2015 9 Sep 2015

CineMúsica katalogs 2015

Tā ir pieejama pārskatīšanai un vaicājumu CineMúsica 2015 katalogu. Katalogs satur vērtīgu vēsturisku un ļoti nozīmīgu materiālu izstrādē nacionālā kino. Speciāli no tabulas atšifrējums II Nacionālais Brazīlijas Kino Skaņu Professionals risināt un dažādība informāciju par procesiem izveidošanas un skaņas darbiem filmās teicis ekspertiem šajā jomā.

Laimīgu lasījumā!

CineMúsica katalogs 2015


2015 9 Sep 2015

Sintēze III ENPSCB

III ENPSCB

Mēs, dalībnieki III Nacionālā Brazīlijas Cinema Sound Professionals sanāksmē, tiekoties uz 9. festivāla CineMúsica, 04-07 2015. gada septembrī, un tajā konservatorijas-RJ, izvērtēja sasniegumus no pirmās tikšanās 2013. gadā, un sapratu, ka:

- Mijiedarbība starp viesiem veicināta trīs gados tikšanās materializējies radot darba pieredzi ārpus festivāla, labāka komunikācija starp profesionāļiem no dažādām ETAP skaņu filmu producēšana;
- Par izglītojot jaunās paaudzes par skaņu kino loma ir būtiska, un mūsu uzdevums. Lai to izdarītu, mēs sekojam iedvesmojuši celmlauža darbu slavenā skaņu režisors Valters Goulart vēlas nostiprināt mūsu specifiskas tehniskas zināšanas;
- Par Latīņamerikas skaņas speciālistu klātbūtne ir izrādījusies nozīmīga, lai veicinātu un paplašinātu apmaiņu tehnisko un tirgus praksi.


Par ceturtā sanāksme, kas notiks 2016. gada septembrī, mūsu mijiedarbība ar universitātēm un tehnisko mācību kursu, tiks paplašināts, kā arī mūsu pūles, lai:
- Lai uzlabotu displeja kvalitāti CineMúsica festivālā, nodrošinot kalibrēšanu displeja istabā godalgotās filmas un standartizēšanu ražošanai kopiju;
- Izvērst partnerības, lai veicinātu labāku sniegumu mūsu speciālistiem un palielināt tehnisko kvalitāti mūsu industriālo parku;
- Turpināt publicēt tiesvedības sanāksmju un tehnisko dokumentāciju, lai pārbaudītu metodoloģiju.
CTAv e a ROB FILMES . Paldies vēlreiz par partnerattiecībām ar SEBRAE uz DELART, uz CTAv un filmas aplaupītu.


2015 17. augusts 2015

Grāmata: Kā skaņa Carlos Abbate Film

Carlos Abbate

Laba ziņa SKAŅAS PASAULES FILM!

MIS , dentro da programação do 26 o Festival Internacional de Curtas Metragens de São Paulo . Gadu pēc tam, kad tā izlaišanas spāņu, Argentīna, Carlos Abbate rada savu grāmatu portugāļu Sao Paulo, 27. augustā pie 18pm pie MIS, programmas laikā no dienas, 26. Starptautiskajā īsfilmu festivālā Sao Paulo.

III Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro , para uma sessão de autógrafos e para participar da mesa de debate “Som e Montagem: interação técnica e conceitual” com Karen Akerman , Ricardo Pretti , Vanessa Marques e mediação de Maria Byington . Dienā, septembris 05 būs konservatorijas / RJ, programmas izklāsts ietvaros 9. Festival Cine Mūzikas un III Nacionālās sapulces Brazīlijas Cinema Sound profesionāļiem, lai autogrāfu sesijā un piedalīties galda diskusija "Sound un rediģēšana: mijiedarbība tehnisko un konceptuālā "ar Karen Akerman, Ricardo PRETTI, Vanessa Marques un mediācijas Maria Byington.

Grāmatu apskats:

Jā, pasaule nav zaudējusi, un reizēm ir labas ziņas. Viens no tiem ir uzsākt grāmatas par skaņas sasniegumiem kino, retu priekšmetu sanāksme bibliogrāfiju par šo tēmu. Un cool lieta par šo ziņu ir tas, ka šī grāmata tika izvēlēta, lai atvērtu savus jautājumus dizaina ENERC (Valsts Skolas eksperimentēšanas y Film Realización), un bija atbalsts INCAA (Instituto Nacional de Cine y AUDIOVISUALES Arts) tur Argentīnā .

Grāmata tika rakstīta Carlos Abbate, Sound kursa koordinators šo nozīmīgo filmu skolu un viens no visvairāk atzīto Argentīnas skaņu režisoriem, kam viņa kredītu filmām, piemēram Dēlu līgava (J J. Campanella), prostitūta un Whale (Luis Puenzo), Kamčatka (M. Pineyro), cita starpā. Turpināt lasījums


2015 10. augusts 2015

III Nacionālā sapulce Sound profesionāļiem Brazīlijas kino

IIIENPSCB

Dienas 04-07 septembrī notiek pilsētas sekretāra-RJ III Nacionālā Brazīlijas Cinema Sound Professionals ērtībām. Pasākuma galvenais mērķis ir veicināt lielāku integrāciju starp profesionāļiem nacionālās kino skaņu. Saistīts   9. Cine Mūzika - Conservatory Film Festival, ir iespēja parādīt darbības, kas saistītas ar filmu skaņu universu valstī ir arī kļuvusi par jaunu telpu pārdomām un debates jautājumiem, kas saistīti ar audiovizuālo realizācijas tirgū, izglītībā un pētīt skaņu kino Brazīlijā. Sanāksme sastāv no apaļā galda diskusiju, lekciju un darbnīcu, kas papildina plānošanu par Cine Mūzikas, viens no valsts filmu festivālā veltīta tikai skaņu filmas.

Pasākums ir atvērts sabiedrībai ar ieeja brīva!

2015 grafiks III ENPSCB:

4. septembris - piektdiena

  • 14h - 16h: Personība Sonora: Victor Raposeiro
  • 16h - 18h: International Guest: Carlos Klachquin ar lekciju "Maisīšanas objektorientētā un īstenošana Atmos sistēmas"

5. septembris - sestdiena

6. septembris - Svētdiena

  • 09H-12H: Foley darbnīca (II daļa) ar Guta Roim Felipe Marques, Christian Vaisz, Rosana Stefanoni un Renato GALIMBERTI.
  • 14h - 16h: godināšana Hernâni Heffner.
  • 18h: plenārsesija III ENPSCB.


2015 6. augusts 2015

FESTIVAL "skaņu celiņš"

festivāls soundtrack
1st Festivāls skaņu celiņš uzsver nozīmi skaņas lielākajos izrādēm kino. Programma ir bezmaksas un atbilst no klasikas, piemēram, filmā "Cinema Paradiso" Džuzepe Tornatore, līdz jaunākajiem darbiem. Mūzika ir mākslinieciskā valoda uzsvērts 1. festivāla skaņu celiņu, kas notika Braziljā, starp 7. un 11. 2015. gada augustā Sabiedrība var noskatīties filmu izvēle slavenu dziesmu, un piedalījās tērzēšanas par skaņu ar Grupas solists Plebe rupjš, Philippe Seabra, ko piešķīrusi taka no filmas "Wild West Caboclo" sastāvā. Jums arī būs iespēja apmeklēt sesiju mēmā filma "Carlitos policijas" (1916), ar skaņu, kas veikts pie klavierēm.

Atklāšanas sesija godina Brasilia ar dokumentālo "Sadzīves mēbeles" direktors Hosē Eduardo Belmonte. Grupa Colonial Mēbeles Acaju komentēs filmā uzreiz pēc skata. Un svētdien (09), Tēva diena, filmā Kid (1921), Čārlijs Čaplins, piemin datumu. Vecāki un bērni apmeklēja sesiju kopā win dāvanas. Pirmais Brazilja festivāls veltīts skaņu ir iniciatīva no komponista un skaņas dizainers Gabriel Pinheiro, kurš ir arī kurators notikuma. Ražošana ir atbildīgs par bariņa Filmas.