2014 20. septembris 2014

Nozīme Sound kinoteātrī ar Geraldo Moraes

Mini dokumentālā veikti ar režisors, rakstnieks un producents Geraldo Moraes par to, cik svarīgi skaņu filmā.


2014 17. septembris, 2014

Apaļā galda "Soundtrack digitālajā laikmetā"

Apaļā galda diskusiju par "Soundtrack digitālajā laikmetā", kas notika Kuritibā, Brazīlijā gada 12. septembrī skolas Yellow audio institūts. Grace Torres e dos músicos Rodrigo Lemos ( Lemoskine ), Demian Garcia e Vadeco . Mediācija bija Jānis Caserta , piedaloties mūziķa Greisas Torres un mūziķiem Rodrigo Lemos ( Lemoskine ), Demian Garcia un Vadeco . Skatīties pilnu straumēšanu tabulā:


2014 15. septembris 2014

Vēsture un tehnoloģija Brazīlijas Cinema Sound

"Vērtīgs ieraksts runas meistars tiešo skaņu Brazīlijas kino" saka Deivids Pennington . 7º Festival Cine Música , o cineasta e técnico de som direto Walter Goulart , um dos profissionais do som cinematográfico mais experientes do Brasil em atividade, contou um pouco da história do som no cinema nacional na companhia de Roberto Carvalho , Fernando Ariani e Gustavo Andriewiski . In septembris 2013 iedarbības laikā Vēsturisko rezonanse - skaņas tehnoloģijām Brazīlijas kino , kas bija daļa d 7. Cine mūzikas festivāls , režisors un tiešo skaņu tehniķis Walter Goulart , kas ir viens no visvairāk pieredzējušiem profesionāļiem kinematogrāfisku skaņu darbības Brazīlijā, pastāstīja daži vēsture skaņu valsts kino kompānijā Roberto Carvalho , Fernando Ariani un Gustavo Andriewiski . Ieraksts David Pennington .


2014 9 septembris 2014

Kādi noslēpumi uzglūnēt skaņu?

art mākslinieks

Programma ir Mākslinieks Art 's TV Brazīlija, sagatavoja īpašu izdevums "atšķetināt noslēpumus, kas vēl aiz soundtracks, mākslas žanrs, kas apvieno mūziku, balsis, trokšņi un dažādus skaņas efektus, lai dotu vairāk dzīvi un uztraukums, lai filmas , romānus, lugas un televīzijas programmas. "

Tato Taborda , o gerente-executivo de música da TV Brasil Ricardo Vilas , e Flavia Ventura , que compõe algumas trilhas para o próprio Arte do Artista. Programma balstās uz liecībām slavens profesionāļi no zonas komponists Deivids Tygel , diriģents un mūzikas producents Tato Taborda , izpildvaras vadītājs Mūzikas TV Brazīlija Ricardo Vilas , un Flavia Ventura , kurš sastāv dažas dziesmas par mākslu pats mākslinieks.

Pārbaudiet pilnu programmu Page "Kas mistērijas slēpties skaņu?": Mākslinieka Art


2014 26. augusts 2014

8. festivāls CineMúsica

8. festivāls CineMúsica
8º Cine Música – Festival de Cinema de Conservatória , único festival de cinema do país dedicado exclusivamente à trilha sonora dos filmes. 04 līdz 7. septembris notiek pilsētas sekretāram-RJ 8. Cine Music - filmu festivāla konservatorijā , tikai filmu festivāls valstī, kas veltīta tikai un vienīgi uz filmas skaņu. Šī gada tēma ir forró un notikums ir atvērta sabiedrībai ar bezmaksas uzņemšanu!

Atgādinot, ka festivāls saņem arī šīgada otro valsts sanāksme profesionālās Sound Brazīlijas kino .

Pēc ir saraksts ar filmu un godalgotā profesionālo 8 Cine mūzikas festivāls :

Trophy CineMúsica

Best Sound: " São Silvestre "(piešķirts: Lina Chamie, Eduardo Santos Mendes, Luiz Manzano Adelmo, Tide Borges, Brazīlija Rene, Louis Robin, Eric Christani Ribeiro, Luiz Fernandes un Ricardo Farías)

Best Sound Mixer: " Serra Pelada "(uzvarētāji: Jānis Godoy, Marcelo Raposo un Ubiratan da Silva - Bira)

Best jaukšanai un Best Sound of Living (Foley): " Tetovējums "(piešķirts: Ricardo Cutz, Philip Burger un Renato Marques Galimberti)

Best Sound Design: " Praia do Futuro "(piešķirts: Waldir Ksaviēru)

Best Sound rediģēšana: " Morro dos Prazeres "(piešķirti, Bernardo Uzeda)

Best Skaņu efekti: " River Stream "(piešķirts: Ricardo Reis Chui)

Best Original Song: " Boy un pasaule "(piešķirts: Rūbens Feffer un Gustavo Kurlat)

Best Song: " Kad man bija Alive "(balva: Marko Dutra un Caetano Gothards)

Labākais Mūzikas izvēle: " izsūtījuma no Volcano "(piešķirts: Fabio Andrade)

Labākais virziens pārrakstīšana: " Sweet Azbests "(piešķirts: Guto Parente un Erik Paiva)

Īss Light Trophy

Best Sound: "9493" (piešķirts: Marcellus L.)

Best Sound Design: "Let Diāna Paz" (uzvarētāji: Carlos Melnkalne, Claudio Nascimento)

Best Sound Mixer: "Visas šīs dienas I Am Outlander" (piešķirts: Evandro Lima)

Programação Completa do 8º Festival CineMúsica Arī izbraukšana pilnu grafiku no 8. Cine mūzikas festivāls : Pilns lineup 8. festivāla CineMúsica