2015 23 אפריל 2015

שבוע ABC 2,015

abc שבוע 2,015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. מ -13 עד 15 במאי האגודה הברזילאית של צילום מראה את השבוע ABC בשינה 2015. עם לוח זמנים עמוסים של כנסים, פנלים ודיונים עם אישים מתחומים שונים של ברזיל וקולנוע זר, האירוע מתקיים בקולנוע הברזילאי בסאו פאולו הוא פתוח לציבור עם כניסה חינם.

השנה, יש לו את השבוע שני שולחנות מוקדשים לצליל קולנועי. האם הם:

יום 14/05, יום חמישי:

10h - סאונד בסדרת טלוויזיה
"להתייחס להיבטי צליל שונים בסדרת הטלוויזיה -. ללכוד את הצליל הישיר שללאחר הייצור וגימור תהליך"

משתתפים אישרו:

ז'וזה לואיס סאסו (מיקסר)
לואיס אדלמוס Manzano (סאונד מפקח)
רודריגו מיירלס (יועץ בכיר אודיו)
ארמנדו טורס ג'וניור (מיקסר)

מאי 15, יום שישי

17h - מבוא לסאונד בAudiovisual (סדרות טלוויזיה, ארוך, קצר ודוקומנטרי)
"קרא את התסריט, להקשיב למנהל, שבו אנו יכולים לבטא באמצעות קול. כל הקולות כבר נמצאים בסאונד ישיר? השתמש ובעייתי. חשיבותו של קול. "

משתתפים אישרו:

הגאות בורחס (סאונד טכנאי)
קרלוס אבייט (סאונד מנהל)

המשך לקרוא


2015 8 אפריל 2015

השני עירוני כנס על רעש, רעידות והפרעה סונורה

רעש ועידה
ביום 27 ב, 28 ו -29 באפריל, בעיר סאו פאולו-SP דנה בפעם השנייה מאבק ברעש בסביבה העירונית שלהם. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. השני כנס היכל רעש, רעידות והפרעה סונורה, בחסות עיריית סאו פאולו והאגודה הברזילאית לאקוסטיקה איכות (ProAcústica), מתקיים לרגל "יום המודעות בינלאומי רעש", יום המודעות הבינלאומי רעש (כבלתי), שהתאריך רשמי השנה הוא 30 באפריל.

מטרת האירוע היא רגישות הרשויות וחברה ציבוריות בכלל על ההשפעות השליליות של תנודות רעש וצליל על בריאות אדם, ובכך ליצור הנחיות אפקטיביות לפעולה חוקית ומנהלית.

האירוע פתוח לקהל רחב וללא תשלום, אך מספר המקומות מוגבלים ודורש השלמת "טופס הרשמה".

בדוק את לוח הזמנים ומידע נוסף בכתובת: II עירוני כנס על רעש, רעידות והפרעה סונורה


2015 17 מרס 2015

נשמע בקולנוע הברזילאי: עורמה מרטינס ואת הצליל של "העיר הוא אחת?"

עָקבָה

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). ראיון עם עורמה מרטינס, אחראי לעיצוב הצליל של "העיר היא אחד" (Adirley Queirós, 2011).

ויליאם פרקש: איך הגיע ב" העיר היא אחד "? האם יש לך מערכת יחסים קודמות עם Adirley?

עורמה מרטינס: Adirley נפגש בשנת 2006 בפסטיבל סרטים בפלוריאנופוליס. Sobre a Maré ”. הקצר שלנו היו להיות מוצג, הוא עם "RAP - פינת Ceilândia" ואני עם "בגאות והשפל". דברנו הרבה, אבל אני חושב יותר על כדורגל מאשר קולנוע. נפגשנו שוב בשנת 2009 בפסטיבל של ברזיליה, אני היה שם הצגת הסרט התיעודי "Tarabatara" שבו אני מכוון את עריכת קול וצליל. באותו הזמן אני יודע Ceilândia לקחת אמבטיה במי מפל היפים של גויאש, משהו ששמח אותי מאוד, ששודר ייסורים קטנים של להיות בברזיליה, תכנית הפיילוט, מקום לא ידוע ועוין לי. בCeilândia שמעתי את הקול של מכוניות, מוכרים הוגנים, אנשים שהולכים ברחובות, משחקי כדורגל בכל פינה, לבסוף, נוף אנושי ונשמעים שונה מאוד מתכנית האב ופסטיבל סרטים המעגל. זה היה כשהשתתפתי ב" היום של שביתה "בביתו של Adirley ודיברתי יותר על צליל, איך ליהנות הצלילים של Ceilândia ואחר נשברו בלי להזדקק לשימוש ב" קול ירי וסירנות במרחק," ששני הטריד כהצעה אסתטית. אנחנו מדברים על הצלילים שלדעוך עם הזמן, מחדד הסכין, ספק Biju אחד ...

המשך לקרוא


2015 6 מרס 2015

נשמע בקולנוע הברזילאי: פרננדו חינה ודניאל Turini והקול ו" העיר היא אחד "- חלק שלישי" אוונטי פופולו? "

העיר וכן

Daniel Turini . חלק שלישי והאחרון של הראיון עם קול מקצועי פרננדו חינה ודניאל Turini. הצלילים של "העיר היא אחד" (Adirley Queirós, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. ויליאם פרקש: על "העיר היא רק [1]" אני חושב שזה מקרה שונה לחלוטין. חלקם מנסים להתאושש לאחר ייצור, כמה דברים, להבטיח מובנות של כמה תוכניות ולעשות תמהיל שמחזיק את הסרט. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. בזמנים, הסרט מפלרטט עם אסתטיקה של צליל היפר-ריאליסטי [2], שבו יש לך מצב שמיעה ולא מוגברים בכל האירועים נשמעים, להפיק צלילים שבמצב תיעודי של ייצור, יירשם מאוד לא סביר . אני תוהה אם אז שאסתטיקת hyperrealism הצליל הייתה שמץ של Adirley.

פרננדו חינה: מי יכול לענות לך באותו הרכוש היא מרטינס עורמה. מ באו לכאן, דבר מפתח רכב זה למשל היה בעריכת תמונות, זה בטח היה הסכם ביניהם. מה הוא מספיק הוא עריכת סופר קול חכמה. מעט מאוד בנק צליל, כל הצלילים שנתפסו במהלך הסרט, באותם מקומות. אני חושב שכאשר עורמה השמיעה את הקול ...

המשך לקרוא


2015 23 פבואר 2015

נשמע בקולנוע הברזילאי: פרננדו חינה ודניאל Turini והקול ו" העיר היא אחד "- חלק ב '" אוונטי פופולו? "

אוונטי פופולו

Daniel Turini . חלק שני של הראיון עם קול מקצועי פרננדו חינה ודניאל Turini. הבנייה של צליל ב" אוונטי פופולו "(מיכאל Wahrmann, 2012).

ויליאם פרקש: על "אוונטי פופולו", כפי שאתה נכנס לסרט? כמו מייקל Warhmann פנה אליך? הייתה לו הצעות צליל בטרום ייצור?

דניאל Turini: למעשה מישה עשתה את הסרט כסרט קצר כבר עם המחשבה שזה עלול לתת יותר חומר, יש כמה תוכניות ארוכות יותר. ידעתי מישה לפני, פסטיבלים, חברים משותפים, אבל לא היה לנו קשר עם הסרט כדי להתחיל לעבוד על זה. כל זה דיברתי טרום ייצור, אפילו חושב כמו טכנאי הקול יפעל, לא היה לו. מה שקרה הוא שטכנאי הקול היה סרט גימור הצליל הקצר הוא שערך את הצליל של הליכה.

המשך לקרוא