2014 9. november 2014

Toimetus Dialoogid Deborah Opolski

João Caserta , divulgou um didático e interessante vídeo sobre edição de diálogos com a editora de som Débora Opolski . Sel nädalal portaalis Abiellu RTA Audio Film , heli professionaalne curitibano John Caserta avaldatud haridus- ja huvitav video redigeerimise dialoogis heli toimetaja Deborah Opolski .

"In chat koos Deborah Opolski me räägime toimetamine pikad dialoogid filme. Deborah on palju kogemusi selles küsimuses ja ma tahtsin tuua selle sulle. Dialoog toimetaja on see, kes võtab vastu ja korraldab otsest heli. Sinu eesmärk on luua dialoogi teele vähemalt summa müra võimalik. Selleks, toimetaja kasutab menetlused ja tehnikad ja palju kogemusi, loovust ja kuulnud! Ta selgitas, mida kord ta kasutab, et muuta dialoogid kommenteerides iga samm. Kuna avamine OMF korraldamine Pro Tools istungil konverentsil Direct Sound, kuni asendamine võtab ja kõik. Me rääkisime ka kõnet (ADR) ja kuidas inimene töötab üksi heli film võib kasutada neid teadmisi või nende menetluste siin teha lühifilmi. "


2014 7. november 2014

Sonorities Brasiilia Cinema: Rudy Hall ja heli "Filmid, aspiriin ja raisakotkad" - III osa

Sonorities Brasiilia KINO KAASAEGNE juhtumiuuringute ja PROPOSIÇÕES_Márcio koda

Liikudes viimase osa intervjuu Márcio Hall oma kogemusi täitmisel püüdmine otsene heli film " Kino, aspiriin ja raisakotkad "(Marcelo Gomes, 2005) järgmiselt kolmas ja viimane osa.

III OSA) Praegune ülevaate joonis heli professionaalse audiovisuaalse turgudel.

William Farkas: Mis on teie suhted post-production?

(durante o festival do Rio de 2013) e ele sempre fala a mesma coisa, quanto mais você enquanto técnico de som conseguir ir na edição de som, mixagem melhor. Márcio House: Mul on kahju ... Teine päev olin loeng Chris Newman [1] (festivali ajal do Rio 2013) ja ta ütleb alati sama asi, seda rohkem sa samas soundman minema heli redigeerimise paremini seguneks. Aga me ei saa kunagi ... Ja ma ütlen veel kord, ma ei ole selle küsimuse paljude tehnikute otsene heli siin, Rio de Janeiro ja nad kõik kurdavad sama asja. See ei ole tagasisidet või on see ainult siis, kui seal on midagi valesti, kui te arvate, et heli on halb. Kõige mis juhtub, on tootja, olen rääkinud Sara Silveira leiab ta väga hea. Aga see ei pea suhtlemist. See postitus tundub töötajad, kes elavad autistlike maailmas. Ja ma ütlen veel kord, tundub, et loovust ... Teine asi, mis ma ütlesin ajakirja Film Kultuur n.58 (The Sound of Our Iga Movie). Ainus kord, kui tehnik on otsene heli on tsiteerinud Alessandro Laroca öeldes, et heli tehnik arvab, et ta kuuleb teatris on puhas otsene heli. Ainus kord, helirežissöör on noteeritud! Ta ütleb, et soundman arvan, et läheb kino on heli ilma kogu protsessi toimetamine ja post tootmine heli. Ma ei tea, et see on üldisem stereotüüp arvan, et seal on see pilt heli tehnik sellise leidlikkus. Jätka lugemist


2014 3. november 2014

Sonorities Brasiilia Cinema: Rudy Hall ja heli "Filmid, aspiriin ja raisakotkad" - II osa

Marcio Camara

Jätkates intervjuu Márcio koda   Marcelo Gomes , segue a segunda parte. nende täitmise kogemus püüdmine otsene heli film " Kino, aspiriin ja raisakotkad "(2005) režissöör Marcelo Gomes , teine ​​osa järgmiselt.

II OSA) Kogemus tõmmata otseseid heli filmi kino, aspiriin ja raisakotkad (Marcelo Gomes, 2005).

William Farkas: Nüüd tulevad konkreetselt Kino, aspiriin ja raisakotkad (Marcelo Gomes, 2005). Olete kommenteeris natuke nagu Marcelo Gomes täidetud, kuid ma ei tea, kuidas ta siseneb filmi- ja kuidas oli teie kontakti Marcelo.

Márcio Kaamera: Marcelo juba teinud mõned lühifilmid ja teha muid asju ka. Ma arvan, et ma tegin mõned institutsionaalsed teda siin Rio de Janeiros ajal. Aga ma mäletan tema pakutud filmi. Mäletan, et ta oli raha, et tulistada film. Mäletan, kuidas ta alati ütleb mulle difuculdade filmimine, mis on omased road-movie, et ta peaaegu alati sees auto ja kuidas teha seda tööd tehniliselt nii pildi ja heli protsessi keeruliseks. Beto Normal ) que ele tinha gostado muito. Mul oli kogemus, et muuta see tunduda lühike film, põrandaalune Happiness (1998 ühissuunalised koos Normal Bob ) ta tahaks soovinud. See on film, mis ei ole eriti palju arengut, vaid mõttes dialoog oli väga tülikas, sest see oli kõik filmitud Recife, linnapiirkonnas, Keeruliseks number, et me saame kokku sobitada. Aga seal ma arenenud head suhted, ta meeldis mitte ainult heli, vaid ka suhetes. Ma arvan ka, ma ütlen veel kord, et mul on teatud puudumine üks heli Kirde ja võib-olla sellepärast, et ma olen Kirde meid mõisteti sel tasandil. Mäletan ajal film oli suur füüsiline väljakutse minu jaoks. Tegin eelnevalt filmi Marcelo nimetatakse Outback Loe edasi


2014 26. oktoober 2014

Sonorities Brasiilia Cinema: Rudy Hall ja heli "Filmid, aspiriin ja raisakotkad" - I osa

William Farkas

Juunis 2013 hakkasin õpilasena BA kinematograafia, Universidade Federal Fluminense uuring, üliõpilaste teadustöö juhendaja professor Fernando Morais da Costa . Pidi õppima helisid mõned filmid tänapäeva Brasiilia kino ja tuua kogemusi realiseerimise heli rohkem akadeemilist mõtlemist. St muuta heli heli spetsialistide Brasiilia filmitegemise ja tema lavastused on seotud ka rohkem teoreetiline mõtlemine. Varsti Fernando ja ma koos valisime neli Brasiilia filmide ajavahemikus 2005 ja 2013. Ma läbi intervjuud viie professionaalne heli, mis on seotud valitud filmid. Lugedes kirjandust heli film ja intervjuud, kirjutasin artikli üritab seotud kogemusi, mis on möödunud nagu professionaalne ja rohkem teoreetiline lugemine heli kinos.

Tulemuseks olid ärakirju viis intervjuud ja kirjalikult teaduslik paber. Mida ma jagan allpool on intervjuu Márcio koda . Marcelo Gomes . Võttes oma Põhja täitmise kogemus püüdmine otsene heli film " Kino, aspiriin ja raisakotkad "(2005) režissöör Marcelo Gomes .

Sisse korral avaldamist Käsitööliste of Sound , intervjuu jagati kolme rühma: I. Ajalugu ja alguses heli, II- kogemus tõmmata otseseid heli filmi kino, aspiriin ja raisakotkad (Marcelo Gomes, 2005) ja Panorama III praeguse seisuga heli professionaalse audiovisuaalse turgudel.

Loe edasi


2014 20. september 2014

Tähtsus Sound Cinema poolt Geraldo Moraes

Mini dokumentaalfilm tehtud direktor, kirjanik ja produtsent Geraldo Moraes , kui oluline on hea film.