2015 9. september 2015

CineMúsica Kataloog 2015

See on võimalik tutvuda ja päringu CineMúsica 2015 Kataloog. Kataloog sisaldab väärtuslikku ajaloolist ja väga oluline materjali arendamisel riiklikul kino. Eriti ärakirja tabelid II National Brasiilia Cinema Sound Professionals Kohtumine ja mitmekesisust teavet protsesside loomise ja heli teosed filmides öelnud eksperdid.

Head lugemist!

CineMúsica Kataloog 2015


2015 9. september 2015

Süntees III ENPSCB

III ENPSCB

Me osalejatele III National Brasiilia Cinema Sound Professionals Kohtumine, koosolekul 9. Festival CineMúsica, 04-07 september 2015 Konservatooriumis-RJ, hinnata saavutusi, alates esimesest kohtumisest 2013. aastal ja mõistsin, et:

- Koostoime online edendatakse kolme aasta koosolekul teoks luua töökogemus väljaspool festivali, parem suhtlemine spetsialistide erinevate toetavate heli filmide tootmine;
- Roll koolitada uusi põlvkondi heli kinos on põhiõiguste ja meie ülesanne. Selleks me järgime inspireeritud teerajaja töö tuntud helirežissöör Walter Goulart soovivad tugevdada oma erilisi tehnilisi teadmisi;
- Olemasolu Ladina-Ameerika heli spetsialistid on osutunud oluline edendada ja laiendada vahetada tehnilist ja turu tavadega.


Juba neljanda kohtumise, mis toimub septembris 2016 meie suhtlemist ülikoolide ja tehniliste koolituste laiendatakse, samuti meie jõupingutusi, et:
- Parandada ekraani kvaliteet CineMúsica Festival, tagades kalibreerimist ekraani ruumi auhinnatud filme ja standardimise tootmise koopiad;
- Laiendada partnerlussuhteid, et edendada paremaid tulemusi meie spetsialistid ja suurendada tehnilist kvaliteeti meie tööstusparki;
- Jätkata avaldamine Koosoleku arutelu ja tehnilised dokumendid teha mõistlikke metoodika.
CTAv e a ROB FILMES . Tänan veelkord partnerlust SEBRAE, DELART, CTAv ja filme ROB.


2015 17. august 2015

Raamat: Kuidas heli Carlos Abbate Film

Carlos Abbate

Hea uudis helimaailm FILM!

MIS , dentro da programação do 26 o Festival Internacional de Curtas Metragens de São Paulo . Aasta pärast tema vabastamist Hispaania, Argentiina, Carlos Abbate heidab oma raamatus Portugali Sao Paulo, 27. august 18pm kell MIS, programmi raames on 26. rahvusvahelisel lühifilmide festivalil Sao Paulo.

III Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro , para uma sessão de autógrafos e para participar da mesa de debate “Som e Montagem: interação técnica e conceitual” com Karen Akerman , Ricardo Pretti , Vanessa Marques e mediação de Maria Byington . Päeval 5. september on Konservatooriumis / RJ, programmi raames on 9. Festival Cine Muusika ja III National kohtumine Brasiilia Cinema Sound Professionals, et autogrammi sessiooni ja osaleda tabelis arutelu "Sound ja redigeerimine: vastastikmõju tehnilisi ja kontseptuaalseid "koos Karen Akerman, Ricardo Pretti, Vanessa Marques ja vahendus Maria Byington.

Raamatuarvustus:

Jah, maailm ei ole kadunud, ja mõnikord on hea uudis. Üks on käivitada raamatu heli saavutus film, haruldased teema kohtumisel bibliograafiaid teemal. Ja lahe asi see uudis on see, et see raamat valiti avada oma küsimustele disain ENERC (National School of Eksperiment y Film Realización) ja oli toetus INCAA (Instituto Nacional de Cine y AUDIOVISUALES Arts) on Argentina .

Raamat on kirjutatud Carlos Abbate, Sound muidugi koordinaator selle olulise filmikooli ja üks tunnustatud Argentiina heli direktorid, võttes oma krediidi filmid nagu Poeg Bride (J J. Campanella), hoor ja Whale (Luis Puenzo), Kamtšatka (M. Pineyro), teiste hulgas. Jätka lugemist


2015 10. august 2015

III National Meeting of Sound Professionals Brasiilia Cinema

IIIENPSCB

Päeva 04-07 septembril toimub linna kohtusekretär-RJ III National Brasiilia Cinema Sound Professionals kohtumine. Ürituse peamine eesmärk on aidata kaasa suurema integratsiooni professionaalide seas riikliku kino heli. Seotud   9. Cine Music - Konservatooriumi Film Festival, on võimalus esitleda seotud tegevusi filmi heli universumi riik on muutumas uue ruumi analüüsi ja arutelu teemadel, mis on seotud audiovisuaalsete realiseerimine turul, hariduse ja teadus heli kino Brasiilia. Koosolek koosneb ümarlaudade, loengute ja workshop, et täiendada programmeerimine Cine Muusika, üks riigi filmifestivali pühendatud ainult heliriba filmi.

Üritus on avatud tasuta sissepääs!

2015 ajakava III ENPSCB:

4. september - reede

  • 14h - 16h: Personality Sonora: Victor Raposeiro
  • 16h - 18h: International Guest: Carlos Klachquin koos loeng "segamine objektorienteeritud ja rakendamise Atmos süsteem"

5. september - laupäev

6. september - pühapäev

  • 09h-12h: Foley Workshop (Part II) Guta Roim, Felipe Marques, Christian Vaisz, Rosana Stefanoni ja Renato Galimberti.
  • 14h - 16h: Tribute to Hernani Heffner.
  • 18h: Täiskogu III ENPSCB.


2015 6. august 2015

FESTIVAL "Revolver"

Festivali soundtrack
1. Festival Revolver rõhutab rolli heli suuremate lavastuste Cinema. Programm on tasuta ja vastab klassikast, nagu filmi "Cinema Paradiso" Giuseppe Tornatore kuni viimase aja. Muusika on kunstilise keele rõhutatud 1. Festival soundtrack peetud Brasilia vahel 7 ja 11. augusti 2015. aasta avaliku saavad vaadata valikut filme kuulsa laulu ja osales chat soundtrack koos bändi laulja plebe Rude, Philippe Seabra, mille on välja andnud rada koosseisu filmi "Wild West Caboclo". Sul on ka võimalus osaleda istungil tummfilm "Carlitosega Police" (1916), mille soundtrack kõlanud piano.

Avaistungil lugupidamist Brasilia koos dokumentaalfilmi "Kodu Mööbel" direktor José Eduardo Belmonte. Bänd koloonia mööbel Acaju kommenteerin filmi kohe pärast vaatamist. Ja pühapäeval (09), isadepäev, film Kid (1921), Charlie Chaplin, mälestab kuupäeva. Vanemad ja lapsed osalesid istungil koos võita kingitusi. Esimene Brasilia festival pühendatud soundtrack on algatus, helilooja ja heli disainer Gabriel Pinheiro, kes on ka kuraatori korral. Tootmine vastutab Bunch Filmid.