2014 14. novembris, 2014

Sonorities jo Brazīlijas kino: Danilo Carvalho un skaņu ar "ciematiem Spararati, vārda vējā" - I daļa

Danilo Carvalho

Turpinot ar publicējot pētījumu par skaņu mūsdienu Brazīlijas kino, seko intervija ar Danilo Carvalho , savā dzimtajā pilsētā Parnaíba (PI).

Saruna notika ar Danilo bija par savu centrālo asi, kā arī citiem respondentiem aptaujā, filmu. Attiecībā uz Danielu, filma ir " Vilas Spararati, vārds pret vēju "(Alexandre Veras, 2005). Danilo izgatavoti skaņas pikaps ar Lênio Oliveira , un arī darīja skaņas rediģēšanu un sajaukšana. Bet saruna ar Danilo adresēts otru pusi labas prakses, mazāk paturēta metodikas vai tehniskiem jautājumiem. Danilo runā par kino, viņa dzīves pieredzi un to, kā tas viss risinās darot skaņu filmu.

Danilo ir arī direktors un režisors filmu un bija dibinātāja kolektīvās Alumbramento. Tā ilggadējais partneris Ivo Lopes Araujo un Alexandre Veras.

I daļa) pieejas un ietekmē ar skaņu un mūziku

Turpināt lasījums


2014 9. novembris 2014

Rediģēšana Dialogs ar Deborah Opolski

João Caserta , divulgou um didático e interessante vídeo sobre edição de diálogos com a editora de som Débora Opolski . Šonedēļ portāls Marry RTA Audio filmu , skaņu profesionālā curitibano Džons Caserta , atbrīvots izglītojošu un interesantu video par rediģēšanas dialogs ar skaņu redaktors Deborah Opolski .

"Ar tērzēšanas ar Deborah Opolski mēs runājam par rediģēšanu garos dialogos filmas. Deborah ir liela pieredze šajā jautājumā, un es gribēju, lai daži, ka ar jums. Dialog redaktors ir tas, kurš saņem un veic tiešo skaņu. Tavs mērķis ir izveidot dialogu trasi ar vismazāko iespējamo trokšņa. Lai sasniegtu šo mērķi, redaktors izmanto procedūras un metodes un lielu pieredzi, radošumu un dzirdējuši! Viņa paskaidroja, kāda procedūra, viņa izmanto, lai rediģētu dialogs, komentējot katru soli. Kopš atvēršanas OMF, organizācija Pro Tools sesijas, konferences Direct Sound līdz aizstāšanai notiek un viss. Mēs arī runājām par voiceovers (BP) un to, kā persona, kas strādā vieni skaņu filmas, var izmantot šīs zināšanas, vai šīs procedūras šeit veikt īsu filmu. "


2014 7. novembris 2014

Sonorities jo Brazīlijas kino: Rudy Hall un skaņa "Filmas, aspirīnu un Vultures" - III daļa

Sonorities Brazīlijas CINEMA mūsdienu situāciju izpēti un PROPOSIÇÕES_Márcio palātas

Virzās uz priekšu ar pēdējo daļu no intervijas ar Marcio zālē par viņa pieredzi, kas veic fotografēšanas tiešo skaņu no filmas " Kino, Aspirīns un maitu lijas "(Marcelo Gomes, 2005), seko trešā un pēdējā daļa.

III DAĻA) Pašreizējais pārskats skaitli par skaņu profesionālajiem audiovizuālajiem tirgiem.

William Farkas: Kādas ir tavas attiecības ar post-production?

(durante o festival do Rio de 2013) e ele sempre fala a mesma coisa, quanto mais você enquanto técnico de som conseguir ir na edição de som, mixagem melhor. Márcio Māja: Es atvainojos ... Vēl viena diena, es biju uz lekciju par Chris Newman [1] (laikā festivāls do Rio 2013. gadam), un viņš vienmēr saka to pašu, jo vairāk jūs savukārt soundman saņemt notiek skaņas rediģēšanas labāk sajaukšana. Bet mēs nekad nevar ... Un es saku vēlreiz, man ir jautā šo jautājumu daudziem tehniķiem tiešo skaņu šeit no Rio de Janeiro, un viņi visi sūdzas par to pašu. Ka nav atsauksmes vai ir tas ir tikai tad, ja tur ir kaut kas nepareizi, ja jūs domājat, ka skaņa ir slikti. Visvairāk tas notiek, ir ražotājs, es esmu runājis ar Sara Silveira viņa atrod lielisku skaņu. Bet tas nav mijiedarbību. Šis sūtījums Šķiet personālam, kas dzīvo saskaņā Autisma pasaulē. Un es saku vēlreiz, šķiet, ka radošums ... Vēl viena lieta, ko es teicu par žurnālu Film Culture n.58 (Sound of Our katru filmu). Vienīgā reize, tehniķis ir tiešā skaņa citē Alessandro Laroca sakot, ka skaņu tehniķis domā, viņš dzird teātrī ir tīra tiešā skaņa. Vienīgā reize, skaņu inženieris ir citēts! Viņš saka, ka soundman domāju, ka iet uz kinoteātri ir skaņa bez visa procesa rediģēšanu un pēc ražošanas skaņu. Es nezinu, ka tas vairāk ir vispārējs stereotips domāt, ka ir šī aina skaņas tehniķis ar šādu izdomu. Turpināt lasījums


2014 3. novembris 2014

Sonorities jo Brazīlijas kino: Rudy Hall un skaņa "Filmas, aspirīnu un Vultures" - II daļa

Marcio Camara

Turpinot interviju ar Marcio palātas   Marcelo Gomes , segue a segunda parte. par savu pieredzi veicot fotografēšanas tiešo skaņu no filmas " Kino, Aspirīns un maitu lijas "(2005) režisors Marcelo Gomes , otrā daļa seko.

II DAĻA) Pieredze piesaistīt tiešu skaņu filmā kino, Aspirīns un maitu lijas (Marcelo Gomes, 2005).

William Farkas: Tagad tuvojas īpaši kino, aspirīnu un liju (Marcelo Gomes, 2005). Jūs esat komentēja mazliet kā Marcelo Gomes met, bet es brīnos, kā tā tika iekļūst filmu un to, kā bija jūsu kontaktu ar Marcelo.

Márcio Kamera: Marcelo jau darījuši pāris īsfilmas un darīt citas lietas too. Es domāju, ka es kādu institucionālā viņam šeit Riodežaneiro laikā. Bet es atceros savu piedāvāto filmu. Es atceros, viņš bija paaugstināt naudas, lai šautu filmu. Es atceros viņu vienmēr stāsta man difuculdade filmēšanu, kas ir raksturīgs ceļu filmu un to, ka viņš gandrīz vienmēr iekšā kravas automašīnu un kā, lai tā darbotos tehniski, gan attēlu un skaņu procesam grūti. Beto Normal ) que ele tinha gostado muito. Man bija pieredze, lai padarītu to skaņu īsu filmu, slepenām Laime (1998 sadarbība vērsta ar Normāli Bobu ) viņš gribētu patika. Tā ir filma, kas nav daudz attīstību, bet ziņā dialogā bija ļoti apgrūtinoša, jo tas viss bija filmēta Recife, jo pilsētas teritorijā, grūtības skaits, mēs varam apvienot. Bet no turienes es izstrādājusi labas attiecības ar viņu, viņam patika ne tikai skaņu, bet arī attiecības. Es domāju arī, es vēlreiz saku, ka man bija zināma trūkumu vienā skaņu Ziemeļaustrumos, un varbūt tāpēc, ka es esmu ziemeļaustrumu ASV tas tika saprasts šajā līmenī. Es atceros brīdī filma bija liels fizisks izaicinājums man. I did iepriekš filmu Marcelo sauc Outback Turpināt lasījums


2014 26. oktobris 2014

Sonorities jo Brazīlijas kino: Rudy Hall un skaņas "Filmas, Aspirīns un maitu lijas" - I daļa

William Farkas

2013. gada jūnijā, es sāku kā studente BA kino un audiovizuālās mākslas, Universidade Federal Fluminense, aptaujas bakalaura pētniecības uzrauga profesors Fernando Morais da Costa . Nācās pētīt skaņas dažās filmās mūsdienu Brazīlijas kino un celt pieredzi realizāciju skaņu ar lielāku akadēmisko domāšanu. Ti, veikt skaņas skaņu profesionāļus Brazīlijas filmu veidošanas un viņa darbiem ir arī saistīts ar daudz teorētisko domāšanu. Drīz, Fernando un es kopā, mēs izvēlējāmies četras Brazīlijas filmas, kas uzņemtas laika posmā no 2005. līdz 2013. gadam es veiktās intervijas ar piecu profesionālu skaņu saistīts ar vēlētām filmas. Lasot literatūru par skaņu filmu un intervijās, es uzrakstīju rakstu mēģina saistīt ar pieredzi, kas ir izturējuši šāda profesionālā un daudz teorētisko lasījumu skaņu kino.

Rezultāts bija piecu interviju stenogrammas un rakstiski par zinātnisko darbu. Ko es piekrītu zemāk ir intervija ar Marcio palātā . Marcelo Gomes . Ņemot par savu ziemeļu pieredze veicot fotografēšanas tiešo skaņu no filmas " Kino, Aspirīns un maitu lijas "(2005) režisors Marcelo Gomes .

Par godu publikāciju amatnieki pareizas , intervija tika sadalīta trīs blokos: I. Vēstures un sākums skaņas, II- Pieredze piesaistot tiešas skaņu filmā Kino, Aspirīns un Vultures (Marcelo Gomes, 2005) un Panorama III- pašreizējais skaitlis skaņu profesionālajiem audiovizuālajiem tirgiem.

Turpināt lasījums