2015 17. märts 2015

Kõlab Brasiilia Cinema: Guile Martins ja heli "linn on üks?"

Salakavalus

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). Intervjuu Guile Martins , kes vastutab heli disain " linn on üks "(Adirley Queiroz, 2011).

William Farkas: Kuidas sa sisse said "linn on üks"? Kas teil on eelmise suhte Adirley?

Guile Martins täidetud Adirley 2006. aastal, ajal filmifestivalil Florianopolis. Sobre a Maré ”. Meie lühike olid ekraanil, ta on " RAP - nurgas Ceilândia "ja ma koos" About Tide ". Me rääkisime palju, aga ma arvan, et rohkem jalgpalli kui kino. Me kohtusime uuesti 2009. aastal festivalil Brasilia, ma tutvustas seal dokumentaalfilm " Tarabatara ", kus ma juhin heli ja redigeerimiseks. Tol ajal ma läksin Ceilândia take juga vann kaunis vetes Goiás, midagi, mis pani mind väga õnnelikuks, eetris vähe ahastus on Brasilia, üldplaan, teadmata ja eemalepeletav koht minu jaoks. In Ceilândia kuulsid autode müüjad õiglane, inimesed kõnnivad tänavatel, jalgpalli mänge iga nurga lõpuks inimese maastiku ja heli väga erinev üldplaan ja filmifestivali circuit. See oli siis, kui ma osalesin " Day of Strike "majas Adirley ja kõnelesid veel heli, kuidas kõlab Ceilândia ja muud purustatud, ilma pöörduvad kasutamine" Pildistamine Heli ja sireenid kaugusel, "et nii viitsi esteetilise ettepaneku. Me räägime helisid, fade aja jooksul noa teritaja, üks Biju müüja ...

Loe edasi


2015 6. märts 2015

Kõlab Brasiilia Cinema: Fernando Henna ja Daniel Turini ja heli "Avanti Popolo" ja "? Linn on üks" - III osa

linna ja nii

Daniel Turini . Kolmas ja viimane osa intervjuu heli spetsialistid Fernando Henna ja Daniel Turini . Kõlab " linn on üks "(Adirley Queiroz, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. William Farkas: Umbes "City on ainult [1]" Ma arvan, et see on täiesti erinev nii. Mõned püüavad korvata post-production, mõned asjad, tagada arusaadavust mõned plaanid ja teha mix, mis hoiavad film. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. Kohati film flirdib esteetika hüper-realistlik heli [2], kus sa pead kuulmispuue üsna võimendub kõik sündmused veatud; kõlab, et dokumentide koostamise niivõrd vaevalt registreerida . Ma ei tea, siis kui see heli hüperrealism esteetika oli vihje Adirley .

Fernando Henna: Kes saab vastata teile õigemini on sama Guile Martins . Kui siia tulin, et see auto Peamine asi näiteks oli pilditöötlus, peab olema olnud omavahelisel kokkuleppel. Mis on piisavalt on tark super heli redigeerimise. Väga vähesed kõlab andmebaas, kõik helid võidetud film, isegi asukohta. Ma arvan, et kui Guile tehtud heli ...

Loe edasi


2015 23. veebruar 2015

Kõlab Brasiilia Cinema: Fernando Henna ja Daniel Turini ja heli "Avanti Popolo" ja "? Linn on üks" - II osa

Avanti Popolo

Daniel Turini . Teine osa, intervjuu heli spetsialistid Fernando Henna ja Daniel Turini . Ehitus heli " Avanti Popolo "(Michael Wahrmann, 2012).

William Farkas: Umbes "Avanti Popolo" nagu Sisestatud filmi? Nagu Michael Warhmann lähenes sina? Tal oli hea ettepanekud pre-production?

Daniel Turini: Tegelikult Misha tehtud film nagu film juba mõttega, et see võib anda rohkem materjali, on mõned enam plaanid. Ma teadsin, et Misha enne, festivalid, ühised sõbrad, kuid me ei ole kokku puutunud film alustada tööd selle kallal. Kõik see Rääkisin pre-production, isegi mõelda nagu helitehnik tegutseb, ei olnud. Mis juhtus oli see, et helitehnik oli viimistleja heli lühifilm, kes toimetas heli jalgsi.

Loe edasi


2015 18. veebruar 2015

Kõlab Brasiilia Cinema: Fernando Henna ja Daniel Turini ja heli "Avanti Popolo" ja "? Linn on üks" - I osa

vendluse helide ja sigarite

Daniel Turini . Esimene osa intervjuust heli spetsialistid Fernando Henna ja Daniel Turini . Koolitus ja müra tekitamine: mõtlesin heli filmi.

William Farkas: Nagu te läheneda heli universumi filme?

Daniel Turini: ma tegin filmi USP (audiovisuaalne Degree, School of teatises ja kunstide University of São Paulo) ja juba piires muidugi oli spetsialiseerunud heli ja paigaldage mind, kui ma alustasin tööd juba teinud heli ja töötanud heli alates. Kas muid asju, mul on lühifilmid I suunatud, ma script, teha muid asju, kuid päev-päevalt tööd koos heliga. See on rohkem keskendunud lähenemisviisi narratiivi, nii et mu koolitus on draama, dramaatiline areng. Nii see ei ole nii jama töötavad koos heliga või skripti või muudes valdkondades. Ma olen tegelikult töötavad areng draama aega. Loomulikult on mitmeid valdkondi, film aga ma määratleda natuke nagu aja möödumise heli on väga oluline, või komplekteerimine või struktuuri script. Ma arvan, et minu eriala töötab see, mõista selle struktuuri kaudu heli või muu keeles ning see. Ja see on veidi kaugemale natuke tekkega Fernando (Henna).

Fernando Henna: Mis on vastupidine! (Naer). Ma läksin heli film juhuslikult. Töötasin reklaam stuudio ja üks töötajate seal töötas stuudios Miriam Biderman ja pakkus koht talle, et ta sattus ta ei aktsepteeri ja küsis, kas ma tahtsin, kas ma tean, kuidas seda teha. Ma ütlesin jah nii. Aga see oli vale, ma ei teinud, tahtsin. Ma olin seal keset häbitult in mirian stuudio nimega al Effects Filmid ja sinnani nad küsisid, kas ma tean, kuidas seda teha ja ma ütlesin ei, kuid oli veidi parem tundmine Pro Tools ja mõned tehnilised asjad, ja neil oli nõudlus selle järele. Just sisenevad see laine, poollaine sisend, muuta samme ...

Loe edasi


2015 15. jaanuar 2015

Intervjuu helirežissöör José Luis Díaz

JLD

ABC . Olen seotud Brazilian Association Kinematograafia alates 2000. Aastal 2002 me Rio de Janeiro esimene kohtumine heli ametikohtadel ABC . Sest meil täita aktiivsuse Sao Paulo samal aastal, kutsusin Carlos Klachquin , kes oli Dolby konsultant Ladina-Ameerikas, kõnet pidama ajaloo heli kinos tehnoloogiat. Varsti pärast ta ühines ABC ja tegi palju asju koos. Aastal 2010 mõtlema, kes me võiksime kutsuda väljastpoolt Brasiilia usaldusväärse arutelu Week ABC . O Segredo dos Seus Olhos “, ganhador do Oscar de Melhor Filme Estrangeiro daquele ano. Carlos soovitas mulle José Luis Díaz , ja ta ütles meile natuke viimane töökoht oli ta leidnud Sound suund " Secret nende silmis ", Oscari-võitja parima võõrkeelse filmi aastas.

8º Festival Cinemúsica em 2014, em Conservatória, RJ. Järgnevatel aastatel jätkame tabab, kui ta oli kutsutud osalema teise riikliku kohtumisel Brasiilia Cinema Sound Professionals , mis toimus 8. Cinemúsica Festival in 2014 Registry, RJ. Seal ta ja Guido Berenblum , kes oli olnud tema õpilane, arutasid heli Argentiina kino. See oli suurepärane võimalus, et keskkonna võiks tugevdada sidemeid meie filmikunst.

Relatos Selvagens , filme de enorme sucesso de público na Argentina e atualmente em cartaz no Brasil, onde também tem feito sucesso. Töö kohta, mille José Luis Díaz tutvustas meid oli hea täitmise Wild aruanded , suur videolaenutus film Argentina ja praegu eksponeeritud Brasiilia, kus see on olnud ka edukas. José Luis on YouTube kanal, kus heldelt annab teavet heli kinos. Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ) no final de outubro de 2014. Ta hiljuti üleslaaditud 4 videos filmitud ajal loeng, mis koordineerib ajal kokkupuudet CAPER ( Argentina Koja Providers ja Broadcasting Equipment Manufacturers ) oktoobri lõpus 2014.

Loe edasi