2015 2015 ژانویه 15

مصاحبه با مدیر صدا خوزه لوییس دیاز

JLD

ABC . من با همراه هستم انجمن برزیلی از فیلمبرداری از سال 2000. در سال 2002، ما در ریو دو ژانیرو برگزار شد اولین جلسه از حرفه ای صدا در ABC . برای ما به انجام یک فعالیت در سائو پائولو در همان سال، من دعوت کارلوس Klachquin ، که مشاور دالبی برای امریکا لاتین بود، به یک بحث در تاریخ صدا در تکنولوژی سینما. به زودی پس از او ABC پیوست و خیلی چیزها با هم انجام داد. در سال 2010، فکر کردن در مورد که ما می تواند از خارج از برزیل دعوت، برای بحث صدا در هفته ABC . O Segredo dos Seus Olhos “, ganhador do Oscar de Melhor Filme Estrangeiro daquele ano. کارلوس من پیشنهاد خوزه لوییس دیاز ، و او به ما در مورد آخرین کار او هدایت "برگزار شده بود گفت کمی راز در چشمانشان "، برنده جایزه اسکار برای بهترین فیلم خارجی سال است.

8º Festival Cinemúsica em 2014, em Conservatória, RJ. در سال های پس ما همچنان به مسابقه، زمانی که او برای شرکت در دعوت شد نشست ملی حرفه ای برزیل سینما صدا ، در برگزار 8 جشنواره Cinemúsica در سال 2014، در رجیستری، RJ. وجود دارد، او و گیدو Berenblum ، که دانش آموز او بوده است، بحث در صدا در سینمای آرژانتین برگزار می شود. این یک فرصت عالی برای، از طریق صدا، می تواند روابط بین فیلمبرداری ما تقویت شد.

Relatos Selvagens , filme de enorme sucesso de público na Argentina e atualmente em cartaz no Brasil, onde também tem feito sucesso. کار بر روی آن خوزه لوییس دیاز ما معرفی بر عملکرد صدا بود گزارش وحشی ، فیلم بمب دارای قدرت تخریبی عظیمی در آرژانتین و در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در برزیل، جایی که آن را نیز موفق بوده است. خوزه لوئیس یک کانال یوتیوب که در آن سخاوتمندانه اطلاعات در مورد صدا در سینما را فراهم می کند. Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ) no final de outubro de 2014. او به تازگی ارسال 4 فیلم فیلم برداری در طول یک سخنرانی که در طول قرار گرفتن در معرض از جست و خیز (هماهنگ آرژانتین اتاق دهنده و پخش سازندگان تجهیزات ) در اواخر اکتبر 2014 تسریع بخشد.

ادامه مطلب


2015 2015 ژانویه 5

صدا "گزارش وحشی" - قسمت چهارم

Relatos Selvagens ” (Damian Szifrón, 2014) que ocorreu na CAPER 2014 ( Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Falamos um pouco de dublagens. چهارم و آخرین بخش از گفتگو در مورد صدای " گزارش وحشی "(دامیان Szifrón، 2014) که در جست و خیز 2014 رخ داده است ( آرژانتین اتاق دهنده و پخش سازندگان تجهیزات ). ما صحبت صدای زمینه کم است.

ویرایشگر گفت و گو از "Salvaje گزارش" بود Nahuel پالنکه . وظایف ویرایش بنابراین دشوار است که سردبیر یکی دیگر از، ماتیاس Vilaro، مسئول تنها برای تنظیم صدای زمینه، نه به بار بیشتر Nahuel بود. در طول مکالمه Nahuel پالنکه نقل نیست. اما در اینجا من به شما اعتبار می دهد.

خوزه لوئیس دیاز ، در آغاز گفتگو، نشان می دهد گزیده ای از فیلم " vino می برای Robar ". خوزه لوئیس توجه به عبارت "تقصیر من نیست،" که در آن شما می توانید نویز پس زمینه (چرخ ماشین سفر) را بشنود. ادامه مطلب


2014 2014 دسامبر 23

صدا "گزارش وحشی" - قسمت سوم

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). قسمت سوم از گفتگو درباره صدای " گزارش وحشی "(دامیان Szifrón، 2014) که در جست و خیز 2014 (رخ داده آرژانتین اتاق دهنده و تولید کنندگان پخش تجهیزات ).

گوستاوو سانتائولایا به طور خلاصه رابطه اش را با "گزارش وحشی" در یک ویدیو فرستاده شده به کنفرانس می گوید. او همچنین در مورد موسیقی در حال ویرایش اساسی سخن می گوید.

خوزه لوئیس دیاز می گوید که موسیقی یک عنصر مهم در یک فیلم است. مسئول موسیقی "گزارش وحشی" گوستاوو سانتائولایا بود، که در لس آنجلس زندگی می کند. بنابراین او بود حاضر در کنفرانس نیست و یک ویدیو فرستاده صحبت کردن در مورد روند کار در فیلم است. اولین ارتباط او با این فیلم بود که من در تعطیلات با خانواده اش در Mendoza بود - آرژانتین، وقتی که تهیه قادر به با او تماس بود. چند ماه بعد، پشت در آرژانتین، گوستاو یادداشت داستان "گزارش وحشی" از ارجاع از یک دوست. بعد از خواندن کتاب با داستان های "گزارش وحشی"، گوستاو می پرسد دوست خود ارسال کنید تا دامیان Szifrón چون من می خواستم به در فیلم باشد. در نهایت، در بلژیک، دو در فرد ملاقات کرد. در آن زمان اتفاق افتاده است جشنواره گنت، موسیقی و جشنواره تئاتر، که در آن گوستاوو سانتائولایا به عنوان یک داور شرکت کردند.

ادامه مطلب


2014 2014 دسامبر 20

صدا "وحشی گزارش" - قسمت دوم

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). O tema desta segunda parte foi o desenho sonoro de ambientes e efeitos. Quem fala sobre este assunto é o editor de som Gonzalo Matijas . بخش دوم از بحث در مورد صدای " گزارش وحشی "(دامیان Szifrón، 2014) که در جست و خیز 2014 رخ داده است ( آرژانتین اتاق دهنده و پخش سازندگان تجهیزات ). موضوع این بخش دوم محیط طراحی صدا و اثرات بود. چه کسی مذاکرات در مورد این ویرایشگر صدا است گونزالو Matijas .

خوزه لوئیس دیاز ، طراح صدا از فیلم، می گوید ویرایشگر پابلو Barbiere سخت کار می کرد. هنگامی که او به پایان رسید، مدیر و پس از ویرایش و تغییر جهت از داستان در این فیلم. و این کار دوام. هنگامی که مدیر به پایان رسید ویرایش مواد برای صدا پس از تولید بود و گونزالو Matijas آغاز شده ساخت طراحی محیط و اثرات فیلم (در حالی که Nahuel پالنکه شد ویرایش تبادل).

گونزالو می گوید که یکی از بزرگترین چالش های فیلم برخورد با 6 داستان متفاوت، هر کدام با لحظات خود را از روایت و تنش نتیجه مستقل است. در یک فیلم عادی، برخی از لحظات کلیدی که در آن طراحی محیط و اثرات ترین مورد نیاز وجود دارد. در "گزارش Salvaje" 6 داستان بود. هر کدام با روایت عوارض آنها نیاز به کار طراحی صدا تر. کار از صدا مستقیم به تلفن های موبایل از پر کردن در محل (آهنگ وحشی) تا حد زیادی تسهیل کار در پس از تولید.

ادامه مطلب


2014 2014 دسامبر 18

صدا "گزارش وحشی" - قسمت اول

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). بخش اول از گفتگو در مورد صدای " گزارش وحشی "(دامیان Szifrón، 2014) که در جست و خیز 2014 (رخ داده آرژانتین اتاق دهنده و تولید کنندگان پخش تجهیزات ).

فیلم " داستان وحشی "متشکل از 6 داستان متفاوت که شعار خشونت. موضوع این بخش اول ضبط صدا مستقیم بود. چه کسی مذاکرات در مورد این موضوع است خاویر ارد ، مدیر صدا مستقیم.

خاویر گفت که این واقعیت است که این فیلم است تا از 6 داستان متفاوت ساخته شده آورده تشدید زمانی که وانت صدا مستقیم. در یک فیلم معمول، که در آن تنها یک داستان مرکزی با شخصیت های مشابه از آغاز تا پایان وجود دارد، صدای مستقیم تکنسین خوبی به پایان می رسد می دانم که هر بازیگر و آن را کمک می کند تا در هنگام برنامه ریزی وانت صدا. در مورد گزارش وحشی، تیم حدود دو هفته به حال به فیلم هر داستان، مشکل این بود که سعی برای دیدار با مقدار زیادی از کاراکتر در یک زمان کوتاه است. این ساخته شده است که کار در طول فیلمبرداری بسیار پویا بود. همانطور که اگر آن شد تیراندازی یک فیلم 6 از فضای طولانی مدت.

ادامه مطلب