2014 15 יוני 2014

בקול חזק והטוב

בקול רם וברור

בקול חזק והטוב היא סדרה של ארבעה פרקי טלוויזיה שחקרה את מסלולו של קול בקולנוע ברזילאי. עם הכיוון וההצגה Zuccolotto סימון, שודר בשנת 2013 בערוץ ברזיל. למרות התוכניות מלאים לא ניתן לבדוק קטעים באינטרנט, מעניינים זמינים בקישורים הבאים:


2014 16 מאי 2014

צפו בשולחנות של השבוע ABC 2014

Cinemateca Brasileira em São Paulo. השולחנות זמינים כעת לצפייה באינטרנט ABC השבוע 2014 קרה 7-9 מאי, בקולנוע ברזילאי בסאו פאולו. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. מקודם על ידי האגודה הברזילאית לקולנוע, השבוע ABC הוא הזדמנות ייחודית בארץ של הרכבה של אישים מתחומים שונים של המשקף בשוק העבודה שלה סרט. גם מתן ויכוחים, כנסים, פנלים וכיתות אמן שתורם באופן ישיר להתקדמות של קולנוע ברזילאי.

צליל דיון השנה היה נוכח בשלושה שולחנות:

שולחן 01: "עבודת Médoto של הצליל הישיר - נהלי העבודה מועסקים בלכידתו של הצליל הישיר בעידן של multitrack הדיגיטלי: מסורת וקרע". Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). עם ג'ון גודוי (טכנאי קול ישיר ופרופסור לAudiovisual ECA / USP), דבורה Opolski (עורך דיאלוג) וילם ימים (מאסף). גישור אדלמוס לואיס Manzano (מפקח קול).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). שולחן 04: "עוצמתו של הסרט הנוכחי ברזילאי" עם. וירג'יניה פרחים (אסמבלר, ועורך קול), אדוארדו סנטוס מנדס (מעצב ופרופסור לAudiovisual ECA / צליל USP) ופרננדו חינה (עורך קול). גישור אדלמוס לואיס Manzano (מפקח קול).

שולחן 08: "תצוגה דיגיטלית בבתי קולנוע מסחריים: פרמטרים, דרישות טכניות, יישום וניטור והעתיד של תצוגה:. החדרים, בית והמחשב נייד" , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). עם קיקו Ferraz (עורך ומערבל צליל), רנטה דה אלמיידה (מנהל פסטיבל הסרטים הבינלאומי של SP) ורודריגו מונטה (מנהל צילום). גישור חוסה פרנסיסקו נטו (השלמת ממונה).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . כדי לגשת ללוחות אחרים של ABC בשבוע בשנת 2014, פשוט לחץ על הקישור: צפה בשולחנות של ABC בשבוע בשנת 2014 בשלמותו.


2014 1 מאי 2014

ראיון עם מעצב הצליל אדסון סקו

אדסון סקו

sound deigner , de um modo geral ostensivamente mal utilizado, para qualificá-lo: seja por pensar o som dos filmes como um todo integrado (relativizando distinções entre música e ruído, por exemplo); אימון מוסיקאי וניסיון קודם בתיאטרון, אדסון סקו פוגש בסרטו לעבוד מספר התכונות שמצדיקות את השימוש בdeigner קול הטווח, בדרך כלל נעשה שימוש לרעה באופן בוטה כדי להעפיל אותו: הקול הוא על ידי חשיבה הסרטים כמכלול משולב (צמצום הבחנות בין המוזיקה ורעש, לדוגמא); הוא הריבוי של פונקציות שהוא מבצע ונותן אחדות סגנונית לעבודתם; עדיין בשיתוף הפעולה שלה מוקדם, עדיין בשלב התסריט, ברבים מהפרויקטים בם השתתפו. בשיחה זו, אדסון סקו דיבר Artisan סאונד של הקריירה שלו ואת גישתו האישית של קול בקולנוע.

המשך קריאה


2014 29 אפריל 2014

מבוא לעיצוב סאונד

מבוא לעיצוב נשמע

ABC השבוע 2014 המתקיים 7-9 מאי, ב   קולנוע ברזילאי   בסאו פאולו, חזרה השנה במקביל ללוח הזמנים שלו, מרחב להפצה ופרסום של ספרים צמודים לאזור אורקולי נבחרים, השקת הספר:. "מבוא לעיצוב סאונד: ניתוח היישומי של שיטתי ארוך על העיוורון סרט "על ידי דבורה Opolski.

"הספר מציג השתקפות על התהליך של הבנייה של עיצוב סאונד. בנוי בצורה של דוחות ניסיון וניתוח השוואתי דן בתהליך יצירת צליל, להעלות את השאלה על התרומה של עיצוב סאונד לשיח נרטיבי סרט.

מחולק לשני חלקים, הראשונים יש לנו הסבר על תהליך עריכת סאונד בפירוט, דן בחשיבות   לאחר ייצור וההשפעה יש לכך על אופן שבו הסרט נתפס על ידי הצופה. מתנות ושיטות אובייקטיביות לדיאלוג עריכה, פולי ואפקטים קוליים.

הבא, אנו מנתחים את הסרט לאחר ייצור קול עיוורון בסביבות באפקטים קוליים ומוסיקה. הקורא ימצא סצנות, מצבים, ומעבד את אירועים ספציפיים שבו ניתן לצפות בטכניקות ובתחולתו של כל רכיב בפירוט ".


2014 10 אפריל 2014

אני עירוני כנס על רעש, רעידות והפרעת קול

אני עירוני כנס על רעש, רעידות והפרעת קול

בימים 28, 29 ו30 באפריל בעיר סאו פאולו-SP דן רעש הקרבי ראשון בסביבה העירונית שלהם. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. עירוני הכנס שעל רעש, רעידות והפרעת סאונד, בחסות עיריית סאו פאולו והאגודה הברזילאית לאיכות אקוסטיקה (ProAcústica) קורה לרגל "היום הבינלאומי של מודעות על רעש", יום המודעות הבינלאומי רעש (INAD), שהתאריך רשמי השנה הוא -30 באפריל.

מטרת האירוע היא רגישות ממשלות וחברה בכללותה על ההשפעות השליליות של תנודות רעש וצליל על בריאות אדם, ובכך ליצור קווים מנחים יעילים לפעולה חקיקתית ומנהלית.

האירוע פתוח לציבור וללא תשלום, אך מספר המקומות מוגבלים ודורש את השלמת "טופס הרשמה".

בדוק את לוח הזמנים ופרטים נוספים: אני עירוני כנס על רעש, רעידות והפרעת קול