2014 15 jūnijs 2014

Skaļi un labu skaņu

kas skaļi un skaidri

Skaļi un laba skaņa ir virkne četru TV epizodes, kas izmeklēja trajektoriju skaņu Brazīlijas kino. Ar virzienu un prezentācijas Zuccolotto Simone tika pārraidīta 2013 gada Channel Brazīliju . Neskatoties uz pilnu programmas nav pieejamas tiešsaistē, interesanti fragmentus var pārbaudīt uz saites zemāk:


2014 16 maijs 2014

Skatīties tabulas Nedēļas ABC 2014

Cinemateca Brasileira em São Paulo. Tabulas tagad ir pieejami apskatei tiešsaistē ABC Week 2014 notika 07-09 maijs, jo Brazīlijas kino Sanpaulu. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Veicinājusi Brazīlijas asociācija Kinematogrāfijas , ABC nedēļa ir unikāla iespēja valstī montāžas personības no dažādām jomām filmas, kas atspoguļo tās darba tirgū. Paredzot arī diskusijas, konferences, paneļi un meistarklases, kas tieši veicina progresu Brazīlijas kino.

Šogad debates skaņa bija klāt trim šādām tabulām:

01 tabula: "Médoto darbs tiešo skaņu - Darba kārtība nodarbināti uztveršanas tiešās skaņas laikmetā digitālo multitrack: tradīcijas un plīsumu". Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). Ar John Godoy (tiešā skaņas tehniķis un profesors Audiovizuālās ERP / USP), Debora Opolski (dialogs redaktors) un Willem dienas (montētājs). Starpniecība Adelmo Luis Manzano (skaņa vadītājs).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). 04 tabula: Ar "pašreizējā Brazīlijas filmas skaļums." Va Ziedi (montētājs, un skaņas redaktors), Eduardo Santos Mendes (dizaineru un profesors Audiovizuālās ERP / USP skaņu) un Fernando Henna (skaņas redaktors). Starpniecība Adelmo Luis Manzano (skaņa vadītājs).

08 tabula: "Digital Display komerciālajos kinoteātros: parametri, tehniskās prasības, īstenošana un uzraudzība un nākotne displeja:. Telpas, mājas un klēpjdators" , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). Ar Kiko Ferraz (skaņas redaktors un mikseris), Renata de Almeida (direktore Starptautiskajā filmu festivālā SP) un Rodrigo Monte (režisors). Starpniecība José Francisco Neto (vadītājs pabeigšanas).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . Piekļūt citas tabulas par Nedēļas ABC 2014 , vienkārši noklikšķiniet uz saites: Watch tabulas Nedēļas ABC 2014.gadā kopumā .


2014 1 maijs 2014

Intervija ar skaņas dizainers Edson Secco

Edson Secco

sound deigner , de um modo geral ostensivamente mal utilizado, para qualificá-lo: seja por pensar o som dos filmes como um todo integrado (relativizando distinções entre música e ruído, por exemplo); Mūziķis apmācība un iepriekšējā pieredze teātrī, Edson Secco tiekas savā filmā strādāt vairākas īpašības, kas pamato izmantot terminu skaņas deigner, parasti klaji ļaunprātīgi, lai pretendētu to: skaņas ir ar domāšanu filmas, kā vienu veselumu (samazinot atšķirības starp mūziku un troksni, piemēram); ir daudzveidība funkciju tas veic un dod stilistisko vienotību ar viņu darbu; joprojām ir tās agrīnajā sadarbībā, tomēr ar skriptu posmā, jo daudzi projekti, kuros tā piedalījās. Šajā sarunā, Edson Secco runāja Artisan Sound savu karjeru un savu personisko pieeju skaņas kino.

Turpināt lasījums


2014 29 aprīlis 2014

Ievads Sound Design

Ievads skaņu dizains

ABC Week 2014 , kas notiks 07-09 maijs, jo   Brazīlijas Cinema   Sanpaulu, muguras šā gada paralēli līdz tās grafiku, telpu izplatīšanu un atbrīvot grāmatas, kas saistītas ar audiovizuālās telpas Featured, grāmata sākt. " Ievads Sound Design: piemērotas analīzes par sistemātisku ilgtermiņa filmu Aklums "ar Debora Opolski .

"Grāmatā pārdomas par procesu būvniecības skaņas dizainu. Strukturēta formā pieredzes ziņojumus un salīdzinošu analīzi apspriež procesu skaņas radīšanu, uzdodot jautājumu par ieguldījuma skaņas dizaina filmas stāstījuma diskursā.

Sadalīta divās daļās, vispirms mums ir skaidrojums par procesa skaņas rediģēšanas detalizēti apspriest, cik svarīgi ir   post-production un ietekmi tas ir par to, kā filma tiek uztverta ar skatītāju. Dāvanas un objektīvās metodes rediģēšanas dialogu, Foley un skaņas efektiem.

Turpmāk mēs analizējam pēc ražošanas skaņu filma aklumu vidē skaņas efektiem un mūziku. Lasītājs atradīs ainas, situācijas, un apstrādā īpašu notikumu, kurā metodes un piemērojamību katram elementam var novērot detalizēti. "


2014 10 aprīlis 2014

Es Pašvaldības konference par troksni, vibrāciju un skaņas traucējumi

Es Pašvaldības konference par troksni, vibrāciju un skaņas traucējumi

Dienās, 28, 29 un 30 aprīlī, pilsēta São Paulo-SP apspriež pirmo kaujas troksni savā pilsētvidē. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. Es Pašvaldības konference par troksni, vibrāciju un skaņas traucējumi , kuru sponsorēja pašvaldības São Paulo un Brazīlijas asociācijas Kvalitātes Akustika ( ProAcústica ) notiek par godu "Starptautisko dienu Informētība par troksni", Starptautiskā trokšņa apzināšanas diena (INAD), kuras oficiālais datums šogad ir 30.aprīlis.

Pasākuma mērķis ir pievērst valdības un sabiedrību kopumā par negatīvo ietekmi trokšņu un skaņu vibrācijām uz cilvēku veselību, tādējādi radot efektīvas pamatnostādnes likumdošanas un administratīvajos aktos.

Pasākumā var piedalīties sabiedrībai un bezmaksas, bet telpa ir ierobežota, un prasa veikt kādas "reģistrācijas formā".

Pārbaudiet grafiku un vairāk informācijas: Es Pašvaldības konference par troksni, vibrāciju un skaņas traucējumi