2015 15. jaanuar 2015

Intervjuu helirežissöör José Luis Días

JLD

ABC . Olen seotud Brazilian Association Kinematograafia alates 2000. Aastal 2002 me Rio de Janeiro esimene kohtumine heli ametikohtadel ABC . Sest meil täita aktiivsuse Sao Paulo samal aastal, kutsusin Carlos Klachquin , kes oli Dolby konsultant Ladina-Ameerikas, kõnet pidama ajaloo heli kinos tehnoloogiat. Varsti pärast ta ühines ABC ja tegi palju asju koos. Aastal 2010 mõtlema, kes me võiksime kutsuda väljastpoolt Brasiilia usaldusväärse arutelu Week ABC . O Segredo dos Seus Olhos “, ganhador do Oscar de Melhor Filme Estrangeiro daquele ano. Carlos soovitas mulle José Luis Díaz , ja ta ütles meile natuke viimane töökoht oli ta leidnud Sound suund " Secret nende silmis ", Oscari-võitja parima võõrkeelse filmi aastas.

8º Festival Cinemúsica em 2014, em Conservatória, RJ. Järgnevatel aastatel jätkame tabab, kui ta oli kutsutud osalema teise riikliku kohtumisel Brasiilia Cinema Sound Professionals , mis toimus 8. Cinemúsica Festival in 2014 Registry, RJ. Seal ta ja Guido Berenblum , kes oli olnud tema õpilane, arutasid heli Argentiina kino. See oli suurepärane võimalus, et keskkonna võiks tugevdada sidemeid meie filmikunst.

Relatos Selvagens , filme de enorme sucesso de público na Argentina e atualmente em cartaz no Brasil, onde também tem feito sucesso. Töö kohta, mille José Luis Díaz tutvustas meid oli hea täitmise Wild aruanded , suur videolaenutus film Argentina ja praegu eksponeeritud Brasiilia, kus see on olnud ka edukas. José Luis on YouTube kanal, kus heldelt annab teavet heli kinos. Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ) no final de outubro de 2014. Ta hiljuti üleslaaditud 4 videos filmitud ajal loeng, mis koordineerib ajal kokkupuudet CAPER ( Argentina Koja Providers ja Broadcasting Equipment Manufacturers ) oktoobri lõpus 2014.

Loe edasi


2015 5. jaanuar 2015

Sound "Wild Reports" - IV osa

Relatos Selvagens ” (Damian Szifrón, 2014) que ocorreu na CAPER 2014 ( Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Falamos um pouco de dublagens. Neljas ja viimane osa vestlus heli " Wild Aruanded "(Damian Szifrón, 2014), mis toimus CAPER 2014 ( Argentiina Koja Providers ja Broadcasting Equipment Manufacturers ). Me rääkisime natuke kõnet.

Dialoog toimetaja "Salvaje Reports" oli Nahuel Palenque . Redigeerimisülesandeid olid nii töömahukas, et mõni teine ​​toimetaja, Matías Vilaro, oli vastutav ainult korrigeerimine kõnet, mitte täiendava koormuse Nahuel. Vestluse käigus ole noteeritud Nahuel Palenque. Aga siin ma annan teile krediiti.

José Luis Díaz , alguses vestlus, näitab katkend filmist " Vino eest Robar ". José Luis juhib tähelepanu fraas "ei ole minu süü," kus saab kuulda taustamüra (reisides auto rattad). Jätka lugemist


2014 23. detsember 2014

Sound "Wild Reports" - III osa

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Kolmas osa vestlus heli " Wild Aruanded "(Damian Szifrón, 2014), mis toimus CAPER 2014 ( Argentiina Koja Providers ja Broadcasting Equipment Manufacturers ).

Gustavo Santaolalla lühidalt räägib oma suhted "Wild Reports" on video saadeti konverentsil. Ta räägib põhilised toimetamine muusika.

José Luis Díaz ütleb, et muusika on oluline element filmi. Tasuta muusika "Wild Reports" Gustavo Santaolalla oli, kes elab Los Angeleses. Nii ta ei viibinud konverentsi ja ta saatis video räägime tööprotsessi film. Tema esimene kokkupuude film oli, kui olin puhkusel koos perega Mendoza - Argentina, kui tootja suutis temaga ühendust. Kuud hiljem tagasi Argentina, Gustavo märgib lood "Wild Reports" alates suunamisest sõbralt. Pärast raamatu lugemist lugusid "Wild Reports", Gustavo küsib tema sõber esitada Damian Szifrón sest ma tahtsin olla filmis. Lõpuks, Belgia, kaks isiklikult kohtuda. Tol ajal juhtus festival Genti, muusika ja teatrifestival, kus Gustavo Santaolalla osales kohtunikuks.

Loe edasi


2014 20. detsember 2014

Sound "Wild Reports" - II osa

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). O tema desta segunda parte foi o desenho sonoro de ambientes e efeitos. Quem fala sobre este assunto é o editor de som Gonzalo Matijas . Teine osa, räägitakse heli " Wild Aruanded "(Damian Szifrón, 2014), mis toimus CAPER 2014 ( Argentiina Koja Providers ja Broadcasting Equipment Manufacturers ). Teema see teine ​​osa oli helikujundus keskkonnas ja toime. Kes räägib see helirežisöör Gonzalo Matijas .

José Luis Díaz , heli disainer film, ütleb toimetaja Pablo barbiere vaeva näinud. Kui ta lõpetas, režissöör järgneb toimetamine ja järjekorra muutmine lood kile sees. Ja see töö kesta kaua. Kui direktor redigeerimise lõpetanud materjal oli post-production heli ja Gonzalo Matijas hakkas disain keskkondades ja mõju film (kuigi Nahuel Palenque oli toimetamine dialoogid).

Gonzalo ütleb, et üks suuremaid väljakutseid film tegeles 6 erinevaid lugusid, igaüks oma hetked jutu ja sõltumatu tulemuse pingeid. Tavalise filmi, seal on mõned olulised hetked, kus disain keskkondades ja mõju on kõige vaja. In "Aruanded Salvaje" oli 6 lugusid. Iga nende narratiivide vajavad tüsistused rohkem helikujundus tööd. Töö otsene heli teha helide toppings asukoha järgi (loodusliku track) oluliselt hõlbustanud tööd post-production.

Loe edasi


2014 18. detsember 2014

Sound "Wild Reports" - I osa

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Esimene osa vestlus heli " Wild Aruanded "(Damian Szifrón, 2014), mis toimus CAPER 2014 ( Argentiina Koja Providers ja Broadcasting Equipment Manufacturers ).

Film " Wild Stories "koosneb 6 erinevaid lugusid, mille moto vägivalda. Teema see esimene osa oli otsene heli lüüa. Kes räägib see teema on Javier Farina , otsene helirežissöör.

Javier ütles, et asjaolu, et film koosneb 6 erinevaid lugusid tõi raskendavaid kui otsest heli pikap. In tavaline film, kus on ainult üks keskne lugu sama märki algusest lõpuni, tehnik otsest heli lõpeb hästi teada iga näitleja ja see aitab planeerimisel heli pikap. Juhul Wild Reports, meeskond oli umbes kaks nädalat filmida iga lugu, kui raske oli proovida täita tohutu tähemärki on lühikese aja jooksul. See tegi töö filmimise ajal oli väga dünaamiline. Nagu oleks see pildistamise film 6 kauaaegne ruumi.

Loe edasi