2014 2014 نوامبر 19

صدا Pernambucano فیلم

صدا پرنامبوکو

درباره جمعی پرنامبوکو صدا :

"ایده اولیه بود که صدا فنی انجمن. اما توانایی را به تکنسین های صدا گروه در یک جمعی جذاب تر و کمتر بوروکراتیک بود، و این چیزی است که ما انجام داد. گروه در اطراف 2012 با هدف ساخت تکنسین های صدا دسته متحده بیشتر و قوی پدید آمده،. برای روشن و سعی کنید برای آموزش بازار سمعی و بصری و نیازهای صوتی حرفه ای؛ STIC-RJ . همچنین برای حرفه ای ها می تواند اتصال به تبادل تجربیات، چرا که در حال حاضر اتفاق افتاده پرنامبوکو یک حرکت برای رسمی کار در سینما محلی، از طریق PE-ABD ، CANNE ، در زمان تکیه بر حمایت و مشاوره از STIC-RJ .

امروز، جمعی پرنامبوکو صدا در حدود 20 حرفه ای در سراسر برزیل، به ویژه در شمال شرقی. باعث جلسات منظم و مطالعات در آینده ای نزدیک، قادر به ترویج دوره ها و کارگاه های آموزشی از آموزش را برای اعضای خود و عموم مردم. مانند بسیاری از حرفه ای صدا در سراسر جهان، که شکایت را همان به اشتراک گذاشتن، چشم انداز برای آینده این است که تکنسین های صدا و دیگر حرفه ای سمعی و بصری می تواند زندگی می کنند "مسالمت آمیز" و است که حداقل دانش مورد شغل وجود دارد تکنسین های صدا (از کار تکنسین صدا مستقیم، عبور توسط ویراستاران و رسیدن به میکسر). برای این کار، جمعی مواد آموزشی در مورد این حرفه که در نوشته شده تولید وبلاگ . همه متون به پرتغالی به یک دسترس بیشتر در میان برزیلی که بخشی از جهان سمعی و بصری (به خصوص تولید و فیلمسازان) می باشد. "

توسط کاترین Apolonio .


2014 2014 نوامبر 14

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: دانیلو کاروالهو و صدای "روستاهای فلایویل، فعل در برابر باد" - قسمت اول

دانیلو کاروالهو

در ادامه با انتشار پژوهش در تلفن های موبایل در سینمای برزیل معاصر، به پیروی از مصاحبه با دانیلو کاروالهو ، در خانه اش در Parnaíba (PI).

گفتگو با دانیلو برگزار عنوان محور خود مرکزی، و همچنین پاسخ دهندگان دیگر در این نظرسنجی، یک فیلم بود. در مورد دانیلو، فیلم " روستاهای فلایویل، فعل در برابر باد "(الکساندر Veras، 2005). دانیلو وانت صدا با انجام Lênio الیویرا ، و همچنین ویرایش صدا و مخلوط کردن. اما صحبت با دانیلو خطاب طرف دیگر از شیوه های صدا، در مسائل روش شناختی و یا کمتر فنی باقی می ماند. دانیلو صحبت در مورد فیلم های در تجربیات زندگی خود را و چگونه آن را تمام در ساخت صدا برای فیلم گستراند.

دانیلو نیز کارگردان و مدیر فیلم و یکی از بنیانگذاران Alumbramento جمعی بود. این است که به مدت طولانی شریک ایوو لوپز Araujo و الکساندر Veras.

قسمت اول) روش ها و تاثیرات با صدا و موسیقی

ادامه مطلب


2014 2014 نوامبر 9

تنظیماتتمرین ویرایش با دبورا Opolski

João Caserta , divulgou um didático e interessante vídeo sobre edição de diálogos com a editora de som Débora Opolski . این هفته پورتال مورد-RTA صوتی برای فیلم ، صدا حرفه ای کوریتیبا جان caserta در ، یک ویدیو آموزشی و جالب در مورد تبادل ویرایش با ویرایشگر صدا منتشر شد دبورا Opolski .

"در گفتگو با دبورا Opolski ما در مورد ویرایش دیالوگ برای فیلم بلند صحبت کنید. دبورا تا به بسیاری از تجربه در این زمینه و من می خواستم به آوردن برخی از که برای شما. ویرایشگر محاوره ای کسی است که دریافت و دسته صدای مستقیم است. هدف شما این است برای ایجاد یک مسیر گفت و گو با حداقل مقدار نویز امکان پذیر است. برای رسیدن به این، ویرایشگر استفاده می کند روش ها و تکنیک ها و بسیاری از تجربه، خلاقیت و شنیده! او توضیح داد که چه روش این است که آن استفاده می کند به ویرایش گفتگو، اظهار نظر در هر مرحله. از آنجا که باز OMF، سازمان از ابزارهای حرفه ای جلسه، کنفرانس مستقیم صدا، تا زمانی که جایگزینی طول می کشد و تمام. ما همچنین در مورد صدای زمینه (ADRs) و چگونه یک فرد کار به تنهایی در صدای یک فیلم می تواند این دانش یا استفاده از این روش در اینجا را به یک فیلم کوتاه صحبت کردیم. "


2014 2014 نوامبر 7

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: بازی، Márcio خانه و صدای "سینما، آسپرین و کرکسهای" - قسمت سوم

برای تلفن های موبایل در مطالعات مورد CINEMA برزیل و دوربین معاصر PROPOSIÇÕES_Márcio

حرکت رو به جلو با آخرین بخش از مصاحبه با بازی، Márcio خانه درباره تجربه خود را در تحقق ضبط صدا مستقیم فیلم " سینما، آسپرین و کرکسهای "(مارسلو گومز، 2005)، زیر قسمت سوم و آخرین.

بخش سوم) بررسی اجمالی جاری از شکل حرفه ای صدا در بازار سمعی و بصری.

ویلیام فورکوش: رابطه شما با پس از تولید چیست؟

(durante o festival do Rio de 2013) e ele sempre fala a mesma coisa, quanto mais você enquanto técnico de som conseguir ir na edição de som, mixagem melhor. دوربین بازی، Márcio: متاسفم ... روز دیگر من در سخنرانی بود کریس نیومن [1] (برای ریو 2013 جشنواره) و او همیشه می گوید همین، بیشتر به شما به عنوان تکنسین صدا می تواند در ویرایش صدا بروید، بهترین ترکیب. اما شما هرگز نمی تواند ... و من تکرار می کنم، من این سوال را به بسیاری از تکنسین های صدا مستقیم اینجا در ریو دو ژانیرو خواسته اند و همه آنها از همان چیزی شکایت می کنند. این بدان بازخورد را نداشته باشند، و یا اگر شما آن است که تنها زمانی که چیزی اشتباه است وقتی که شما فکر می کنم که صدا بد است. است که اتفاق می افتد تولید، در حال حاضر به صحبت شده است سارا Silveira از او در می یابد صدای عالی. اما تعامل وجود دارد. این کارکنان ارسال نظر می رسد که در جهان مبتلا به اوتیسم زندگی می کند. و من می گویم دوباره، به نظر می رسد که خلاقیت ... چیز دیگری که در مجله گفت: فرهنگ فیلم n.58 (صدا از هر فیلم ما). تنها زمانی تکنسین صدا مستقیم نقل شده است است توسط الساندرو Laroca گفت تکنسین صدا فکر می کنم آنچه را که در سینما می شنود صدای مستقیم خالص است. تنها زمانی که مخلوط کن نقل شده است! او می گوید که تکنسین صدا فکر می کنم که می رود به سینما صدا بدون کل فرایند صدا ویرایش و ارسال تولید است. من نمی دانم چه چیز دیگری کلی کلیشه است که پیدا کردن است که چنین شکل تکنسین صدا با چنین ابتکار و خلاقیت وجود دارد. ادامه مطلب


2014 2014 نوامبر 3

برای تلفن های موبایل در سینما برزیل: بازی، Márcio خانه و صدای "سینما، آسپرین و کرکسهای" - قسمت دوم

مارسیو کامارا

در ادامه مصاحبه با دوربین بازی، Márcio   Marcelo Gomes , segue a segunda parte. در مورد تجربه خود در انجام ضبط صدا مستقیم فیلم " سینما، آسپرین و کرکسهای "(2005) به کارگردانی مارسلو گومز ، زیر بخش دوم.

بخش دوم) تجربه در ضبط صدا مستقیم در فیلم سینما، آسپرین و کرکسهای (مارسلو گومز، 2005).

ویلیام فورکوش: در حال حاضر ورود به طور خاص در سینما، آسپرین و کرکسهای (مارسلو گومز، 2005). آیا تا به حال گفت: کمی شبیه ملاقات مارسلو گومز، اما من تعجب می کنم که چگونه ورود خود را در این فیلم بود و چگونه مخاطب خود را با مارسلو بود.

دوربین بازی، Márcio: مارسلو در حال حاضر ساخته شده بود برخی از فیلم های کوتاه و انجام کارهای دیگر بیش از حد. من فکر می کنم من در اینجا در ریو دو ژانیرو در زمان برخی از نهادی او انجام داد. اما من به یاد داشته باشید پیشنهاد خود را از فیلم است. من به یاد داشته باشید او جمع آوری پول به ساقه فیلم است. من به یاد داشته باشید او همیشه به من فیلمبرداری difuculdade است، که یک مشکل ذاتی در روند یک فیلم جاده و واقعیت آن است که تقریبا همیشه در یک کامیون و چگونه آن را به کار فنی، هر دو برای تصویر و صدا بگویید. Beto Normal ) que ele tinha gostado muito. من تجربه از گرفتن صدا از فیلم کوتاه آن، به حال شادی مخفی (1998، شرکت به کارگردانی با بتو عادی ) که او را بسیار دوست. این یک فیلم است که تعداد زیادی از آماده سازی اما از نظر دیالوگ بسیار پیچیده بود، زیرا همه در رسیف فیلم برداری شده بود، در مناطق شهری، یک سری مشکل ما می توانیم آشتی. اما هم از آن من یک رابطه خوب با او، او دوست داشت نه تنها صدا بلکه رابطه. من هم فکر می کنم، تکرار می کنم، آن را به حال عدم خاصی از صدای کسی در شمال شرقی و شاید به این دلیل من شمال شرقی هستم ما را به درک که سطح. من به یاد داشته باشید که در زمان این فیلم یک چالش فیزیکی بسیار بزرگی برای من بود. من ساخته شده به فیلم قبلی ارسال شده توسط مارسلو به نام جای دور افتاده ادامه مطلب