2014 26. august 2014

8. Festival CineMúsica

8. Festival CineMúsica
8º Cine Música – Festival de Cinema de Conservatória , único festival de cinema do país dedicado exclusivamente à trilha sonora dos filmes. 04 7. september juhtub linna kohtusekretär-RJ 8. Cine Music - Film Festival Konservatooriumis , vaid filmifestivalil riik tegeleb ainult soundtrack filmi. Selle aasta teema on Forró ja üritus on üldsusele avatud tasuta sissepääs!

Tuletades meelde, et festival saaks samuti selle aasta teise riikliku Meeting Professionals Sound of Brazilian Cinema .

Pärast on nimekiri filmidest ja auhinnatud spetsialistide 8. Festival Cine Muusika :

Trophy CineMúsica

Parim heli: " Sylvester "(mis on sõlmitud: Lina Chamie, Eduardo Santos Mendes, Luiz Manzano Adelmo, Tide Borges, Brasiilia Rene, Louis Robin, Eric Christani Ribeiro, Luiz Fernandes ja Ricardo Farias)

Parim Helimikser: " Serra Pelada "(kestus: John Godoy, Marcelo Raposo ja Ubiratan da Silva - Bira)

Parim segamine ja Best Noise Room (Foley): " Tätoveering "(mis on sõlmitud: Ricardo Cutz, Philip Burger ja Renato Marques Galimberti)

Parim Sound Design: " Praia do Futuro "(mis on sõlmitud: Waldir Xavier)

Parim Sound Editing: " Morro dos Prazeres "(mis on sõlmitud: Bernardo Uzeda)

Parim Heliefektid: " River Stream "(sõlmitud: Ricardo Reis Chui)

Best Original Song: " Poiss ja maailmas "(võitjad: Ruben Feffer ja Gustavo Kurlat)

Best Song: " Kui ma olin elus "(võitjad: Marco Dutra ja Caetano Gotthard)

Best Musical Valik: " pagulased Volcano "(mis on sõlmitud: Fabio Andrade)

Best suund Dubbing: " Sweet Asbest "(mis on sõlmitud: Guto Parente ja Erik Paiva)

Lühike Light Trophy

Parim heli: "9493" (mis on sõlmitud: Marcelluse L.)

Parim Sound Design: "Las Diana rahu" (mis on sõlmitud: Carlos Montenegro ja Cláudio Nascimento)

Parim Helimikser: "Kõik need päevad, mil ma olen Stranger" (mis on sõlmitud: Evandro Lima)

Programação Completa do 8º Festival CineMúsica Tutvuge ka ​​täieliku ajakava Festival 8 Cine Muusika : Full ajakava 8. Festival CineMúsica


2014 17. august 2014

II National Meeting Professionals Sound of Brazilian Cinema

II kohtumine

In päeva 05. ja 06. Setembro juhtub linna kohtusekretär-RJ II National Meeting Professionals Sound of Brazilian Cinema . Ürituse eesmärk on aidata kaasa suurema lõimumise spetsialistid heli riiklikud kino. Seob   8. Cine Music - Film Festival Konservatooriumis , on võimalus esitleda filmikunsti helimaailm seotud tegevust riigis, teeb ka uue ruumi analüüsi ja arutelu teemadel, mis on seotud audiovisuaalse turu saavutus, õpetamise ja otsida heli kino Brasiilia. Koosolek koosneb arutelu lauad, loengud ja seminar, mis täiendavad programmeerimine Cine Music, ainult filmifestivalil riik tegeleb ainult soundtrack filmi. Tänavune uuendus on ka osalemine kaks väliskülalist discorrerão umbes heli kinos Ladina-Ameerikas.

Üritus on üldsusele avatud tasuta sissepääs!

2014 II nimekirja ENPSCB:

Asukoht - Hotel Rock  

5. september - Reede

6. september - laupäev


2014 31. juuli 2014

Süntees Ma ENPSCB

I ja II ENPSCB

Süntees First National Meeting Professionals Sound Brasiilia Kino

7º Festival CineMúsica , de 5 a 7 de Setembro de 2013, em Conservatória, Rio de Janeiro, em busca de garantir qualidade para a produção e exibição do audiovisual brasileiro nas salas de cinema, festivais nacionais, televisão e em novos formatos. Meie, osalejad First National Meeting of Professional Brazilian Cinema Sound , me kohtusime 7. Festival CineMúsica 5 kuni 7. september 2013, Konservatooriumis, Rio de Janeiro, püüdlustes tagada kvaliteet tootmise ja esitamise vallas Brasiilia teatrites, riigipühad, televisiooni ja uute formaate.

Me rõhutame, kuidas oluline helikvaliteeti audiovisuaalne toode on see, et eri valdkondades, mis on seotud heli tootmine - otsese heli, heli redigeerimise ja segamine muusika - puutuda ja on hästi integreerunud ettevalmistamisel ja läbiviimisel tööd algusest peale . Seetõttu kavatsevad soodustada tõhusamat ja suuremat rõhku erinevate etappide töö spetsialistide audiovisuaaltööstuse mõelda heli skripti näidata audiovisuaalseid töövõtted.

Oleme teadlikud, et dünaamika audiovisuaalse toodangu, mis on praegu kehtestatud ebasoodsaid audiovisuaalse teose helikvaliteet, haarates põhiliselt eelarve küsimusi, ajakava ja tööaeg.

Märgime, et haridus on tõesti tee, mis paneb uute spetsialistide turul ja seega on see koolitus ruumi on stimuleerida rohkem otsest dialoogi turul.

Me saame aru, kui oluline on säilitada ajaloo protsessi realiseerimise filme, mis peaks olema seotud ettevõtted ja spetsialistid töötavad valdkonnas heli. Otsima alternatiive arhiveerida ja säilitada ajaloo filmid ise.

Toetame väljaõppinud helitehnikud testida heli enne näidata filme teatrid, festivalid ja teiste kohalike filmi näitus. Kehva kvaliteediga filmi näitamise jälgitaval Brasiilia näitus circuit, me nägime, kui tähtis on see menetlus ja vajadus ettevõtete võimaldavad väljaõppinud helitehnikud, samuti tootjad vajavad ja rahastada neid teste enne projektsioonid oma filmi .

Me jätkame seda protsessi II National Meeting Professionals Sound of Brazilian Cinema , mis toimub 8. Cine Music Festival 2014.

Osalejad IENPSCB


2014 15. juuni 2014

Valju ja hea heli

valju ja selge

Valju ja hea heli on rida neli TV episoode, kus uuriti trajektoori heli Brasiilia kino. Mis suunas ja esitlemise Simone Zuccolotto, kanti 2013 aasta Channel Brasiilia . Vaatamata põhjaliku programmid ei ole kättesaadavad Internetis, huvitavaid klippe saab anda linke:


2014 16. mai 2014

Vaata ABC tabelid Nädala 2014

Cinemateca Brasileira em São Paulo. Tabelid on nüüd saadaval Internetis vaatamise ABC Week 2014 toimus 07-09 mai in Brazilian Cinema São Paulo. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Edendada Brasiilia Association of operaatoritöö , ABC nädal on ainulaadne võimalus selle riigi koost isiksused erinevate valdkondade film kajastab tööturul. Samuti annab arutelusid, loenguid, paneelid ja meistriklassid, mis otseselt kaasa edu Brasiilia kino.

Tänavune arutelu heli oli olemas kolm tabelit:

Tabel 01: "Médoto töötada otsese heli - töökorraldusse töötab püüdmine otsest heli digitaaltehnoloogia multitrack: traditsioon ja purunemise." Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). Koos John Godoy (otsene helitehnik ja professor Audiovisuaalse ECA / USP), Debora Opolski (dialoog toimetaja) ja Willem Dias (koostajale). Vahendus Adelmo Luis Manzano (heli juhendaja).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). Tabel 04: "valjus praeguse Brasiilia filmid" Com. Virginia Flores (heli toimetaja ja kokkupanija), Eduardo Santos Mendes (disainer ja professor Audiovisuaalse ECA / USP heli) ja Fernando Henna (heli toimetaja). Vahendus Adelmo Luis Manzano (heli juhendaja).

Tabel 08: "Display digitaalne kaubanduslik kinod: parameetrid, tehnilised standardid, rakendamise ja järelevalve ning tuleviku ekraan: tuba, majapidamis-ja teisaldatavad." , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). Mis Kiko Ferraz (heli toimetaja ja mixer), Renata de Almeida (Director of International Film Festival SP) ja Rodrigo Monte (operaator). Vahendus José Francisco Neto (juhendaja lõpetamist).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . Et pääseda teiste tabelite nädalal ABC 2014 , klõpsake lihtsalt link: Vaata tabeleid Nädala 2014 ABC täielikult .