2014 20 Eylül 2014

Geraldo Moraes tarafından Sinema Sesin Önemi

Yönetmen, yazar ve yapımcı ile yapılan Mini belgesel Geraldo Moraes sinemada sesin önemi üzerine.


2014 17 Eylül 2014

Yuvarlak Masa "Soundtrack Dijital"

Okulun Sarı Ses Enstitüsü tarafından 12 Eylül tarihinde Curitiba-PR düzenlenen "Dijital Çağda Soundtrack" konulu yuvarlak masa. Grace Torres e dos músicos Rodrigo Lemos ( Lemoskine ), Demian Garcia e Vadeco . Arabuluculuk oldu John Caserta müzisyen katılımıyla, Grace Torres ve müzisyenler Rodrigo Lemos ( Lemoskine ), Demian Garcia ve Vadeco . Tablonun tam akış izle:


2014 15 Eylül 2014

Brezilyalı Sinema Sesi Tarihi ve Teknoloji

"Brezilyalı Sinema direkt sesin bir usta tarafından bir konuşma kıymetli bir rekor" diyor David Pennington'la . 7º Festival Cine Música , o cineasta e técnico de som direto Walter Goulart , um dos profissionais do som cinematográfico mais experientes do Brasil em atividade, contou um pouco da história do som no cinema nacional na companhia de Roberto Carvalho , Fernando Ariani e Gustavo Andriewiski . Sergi sırasında Eylül 2013 Tarihi Rezonanslar - Brezilyalı sinema ses teknolojisi bölümü ö 7. Cine Müzik Festivali , film yapımcısı ve doğrudan bir ses teknisyeni Walter Goulart , Brezilya faaliyet sinematik ses en deneyimli profesyoneller biri anlattı bir şirket, ulusal sinemada ses bazı tarih Roberto Carvalho , Fernando Ariani ve Gustavo Andriewiski . Kayıt David Pennington'la .


2014 9 Eylül 2014

Ne gizemler müzikleri pusuda?

sanat

Program Sanatçısı Sanat 'ın TV Brezilya, müzik, sesler, sesler ve çeşitli ses efektleri bir araya getiren artistik bir tür filmleri daha fazla hayat ve heyecan vermek için "film müzikleri arkasında yatan gizemleri çözmeye özel bir baskı üretti , romanlar, oyunlar ve televizyon programları. "

Tato Taborda , o gerente-executivo de música da TV Brasil Ricardo Vilas , e Flavia Ventura , que compõe algumas trilhas para o próprio Arte do Artista. Program besteci olarak bölgenin tanınmış profesyonellerin ifadesine dayanmaktadır David Tygel , şef ve müzik yapımcısı Tato Taborda , TV de müzik yayını Brezilya icra müdürü Ricardo Vilas ve Flavia Ventura Sanat kendisi için bazı parçaları oluşturur, Sanatçı.

Tam program kontrol edin Sayfası "gizemleri müzikleri pusuda Ne?": Sanatçı Sanat


2014 26 Ağustos 2014

8. Festivali CineMúsica

8. Festivali CineMúsica
8º Cine Música – Festival de Cinema de Conservatória , único festival de cinema do país dedicado exclusivamente à trilha sonora dos filmes. 7 Eylül 04 şehirde olur Sicil-RJ Film Festivali Konservatuvarı - 8. Cine Müzik , filmin soundtrack adanmış ülkede sadece film festivali. Bu yılki teması Forró ve olay ücretsiz giriş ile halka açık!

Festival bu yılki aldığı anımsatarak Brezilyalı Sinema Ses İkinci Ulusal Toplantısı Uzmanları .

Film ve ödüllü profesyonellerin listesi aşağıdadır 8. Festivali Cine Müzik :

Trophy CineMúsica

En İyi Ses: " Sylvester "(ödüllendirildi: Lina Chamie, Eduardo Santos Mendes, Luiz Manzano Adelmo, Tide Borges, Brezilya Rene Louis Robin Eric Christani Ribeiro, Luiz Fernandes ve Ricardo Farias)

En İyi Ses Mikser: " Serra Pelada "(ödül: John Godoy, Marcelo Raposo ve UBIRATAN da Silva - Bira)

İyi Karıştırma ve En İyi Gürültü Odası (Foley): " Dövme "(kazandı: Ricardo Cutz, Philip Burger ve Renato Marques Galimberti)

İyi Ses Tasarımı: " Praia do Futuro "(ödüllendirildi: Waldir Xavier)

En İyi Ses Kurgusu: " Morro dos Prazeres "(ödüllendirildi: Bernardo Uzeda)

En İyi Ses Efektleri: " Nehir Akış "(kazandı: Ricardo Reis chui)

En İyi Orijinal Şarkı: " Boy ve Dünya "(kazananlar: Ruben Feffer ve Gustavo Kurlat)

En İyi Şarkı: " Ben Alive oldu "(kazananlar: Marco Dutra ve Caetano Gotthard)

En İyi Müzik Seçimi: " Volcano sürgünleri "(ödüllendirildi: Fábio Andrade)

En İyi Yönetmen Seslendirme: " Sweet Asbest "(ödüllendirildi: Guto Parente ve Erik Paiva)

Kısa Işık Trophy

En İyi Ses: "9493" (ödüllendirildi: Marcellus L.)

İyi Ses Tasarımı: "Barışta Diana edelim" (ödüllendirildi: Carlos Karadağ ve Cláudio Nascimento)

En İyi Ses Mikser: "Tüm Bu Gün Ben Stranger olduğumda" (ödüllendirildi: Evandro Lima)

Programação Completa do 8º Festival CineMúsica Ayrıca tam bir program kontrol Festivali 8 Cine Müzik : 8. Festivali CineMúsica Tam Takvimi