2014 3 decembris 2014

Skan Brazīlijas Cinema: Danilo Carvalho un skaņu "ciemus Spararati, vārda pret vēju" - III DAĻA

Danilo Carvalho

Pēc trešās un pēdējā daļā intervijas ar ar Danilo Carvalho , kura centrālā ass skaņu filmas " ciematiem Spararati, vārda pret vēju "(Alexandre Veras, 2005), bet arī uzrunāja otrpus veiksmīgu praksi.

 

III daļa) Sound in Vilas Riteņi: darbības vārds pret vēju

William Farkas: Kā jūs tuvojās "Ciemati riteņiem: darbības vārds pret vēju"? Kāda bija jūsu ieraksts filmā?

Danilo Carvalho: man bija strādājis ar Ali, nāca kārta darot citas lietas, ar Ivo, mums jau bija labs draugs papildus bārs tabulas, diskusijas. , criou esse núcleo lá em Fortaleza que durou doze ou quatorze anos. Aizslēdzama [1] izveidoja šo kodolu tur Fortaleza kas ilga divpadsmit vai četrpadsmit. que é aquela vila de Tatajuba [3] que por causa das dunas foi sendo coberta e mudando de local. Un Villas viņš nāca, izmantojot šo programmu, kas balstīta uz disertāciju Ruy Vasconcelos [2], ir viens ciemats Tatajuba [3], jo kāpās tika iekļauti un mainīt atrašanās vietu. Ruy rakstīja un tad viņi pielāgota dokumentālu skriptu, pacelt dažas rakstzīmes, ka Visumu. Tie bija daži jautājumi par filmu, kas Ali vēlējās, un mēs runājām par to. Turpināt lasījums


2014 27. novembris 2014

Skan Brazīlijas Cinema: Danilo Carvalho un skaņu "ciemus Spararati, vārda pret vēju" - II DAĻA

Danilo un skaņas karavīru

Turpinot sarunu, kas notika ar Danilo Carvalho , kura centrālā ass skaņu filmas " ciemi Spararati, darbības vārda pret vēju "(Alexandre veras, 2005), bet arī uzrunāja viņpus veiksmīgu praksi, seko otro daļu.

II daļa) Apmācība kino: partnerības un attiecībām.

, quanto o Sábado à Noite [2] , entre outros, é justamente esse tipo de som que renova um certo cenário de cinema, um certo fazer som, e de se distanciar de um fazer som mais convencional. William Farkas: Viens no iemesliem, kas lika man kļūt interesē filmas jūs veicat, gan uz riteņiem ciematu: vārds vējā [1], jo sestdienas naktī [2], cita starpā, tieši šī veida mūziku atjauno noteiktu filmu komplektu, darīt zināmu skaņu, un attālināties no darīt vairāk parasto skaņu. Tas ir tieši tas, ko es esmu meklē manu pētījumu, šāda iespēja izveidot skaņu, vienalga. Vienkārši norādīt, runāt mazliet vairāk par filmu veidošanas pats. No vienas puses, mūzika ir spēcīga, tu arī veikt daudzas filmas, jūs pēc tam iegremdē procesā padarīt filmas ...

Turpināt lasījums


2014 19. novembris 2014

Pernambukano Filmas Sound

Pernambuco skaņa

Par Pernambuco Sound Collective :

"Sākotnējā ideja bija par vienu Sound tehniķu asociācija. Bet iespēja veikt skaņas tehnisko grupu kolektīvā bija pievilcīgāku un mazāk birokrātiska, un tas, ko mēs darījām. Grupa radās ap 2012. ar mērķi padarīt kategorija vairāk vienota un stipra skaņu tehniķi; lai precizētu un mēģināt izglītot audiovizuālo tirgu un vajadzības skaņas speciālistiem; STIC-RJ . arī profesionāļiem varētu savienot, lai apmainītos ar pieredzi, kā tas bija gadījumā Pernambuco solis formalizēt darbu vietējā kinoteātrī ar ABD-PE , canne , dažreiz paļaujos uz atbalstu un padomu no Stic-RJ .

Šodien, Pernambuku Sound Kolektīvs ir aptuveni 20 speciālisti visā Brazīlijā, it īpaši Ziemeļaustrumos. Padara regulāras tikšanās un studijas tuvākajā nākotnē varētu veicināt kursus un seminārus, apmācības saviem biedriem un sabiedrībai kopumā. Tāpat kā lielākā daļa skaņas speciālistiem visā pasaulē, kam ir tādi paši iebildumi, perspektīvas nākotnē, ir, ka skaņas tehniķi un citi audiovizuālie speciālisti var dzīvot "mierīgi", un ka pastāv vismaz zināšanas par zvejas veida un skaņas tehniķi (no darbu tiešās skaņas tehniķis, asociētais redaktori un sasniedzot mikseri). Lai to izdarītu, Kolektīvās ražo mācību materiālus par profesiju, kas tiek publicēta blogā . Visi teksti ir portugāļu valodā, lai būtu lielāka sasniedzamību starp brazīliešiem, kuri ir daļa no audiovizuālās Visuma (īpaši ražotāju un filmu). "

Ar Catarina Apolonio .


2014 14 novembris 2014

Skan Brazīlijas Cinema: Danilo Carvalho un skaņu "ciemus Spararati, vārda pret vēju" - I daļa

Danilo Carvalho

Turpinot ar publicējot pētījumu par skaņu mūsdienu Brazīlijas kino, seko intervija ar Danilo Carvalho , pie viņa mājās Parnaíba (PI).

Notika ar Danilo Saruna bija par savu centrālo asi, kā arī citiem respondentiem aptaujā, filmu. Attiecībā uz Danilo, filma ir " Ciemati Spararati, vārds pret vēju "(Alexandre veras, 2005). Danilo veica skaņas pikaps ar Lênio Oliveira , un arī darīja skaņas rediģēšanu un sajaukšana. Bet saruna ar Danilo adresēts otrpus veiksmīgu praksi, mazāk saglabātajām metodikas vai tehniskiem jautājumiem. Danilo runā par filmām to dzīves pieredzi un kā tas viss risinās padarīt skaņu filmas.

Danilo ir arī direktors un režisors filmu un bija viens no dibinātājiem Alumbramento kolektīvā. Tas ir ilggadējs partneris Ivo Lopes Araújo un Alexandre veras.

I daļa) pieejas un ietekmē ar skaņu un mūziku

Turpināt lasījums


2014 9. novembris 2014

Dialogi rediģēšana ar Deborah Opolski

João Caserta , divulgou um didático e interessante vídeo sobre edição de diálogos com a editora de som Débora Opolski . Šonedēļ portāls Case-RTA Audio filmu , skaņu profesionālā Curitiba Džons Caserta , atbrīvo didaktisku un interesantu video par rediģēšanas dialogs ar skaņas redaktors Deborah Opolski .

"In tērzēšanas ar Deborah Opolski mēs runājam par rediģēšanu dialogu ilgi filmas. Deborah ir liela pieredze šajā jautājumā, un es gribēju, lai daži, ka ar jums. Dialog redaktors ir tas, kurš saņem un veic tiešo skaņu. Jūsu mērķis ir izveidot dialogu trasi ar vismazāko troksni iespējams. Lai to panāktu, redaktors izmanto procedūras un metodes un lielu pieredzi, radošumu un dzirdējis! Viņa paskaidroja, kāda procedūra ir tāda, ka tā izmanto, lai rediģētu dialogu, komentējot katru soli. Kopš atvēršanas OMF, organizācijas Pro Tools sesijas, Direct Sound konferencē, nomaiņu un ņem un viss. Mēs arī runājām par voiceovers (BP) un to, kā persona, kas strādā vieni skaņu filmas, var izmantot šīs zināšanas, vai šīs procedūras šeit veikt īsu filmu. "