2014 9 septembris 2014

Kādi noslēpumi uzglūnēt skaņu?

art mākslinieks

Programma of Mākslinieks Art 's TV Brazīliju, ražo speciālizlaidumu uz "atšķetināt noslēpumus, kas vēl aiz soundtracks, mākslas žanrs, kas apvieno mūziku, balsis, trokšņi un dažādus skaņas efektus, lai dotu lielāku dzīvību un aizrautību, lai filmas , romānus, lugas un televīzijas programmas. "

Tato Taborda , o gerente-executivo de música da TV Brasil Ricardo Vilas , e Flavia Ventura , que compõe algumas trilhas para o próprio Arte do Artista. Programma balstās uz liecībām slavens profesionāļiem zonā komponists David Tygel , diriģents un mūzikas producents Tato Taborda , izpildvaras vadītājs mūzikas TV Brazīlija Ricardo Vilas , un Flavia Ventura , kas komponē dažas dziesmas par mākslas pati mākslinieks.

Pārbaudiet pilnu programmu Page "Kas mistērijas slēpties skaņu?": Mākslinieka Art


2014 26 augusts 2014

8th festivāls CineMúsica

8th festivāls CineMúsica
8º Cine Música – Festival de Cinema de Conservatória , único festival de cinema do país dedicado exclusivamente à trilha sonora dos filmes. 04 līdz 7 septembris notiek pilsētas sekretāram-RJ 8 Cine Music - filmu festivāla konservatorijā , tikai filmu festivāls valstī, kas paredzēti tikai skaņu filmas. Šī gada tēma ir Forró, un pasākums ir atvērts sabiedrībai ar bezmaksas ieeju!

Atgādinot, ka festivāls saņem arī šāgada otrais National Meeting profesionāļiem Sound Brazīlijas kino .

Pēc ir saraksts ar filmu un godalgotās profesionāļiem 8. Festival Cine Mūzika :

Trofeja CineMúsica

Best Sound " Sylvester "(piešķirts: Lina Chamie, Eduardo Santos Mendes, Luiz Manzano Adelmo, Tide Borges, Brazīlija Rene, Louis Robin, Eric Christani Ribeiro, Luiz Fernandes un Ricardo Farías)

Best Sound Mixer: " Serra Pelada "(balva: Jānis Godoy, Marcelo Raposo un Ubiratan da Silva - Bira)

Best jaukšanai un Labākā Noise telpa (Foley): " Tattoo "(piešķirts: Ricardo Cutz, Philip Burger un Renato Marques Galimberti)

Best Sound Design: " Praia do Futuro "(piešķirts: Waldir Ksaviēru)

Best Sound rediģēšana: " Morro dos Prazeres "(piešķirts: Bernardo Uzeda)

Best Skaņu efekti: " River Stream "(piešķirts: Ricardo Reis Chui)

Labākā oriģinālā dziesma: " Boy un pasaule "(uzvarētāji: Ruben feffer un Gustavo Kurlat)

Best Song: " Kad man bija Alive "(uzvarētāji: Marko Dutra un Caetano Gothards)

Labākais Mūzikas izvēle: " izsūtījuma par Volcano "(piešķirts: Fabio Andrade)

Labākais virziens dublēšana: " Sweet Azbests "(piešķirts: Guto Parente un Erik Paiva)

Short Light Trophy

Best Sound: "9493" (piešķirts: Marcellus L.)

Best Sound Design: "Ļaujiet Diānu in Peace" (piešķirts: Carlos Melnkalne un Cláudio Nascimento)

Best Sound Mixer: "Visas šīs dienas, kad es esmu Stranger" (piešķirts: Evandro Lima)

Programação Completa do 8º Festival CineMúsica Arī izbraukšana pilnu grafiku Festivāla 8 Cine Mūzika : grafiks 8. festivāla CineMúsica


2014 17 augusts 2014

II Nacionālais Sanāksmju Professionals Skaņu Brazīlijas kino

II sanāksme

Jo dienas 05. un 06. Setembro notiek pilsētas sekretāram-RJ arī II Nacionālais Sanāksmju Professionals Skaņu Brazīlijas kino . Pasākuma mērķis ir veicināt ciešāku integrāciju profesionāļiem pareizas nacionālo kino. Sapinas   8. Cine mūzika - filmu festivāls konservatorijā , ir iespēja parādīt kinematogrāfisku skaņu pasaulē saistīti darbību valstī, ir arī padarīt jauno telpu pārdomu un diskusiju jautājumiem, kas saistīti ar audiovizuālo tirgu sasniegšanā, mācīšanas un meklēt skaņu kino Brazīlijā. Sapulce sastāv no diskusiju galdiem, lekcijas un darbnīcas, kas papildina programmu par Cine mūzikas, tikai filmu festivālā valstī, kas paredzēti tikai skaņu filmas. Šogad jaunums ir arī dalība divos starptautiskos viesiem discorrerão par skaņu kino Latīņamerikas.

Pasākums ir atvērts sabiedrībai ar bezmaksas ieeju!

2014 grafiks II ENPSCB:

Atrašanās vieta - Viesnīca Rock  

5 septembris - Piektdiena

6 septembris - sestdiena


2014 31 jūlijs 2014

Sintēze I ENPSCB

I un II ENPSCB

Sintēze First National ērtībām profesionāļiem Skaņas Brazīlijas kino

7º Festival CineMúsica , de 5 a 7 de Setembro de 2013, em Conservatória, Rio de Janeiro, em busca de garantir qualidade para a produção e exibição do audiovisual brasileiro nas salas de cinema, festivais nacionais, televisão e em novos formatos. Mēs, dalībnieki Pirmās Nacionālās sapulces profesionālās Brazīlijas Cinema Sound , mēs tikāmies 7 Festivāla CineMúsica 5 līdz 7 septembris 2013, kas konservatorijā, Riodežaneiro, meklējumos, lai nodrošinātu kvalitāti ražošanas un izstāde audiovizuālo Brazīlijas teātros, valsts festivālos, televīzijas un jauno formātu.

Mēs uzsveram, cik būtiska skaņas kvalitāti audiovizuālo produktu, ir tas, ka uz dažādām jomām, kas saistītas ar skaņu ražošanu - tiešo skaņu, skaņas rediģēšanu un sajaukšana mūziku - saskarē un labi integrēta sagatavošanu un izpildi, darbu no paša sākuma . Tāpēc mēs vēlamies, lai veicinātu efektīvāku un lielāku integrāciju starp dažādiem posmiem darba profesionāļiem audiovizuālajā nozarē domāt skaņa no skriptu, lai parādītu audiovizuālos darba praksi.

Mēs apzināmies, ka dinamika audiovizuālās produkcijas, kas šobrīd ir izveidota nelabvēlīga audiovizuāliem darbiem, skaņas kvalitāti, galvenokārt iesaistot budžeta jautājumus, grafiku un darba stundas.

Mēs atzīmējam, ka izglītība ir patiešām ceļš, kas ir liekot jaunus profesionāļus tirgū, un tāpēc šī apmācība telpa ir veicināt tiešāku dialogu ar tirgu.

Mēs saprotam, cik svarīgi ir saglabāt vēsturi procesa realizācijas filmu, kas būtu saistīti ar uzņēmumiem un profesionāļiem, kas strādā jomā skaņu. Meklēt alternatīvas arhivēšanai un saglabātu vēsturi pašu filmas.

Mēs atbalstām klātbūtni apmācīti skaņas tehniķi, lai pārbaudītu skaņu pirms skrīninga filmu kinoteātros, festivālos un citu vietējo filmu izstādē. Sakarā ar sliktas kvalitātes filmu projekcijas pašlaik vērojams Brazīlijas izstādes kontūrā, mēs redzējām, cik svarīgi ir šīs procedūras, un nepieciešamība uzņēmumiem ļautu klātbūtni apmācīti skaņu tehniķi, kā arī ražotāji pieprasa, un finansēt šos testus pirms projekcijām savām filmām .

Mēs turpināsim šo procesu ar II Nacionālais ērtībām profesionāļiem Sound Brazīlijas kino , kas notiks 8. Cine mūzikas festivālā 2014.

Dalībnieki IENPSCB


2014 15 jūnijs 2014

Skaļi un laba skaņas

kas skaļi un skaidri

Skaļi un labu skaņu ir virkne četriem TV epizodes, kas izmeklēti trajektoriju skaņu Brazīlijas kino. Ar virzienu un noformējuma Simone Zuccolotto, tika pārraidīta 2013 gada Channel Brazīliju . Neskatoties uz visaptverošas programmas nav pieejamas tiešsaistē, interesanti fragmentus var piešķirt uz saites zemāk: