2014 29 marts 2014

Art of Sound Mixer

7º Festival CineMúsica eo I Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro . Certified Sound Mixer Walter Goulart , ir viens no visvairāk pieredzējušiem profesionāļiem kinematogrāfisku skaņu Brazīlijas aktivitātes, saka māksla Direct Sound intervijā ar David Pennington pie 2013/09/08, arī laikā, 7. CineMúsica festivāls un es National tikšanās speciālistiem skaņas Brazīlijas kino .

Pārbaudiet arī: Intervija ar Walter Goulart .


2014 11 marts 2014

JLS Skaņas aprīkojums

JLS LOGO - POSITIVE MĀTE TIFF

Amatnieki Sound tagad ir atbalsta JLS skaņas iekārtu . JLS Facilidades Sonoras , fundado em junho de 1993, é uma das principais empresas de finalização sonora de filmes do Brasil e tem como seu Diretor, José Luiz Sasso , um profissional com mais de 45 anos de experiência em áudio para cinema, o que o coloca em paralelo com parte da própria história da evolução técnica e criativa do som no Cinema Brasileiro. Studio JLS , preču zīme JLS Sound Saimniecība , kas dibināta 1993 gada jūnijā, ir vadošais skaņas pabeigšana filmas no Brazīlijas un ir kā tās direktors, José Luiz Sasso , profesionālis ar vairāk nekā 45 gadu pieredze audio filmu, kas liek viņam līdzās daļa no vēstures tehnoloģijas un radošo attīstību skaņas Brazīlijas kino.

Uzziniet vairāk par JLS: JLS Studio


2014 2 Mar 2014

Silent Dying

"Klusums ir apdraudēta suga," saka Gordon Hempton . Hempton também costuma dizer que “a Terra é uma jukebox movida a energia solar”. Dibinātājs un viceprezidents , no vienas kvadrātcollu of Silence fonda , Hempton arī teikt, ka "Zeme ir saules powered jukebox". Akustisko ekologa un varonis filmu Soundtracker - Gordon Hempton portreta , kas liecina, ka "klusums nav trūkums kaut ko, bet klātbūtne visiem," seko izplatīt nepieciešamību un nozīmi, saglabāt dabas skaņas pasaulē. Šajā lekcijā piegādāta Ted x Amazon , viņš attīstās mazliet vairāk par jūsu idejām un mērķiem.

Pirms 20 gadiem, Gordon Hempton apmeklēja arī Brazīlijas Amazon veikt dažus ierakstus. Nesen viņš atgriezās. Pārbaudiet, cik tas skanēja pēdējā sanāksme:


2014 22 februāris 2014

Pieredze kino Lucrecia Martel

Filmu pieredzi ar Lucrecia Martel

Pieredze kino Lucrecia Martel: atkritumu laika un skaņu baseina (red. Alameda, 2014) ir jaunākā valsts grāmata veltīta pārdomām par kino skaņu. Autors ir pētniece Natālija Christofoletti Barrenha .

"T viņa ir grāmata, lai kāds, kurš zina, kā to klausīties. Tā ir kopēja atrast kritiķi redzēt zinu, bet tas ir ļoti reti, lai atrastu kritiķis, kurš zina, kā to klausīties. Un tas ir viens no tiem gadījumiem, jo, kad Natālija raksta, ka "cilvēki ir sadrumstalota vide - iestādes insinuated vairāk nekā šovs, jo rakstzīmes čuksti, nevis runāt patiesi," teikts loģiskā čuksti vēlmi, pārliecības un sociālajām šķirām.

Un padara paziņojumu lasītājam, kā, skaņas, var pamanīt dažādu līmeņu nozīmi. Jo, kā mēs redzam grāmatā, "skaņa ir labākais veids, kā dalīties uztveri kāds." Sudānas labirints Lucrecia Martel tikai masu skaņas, autors analizē ģimenes un katolicisms, atslēgas pasaulē Martel. Silvina Ocampo . Un, negaidīti, ietekme Westerns un šausmu filmas un B klases, svaru mutvārdu stāstiem Salta un dialogu ar literatūras Horacio Quiroga un Silvina Ocampo .

Šī grāmata, ar visiem līdzekļiem, bauda ne tikai kā filmu kritiķis. Var lasīt kā pētījums par salīdzinošo kritikas: ne tādā nozīmē, ka cīnās filmotēku divu valstu (Brazīlija un Argentīna), bet daudz dziļāku jēgu. Tas izskatās no Brazīlijas filmas par darbu ar Argentīnas direktors. Nav pārstāvniecības vai nepatiesu aktiermeistarības, Natālija pulksteņi un klausās ar svaigumu ārvalstu un gudrību, kuri saprast kino. "

Par autoru: Natalia Christofoletti Barrenha   ir doktorantūras students Juridiskajā programmu multimediju, Valsts universitātes Campinas (Unicamp), kurā viņš arī izstrādāja savu maģistra darbu - izcelsmi no šīs grāmatas. Viņa absolvējusi Sociālās komunikācijas - Žurnālistika no Universidade Estadual Paulista (UNESP / Bauru).


2014 17 februāris 2014

Par skaņas un vēstījuma

5° Encontro Ficção Viva em Curitiba-PR com a seguinte descrição: 2013 maijā Argentīnas režisors Lucrecia Martel , zināms par to filmu ar izsmalcinātu audiovizuālo attiecības un vienmēr būt uzmanīgiem ar potenciālu skaņas elements viņa darbos no skriptu, rīkoja semināru par 5 Sapulču Fiction Live in Curitiba-PR ar šādiem Apraksts:


"Immersed gaisā, kas lielā tukšā baseins ar ūdeni, lai mēs. Mēs pieauga no sarunām, viļņi, kas ceļo pa gaisu un ap mums, jo pie krusta. Bet mēs veltam savu laiku, lai acīm. Vai ir veids, kā veidot teātri un no skaņas visu skaņu, ka dzimtās valodas. Īsu atsauci uz vizuālo telpu veidošanā, kas balstās uz drošiem un scenāriju rakstīšanas slāņos. "
Lucrecia Martel


Projekts Fiction Viva nesen publicēja stenogrammas Šis seminārs ir pieejama apskatei internetā. Vairāk bagāts atsauces materiāls tiem, kas ciena un vēlas paplašināt iespējas audiovizuālās izveidošanas kino.