2015 23. aprīlis 2015

ABC nedēļa 2015

nedēļa abc 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. No 13. līdz 15. maijam Brazīlijas asociācija Kinematogrāfijas parāda Nedēļas ABC 2015. gadā . Ar iepakotas grafiku konferencēm, paneļi un debates ar personībām no dažādām jomām, Brazīlijas un ārvalstu kino, pasākums notiek Brazīlijas kino Sao Paulo Tā ir atvērta sabiedrībai ar ieeja brīva.

Šogad nedēļa ir divas tabulas veltīti kino skaņu. Vai tie:

Diena 14/05, Ceturtdiena:

10h - TV Series Sound
"Uzrunājot dažādas skaņas aspektus seriāls -. Capture tiešo skaņu pēc ražošanas un apdares procesu"

Apstiprināts dalībnieki:

José Luiz Sasso (Mikseris)
Luiz Adelmo Manzano (Sound uzraudzītājs)
Rodrigo Meirelles (Executive Advisor Audio)
Armando Torres Jr (Mikseris)

May 15, piektdiena

17h - Ievads Sound Audiovizuālās (TV Series, Long, Short un Dokumentālā)
"Reading skriptu, klausīties direktors, ko mēs varam izteikt caur skaņu. Visas skaņas ir jau Direct Sound? Izmantojiet un problemātiska. Nozīmīgums balss. "

Apstiprināts dalībnieki:

Tide Borges (Sound tehniķis)
Carlos Abbate (Sound direktors)

Turpināt lasījums


2015 8. aprīlis 2015

II Pašvaldības konference par trokšņa, vibrācijas un traucējumus Sonora

Konference troksnis
27., 28. un 29. aprīlī, pilsēta Sanpaulu-SP apspriež otro reizi cīņu pret troksni savā pilsētvidē. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. II konferenču zālē troksnis, vibrācija un Traucējumu Sonora , sponsorē Sanpaulu pašvaldības un Brazīlijas asociācijas kvalitātes Akustika ( ProAcústica ), notiek par godu "Starptautiskā Awareness Day Troksnis", International Noise Awareness Day (Neatbilstīga), kuras oficiālais datums šogad ir 30 aprīlim.

Pasākuma mērķis ir pievērst valsts iestādēm un sabiedrību kopumā par negatīvo ietekmi uz trokšņa un skaņu vibrācijām uz cilvēku veselību, tādējādi radot efektīvas vadlīnijas likumdošanas un administratīvās darbības.

Pasākums ir atvērts sabiedrībai un brīva, bet telpa ir ierobežota, un prasa veikt par "reģistrācijas veidlapu".

Pārbaudiet grafiku un vairāk informācijas: II Pašvaldības konferencē trokšņa, vibrācijas un traucējumus Sonora


2015 17. marts 2015

Skaņas Brazīlijas Kino: viltība Mārtiņš un skaņas "The City ir viens?"

Viltība

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). Intervija ar viltu Martins , kas atbild par skaņu dizains " The City ir viens "(Adirley Queirós, 2011).

William Farkas: Kā jūs saņemt "Pilsēta ir viens"? Vai jums ir iepriekšējās attiecības ar Adirley?

Viltība Martins: Adirley tikās 2006.gadā filmu festivālā Florianopolis laikā. Sobre a Maré ”. Mūsu īsā tika parādīts, viņš ar " RAP - no Ceilândia stūra ", un es ar" Par Tide ". Mēs daudz runājām, bet es domāju, ka vairāk par futbolu nekā kino. Mēs satikāmies atkal 2009. gadā festivālā Brasilia, es biju tur prezentējot dokumentālo " Tarabatara ", kurā es tiešās skaņas un skaņas rediģēšanu. Tolaik es zinu Ceilândia ņemt ūdenskritums vannā skaistā ūdeņos Goiás, kaut kas, kas man ļoti laimīgs, vēdināmā nedaudz mokas būt Brazīlijā, izmēģinājuma plānu, nezināmu un neviesmīlīgs vieta man. In Ceilândia es dzirdēju skaņu automašīnas, pārdevējiem izstādē, cilvēki staigāja pa ielām, futbola spēles uz katra stūra, visbeidzot, cilvēku ainavu un skaņu ļoti atšķirīga no ģenerālplānu un filmu festivāla ķēdē. Tas bija tad, kad es piedalījos " diena Strike "mājā Adirley un runāja vairāk par skaņu, kā baudīt no Ceilândia un citas skaņas, kas iedalītas neizmantojot izmantošanu" šaušanas skaņas un sirēnas tālumā ", ka abi bothered kā estētisku priekšlikumu. Mēs runājam par skaņu, kas izbalināt laika gaitā, naža asināmais, viens Biju pārdevējs ...

Turpināt lasījums


2015 6 marts 2015

Skaņas Brazīlijas Kino: Fernando Henna un Daniel Turini un skaņas un "City One" - III daļa "Avanti Popolo?"

pilsēta un tā

Daniel Turini . Trešā un pēdējā daļa no intervijas ar skaņu profesionālā Fernando Henna un Daniel Turini . Par "skaņas City ir viens "(Adirley Queirós, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. William Farkas: Par "City ir tikai [1]" Es domāju, ka tas ir pilnīgi atšķirīgs gadījums. Daži mēģina atgūt pēcapstrādē, dažām lietām, nodrošināt saprotamību dažu plānu un veikt dažādus kas turēt filmu. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. Pie reizes, filma koķetē ar estētiku hiper-reālistisku skaņu [2], kur jums ir dzirdes stāvokli diezgan papildināts visos pasākumos skaņu, radīt skaņas, kas ar dokumentālo ražošanas veidu, būtu ļoti ticams, reģistrē . Nez, tad, ja, ka skaņa hiperreālisms estētika bija mājienu Adirley .

Fernando Henna: Kurš var atbildēt jums ar to pašu īpašumu, ir viltība Martins . Nekā šeit ieradās, šis auto galvenais lieta, piemēram, bija attēlu rediģēšanas, tas ir bijis vienošanās starp tiem. Kas ir pietiekami, ir gudrs super skaņas rediģēšanas. Ļoti maz skaņu banka, visas skaņas notverti filmas laikā, tajās pašās vietās. Es domāju, kad viltība veikta skaņu ...

Turpināt lasījums


2015 23. februāris 2015

Skaņas Brazīlijas Kino: Fernando Henna un Daniel Turini un skaņas un "City One" - II daļa "Avanti Popolo?"

Avanti Popolo

Daniel Turini . Otrā daļa no intervijas ar skaņas profesionālu Fernando Henna un Daniel Turini . Skaņas celtniecība " Avanti Popolo "(Michael Wahrmann, 2012).

William Farkas: Par "Avanti Popolo", kā ievadīto filmu? Michael Warhmann tuvojās jums? Viņš bija skaņas priekšlikumus pirms ražošanas?

Daniel Turini: Patiesībā Misha padarīja filmu kā īsfilmai jau ar domu, ka tas varētu dot vairāk materiāla, ir dažas garākas plāni. Es zināju, Misha iepriekš, festivāli, kopīgu draugu, bet mums nav bijusi saskarē ar filmu, lai sāktu darbu pie tā. Tas viss es runāju par pirms ražošanas, pat domāt kā skaņas tehniķis rīkosies, viņam nebija. Kas notika bija tas, ka skaņa tehniķis bija apretētājs skaņa īsfilma tas, kas edited skaņu kājām.

Turpināt lasījums