2014 29. märts 2014

The Art of Helimikser

7º Festival CineMúsica eo I Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro . Certified Helimikser Walter Goulart , üks kogenud spetsialistid filmi heli Brasiilia aktiivsus, ütleb kunst Direct Sound intervjuus David Pennington at 2013/09/08 ajal 7. CineMúsica Festival ja ma National Meeting Professionals Sound of Brazilian Cinema .


2014 11. märts 2014

JLS Sound Teenused

JLS Logo - positiivsel emal TIFF

Käsitööliste Sound nüüd on toetada JLS Sound rajatised . JLS Facilidades Sonoras , fundado em junho de 1993, é uma das principais empresas de finalização sonora de filmes do Brasil e tem como seu Diretor, José Luiz Sasso , um profissional com mais de 45 anos de experiência em áudio para cinema, o que o coloca em paralelo com parte da própria história da evolução técnica e criativa do som no Cinema Brasileiro. Studio JLS , kaubamärk JLS Sound Teenused , asutati juunis 1993, on juhtiv heli viimistlemist filmi-Brasiilias ja on selle direktor José Luiz Sasso , kutse üle 45 aasta kogemusi audio jaoks film, mis paneb teda kõrval osa ajaloost tehnoloogia ja loominguline areng heli Brazilian Cinema.

Lisateave JLS: JLS Studio


2014 2. märts 2014

Silent Dying

"Vaikus on ohustatud liigid," ütles Gordon Hempton . Hempton também costuma dizer que “a Terra é uma jukebox movida a energia solar”. Asutaja ja asepresident Üks ruuttolli Vaikuse Foundation , Hempton ka öelda, et "Maa on päikese jõul jukebox." Acoustic ökoloog ja peategelase Soundtracker - Gordon Hempton portree , mis näitab, et "vaikimine ei ole puudumine midagi, aga nende olemasolu üldse," järgmiselt hajutava vajadust ja tähtsust säilitada looduse hääli üle maailma. Selles loengus, et Ted x Amazon arendab ta veidi rohkem oma ideid ja eesmärke.

20 aastat tagasi Gordon Hempton külastas ka Brasiilia Amazonase teha mõned salvestused. Hiljuti naasis ta. Vaata, kuidas see kõlab viimane kohtumine


2014 22. veebruar 2014

Kogemused Cinema of Lucrecia Martel

Film kogemus Lucrecia Martel

Kogemused Cinema of Lucrecia Martel: ajaraiskamine ja helid on basseini ääres (Toim. Alameda, 2014) on viimasel riikide raamat pühendatud arutelu filmi heli. Autor on uurija Natalia Christofoletti Barrenha .

"A tema on raamat, et keegi, kes teab, kuidas kuulata. On tavaline, et leida kriitikud, kes näevad tea, kuid see on väga haruldane leida kriitik, kes oskab kuulata. Ja see on üks neid juhtumeid, sest kui Natalia kirjutab, et "inimesed on killustatud keskkond - asutused insinuated üle näidata, kui tegelased sosistada mitte rääkida tõeliselt" kõlab loogiliselt sosin soov, uskumuste ja sotsiaalsete klasside.

Ja teeb lugejale teate, kuidas on hea, võib märgata eri tähendus. Sest nagu me näeme seda raamatut "heli on parim viis jagada taju keegi." Ohjamine labürint Lucrecia Martel ainult mass helid Autor analüüsib pere ja katoliiklus, võtmed maailmas Martel. Silvina Ocampo . Ja veel ootamatult mõju lääne-ja õudusfilmid ja B-klass, kaal perepärimusse Salta ja dialoogi kirjanduse Horacio Quiroga ja Silvina Ocampo .

See raamat, kõigi vahenditega, naudib mitte ainult filmikriitik. Samuti võib lugeda võrdlev kriitika: mitte selles mõttes, et kimbutab filmograafia kahe riigi (Brasiilia ja Argentina), kuid palju sügavam mõttes. See ilme Brasiilia film tööst Argentina direktor. No esindused või vale teatraalsus, Natalia kellad ja kuulab värskuse välis-ja tarkust neile, kes mõistavad kino. "

Andmeid autor: Natalia Christofoletti Barrenha   on doktorant Graduate Program in Multimedia, State University of Campinas (Unicamp), kus ta töötanud ka oma magistritöö - päritolu see raamat. Ta on lõpetanud sotsiaalse kommunikatsiooni - ajakirjanduse ülikool Estadual Paulista (UNESP / Bauru).


2014 17. veebruar 2014

Umbes Sound ja narratiiv

5° Encontro Ficção Viva em Curitiba-PR com a seguinte descrição: Mais 2013 Argentina filmitegija Lucrecia Martel , tuntud filme keeruka audiovisuaalse suhete ja alati olema tähelepanelik võimalike heli element oma töödes skript, mis toimus seminar 5. Kohtumine Fiction Live in Curitiba-PR järgmise Kirjeldus:


"Üleni õhus suure tühja basseini vett, nii et me oleme. Meil kasvas vestlused, lained, mis liiguvad läbi õhu ja meie ümber, maastiku. Aga me pühendama oma aega silma. Kas on võimalik ehitada teater ja Elupõletaja, et emakeele. Lühiviitena ehitamiseks visuaalne ruum põhineb usaldusväärsetel ja käsikiri kihtidena. "
Lucrecia Martel


Projekti Fiction Viva hiljuti avaldatud ärakirja See seminar on saadaval vaatamiseks Internetis. Rohkem rikas etalonaine, kes hindavad ja tahavad laiendada võimalusi audiovisuaalse loomingu kinos.