2014 2014 دسامبر 11

سینمایی موسیقی کاتالوگ 2014

در دسترس برای بررسی و مشاوره آیا CineMúsica 2014 کاتولوگ . کاتولوگ که حاوی مواد تاریخی و بسیار مهم ارزشمند برای توسعه سینمای ملی. به خصوص متن جداول اول ملی برزیل سینما صدا حرفه ای نشست ، متن "از کجا تا به تاریخ سینمای برزیل؟" الکساندر Sobral در مورد این مسئله در حال حاضر مرمت صدا فیلم، و تنوع اطلاعات در فرآیندهای خلاق و آثار صدا در فیلم گفته شده توسط کارشناسان در زمینه.

خواندن مبارک!

CineMúsica کاتالوگ 2014


2014 2014 دسامبر 8

کتاب: "کومو Hacer ال Sonido انجمن ملل متحد فیلم" کارلوس Abbate

کتاب

بله، جهان را از دست داده است، و گاهی اوقات خبر خوب وجود دارد. یکی از انتشار یک کتاب در دستیابی صدا در فیلم، نادر برای پیدا کردن در کتابشناسی موضوع در مورد این موضوع است. INCAA (Instituto Nacional de Cine y Artes Audiovisuales) lá na Argentina. و نکته جالب در مورد این خبر این است که این کتاب را به باز کردن یک مسائل خود را از طراحی انتخاب شد ENERC (دانشکده ملی آزمایش فیلم Realización Y) و حمایت از حال INCAA در آرژانتین (موسسه ملی فیلم و سمعی و بصری هنر) وجود دارد .

Carlos Abbate , coordenador do curso de Som dessa importante escola de cinema e um dos mais reconhecidos diretores de som argentinos, tendo em seu currículo filmes como O Filho da Noiva (J. J Campanella, 2001), A Prostituta e a Baleia (Luiz Puenzo, 1984), Kamchatka (M. Pineyro, 2002), entre outros. کتاب " کومو Hacer ال Sonido انجمن ملل متحد فیلم "توسط نوشته شده بود کارلوس Abbate ، هماهنگ کننده البته صدای این مدرسه مهم فیلم و یکی از شناخته شده ترین کارگردانان صدا آرژانتین، در رزومه کاری خود را فیلم هایی مانند پسر عروس (J. J کامپانلا، 2001)، فاحشه و نهنگ (لوئیز Puenzo، 1984)، کامچاتکا (M. Pineyro، 2002)، در میان دیگران. این است hermanos ما جلو رفتم و یک کتاب از زبان ساده است که می تواند توسط دانش آموزان و یا حرفه ای که شروع، و یا عمومی کنجکاو بیشتر در مورد آن را درک ویرایش. در حال حاضر، این کتاب شده است به پرتغالی ترجمه نشده است.

ادامه مطلب


2014 2014 دسامبر 3

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: دانیلو کاروالهو و صدای "روستاهای فلایویل، فعل در برابر باد" - قسمت سوم

دانیلو کاروالهو

پس از قسمت سوم و نهایی مصاحبه با با دانیلو کاروالهو که مرکزی محور صدا از فیلم " روستاهای فلایویل، فعل در برابر باد "(الکساندر Veras، 2005)، اما همچنین خطاب طرف دیگر از شیوه های صوتی.

 

قسمت سوم) صدا در ویلا، داکوتای جنوبی چرخ: فعل در برابر باد

ویلیام فورکوش: همانطور که شما با نزدیک شدن به "روستاهای چرخ: فعل در برابر باد"؟ ورود شما را در این فیلم چگونه بود؟

دانیلو کاروالهو: من با علی کار کرده بود، آمد دور انجام چیزهای دیگر، با ایوو، ما در حال حاضر بحث بودند یک دوست خوب علاوه بر جداول نوار،. , criou esse núcleo lá em Fortaleza que durou doze ou quatorze anos. رواق [1] این هسته وجود دارد در فورتالزا که به طول انجامید دوازده یا چهارده تاسیس. que é aquela vila de Tatajuba [3] que por causa das dunas foi sendo coberta e mudando de local. ویلائی و او با این اسکریپت است که در یک پایان نامه از Ruy واسکونسلوس بر اساس آمد [2] یکی از دهکده ها از Tatajuba [3] به دلیل تپه که پوشیده شده بود و در حال تغییر محل است. Ruy نوشت و سپس آنها را به یک اسکریپت مستند اقتباس، برداشت تا برخی از شخصیت های که جهان. آنها برخی از مسائل در این فیلم که علی می خواست و ما در مورد آن صحبت کرده بود. ادامه مطلب


2014 2014 نوامبر 27

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: دانیلو کاروالهو و صدای "روستاهای فلایویل، فعل در برابر باد" - قسمت دوم

دانیلو و صدا از سربازان

ادامه گفتگو با برگزار دانیلو کاروالهو که مرکزی محور صدا از فیلم " روستاهای فلایویل، فعل در برابر باد "(الکساندر Veras، 2005)، اما همچنین خطاب طرف دیگر از شیوه های صدا، زیر بخش دوم.

بخش دوم) آموزش در سینما: همکاری و روابط.

, quanto o Sábado à Noite [2] , entre outros, é justamente esse tipo de som que renova um certo cenário de cinema, um certo fazer som, e de se distanciar de um fazer som mais convencional. ویلیام فورکوش: یکی از دلایلی است که باعث شد من برای تبدیل شدن به علاقه مند در فیلم شما را، هر دو بر روی چهار چرخ روستاهای: فعل به باد [1]، به عنوان شنبه شب [2]، در میان دیگران، آن دقیقا این نوع از موسیقی است تجدید مجموعه فیلم خاص، انجام یک صدا خاص، و تا خود را از را بیش از صدای معمولی از راه دور. این دقیقا چیزی است که من به دنبال در تحقیق من، این نوع از امکان ایجاد صدا، به هر حال. فقط به این نکته اشاره، بحث کمی بیشتر در مورد فیلم سازی همان. از یک طرف موسیقی قوی برای شما می باشد، شما همچنین ایجاد بسیاری از فیلم، شما پس از آن در روند ساخت فیلم غوطه ور ...

ادامه مطلب


2014 2014 نوامبر 19

Pernambucano فیلم صدا

صدا پرنامبوکو

درباره جمعی پرنامبوکو صدا :

"ایده اولیه بود به یکی انجمن تکنسین صدا. اما امکان ساخت گروه فنی صدا در یک جمعی جذاب تر و کمتر بوروکراتیک بود، و این چیزی است که ما انجام داد. گروه در اطراف 2012 با هدف ساخت تکنسین های صدا دسته متحده بیشتر و قوی پدید آمده،. برای روشن کنید و سعی کنید برای آموزش بازار سمعی و بصری و نیازهای حرفه ای صدا. STIC-RJ . همچنین برای حرفه ای ها می تواند اتصال به تبادل تجربیات، به عنوان مورد در Pernambuco یک حرکت برای رسمی کار در سینما محلی بود ABD-PE ، CANNE ، گاهی اوقات شمارش در حمایت و مشاوره از STIC-RJ .

امروز، جمعی پرنامبوکو صدا در حدود 20 حرفه ای در سراسر برزیل، به ویژه در شمال شرقی. باعث جلسات منظم و مطالعات در آینده ای نزدیک، قادر به ترویج دوره ها و کارگاه های آموزشی از آموزش را برای اعضای خود و عموم مردم. مانند بسیاری از حرفه ای صدا در سراسر جهان، که شکایت را همان به اشتراک گذاشتن، چشم انداز برای آینده این است که تکنسین های صدا و دیگر حرفه ای سمعی و بصری می تواند زندگی می کنند "مسالمت آمیز" و است که حداقل دانش مورد شغل وجود دارد تکنسین های صدا (از کار تکنسین صدا مستقیم، عبور توسط ویراستاران و رسیدن به میکسر). برای این کار، جمعی مواد آموزشی در مورد این حرفه که در نوشته شده تولید وبلاگ . همه متون به پرتغالی به یک دسترس بیشتر در میان برزیلی که بخشی از جهان سمعی و بصری (به خصوص تولید و فیلمسازان) می باشد. "

با کاتارینا Apolonio .