2015 17. augusts 2015

Grāmata: Kā skaņa Carlos Abbate Film

Carlos Abbate

Laba ziņa SKAŅAS PASAULES FILM!

MIS , dentro da programação do 26 o Festival Internacional de Curtas Metragens de São Paulo . Gadu pēc tam, kad tā izlaišanas spāņu, Argentīna, Carlos Abbate rada savu grāmatu portugāļu Sao Paulo, 27. augustā pie 18pm pie MIS, programmas laikā no dienas, 26. Starptautiskajā īsfilmu festivālā Sao Paulo.

III Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro , para uma sessão de autógrafos e para participar da mesa de debate “Som e Montagem: interação técnica e conceitual” com Karen Akerman , Ricardo Pretti , Vanessa Marques e mediação de Maria Byington . Dienā, septembris 05 būs konservatorijas / RJ, programmas izklāsts ietvaros 9. Festival Cine Mūzikas un III Nacionālās sapulces Brazīlijas Cinema Sound profesionāļiem, lai autogrāfu sesijā un piedalīties galda diskusija "Sound un rediģēšana: mijiedarbība tehnisko un konceptuālā "ar Karen Akerman, Ricardo PRETTI, Vanessa Marques un mediācijas Maria Byington.

Grāmatu apskats:

Jā, pasaule nav zaudējusi, un reizēm ir labas ziņas. Viens no tiem ir uzsākt grāmatas par skaņas sasniegumiem kino, retu priekšmetu sanāksme bibliogrāfiju par šo tēmu. Un cool lieta par šo ziņu ir tas, ka šī grāmata tika izvēlēta, lai atvērtu savus jautājumus dizaina ENERC (Valsts Skolas eksperimentēšanas y Film Realización), un bija atbalsts INCAA (Instituto Nacional de Cine y AUDIOVISUALES Arts) tur Argentīnā .

Grāmata tika rakstīta Carlos Abbate, Sound kursa koordinators šo nozīmīgo filmu skolu un viens no visvairāk atzīto Argentīnas skaņu režisoriem, kam viņa kredītu filmām, piemēram Dēlu līgava (J J. Campanella), prostitūta un Whale (Luis Puenzo), Kamčatka (M. Pineyro), cita starpā. Turpināt lasījums


2015 10. augusts 2015

III Nacionālā sapulce Sound profesionāļiem Brazīlijas kino

IIIENPSCB

Dienas 04-07 septembrī notiek pilsētas sekretāra-RJ III Nacionālā Brazīlijas Cinema Sound Professionals ērtībām. Pasākuma galvenais mērķis ir veicināt lielāku integrāciju starp profesionāļiem nacionālās kino skaņu. Saistīts   9. Cine Mūzika - Conservatory Film Festival, ir iespēja parādīt darbības, kas saistītas ar filmu skaņu universu valstī ir arī kļuvusi par jaunu telpu pārdomām un debates jautājumiem, kas saistīti ar audiovizuālo realizācijas tirgū, izglītībā un pētīt skaņu kino Brazīlijā. Sanāksme sastāv no apaļā galda diskusiju, lekciju un darbnīcu, kas papildina plānošanu par Cine Mūzikas, viens no valsts filmu festivālā veltīta tikai skaņu filmas.

Pasākums ir atvērts sabiedrībai ar ieeja brīva!

2015 grafiks III ENPSCB:

4. septembris - piektdiena

  • 14h - 16h: Personība Sonora: Victor Raposeiro
  • 16h - 18h: International Guest: Carlos Klachquin ar lekciju "Maisīšanas objektorientētā un īstenošana Atmos sistēmas"

5. septembris - sestdiena

6. septembris - Svētdiena

  • 09H-12H: Foley darbnīca (II daļa) ar Guta Roim Felipe Marques, Christian Vaisz, Rosana Stefanoni un Renato GALIMBERTI.
  • 14h - 16h: godināšana Hernâni Heffner.
  • 18h: plenārsesija III ENPSCB.


2015 6. augusts 2015

FESTIVAL "skaņu celiņš"

festivāls soundtrack
1st Festivāls skaņu celiņš uzsver nozīmi skaņas lielākajos izrādēm kino. Programma ir bezmaksas un atbilst no klasikas, piemēram, filmā "Cinema Paradiso" Džuzepe Tornatore, līdz jaunākajiem darbiem. Mūzika ir mākslinieciskā valoda uzsvērts 1. festivāla skaņu celiņu, kas notika Braziljā, starp 7. un 11. 2015. gada augustā Sabiedrība var noskatīties filmu izvēle slavenu dziesmu, un piedalījās tērzēšanas par skaņu ar Grupas solists Plebe rupjš, Philippe Seabra, ko piešķīrusi taka no filmas "Wild West Caboclo" sastāvā. Jums arī būs iespēja apmeklēt sesiju mēmā filma "Carlitos policijas" (1916), ar skaņu, kas veikts pie klavierēm.

Atklāšanas sesija godina Brasilia ar dokumentālo "Sadzīves mēbeles" direktors Hosē Eduardo Belmonte. Grupa Colonial Mēbeles Acaju komentēs filmā uzreiz pēc skata. Un svētdien (09), Tēva diena, filmā Kid (1921), Čārlijs Čaplins, piemin datumu. Vecāki un bērni apmeklēja sesiju kopā win dāvanas. Pirmais Brazilja festivāls veltīts skaņu ir iniciatīva no komponista un skaņas dizainers Gabriel Pinheiro, kurš ir arī kurators notikuma. Ražošana ir atbildīgs par bariņa Filmas.


2015 17 jūnijs 2015

Skatīties tabulas nedēļa 2015 ABC

Tie tagad ir pieejami tiešsaistē skatīšanās tabulās Nedēļas ABC 2015. gadā, kas notika no 13. līdz 15. maijam Brazīlijas kino Sao Paulo. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Veicināja Brazīlijas asociācijas Kinematogrāfijas, nedēļa ABC ir unikāla iespēja šajā valstī sanāksmē personības no dažādām jomām kino atspoguļo savā darba tirgū. Arī sniedzot debates, konferences, paneļi un meistarklases, kas tieši veicina progresu Brazīlijas kino.

Šogad skaņa debates bija klāt galvenokārt šādām tabulām:

José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles e Armando Torres Jr. Ar seriāls skaņu - "Pievēršoties dažādas skaņas aspektus seriāls -. Capture tiešo skaņu uz pēcapstrādē un apdares procesu" Ar José Luiz Sasso, Luiz Adelmo Manzano, Rodrigo Meirelles un Armando Torres Jr.

Ievads Sound Audiovizuālās (seriāls, Long, īsās un dokumentālo) - "Reading skriptu, klausīties direktors, ko mēs varam izteikt caur skaņu. Visas skaņas ir jau Direct Sound? Tās izmantošana un problemātiska. Nozīmīgums balsi. "Ar Tide Borges un Carlos Abbate.

Turpināt lasījums


2015 23. aprīlis 2015

Nedēļa ABC 2015

nedēļa abc 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. No 13. līdz 15. maijam Brazīlijas asociācija Kinematogrāfijas rāda nedēļas ABC 2015. Ar iepakotas grafiku konferencēm, paneļi un diskusijas ar personībām no dažādām jomām, Brazīlijas un ārvalstu kino, pasākums notiek Brazīlijas kino Sao Paulo un Tā ir atvērta sabiedrībai ar ieeja brīva.

Šogad nedēļa ir divas tabulas veltīti kino skaņu. Tie ir:

Diena 14/05, Ceturtdiena:

10h - Par seriāls Sound
"Uzrunājot dažādas skaņas aspektus seriāls -. Capture tiešo skaņu pēc ražošanas un apdares procesu"

Apstiprināts dalībnieki:

José Luiz Sasso (Mikseris)
Luiz Adelmo Manzano (Music Supervisor)
Rodrigo Meirelles (Executive Advisor Audio)
Armando Torres Jr (Mikseris)

15. maijs, piektdiena

17h - Ievads Sound Audiovizuālās (TV Series, Long, Short un Dokumentālā)
"Reading skriptu, klausīties direktors, ko mēs varam izteikt caur skaņu. Visas skaņas ir jau Direct Sound? Tās izmantošana un problemātiska. Nozīmīgums balss. "

Apstiprināts dalībnieki:

Tide Borges (Sound tehniķis)
Carlos Abbate (Sound direktors)

Turpināt lasījums