2015 17 czerwca 2015

Oglądaj tabele Tygodnia 2015 ABC

Obecnie są one dostępne dla internetowych tabel oglądalności w ABC Tygodnia 2015 , która odbyła się w dniach od 13 do 15 maja w kinie brazylijskim w Sao Paulo. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Promowane przez Brazylijskiego Stowarzyszenia Kinematografii , ABC Tydzień to niepowtarzalna okazja na spotkanie z kraju osobistości różnych dziedzinach kina odzwierciedlających na rynku pracy. Zapewniając również debaty, konferencje, panele i kursy mistrzowskie, które bezpośrednio przyczyniają się do rozwoju kina brazylijskiego.

W tym roku debata dźwięk był obecny głównie w poniższych tabelach:

José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles e Armando Torres Jr. Dźwięk w serialu - "Adresowanie różne aspekty dźwięku w serialu -. Capture the bezpośredni dźwięk do post-produkcji i proces wykończenia" Z José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles i Armando Torres Jr.

Wprowadzenie do Sound (TV Sektora Audiowizualnego na serii, Long, krótkometrażowych i dokumentalnych) - "Czytając scenariusz, słuchać reżysera, którym możemy wyrazić poprzez dźwięk. Wszystkie dźwięki są już w Direct Sound? Użyj i problematyczne. Znaczenie głosu. "Z Tide Borges i Carlos Abbate .

Kontynuuj czytanie


2015 23 kwietnia 2015

ABC Tydzień 2015

Tydzień abc 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. Od 13 do 15 maja Stowarzyszenie Brazylijczyk Kinematografii pokazuje Tydzień ABC w 2015 r . W wypełnionym po brzegi harmonogramem konferencji, paneli i debat z osobistościami z różnych dziedzin Brazylii i kina zagranicznego, impreza odbywa się w Kinie Brazylii w Sao Paulo Jest on otwarty dla publiczności z bezpłatnego wstępu.

W tym roku, tydzień ma dwie tablice poświęcone kinowego dźwięku. Czy oni:

Dzień 14/05, czwartek:

10h - Dźwięk w serialu telewizyjnym
"Zwracając się do różnych aspektów dźwięku w serialu -. Capture the bezpośredni dźwięk do post-produkcji i proces wykończenia"

Potwierdzone uczestnicy:

José Luiz Sasso (Mixer)
Luiz Adelmo Manzano (Inspektor dźwięku)
Rodrigo Meirelles (wykonawczy Doradca audio)
Armando Torres Jr. (Mixer)

15 maja, piątek

17h - Wprowadzenie do Dźwięk przy audiowizualnych (TV Series, Długi, krótkometrażowych i dokumentalnych)
"Czytając scenariusz, słuchać reżysera, którym możemy wyrazić poprzez dźwięk. Wszystkie dźwięki są już w Direct Sound? Użyj i problematyczne. Znaczenie głosu. "

Potwierdzone uczestnicy:

Tide Borges (Sound Technician)
Carlos Abbate (reżyser dźwięku)

Kontynuuj czytanie


2015 8 kwietnia 2015

II Miejski Konferencja hałasu, wibracji i uciążliwości Sonora

Konferencja hałasu
W dniu 27, 28 i 29 kwietnia w mieście Sao Paulo-SP omawia raz drugi zwalczanie hałasu w ich środowisku miejskim. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. II Konferencja Sala hałasu, wibracji i zakłóceń Sonora , sponsorowany przez Gminę São Paulo i Brazylijskiego Stowarzyszenia na rzecz Jakości Akustyki ( ProAcústica ), odbywa się z okazji "Międzynarodowego Dnia Świadomości Hałas", Międzynarodowy Dzień Świadomości hałasu (INAD), którego oficjalna data w tym roku upływa 30 kwietnia.

Celem imprezy jest uwrażliwienie władz publicznych i społeczeństwa w ogóle o negatywnych skutkach hałasu i wibracji dźwiękowych na zdrowie człowieka, tworząc skuteczne wytyczne dla działań legislacyjnych i administracyjnych.

Impreza jest otwarta dla publiczności i bezpłatny, ale przestrzeń jest ograniczona i wymaga ukończenia "formularza rejestracyjnego".

Sprawdź harmonogram i więcej informacji na: II Konferencji Miejski hałas, wibracje i zakłóceń Sonora


2015 17 marca 2015

Brzmi w brazylijskim Cinema: Guile Martins i dźwięk "Miasto jest jednym?"

Podstęp

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). Wywiad z Guile Martins , odpowiedzialny za projekt dźwięku " Miasto jest jednym "(Adirley Queirós, 2011).

William Farkas: Jak się w "Miasto jest jednym"? Czy masz poprzedni związek z Adirley?

Guile Martins: Adirley spotkał w 2006 roku podczas festiwalu filmowego w Florianopolis. Sobre a Maré ”. Nasze krótkie są wyświetlane były, on z " RAP - róg Ceilândia ", a ja z" Na Tide ". Dużo rozmawialiśmy, ale myślę, że więcej o piłce nożnej niż kino. Spotkaliśmy się ponownie w 2009 roku na festiwalu w Brasilii, byłem tam prezentując film dokumentalny " Tarabatara ", w którym dźwięk bezpośredni i montaż dźwięku. W tym czasie wiem Ceilândia wziąć kąpiel w wodach wodospadu piękne Goiás, coś, co bardzo mnie ucieszyło, wyemitowany trochę bólu bycia w Brasilia, planu pilotażowego, nieznanym i nieprzyjaznym miejscem dla mnie. W Ceilândia usłyszałem dźwięk samochodów, sprzedawców targów, ludzi chodzących po ulicach, gry w piłkę nożną na każdym rogu, w końcu, ludzkie krajobraz i brzmią bardzo różni się od planu i Festiwalu Filmowym. To było, kiedy wziął udział w " Dniu Strike "w domu Adirley i mówił więcej o dźwięku, jak cieszyć się dźwiękami Ceilândia i inne zepsute, bez uciekania się do stosowania" dźwięk fotografowania i syreny w oddali, "że zarówno przeszkadza w estetycznym wniosku. Mówimy o dźwiękach, które znikną w czasie, temperówka nożem, jednego dostawcy Biju ...

Kontynuuj czytanie


2015 06 marca 2015

Brzmi w brazylijskim Cinema: Fernando Henna i Daniel Turini i dźwięk A "Miasto jest jeden" - część III "Avanti Popolo?"

Miasto i tak

Daniel Turini . Trzecia i ostatnia część wywiadu z dźwięku profesjonalnej Fernando Henna i Daniel Turini . Dźwięki " Miasto jest jednym "(Adirley Queirós, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. William Farkas: O "Miasto jest tylko [1]" Myślę, że to zupełnie inna sprawa. Niektórzy próbują odzyskać w post-produkcji, niektóre rzeczy, zapewnienia zrozumiałości niektórych planów i zrobić mieszankę, które posiadają ten film. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. W czasach, film flirtuje z estetyką dźwięku hiper-realistyczne [2], w którym masz stan słuchu, a wzmacniany we wszystkich wydarzeniach brzmią, wytwarzają dźwięki, które w trybie dokumentalnej produkcji, byłoby bardzo mało prawdopodobne rejestrowane , Zastanawiam się wtedy, gdy estetyka dźwięku hiperrealizm że był cień Adirley .

Fernando Henna: Kto może odpowiedzieć na was z tej samej nieruchomości jest Guile Martins . Nie przyszedłem tutaj, ten samochód Kluczową sprawą na przykład mieliśmy w edycji obrazu, to musi być umowa pomiędzy nimi. Co to ​​jest na tyle sprytny montaż jest bardzo zdrowy. Bardzo niewielu banku dźwięku, wszystkie dźwięki zrobione podczas filmu, w tych samych miejscach. Myślę, że kiedy Guile się dźwięk ...

Kontynuuj czytanie