2014 15. juuni 2014

In Loud and Good Sound

valju ja selge

In Loud and Good Sound on rida neli TV episoode, mis uuris trajektoori heli Brasiilia kino. Mis suunas ja esitlus Zuccolotto Simone oli eetris 2013 Channel Brasiilia . Vaatamata täis programmid ei ole kättesaadavad Internetis, huvitavaid klippe saab kontrollida linkidest:


2014 16. mai 2014

Vaata tabeleid Nädala ABC 2014

Cinemateca Brasileira em São Paulo. Tabelid on nüüd saadaval vaatamiseks Internetis ABC Week 2014 toimus 07-09 mai, in Brazilian Cinema São Paulo. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Edendada Brasiilia Association of Operaator , ABC Week on ainulaadne võimalus riigis montaaži isiksusi eri valdkondadest film arutleb oma tööturule. Samuti pakuvad arutelud, konverentsid, paneelid ja meistriklassid, mis aitavad otseselt kaasa edu Brasiilia kino.

Tänavune arutelu heli esines kolm tabelit:

Tabel 01: "Médoto töö otsene heli - töövõtted töötavad püüdmine otsene heli digitaaltehnoloogia multitrack: traditsioon ja rebend". Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). With John Godoy (otsene helitehnik ja professor Audiovisuaalse ECA / USP), Debora Opolski (dialoog toimetaja) ja Willem Days (koostaja). Vahendus Adelmo Luis Manzano (sound juhendaja).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). Tabel 04: "valjus praeguse Brasiilia film" Reis. Va Lilled (koostajale ja heli toimetaja), Eduardo Santos Mendes (disainer ja professor Audiovisuaalse ECA / USP heli) ja Fernando Henna (heli toimetaja). Vahendus Adelmo Luis Manzano (sound juhendaja).

Tabel 08: "Digital Display in filmidest: parameetrid, tehnilised nõuded, rakendamise ja järelevalve ning tuleviku kuva: toad, kodu ja sülearvuti." , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). Mis Kiko Ferraz (heli toimetaja ja segisti), Renata de Almeida (Director of International Film Festival of SP) ja Rodrigo Monte (Operaator). Vahendus José Francisco Neto (juhendaja lõpetamist).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . Et pääseda teiste tabelitega nädalal ABC 2014 , klõpsake lihtsalt link: Vaata tabeleid Nädala ABC 2014 tervikuna .


2014 1. mai 2014

Intervjuu äänisuunnittelija Edson Secco

Edson Secco

sound deigner , de um modo geral ostensivamente mal utilizado, para qualificá-lo: seja por pensar o som dos filmes como um todo integrado (relativizando distinções entre música e ruído, por exemplo); Muusik koolitus ja varasem kogemus teatri Edson Secco vastab filmis töö hulk omadusi, mis õigustaksid selle mõiste kasutamine heli deigner üldiselt jõhkralt kuritarvitatud saada see: heli on mõtlemine filmid ühtse tervikuna (vähenev eristada muusikat ja müra, näiteks); on arvukate funktsioonide põhjal ja annab stilistiline ühtsus nende töös; on veel varajases koostöö veel script etapil paljudes projektides, kus ta osales. Selle vestluse Edson Secco rääkis Artisan Sound tema karjääri ja tema isiklik lähenemine heli kinos.

Jätka lugemist


2014 29. aprill 2014

Sissejuhatus helikujundus

Sissejuhatus helikujundus

ABC Week 2014 , mis toimub 7-9 mai, in   Brazilian Cinema   São Paulo, tagasi sel aastal paralleelselt oma ajakava, ruumi levitamise ja vabastamise raamatuid, mis on seotud audiovisuaalse piirkonna tõstetud, raamat käivitada:. " Sissejuhatus helikujundus: rakendada analüüsi süstemaatiliselt pikaajalist film Pimedus "by Debora Opolski .

"Raamat sisaldab arutelu käigus ehituse helikujundus. Struktureeritud kujul kogemus aruanded ja võrdlev analüüs käsitleb protsessi heli loomist, tõstatades küsimuse, panus helikujundus filmi narratiivi diskursuse.

Jagatud kaheks osaks, millest esimene on meil selgitus protsessi heli redigeerimise üksikasjalikult arutada tähtsust   post-production ja mõju on sellel, kuidas film tajub vaataja. Kingitused ja objektiivseid meetodeid redigeerimise dialoogi, Foley ja heliefekte.

Pärast me analüüsime post-production heli film pimedus keskkondi heliefekte ja muusikat. Lugeja leiavad stseenide olukordades ning töötleb konkreetsete sündmustega mis tehnikat ja rakendatavuse iga element võib täheldada üksikasjalikumalt. "


2014 10. aprill 2014

Ma Municipal konverents müra, vibratsiooni ja heli Disorder

Ma Municipal konverents müra, vibratsiooni ja heli Disorder

Päevadel, 28, 29 ja 30. aprillil linna São Paulo-SP arutab kõigepealt võidelda müra oma linnakeskkonnast. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. Ma Municipal konverents müra, vibratsiooni ja heli häire sponsoriks valla São Paulo ja Brasiilia Kvaliteediühingu Acoustics ( ProAcústica ) juhtub korral "International Day teadlikkus Noise", rahvusvahelisel müra teadvustamise päeval (ebapiisavaid tõen), kelle ametlik kuupäev on sel aastal 30. aprillil.

Ürituse eesmärk on teadvustada valitsustele ja ühiskonnale üldiselt muret negatiivse mõju müra ja heli vibratsiooni mõju inimeste tervisele, luues tõhusad suunised õigusloome ja haldusnormide ühtlustamisest.

Üritus on avatud ja tasuta, kuid ruum on piiratud ja vajab lõpetamist "registreerimisvorm".

Kontrollige ajakava ja täiendav info: ma Municipal konverents müra, vibratsiooni ja heli Disorder