2014 2014 آوریل 10

I شهری کنفرانس در سر و صدا، لرزش و اختلال صدا

I شهری کنفرانس در سر و صدا، لرزش و اختلال صدا

در روزهای 28، 29 و 30 ماه آوریل، در شهرستان سائو پائولو-SP را مورد بحث سر و صدای مبارزه با برای اولین بار در محیط شهری است. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. کنفرانس I شهری در سر و صدا، لرزش و اختلال صدا ، با حمایت مالی شهرداری سائو پائولو و انجمن برزیل برای کیفیت صدا ( ProAcústica ) اتفاق می افتد به مناسبت "روز جهانی آگاهی در مورد سر و صدا"، روز بین المللی آگاهی از سر و صدا ( INAD)، که تاریخ رسمی این سال 30 آوریل است.

هدف از این رویداد به حساس دولت و جامعه در مورد اثرات منفی سر و صدا و ارتعاشات صدا بر سلامت انسان، در نتیجه باعث ایجاد دستورالعمل های موثر برای اقدام قانونی و اداری.

این رویداد را به عموم مردم آزاد و باز است، اما فضا محدود است و نیاز به تکمیل "فرم ثبت نام".

بررسی برنامه و اطلاعات بیشتر: I کنفرانس شهرداری در سر و صدا، لرزش و اختلال صدا


2014 2014 آوریل 10

پشت صحنه در جنوب غربی فیلم طراحی صدا

پروژه Vulgo صدا به تازگی یک قسمت جدید از سری وب خود را منتشر کرد. این بار تمرکز بر فرآیند ایجاد صدا از فیلم جنوب غربی (ادواردو Nunes در، 2012):

"شما می دانید تفاوت بین صدای فراگیر، صدا مستقیم، جلوه های صوتی و موسیقی متن فیلم؟ در این ویدئو، مدیر ادواردو Nunes در و تیم صدا با ما به روند تحقق این فیلم صدا جنوب غربی مشترک است. "


2014 2014 آوریل 5

ABC هفته 2014

ABC هفته 2014

Semana ABC 2014 . Com uma programação recheada de conferências, painéis e debates com personalidades de diversas áreas do cinema do Brasil e do exterior, o evento acontece na Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. از مه 07-09 به انجمن برزیل فیلمبرداری ارائه هفته ABC 2014 با یک برنامه بسته بندی شده از سخنرانی، پانل و بحث و گفتگو با شخصیت های زمینه های مختلف از فیلم برزیل و خارج از کشور، این رویداد اتفاق می افتد در برزیل سینما در سائو پائولو و به مردم با پذیرش رایگان باز است.

در این سال، در هفته دو جدول اختصاص داده شده به صدا سینمایی جمع شده بودند در اولین روز از این رویداد. آنها عبارتند از:

روز 07/05، چهارشنبه:

09:30 جدول 1
"کار Médoto از صدا مستقیم - روش کار شاغل در ضبط صدا به طور مستقیم در عصر مولتی ترک دیجیتال: سنت و گسست".

شرکت کنندگان:
جان Godoy در - مربی مستقیم صدا و سمعی و بصری استاد ECA ​​/ USP.
دیبرو Opolski - ناشر گفتگو
روز ویلم - ویرایشگر
وساطت: جزر و مد بورخس ، ABC - فنی صدا مستقیم و استاد البته فیلم در FAAP.

جدول 4 18:30
"بلندی صدا از فیلم های فعلی برزیل."

شرکت کنندگان:
ویرجینیا فلورس - برچسب ساز و صدا
ادواردو سانتوس مندس - طراح صدا و استاد سمعی و بصری ECA / USP.
فرناندو حنا - صدا ویرایشگر
دانیل Turini - صدا ویرایشگر
وساطت: Adelmo لوئیس Manzano - صدا استاد راهنما

اتمام برنامه رویداد کامل: هفته ABC 2014


2014 2014 مارس 29

هنر صداگذار

7º Festival CineMúsica eo I Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro . خبره صداگذار والتر Goulart ، یکی از متخصصان با تجربه در صدای سینمایی برزیل در فعالیت، می گوید هنر مستقیم صدا در مصاحبه ای با دیوید پنینگتون در 2013/9/8، در طول 7 جشنواره CineMúsica و نشست ملی I حرفه ای صدا از سینمای برزیل .

را بررسی کنید همچنین: مصاحبه با والتر Goulart .


2014 2014 مارس 11

JLS امکانات صدا

LOGO JLS - مثبت مادر TIFF

صنعتگران صدا در حال حاضر پشتیبانی از امکانات JLS صدا . JLS Facilidades Sonoras , fundado em junho de 1993, é uma das principais empresas de finalização sonora de filmes do Brasil e tem como seu Diretor, José Luiz Sasso , um profissional com mais de 45 anos de experiência em áudio para cinema, o que o coloca em paralelo com parte da própria história da evolução técnica e criativa do som no Cinema Brasileiro. استودیو JLS ، یک علامت تجاری، از JLS امکانات صدا ، در ژوئن 1993 تاسیس شد، نهایی صدا عمده فیلم از برزیل است و به عنوان مدیر خود، خوزه لوئیز Sasso ، حرفه ای با بیش از 45 سال تجربه در صوتی برای فیلم، که او را در کنار بخشی از تاریخ از تکنولوژی و تکامل خلاق صدا در سینما برزیل.

اطلاعات بیشتر در مورد JLS بدانید: JLS استودیو