2015 17. juuni 2015

Vaata tabeleid Week 2015 ABC

Nad on nüüd saadaval internetis vaatamise tabelid ABC Week 2015 , mis toimus 13.-15 mai Brasiilia Cinema Sao Paulo. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Kuulutaja Brasiilia Association of operaatoritöö , ABC Week on ainulaadne võimalus riigis koosolekul isiksused erinevate kino- peegeldades tööturul. Samuti annab arutelusid, konverentse, paneelid ja meistriklassid, et otseselt kaasa edu Brasiilia kino.

Tänavu heli arutelu oli praegu peamiselt järgmistes tabelites:

José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles e Armando Torres Jr. Heli TV Series - "Toimetulek erinevat heli aspekte seriaal. - Pildista otsest heli post-production ja viimistlus protsessi" Mis José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles ja Armando Torres Jr.

Sissejuhatus Heli audiovisuaalsete (TV Series, lühike, ja Dokumentaalfilm) - "Lugemine script, kuulata lavastaja, mida saame väljendada läbi heli. Kõik helid on juba Direct Sound? Kasutage ja problemaatiline. Tähtsust hääl. "Mis Tide Borges ja Carlos Abbate .

Loe edasi


2015 23. aprill 2015

ABC Week 2015

nädal abc 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. Alates 13. mai 15 Brazilian Association of operaatoritöö näitab Week ABC 2015. aastal . Mis pakitud ajakava konverentse, paneelid ja debatte isiksused erinevate valdkondade Brasiilia ja välismaa kino, üritus toimub Brazilian Cinema Sao Paulo See on üldsusele avatud tasuta sissepääs.

Tänavu nädalal on kaks tabelit pühendatud filmi heli. Kas nad:

Päev 14/05, Neljapäev:

10h - Sound TV Series
"Käsitledes erinevaid heli aspekte seriaal. - Pildista otsest heli post-production ja viimistlus protsessi"

Kinnitatud osalejad:

José Luiz Sasso (Mikser)
Luiz Adelmo Manzano (Sound Juhendaja)
Rodrigo Meirelles (Executive nõunik Heli)
Armando Torres Jr. (Mikser)

15. mai, reede

17h - Sissejuhatus Heli audiovisuaalsete (TV Series, lühike, ja Dokumentaalfilm)
"Lugemine script, kuulata lavastaja, mida saame väljendada läbi heli. Kõik helid on juba Direct Sound? Kasutage ja problemaatiline. Tähtsust häält. "

Kinnitatud osalejad:

Tide Borges (helitehnik)
Carlos Abbate (helirežissöör)

Loe edasi


2015 8. aprill 2015

II Municipal konverents müra, vibratsioon ja erutuse Sonora

Konverents müra
27., 28. ja 29. aprillil, linna São Paulo-SP arutab teist korda vastu võitlemise müra oma linnakeskkonna. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. II konverentsisaalis müra, vibratsioon ja erutuse Sonora , sponsoreerib valla São Paulo ja Brasiilia Association for Quality Akustika ( ProAcústica ), toimub korral "International Awareness Day Noise", rahvusvahelisel müra teadvustamise päeva (ebapiisavaid tõen), kelle ametlik kuupäev tänavu on 30. aprill.

Ürituse eesmärk on teadvustada riigiasutuste ja ühiskonnas üldiselt negatiivsest mõjust müra ja heli vibratsiooni mõju inimeste tervisele, luues tõhusad suunised õigus- ja haldusmeetmed.

Üritus on avatud ja tasuta, kuid ruum on piiratud ja vajab lõpetamist "registreerimisvorm".

Vaata ajakava ja rohkem infot: II Municipal konverents müra, vibratsioon ja erutuse Sonora


2015 17. märts 2015

Kõlab Brasiilia Cinema: Guile Martins ja heli "linn on üks?"

Salakavalus

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). Intervjuu Guile Martins , kes vastutab heli disain " linn on üks "(Adirley Queirós, 2011).

William Farkas: Kuidas sa sisse "linn on üks"? Kas teil on eelmise suhte Adirley?

Guile Martins: Adirley kohtus 2006. aastal toimunud filmifestivalil Florianopolis. Sobre a Maré ”. Meie lühike olid ekraanil, ta on " RAP - nurgas Ceilândia "ja ma koos" On Tide ". Me rääkisime palju, aga ma arvan, et rohkem jalgpalli kui kino. Me kohtusime uuesti 2009. aastal festivalil Brasilia, ma tutvustas seal dokumentaalfilm " Tarabatara ", kus ma juhin heli ja redigeerimiseks. Tol ajal ma tean Ceilândia võtta juga vann kaunis vetes Goiás, midagi, mis pani mind väga õnnelikuks, eetris vähe ahastus olemise Brasilia, piloot kava, tundmatu ja eemalepeletav koht minu jaoks. In Ceilândia ma kuulsin autod, müüjad õiglane, inimesed kõnnivad tänavatel, jalgpalli mänge iga nurga lõpuks inimese maastiku ja heli väga erinev üldplaneeringu ja filmifestivali circuit. See oli siis, kui käisin " Day of Strike "majas Adirley ja rääkis lähemalt heli, kuidas nautida helide Ceilândia ja muud purunenud ilma pöörduvad kasutamine" shooting heli ja sireenid kauguses, "et nii viitsi nii esteetiline ettepaneku. Me räägime helisid, fade aja jooksul, noa teritaja, üks Biju müüja ...

Loe edasi


2015 6. märts 2015

Kõlab Brasiilia Cinema: Fernando Henna ja Daniel Turini ja heli "Avanti Popolo?" Ja "linn on üks" - III osa

linna ja nii

Daniel Turini . Kolmas ja viimane osa intervjuu heli professionaalse Fernando Henna ja Daniel Turini . Kõlab " linn on üks "(Adirley Queirós, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. William Farkas: Umbes "City on Just [1]" Ma arvan, et see on täiesti erinev juhul. Mõned püüavad korvata post-production, mõned asjad, tagada arusaadavuse mõned plaanid ja teha mix, mis hoiavad film. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. Kohati film flirdib esteetika hüper-realistlik heli [2], kus teil on kuulmispuue pigem võimendub kõik sündmused tunduda, tekitada helisid, et dokumentaalfilm tootmis-, oleks väga ebatõenäoline registreerida . Ma ei tea, kui siis, et heli hüperrealism esteetika oli vihje Adirley .

Fernando Henna: Kes saab vastata teile sama vara on Guile Martins . Kui siia tulin, see auto võti asi näiteks oli pilditöötlus, see pidi olema nende kokkuleppega. Mis on piisavalt on tark super heli redigeerimise. Väga vähesed heli pank, kõik helid võidetud film, samas kohas. Ma arvan, et kui Guile tehtud heli ...

Loe edasi