2015 2015 سپتامبر 9

اضافه کردن کاتولوگ CineMúsica 2015

این در دسترس است برای بررسی و پرس و جو CineMúsica 2015 کاتولوگ. کاتالوگ حاوی یک ماده بسیار مهم تاریخی و با ارزش برای توسعه سینمای ملی است. به خصوص متن از جداول II حرفه ای صدا ملی سینمای برزیل دیدار و تنوع اطلاعات در فرآیندهای ایجاد و صدا کار می کند در فیلم گفته شده توسط کارشناسان در این زمینه.

خواندن مبارک!

اضافه کردن کاتولوگ CineMúsica 2015


2015 2015 سپتامبر 9

سنتز III ENPSCB

III ENPSCB

ما، شرکت کنندگان از III حرفه ای برزیل ملی سینما صدا نشست، جلسه در جشنواره 9 CineMúsica، 04-07 سپتامبر 2015 و در هنرستان-RJ، دستاوردهای از اولین جلسه در سال 2013 مورد بررسی و متوجه شدم که:

- تعامل بین مهمانان ترویج در سه سال در جلسه تحقق ایجاد تجربه کار در خارج از جشنواره، ارتباط بهتر بین حرفه ای از Etap مختلف تولید فیلم صدا.
- نقش آموزش نسل جدید در مورد صدا در سینما وظیفه ما اساسی است و. برای انجام این کار، ما به دنبال از کار پیشگام مدیر صدا مشهور الهام والتر گولارت به دنبال تحکیم دانش فنی خاص ما؛
- حضور حرفه ای صدا آمریکای لاتین مهم ثابت کرده است که ترویج و گسترش تبادل شیوه های فنی و بازار است.


برای چهارمین نشست در سپتامبر 2016 برگزار می شود، تعامل ما با دانشگاه ها و دوره های آموزشی فنی گسترش خواهد یافت، و همچنین تلاش های ما برای:
- به منظور بهبود کیفیت صفحه نمایش در جشنواره CineMúsica، حصول اطمینان از کالیبراسیون از اتاق ها از فیلم برنده جایزه و استاندارد تولید نسخه.
- گسترش همکاری برای تحریک عملکرد بهتر از حرفه ای ما و افزایش کیفیت فنی پارک صنعتی ما؛
- برای ادامه از انتشار مشروح مذاکرات جلسات و اسناد فنی به روش صدا.
CTAv e a ROB FILMES . با تشکر از شما دوباره برای همکاری با SEBRAE، DELART، CTAv و فیلم ROB.


2015 2015 اوت 17

کتاب: چگونه صدای کارلوس Abbate فیلم

کارلوس Abbate

خبر خوب برای SOUND جهان فیلم!

MIS , dentro da programação do 26 o Festival Internacional de Curtas Metragens de São Paulo . یک سال پس از انتشار آن به زبان اسپانیایی، آرژانتین، کارلوس Abbate کست کتاب خود را به پرتغالی در سائو پائولو، 27 اوت در 18pm در MIS، در این برنامه از 26 جشنواره بین المللی فیلم کوتاه سائو پائولو.

III Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro , para uma sessão de autógrafos e para participar da mesa de debate “Som e Montagem: interação técnica e conceitual” com Karen Akerman , Ricardo Pretti , Vanessa Marques e mediação de Maria Byington . در روز سپتامبر 5 در هنرستان / RJ شود، در این برنامه از 9 جشنواره سینمایی موسیقی و III همایش ملی برزیل سینما صدا حرفه ای، به یک جلسه روی دستخطی رونویسی و برای شرکت در بحث جدول "صدا و تدوین: تعامل فنی و مفهومی "با کارن آکرمن، ریکاردو Pretti، ونسا مارکز و میانجیگری ماریا Byington.

بررسی کتاب:

بله، جهان آن را از دست داده است، و گاهی اوقات خبر خوب وجود دارد. یکی از راه اندازی یک کتاب در دستیابی صدا در فیلم، موضوع نادر از جلسه در کتابشناسی در مورد این موضوع است. و نکته جالب در مورد این خبر این است که این کتاب را به باز کردن یک مسائل مربوط به خود طراحی انتخاب شد ENERC (مدرسه ملی از آزمایش Y فیلم Realización) در آرژانتین و حمایت از INCAA (موسسه Nacional د سینمایی Y هنر Audiovisuales) به حال وجود دارد .

این کتاب توسط کارلوس Abbate، هماهنگ کننده البته صدا از این مدرسه مهم فیلم و یکی از شناخته شده ترین کارگردانان صدا آرژانتین، نیاز به فیلم های اعتباری خود را مانند پسر از عروس (J J. کامپانلا)، فاحشه و نهنگ نوشته شده بود (لوئیس Puenzo)، کامچاتکا (M. پینیرو)، در میان دیگران است. ادامه مطلب


2015 2015 اوت 10

نشست ملی III حرفه ای صدا از سینمای برزیل

IIIENPSCB

روز 04-07 سپتامبر می گیرد در این شهرستان از ثبت نام RJ-حرفه ای III برزیل ملی سینما صدا نشست. هدف اصلی این رویداد است برای کمک به ادغام بیشتر در میان حرفه ای از صدا سینمای ملی. مرتبط   سینمایی موسیقی 9 - فیلم هنرستان جشنواره، فرصت به نمایش گذاشتن فعالیت های مربوط به فیلم جهان صدای این کشور نیز تبدیل شدن به یک فضای جدید برای تفکر و بحث مسائل مربوط به بازار تحقق سمعی و بصری، آموزش و پرورش و است به تحقیق صدای سینما در برزیل. در این جلسه شامل میزگرد، سخنرانی ها و کارگاه که مکمل برنامه نویسی از موسیقی سینمایی، یکی از جشنواره فیلم کشور به طور انحصاری به موسیقی متن فیلم اختصاص داده است.

این رویداد با پذیرش رایگان برای عموم آزاد است!

2015 برنامه سوم ENPSCB:

سپتامبر 4 - جمعه

  • 14H - 16H: شخصیت سونورا: ویکتور Raposeiro
  • 16H - 18H: مهمان بین المللی: کارلوس Klachquin با سخنرانی "مخلوط کردن شی گرا و اجرای سیستم ضبط اتمسفر"

سپتامبر 5 - شنبه

سپتامبر 6 - یکشنبه

  • 09h-12H: کارگاه آموزشی فولی (قسمت دوم) با Guta به Roim، فیلیپه مارکز، مسیحی Vaisz، Rosana Stefanoni و رناتو Galimberti.
  • 14H - 16H: ادای احترام به Hernani را هفنر.
  • 18H: ENPSCB عمومی III.


2015 2015 اوت 6

جشنواره "موسیقی متن فیلم"

موسیقی متن فیلم جشنواره
موسیقی متن فیلم جشنواره 1 بر نقش صدا در تولیدات عمده ای از سینما. این برنامه رایگان است و در دیدار از آثار کلاسیک، مانند فیلم "سینما پارادیزو" توسط جوزپه تورناتوره، تا زمانی که تولید کنندگان. موسیقی زبان هنری برجسته در است جشنواره 1 موسیقی متن فیلم، در برازیلیا برگزار شد، بین 7 و اوت 11 2015. عمومی می تواند مجموعه ای از فیلم های آهنگ های معروف تماشا کنید، و در یک چت شرکت در موسیقی متن با خواننده گروه سرب ادم طبقه سوم بی ادب، فیلیپ Seabra، اعطا شده توسط دنباله از ترکیب فیلم "غرب وحشی Caboclo". همچنین شما می خواهد این فرصت را به شرکت در یک نشست از فیلم صامت "پلیس کارلیتو" (1916)، با موسیقی متن فیلم در پیانو انجام شده است.

در جلسه افتتاحیه ادای احترام به برازیلیا با مستند "صفحه اصلی مبلمان» به کارگردانی خوزه ادواردو بلمنت. گروه استعمار مبلمان Acaju خواهد در این فیلم بلافاصله پس از مشاهده نظر. و در روز یکشنبه (09)، روز پدر، فیلم بچه (1921)، چارلی چاپلین، یادآور تاریخ. والدین و کودکان، شرکت جستند با هم برنده هدیه. نخستین جشنواره برازیلیا اختصاص داده شده به موسیقی متن فیلم ابتکار عمل را از آهنگساز و صدا طراح گابریل پینهیرو، که همچنین متصدی از این رویداد. تولید مسئول دسته فیلم است.