنوان یک پیشنهاد زیبایی. ما در مورد صداهایی که در طول زمان محو شدن، چاقو تیز، یک فروشنده biju صحبت ...

ادامه مطلب


2015 2015 مارس 6

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: فرناندو حنا و دانیل Turini و صدای "AVANTI Popolo" و "شهر یکی است؟" - قسمت سوم

شهرستان و تا

Daniel Turini . بخش سوم و پایانی از مصاحبه با متخصصان صدا فرناندو حنا و دانیل Turini . صدای " شهر یکی است "(Adirley Queiroz، 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. ویلیام فورکوش: درباره "شهر تنها است [1]" من فکر می کنم این یک مورد کاملا متفاوت است. برخی سعی به بهبود در بعد از تولید، بعضی چیز ها، اطمینان حاصل شود فهم برخی از برنامه ها و ایجاد یک ترکیب است که نگه داشتن فیلم. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. در آن زمان، فیلم پوستی با زیبایی یک صدای بیش از حد واقع بینانه [2]، که در آن شما یک بیماری شنوایی کاملا تقویت در تمام حوادث صدا، تولید برای تلفن های موبایل است که تولید سند بسیار سختی ثبت شود . من تعجب می کنم پس از آن اگر که زیبایی شناسی فزونواقعنمایی صدا یک اشاره از بود Adirley .

فرناندو حنا: چه کسی می تواند شما به درستی تر پاسخ همان است مکر مارتینز . از اینجا آمدند، این خودرو نکته کلیدی برای مثال در ویرایش تصویر حال، باید به توافق بین آنها بوده است. ویرایش فوق العاده صدا هوشمند چیست کافی است. تعداد بسیار کمی از تلفن های موبایل پایگاه داده، همه برای تلفن های موبایل بدست آمده در این فیلم، حتی در محل. من فکر می کنم زمانی که مکر ساخته شده صدای ...

ادامه مطلب


2015 2015 فوریه 23

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: فرناندو حنا و دانیل Turini و صدای "AVANTI Popolo" و "شهر یکی است؟" - قسمت دوم

AVANTI Popolo

Daniel Turini . بخش دوم مصاحبه با حرفه ای صدا فرناندو حنا و دانیل Turini . ساخت و ساز از صدا " AVANTI Popolo "(مایکل Wahrmann، 2012).

ویلیام فورکوش: درباره "AVANTI Popolo" را به عنوان شما وارد فیلم؟ به عنوان مایکل Warhmann شما نزدیک؟ او پیشنهاد صدا در پیش تولید به حال؟

دانیل Turini: در واقع Misha فیلم به عنوان یک فیلم کوتاه در حال حاضر با این فکر که ممکن است مواد را بیشتر ساخته شده، تا به برخی از برنامه های دیگر. من Misha قبل می دانستند، جشنواره ها، دوستان متقابل، اما ما هیچ ارتباطی با فیلم شروع به کار بر روی آن بود. همه این من از پیش تولید صحبت می کرد، حتی فکر می کنم مثل تکنسین صدا عمل خواهد، نداشته است. چه اتفاقی افتاد این بود که تکنسین صدا فیلم کوتاه صدای دان، او که صدای راه رفتن ویرایش شد.

ادامه مطلب