2014 2014 ژوئن 15

در صدا با صدای بلند و خوب

در صدای بلند و واضح

در صدا با صدای بلند و خوب یک سری از چهار قسمت TV که خط سیر صدا در سینمای برزیل مورد بررسی است. با جهت و ارائه Zuccolotto سیمون، در سال 2013 در پخش شد کانال برزیل . با وجود برنامه کامل نه آنلاین، قطعه جالب را می توانید در لینک های زیر بررسی می شود:


2014 2014 مه 16

سازمان دیده بان جداول از هفته ABC 2014

Cinemateca Brasileira em São Paulo. جداول حال حاضر در دسترس برای مشاهده آنلاین ABC هفته 2014 اتفاق افتاده 7-9 مه، در برزیل سینما در سائو پائولو. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. ترویج شده توسط انجمن برزیل فیلمبرداری ، هفته ABC یک فرصت منحصر به فرد در کشور از مونتاژ از شخصیت های از زمینه های مختلف از فیلم انعکاس در بازار کار است. همچنین ارائه بحث ها، کنفرانس ها، پانل ها و کلاس های کارشناسی ارشد که به طور مستقیم به پیشرفت سینمای برزیل کمک می کند.

صدا بحث امسال در سه جدول بود:

جدول 01: "کار Médoto از صدا مستقیم - روش کار شاغل در ضبط صدا به طور مستقیم در عصر مولتی ترک دیجیتال: سنت و گسست". Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). با جان Godoy در (تکنسین صدا مستقیم و استاد سمعی و بصری ECA / USP)، دیبرو Opolski (سردبیر گفت و گو) و ویلم روز (اسمبلر). میانجیگری Adelmo لوئیس Manzano (سرپرست صدا).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). جدول 04: "بلندی صدا از فیلم برزیل در حال حاضر" با. ویرجینیا گل (اسمبلر و ویرایشگر صدا)، ادواردو سانتوس مندس (طراح و استاد سمعی و بصری ECA / صدا USP) و فرناندو حنا (ویرایشگر صدا). میانجیگری Adelmo لوئیس Manzano (سرپرست صدا).

جدول 08: "نمایش دیجیتال در سینمای تجاری: پارامتر، الزامات فنی، اجرا و نظارت و آینده صفحه نمایش: اتاق، خانه و لپ تاپ" , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). با Kiko Ferraz (ویرایشگر صدا و میکسر)، رناتا د آلمیدا (مدیر جشنواره بین المللی فیلم از SP) و رودریگو مونت (مدیر فیلمبرداری). میانجیگری بازی، José Francisco نتو (تکمیل سرپرست).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . برای دسترسی به سایر جداول از هفته ABC در سال 2014 ، فقط با کلیک بر روی لینک: سازمان دیده بان جداول از هفته ABC در سال 2014 در تمامیت آن .


2014 2014 مه 1

مصاحبه با طراح صدا ادسون سکو

ادسون سکو

sound deigner , de um modo geral ostensivamente mal utilizado, para qualificá-lo: seja por pensar o som dos filmes como um todo integrado (relativizando distinções entre música e ruído, por exemplo); آموزش های موسیقی و تجربه قبلی در تئاتر، ادسون سکو ملاقات در فیلم خود کار تعدادی از ویژگی های است که توجیه استفاده از deigner صدای مدت، به طور کلی پرهیاهو و سوء استفاده از آن را واجد شرایط: صدا است با فکر کردن فیلم به عنوان یک کل یکپارچه (کاهش تفاوت میان موسیقی و سر و صدا، به عنوان مثال). تعدد از توابع آن را انجام و به یک وحدت سبک به کار خود است؛ هنوز هم در همکاری اولیه آن، هنوز در مرحله فیلمنامه، در بسیاری از پروژه های که در آن شرکت کردند. در این گفتگو، ادسون سکو به صنعتگری صدا از کار خود و روش شخصی خود از صدا در سینما صحبت کرد.

ادامه مطلب


2014 2014 آوریل 29

آشنایی با صدا طراحی

مقدمه به صدا طراحی

ABC هفته 2014 که طول می کشد 07-09 مه، در   سینمای برزیل   در سائو پائولو، در سال جاری به موازات برنامه های خود، فضا را برای اشاعه و انتشار کتاب های مرتبط با منطقه سمعی و بصری ویژه، راه اندازی کتاب: " آشنایی با صدا طراحی: تجزیه و تحلیل اعمال سیستماتیک طولانی کوری فیلم "توسط دیبرو Opolski .

"این کتاب بازتابی بر روند ساخت و ساز از طراحی صدا. ساختار در قالب گزارش تجربه و تجزیه و تحلیل مقایسه در مورد فرآیند ایجاد صدا، این سوال را مطرح سهم از طراحی صدا برای گفتمان روایی فیلم.

تقسیم به دو بخش، در ابتدا ما باید یک توضیح از یک فرایند ویرایش صدا در جزئیات، بحث در مورد اهمیت   پس از تولید و نفوذ این است که چگونه این فیلم توسط بیننده درک شده است. ارائه و روش های هدف برای گفتگو ویرایش، فولی و جلوه های صوتی.

پس، ما پس از تولید فیلم صدا کوری در محیط های در جلوه های صوتی و موسیقی را تجزیه و تحلیل. خواننده صحنه، پیدا کردن موقعیت ها و پردازش رویدادهای خاص که در آن تکنیک ها و کاربرد هر یک از عناصر را می توان در جزئیات مشاهده شده است. "


2014 2014 آوریل 10

I شهری کنفرانس در سر و صدا، لرزش و اختلال صدا

I شهری کنفرانس در سر و صدا، لرزش و اختلال صدا

در روزهای 28، 29 و 30 ماه آوریل، در شهرستان سائو پائولو-SP را مورد بحث سر و صدای مبارزه با برای اولین بار در محیط شهری است. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. کنفرانس I شهری در سر و صدا، لرزش و اختلال صدا ، با حمایت مالی شهرداری سائو پائولو و انجمن برزیل برای کیفیت صدا ( ProAcústica ) اتفاق می افتد به مناسبت "روز جهانی آگاهی در مورد سر و صدا"، روز بین المللی آگاهی از سر و صدا (INAD)، که تاریخ رسمی این سال 30 آوریل است.

هدف از این رویداد به حساس دولت ها و جامعه به طور کلی در مورد اثرات منفی سر و صدا و ارتعاشات صدا بر سلامت انسان، در نتیجه باعث ایجاد دستورالعمل های موثر برای اقدام قانونی و اداری.

این رویداد را به عموم مردم آزاد و باز است، اما فضا محدود است و نیاز به تکمیل "فرم ثبت نام".

بررسی برنامه و اطلاعات بیشتر: I کنفرانس شهرداری در سر و صدا، لرزش و اختلال صدا