2015 23. veebruar 2015

Kõlab Brasiilia Cinema: Fernando Henna ja Daniel Turini ja heli "Avanti Popolo" ja "? Linn on üks" - II osa

Avanti Popolo

Daniel Turini . Teine osa, intervjuu heli spetsialistid Fernando Henna ja Daniel Turini . Ehitus heli " Avanti Popolo "(Michael Wahrmann, 2012).

William Farkas: Umbes "Avanti Popolo" nagu Sisestatud filmi? Nagu Michael Warhmann lähenes sina? Tal oli hea ettepanekud pre-production?

Daniel Turini: Tegelikult Misha tehtud film nagu film juba mõttega, et see võib anda rohkem materjali, on mõned enam plaanid. Ma teadsin, et Misha enne, festivalid, ühised sõbrad, kuid me ei ole kokku puutunud film alustada tööd selle kallal. Kõik see Rääkisin pre-production, isegi mõelda nagu helitehnik tegutseb, ei olnud. Mis juhtus oli see, et helitehnik oli viimistleja heli lühifilm, kes toimetas heli jalgsi.

Loe edasi


2015 18. veebruar 2015

Kõlab Brasiilia Cinema: Fernando Henna ja Daniel Turini ja heli "Avanti Popolo" ja "? Linn on üks" - I osa

vendluse helide ja sigarite

Daniel Turini . Esimene osa intervjuust heli spetsialistid Fernando Henna ja Daniel Turini . Koolitus ja müra tekitamine: mõtlesin heli filmi.

William Farkas: Nagu te läheneda heli universumi filme?

Daniel Turini: ma tegin filmi USP (audiovisuaalne Degree, School of teatises ja kunstide University of São Paulo) ja juba piires muidugi oli spetsialiseerunud heli ja paigaldage mind, kui ma alustasin tööd juba teinud heli ja töötanud heli alates. Kas muid asju, mul on lühifilmid I suunatud, ma script, teha muid asju, kuid päev-päevalt tööd koos heliga. See on rohkem keskendunud lähenemisviisi narratiivi, nii et mu koolitus on draama, dramaatiline areng. Nii see ei ole nii jama töötavad koos heliga või skripti või muudes valdkondades. Ma olen tegelikult töötavad areng draama aega. Loomulikult on mitmeid valdkondi, film aga ma määratleda natuke nagu aja möödumise heli on väga oluline, või komplekteerimine või struktuuri script. Ma arvan, et minu eriala töötab see, mõista selle struktuuri kaudu heli või muu keeles ning see. Ja see on veidi kaugemale natuke tekkega Fernando (Henna).

Fernando Henna: Mis on vastupidine! (Naer). Ma läksin heli film juhuslikult. Töötasin reklaam stuudio ja üks töötajate seal töötas stuudios Miriam Biderman ja pakkus koht talle, et ta sattus ta ei aktsepteeri ja küsis, kas ma tahtsin, kas ma tean, kuidas seda teha. Ma ütlesin jah nii. Aga see oli vale, ma ei teinud, tahtsin. Ma olin seal keset häbitult in mirian stuudio nimega al Effects Filmid ja sinnani nad küsisid, kas ma tean, kuidas seda teha ja ma ütlesin ei, aga see oli veidi parem tundmine Pro Tools ja mõned tehnilised asjad, ja neil oli nõudlus selle järele. Just sisenevad see laine, poollaine sisend, muuta samme ...

Loe edasi


2015 15. jaanuar 2015

Intervjuu helirežissöör José Luis Díaz

JLD

ABC . Olen seotud Brazilian Association Kinematograafia alates 2000. Aastal 2002 me Rio de Janeiro esimene kohtumine heli ametikohtadel ABC . Sest meil täita aktiivsuse Sao Paulo samal aastal, kutsusin Carlos Klachquin , kes oli Dolby konsultant Ladina-Ameerikas, kõnet pidama ajaloo heli kinos tehnoloogiat. Varsti pärast ta ühines ABC ja tegi palju asju koos. Aastal 2010 mõtlema, kes me võiksime kutsuda väljastpoolt Brasiilia usaldusväärse arutelu Week ABC . O Segredo dos Seus Olhos “, ganhador do Oscar de Melhor Filme Estrangeiro daquele ano. Carlos soovitas mulle José Luis Díaz , ja ta ütles meile natuke viimane töökoht oli ta leidnud Sound suund " Secret nende silmis ", Oscari-võitja parima võõrkeelse filmi aastas.

8º Festival Cinemúsica em 2014, em Conservatória, RJ. Järgnevatel aastatel jätkame tabab, kui ta oli kutsutud osalema teise riikliku kohtumisel Brasiilia Cinema Sound Professionals , mis toimus 8. Cinemúsica Festival in 2014 Registry, RJ. Seal ta ja Guido Berenblum , kes oli olnud tema õpilane, arutasid heli Argentiina kino. See oli suurepärane võimalus, et keskkonna võiks tugevdada sidemeid meie filmikunst.

Relatos Selvagens , filme de enorme sucesso de público na Argentina e atualmente em cartaz no Brasil, onde também tem feito sucesso. Töö kohta, mille José Luis Díaz tutvustas meid oli hea täitmise Wild aruanded , suur videolaenutus film Argentina ja praegu eksponeeritud Brasiilia, kus see on olnud ka edukas. José Luis on YouTube kanal, kus heldelt annab teavet heli kinos. Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ) no final de outubro de 2014. Ta hiljuti üleslaaditud 4 videos filmitud ajal loeng, mis koordineerib ajal kokkupuudet CAPER ( Argentina Koja Providers ja Broadcasting Equipment Manufacturers ) oktoobri lõpus 2014.

Loe edasi


2015 5. jaanuar 2015

Sound "Wild Reports" - IV osa

Relatos Selvagens ” (Damian Szifrón, 2014) que ocorreu na CAPER 2014 ( Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Falamos um pouco de dublagens. Neljas ja viimane osa vestlus heli " Wild Aruanded "(Damian Szifrón, 2014), mis toimus CAPER 2014 ( Argentiina Koja Providers ja Broadcasting Equipment Manufacturers ). Me rääkisime natuke kõnet.

Dialoog toimetaja "Salvaje Reports" oli Nahuel Palenque . Redigeerimisülesandeid olid nii töömahukas, et mõni teine ​​toimetaja, Matías Vilaro, oli vastutav ainult korrigeerimine kõnet, mitte täiendava koormuse Nahuel. Vestluse käigus ole noteeritud Nahuel Palenque. Aga siin ma annan teile krediiti.

José Luis Díaz , alguses vestlus, näitab katkend filmist " Vino eest Robar ". José Luis juhib tähelepanu fraas "ei ole minu süü," kus saab kuulda taustamüra (reisides auto rattad). Jätka lugemist


2014 23. detsember 2014

Sound "Wild Reports" - III osa

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Kolmas osa vestlus heli " Wild Aruanded "(Damian Szifrón, 2014), mis toimus CAPER 2014 ( Argentiina Koja Providers ja Broadcasting Equipment Manufacturers ).

Gustavo Santaolalla lühidalt räägib oma suhted "Wild Reports" on video saadeti konverentsil. Ta räägib põhilised toimetamine muusika.

José Luis Díaz ütleb, et muusika on oluline element filmi. Tasuta muusika "Wild Reports" Gustavo Santaolalla oli, kes elab Los Angeleses. Nii ta ei osalenud konverentsil ja saatis video räägime tööprotsessi film. Tema esimene kokkupuude film oli, kui olin puhkusel koos perega Mendoza - Argentina, kui tootja suutis temaga ühendust. Kuud hiljem tagasi Argentina, Gustavo märgib lood "Wild Reports" alates suunamisest sõbralt. Pärast raamatu lugemist lugusid "Wild Reports", Gustavo küsib tema sõber esitada Damian Szifrón sest ma tahtsin olla filmis. Lõpuks, Belgia, kaks isiklikult kohtuda. Tol ajal juhtus festival Genti, muusika ja teatrifestival, kus Gustavo Santaolalla osales kohtunikuks.

Loe edasi