2014 26 sierpnia 2014

8th Festiwal CineMúsica

8th Festiwal CineMúsica
8º Cine Música – Festival de Cinema de Conservatória , único festival de cinema do país dedicado exclusivamente à trilha sonora dos filmes. 04 do 07 września dzieje się w mieście Rejestrowego-RJ 8th Cine Festiwalu Muzyki - Konserwatorium , tylko festiwal filmowy w kraju poświęcony wyłącznie do ścieżki dźwiękowej filmu. Tegoroczny temat to Forró i impreza jest otwarta dla publiczności wstęp wolny!

Przypominając, że festiwal otrzymuje również tegoroczne Profesjonalista Drugi Ogólnopolski Zlot dźwięku kina brazylijskiego .

Poniżej znajduje się lista filmów i nagradzanych specjalistów w 8th Music Festival Cine :

Trofeum CineMúsica

Najlepszy dźwięk: " Sylwester "(nagrodzony: Lina Chamie Eduardo Santos Mendes, Luiz Manzano Adelmo, Tide Borges, Brazylia Rene, Louis Robin, Eric Christani Ribeiro, Luiz Fernandes i Ricardo Farias)

Najlepszy dźwięk paszowe: " Serra Pelada "(nagroda: John Godoy, Marcelo Raposo i Ubiratan da Silva - Bira)

Najlepsze najlepszym Mieszanie i hałasu w pokoju (Foley): " Tatuaż "(nagrodzony: Ricardo Cutz, Philip Burger i Renato Marques Galimberti)

Najlepszy projekt dźwięku: " Praia do Futuro "(nagrodzony: Waldir Xavier)

Najlepszy montaż dźwięku: " Morro dos Prazeres "(nagrodzony: Bernardo Uzeda)

Najlepsze Efekty dźwiękowe: " Rzeka Stream "(nagrodzony: Ricardo Reis Chui)

Najlepsza piosenka: " Chłopiec i Świat "(Zwycięzcy: Ruben Feffer i Gustavo Kurlat)

Najlepsza piosenka: " When I Was Alive "(Zwycięzcy: Marco Dutra i Caetano Gotthard)

Najlepszy Wybór Musical: " Uchodźcy z wulkanem "(nagrodzony Fabio Andrade)

Najlepszy kierunek kopiowania: " Słodki Azbest "(nagrodzony: Guto Parente i Erik Paiva)

Krótkie światła Trophy

Najlepszy dźwięk: "9493" (nagroda: Marcellus L.)

Najlepszy projekt dźwięku: "Niech Diana w pokoju" (nagrodzony: Carlos Czarnogóra i Claudio Nascimento)

Najlepszy dźwięk paszowe: "Te wszystkie dni, kiedy jestem Obcy" (nagrodzony: Evandro Lima)

Programação Completa do 8º Festival CineMúsica Również sprawdzić pełną harmonogram festiwalu 8 Cine Muzyka : Pełna Harmonogram 8. Festiwalu CineMúsica


2014 17 sierpnia 2014

II Krajowe Spotkanie profesjonalistów dźwięku z kina brazylijskiego

II Spotkanie

W dniach 05-cia i 06-ta Setembro dzieje się w mieście Rejestrowego-RJ na Professionals II Krajowe Spotkanie dźwiękowe kina brazylijskiego . Wydarzenie ma na celu przyczynić się do większej integracji wśród pracowników należytego kina narodowego. Wiąże   8th Cine Muzyka - Film Festiwal Konserwatorium , jest okazją do zaprezentowania działań związanych świat filmowy dźwięk w kraju, jest także tworzenia nowej przestrzeni dla refleksji i debaty zagadnień związanych z realizacją rynku audiowizualnego, nauczania i szukać dźwięk kina w Brazylii. Spotkanie składa się z tabel dyskusyjnych, wykładów i warsztatów, które uzupełniają programowanie Cine Muzyka, tylko festiwal filmowy w kraju, przeznaczonych wyłącznie do ścieżki dźwiękowej filmu. Tegoroczną nowością jest również udział dwóch międzynarodowych gości discorrerão o dźwięku w kinie Ameryki Łacińskiej.

Wydarzenie jest otwarte dla publiczności, wstęp wolny!

2014 Terminarz II ENPSCB:

Lokalizacja - Hotel Rock  

05 września - piątek

06 września - sobota


2014 31 lipca 2014

Synteza I ENPSCB

I i II ENPSCB

Synteza profesjonalistów Pierwszy Ogólnopolski Zlot dźwięk kina brazylijskiego

7º Festival CineMúsica , de 5 a 7 de Setembro de 2013, em Conservatória, Rio de Janeiro, em busca de garantir qualidade para a produção e exibição do audiovisual brasileiro nas salas de cinema, festivais nacionais, televisão e em novos formatos. My, uczestnicy Pierwszego Narodowego Zgromadzenia dźwięku kina brazylijskiego Zawodowej , spotkaliśmy się 7. Festiwal CineMúsica 5 do 07 września 2013, w Konserwatorium, Rio de Janeiro, w dążeniu do zapewnienia jakości dla produkcji audiowizualnej i wystawy Brazylijczyk w teatrach, festiwalach krajowych, telewizji i nowych formatów.

Podkreślamy, jak fundamentalne znaczenie dla jakości dźwięku produktu audiowizualnego jest, że różne obszary związane z produkcją - bezpośredni dźwięk dźwięk, edycji dźwięku i muzyki mieszania - kontakt i są dobrze zintegrowane z przygotowaniem i realizacją od samego początku pracy . Dlatego chcemy zachęcić bardziej wydajne i większej integracji pomiędzy różnymi etapami pracy profesjonalistów z branży audiowizualnej myśleć dźwięk ze skryptu do wyświetlania praktyk utworu audiowizualnego.

Jesteśmy świadomi, że dynamika produkcji audiowizualnej, która jest obecnie ustanowione niekorzystne dla utworów audiowizualnych jakość dźwięku, głównie dotyczące kwestii budżetu, harmonogramu i godzin pracy.

Zwracamy uwagę, że edukacja jest rzeczywiście droga, która jest wprowadzenie nowych specjalistów na rynku i dlatego miejsce to szkolenie ma na celu stymulowanie bardziej bezpośredni dialog z rynku.

Rozumiemy, jak ważne jest zachowanie historii procesu realizacji filmów, które powinny być związane z firm i specjalistów pracujących w dziedzinie dźwięku. Szukać alternatywy do archiwum i zachowania historii samych filmach.

Opowiadamy obecność wyszkolonych techników dźwiękowych do testowania dźwięku przed projekcją filmów w kinach, festiwali i innych lokalnych wystawy filmowej. Ze względu na niską jakość projekcji filmowej obserwowanego obecnie w brazylijskim torze wystawienniczej, widzieliśmy znaczenie tej procedury oraz potrzeby zakładów dopuścić obecność wyszkolonych techników dźwięku, jak również producenci wymagają i sfinansowanie tych badań przed projekcji swoich filmów .

Będziemy kontynuować ten proces w profesjonalistów II Krajowe Spotkanie Dźwięk kina brazylijskiego , które odbędzie się w dniu 8 Cine Music Festival w 2014 roku.

Uczestnicy IENPSCB


2014 15 czerwca 2014

W głośnym i dobry dźwięk

w głośno i wyraźnie

W głośnym i dobry dźwięk to seria czterech odcinków telewizyjnych, które badanych trajektorii dźwięku w brazylijskiego kina. Z kierunku i prezentacji Simone Zuccolotto, został wyemitowany w 2013 roku na kanale Brazylii . Pomimo kompleksowe programy nie są dostępne w Internecie, ciekawe fragmenty mogą zostać przyznane na poniższe linki:


2014 16 maja 2014

Oglądać tabele ABC Tygodnia 2014

Cinemateca Brasileira em São Paulo. Tabele są teraz dostępne do przeglądania online ABC Week 2014 się 07-09 maja w kinie brazylijskim w Sao Paulo. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Promowany przez Brazylijskiego Stowarzyszenia Kinematografii , ABC tydzień to niepowtarzalna okazja w kraju montażu osobistości z różnych dziedzin filmu odbicia na rynku pracy. Zapewniając również dyskusje, wykłady, panele i kursy mistrzowskie, które bezpośrednio przyczyniają się do rozwoju kina brazylijskiego.

Tegoroczna debata dźwięk był obecny w trzech tabelach:

Tabela 01: "Médoto pracować bezpośredni dźwięk - procedury pracy zatrudnionych w zdobyciu dźwięku bezpośredniego w dobie cyfrowej wielościeżkowego:. Tradycji i pęknięcia" Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). Z Johnem Godoy (technika bezpośredniego dźwięku i profesora Audiowizualnego ECA / USP), Debora Opolski (redaktor Dialog) i Willem Dias (asemblera). Mediacja Adelmo Luis Manzano (promotor dźwięku).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). Tabela 04: "Głośność obecnych filmów brazylijskich" Com. Virginia Flores (edytor dźwięku i asemblera), Eduardo Santos Mendes (projektant i profesor dźwięku Audiowizualny ECA / USP) i Fernando Henna (montaż dźwięku). Mediacja Adelmo Luis Manzano (promotor dźwięku).

Tabela 08: "Pokaż w cyfrowych kinach komercyjnych: parametrów, standardów technicznych, wdrażanie i monitorowanie i przyszłości. Wyświetlacz: pokoju, domowych i przenośnych" , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). Z Kiko Ferraz (edytor dźwięku i mikser), Renata de Almeida (dyrektor Międzynarodowego Festiwalu SP) i Rodrigo Monte (zdjęcia). Mediacja José Francisco Neto (zakończenie nadzorcza).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . Aby uzyskać dostęp do innych tablice Tygodnia ABC w 2014 roku , po prostu kliknij w link: Uważaj stoły Tygodnia 2014 ABC w całości .