2015 2015 اوت 17

کتاب: چگونه صدای کارلوس Abbate فیلم

کارلوس Abbate

خبر خوب برای SOUND جهان فیلم!

MIS , dentro da programação do 26 o Festival Internacional de Curtas Metragens de São Paulo . یک سال پس از انتشار آن به زبان اسپانیایی، آرژانتین، کارلوس Abbate کست کتاب خود را به پرتغالی در سائو پائولو، 27 اوت در 18pm در MIS، در این برنامه از 26 جشنواره بین المللی فیلم کوتاه سائو پائولو.

III Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro , para uma sessão de autógrafos e para participar da mesa de debate “Som e Montagem: interação técnica e conceitual” com Karen Akerman , Ricardo Pretti , Vanessa Marques e mediação de Maria Byington . در روز سپتامبر 5 در هنرستان / RJ شود، در این برنامه از 9 جشنواره سینمایی موسیقی و III همایش ملی برزیل سینما صدا حرفه ای، به یک جلسه روی دستخطی رونویسی و برای شرکت در بحث جدول "صدا و تدوین: تعامل فنی و مفهومی "با کارن آکرمن، ریکاردو Pretti، ونسا مارکز و میانجیگری ماریا Byington.

بررسی کتاب:

بله، جهان آن را از دست داده است، و گاهی اوقات خبر خوب وجود دارد. یکی از راه اندازی یک کتاب در دستیابی صدا در فیلم، موضوع نادر از جلسه در کتابشناسی در مورد این موضوع است. و نکته جالب در مورد این خبر این است که این کتاب را به باز کردن یک مسائل مربوط به خود طراحی انتخاب شد ENERC (مدرسه ملی از آزمایش Y فیلم Realización) در آرژانتین و حمایت از INCAA (موسسه Nacional د سینمایی Y هنر Audiovisuales) به حال وجود دارد .

این کتاب توسط کارلوس Abbate، هماهنگ کننده البته صدا از این مدرسه مهم فیلم و یکی از شناخته شده ترین کارگردانان صدا آرژانتین، نیاز به فیلم های اعتباری خود را مانند پسر از عروس (J J. کامپانلا)، فاحشه و نهنگ نوشته شده بود (لوئیس Puenzo)، کامچاتکا (M. پینیرو)، در میان دیگران است. ادامه مطلب


2015 2015 اوت 10

نشست ملی III حرفه ای صدا از سینمای برزیل

IIIENPSCB

روز 04-07 سپتامبر می گیرد در این شهرستان از ثبت نام RJ-حرفه ای III برزیل ملی سینما صدا نشست. هدف اصلی این رویداد است برای کمک به ادغام بیشتر در میان حرفه ای از صدا سینمای ملی. مرتبط   سینمایی موسیقی 9 - فیلم هنرستان جشنواره، فرصت به نمایش گذاشتن فعالیت های مربوط به فیلم جهان صدای این کشور نیز تبدیل شدن به یک فضای جدید برای تفکر و بحث مسائل مربوط به بازار تحقق سمعی و بصری، آموزش و پرورش و است به تحقیق صدای سینما در برزیل. در این جلسه شامل میزگرد، سخنرانی ها و کارگاه که مکمل برنامه نویسی از موسیقی سینمایی، یکی از جشنواره فیلم کشور به طور انحصاری به موسیقی متن فیلم اختصاص داده است.

این رویداد با پذیرش رایگان برای عموم آزاد است!

2015 برنامه سوم ENPSCB:

سپتامبر 4 - جمعه

  • 14H - 16H: شخصیت سونورا: ویکتور Raposeiro
  • 16H - 18H: مهمان بین المللی: کارلوس Klachquin با سخنرانی "مخلوط کردن شی گرا و اجرای سیستم ضبط اتمسفر"

سپتامبر 5 - شنبه

سپتامبر 6 - یکشنبه

  • 09h-12H: کارگاه آموزشی فولی (قسمت دوم) با Guta به Roim، فیلیپه مارکز، مسیحی Vaisz، Rosana Stefanoni و رناتو Galimberti.
  • 14H - 16H: ادای احترام به Hernani را هفنر.
  • 18H: ENPSCB عمومی III.


2015 2015 اوت 6

جشنواره "موسیقی متن فیلم"

موسیقی متن فیلم جشنواره
موسیقی متن فیلم جشنواره 1 بر نقش صدا در تولیدات عمده ای از سینما. این برنامه رایگان است و در دیدار از آثار کلاسیک، مانند فیلم "سینما پارادیزو" توسط جوزپه تورناتوره، تا زمانی که تولید کنندگان. موسیقی زبان هنری برجسته در است جشنواره 1 موسیقی متن فیلم، در برازیلیا برگزار شد، بین 7 و اوت 11 2015. عمومی می تواند مجموعه ای از فیلم های آهنگ های معروف تماشا کنید، و در یک چت شرکت در موسیقی متن با خواننده گروه سرب ادم طبقه سوم بی ادب، فیلیپ Seabra، اعطا شده توسط دنباله از ترکیب فیلم "غرب وحشی Caboclo". همچنین شما می خواهد این فرصت را به شرکت در یک نشست از فیلم صامت "پلیس کارلیتو" (1916)، با موسیقی متن فیلم در پیانو انجام شده است.

در جلسه افتتاحیه ادای احترام به برازیلیا با مستند "صفحه اصلی مبلمان» به کارگردانی خوزه ادواردو بلمنت. گروه استعمار مبلمان Acaju خواهد در این فیلم بلافاصله پس از مشاهده نظر. و در روز یکشنبه (09)، روز پدر، فیلم بچه (1921)، چارلی چاپلین، یادآور تاریخ. والدین و کودکان، شرکت جستند با هم برنده هدیه. نخستین جشنواره برازیلیا اختصاص داده شده به موسیقی متن فیلم ابتکار عمل را از آهنگساز و صدا طراح گابریل پینهیرو، که همچنین متصدی از این رویداد. تولید مسئول دسته فیلم است.


2015 2015 ژوئن 17

سازمان دیده بان جداول هفته 2015 ABC

آنها در حال حاضر در دسترس برای جداول مشاهده آنلاین هفته ABC در سال 2015 که در محل 13-15 ماه مه در زمان سینمای برزیل در سائو پائولو. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. ترویج شده توسط انجمن برزیل از فیلمبرداری، هفته ABC یک فرصت منحصر به فرد در کشور نشست از شخصیت های از زمینه های مختلف سینما منعکس کننده در بازار کار است. همچنین ارائه مباحث، کنفرانس ها، پانل ها و کلاس های کارشناسی ارشد که به طور مستقیم به پیشرفت سینمای برزیل کمک می کند.

در این سال بحث صدا در حال حاضر به طور عمده در جداول زیر بود:

José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles e Armando Torres Jr. صدا در سری TV - "خطاب جنبه های مختلف صدا در مجموعه تلویزیونی - ضبط صدا به طور مستقیم به پس از تولید و در پایان فرایند" با خوزه لوئیز ساسو، لوئیز Adelmo مانزانو رودریگو Meirelles و آرماندو تورس جونیور

مقدمه به صدا در سمعی و بصری (تلویزیون سری، بلند، کوتاه و مستند) - "خواندن فیلمنامه، مدیر، که ما می توانید از طریق گوش دادن به صدا بیان. همه برای تلفن های موبایل در حال حاضر در مستقیم صدا؟ استفاده و مشکل ساز آن است. اهمیت صدا. "با جزر و مد بورخس و کارلوس Abbate.

ادامه مطلب


2015 2015 آوریل 23

هفته ABC 2015

هفته ABC 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. از 13 تا 15 ماه مه انجمن برزیل فیلمبرداری را نشان می دهد یک هفته یک ABC در سال 2015. با برنامه بسته بندی شده کنفرانس ها، پانل ها و بحث با شخصیت از مناطق مختلف برزیل و سینمای خارجی، این رویداد می گیرد در سینمای برزیل در سائو پائولو و آن را به مردم با پذیرش رایگان است.

در این سال، هفته دو جدول اختصاص داده شده به صدای سینمایی. آنها عبارتند از:

روز 14/05، پنج شنبه:

10H - صدا در مجموعه تلویزیونی
"خطاب به جنبه های مختلف صدا در مجموعه تلویزیونی - ضبط صدا به طور مستقیم به پس از تولید و فرآیند پایان"

شرکت کنندگان تاکید کردند:

خوزه لوئیز ساسو (میکسر)
لوئیز Adelmo مانزانو (موسیقی استاد راهنما)
رودریگو Meirelles (اجرایی مشاور صوتی)
آرماندو تورس جونیور (میکسر)

مه 15، جمعه

17h - مقدمه به صدا در سمعی و بصری (تلویزیون سری، بلند، کوتاه و مستند)
"خواندن فیلمنامه، مدیر، که ما می توانید از طریق گوش دادن به صدا بیان. همه برای تلفن های موبایل در حال حاضر در مستقیم صدا؟ استفاده و مشکل ساز آن است. اهمیت صدا. "

شرکت کنندگان تاکید کردند:

جزر و مد بورخس (صدا تکنسین)
کارلوس Abbate (مدیر صدا)

ادامه مطلب