2014 26 אוגוסט 2014

8 הפסטיבל CineMúsica

8 הפסטיבל CineMúsica
8º Cine Música – Festival de Cinema de Conservatória , único festival de cinema do país dedicado exclusivamente à trilha sonora dos filmes. 04 לספטמבר 7 שקורה בעיר של הרשם-RJ המוזיקה Cine 8 - פסטיבל סרטי קונסרבטוריון, רק פסטיבל סרטים בארץ המוקדשת אך ורק לפסקול של הסרט. נושא השנה הוא forró והאירוע פתוח לציבור עם כניסה חינם!

נזכר כי הפסטיבל גם מקבל השנה אירועים הארצי השני Sound of ברזילאי הקולנוע.

להלן הרשימה של סרטים ואנשי מקצוע עטור פרסים בפסטיבל המוזיקה Cine 8:

גביע CineMúsica

הקול הטוב ביותר: "סילבסטר" (פרס: לינה שאמי, אדוארדו סנטוס מנדס, לואיס Manzano אדלמוס, גאות ושפל בורחס, ברזיל רנה, לואיס רובין, אריק Christani ריביירו, לואיס פרננדז וריקרדו Farias)

Best Sound מיקסר: "סרה Pelada" (הפרס: ג'ון גודוי, מרסלו Raposo וUbiratan דה סילבה - בירה)

ערבוב הטוב ביותר וחדר הרעש הטוב ביותר (פולי): "קעקוע" (פרס: ריקרדו Cutz, פיליפ בורגר ורנאטו Marques Galimberti)

עיצוב סאונד הטוב ביותר: "Praia do Futuro" (פרס: Waldir Xavier)

עריכת הסאונד הטובה ביותר: "Morro dos Prazeres" (פרס: ברנרדו Uzeda)

אפקטי קול הטובים ביותר: "נהר זורם" (פרס: ריקרדו ריש Chui)

השיר המקורי הטוב ביותר: "בוי והעולם" (זוכים: ראובן פפר וגוסטבו Kurlat)

השיר הטוב ביותר: "כשאני היה בחיים" (זוכים: מרקו Dutra וCaetano גוטהרד)

הבחירה הטובה ביותר המוסיקלית: "הגלויות של הר הגעש" (פרס: פאביו אנדרדה)

דיבוב הכיוון הטוב ביותר: "אזבסט מתוק" (פרס: גיטו Parente ואריק Paiva)

קצר אור גביע

הקול הטוב ביותר: "9493" (פרס: מרקלוס ל ')

העיצוב הטוב ביותר סאונד: "בוא דיאנה בשלום" (פרס: קרלוס מונטנגרו וקלאודיו Nascimento)

Best Sound מיקסר: "כל הימים האלה כשאני Stranger" (פרס: Evandro לימה)

Programação Completa do 8º Festival CineMúsica כמו כן, בדוק את לוח זמנים המלא של פסטיבל 8 Cine מוסיקה: לוח זמנים מלא של פסטיבל CineMúsica -8


2014 17 אוגוסט 2014

האירועים הלאומיים II סאונד של קולנוע ברזילאי

מפגש השני

בימים setembro 05 ו06 קורה בעיר של הרשם-RJ האירועים הלאומיים השני צלילי ברזילאים קולנוע. האירוע שמטרתו לתרום לאינטגרציה גדולה יותר בין אנשי מקצוע של קולנוע לאומי קול. מקשר   המוזיקה Cine 8 - פסטיבל סרטי הקונסרבטוריון, היא הזדמנות להציג את הפעילות הקשורה בעולם הצליל הקולנועי בארץ, הוא גם מה שהופך את המרחב חדש לבעיות השתקפות ודיון הקשורים להישג אורקולי השוק, ההוראה ו כדי לחפש את קולו של הקולנוע בברזיל. הפגישה כוללת שולחנות דיון, הרצאות וסדנות המשלימים את תכנות של Cine המוזיקה, פסטיבל הקולנוע היחיד בארץ מוקדשת אך ורק לפסקול של הסרט. חידוש השנה הוא גם השתתפותם של שני אורחים בינלאומיים discorrerão על הקול בקולנוע של אמריקה הלטינית.

האירוע פתוח לציבור עם כניסה חינם!

2,014 לוח זמנים II ENPSCB:

מיקום - מלון רוק  

ספטמבר 5 - היום ו '

ספטמבר 6 - שבת


2014 31 יולי 2014

סינתזה שלי ENPSCB

אני ושני ENPSCB

סינתזה של האירועים הלאומיים הראשון סאונד של קולנוע ברזילאי

7º Festival CineMúsica , de 5 a 7 de Setembro de 2013, em Conservatória, Rio de Janeiro, em busca de garantir qualidade para a produção e exibição do audiovisual brasileiro nas salas de cinema, festivais nacionais, televisão e em novos formatos. אנחנו, משתתפי המפגש הלאומי הראשון של Professional הברזילאי הקולנוע סאונד, נפגשנו ב7 הפסטיבל CineMúsica 5 עד 7 ספטמבר 2013, בקונסרבטוריון, ריו דה ז'נרו, במסע על מנת להבטיח איכות לייצור והתערוכה של אורקולי ברזילאי בבתי קולנוע, פסטיבלים לאומיים, בטלביזיה ובפורמטים חדשים.

אנו מדגישים כיצד בסיסיים לאיכות הצליל של מוצר אורקולי הוא שהאזורים השונים הקשורים לייצור נשמעים - קול ישיר, עריכת סאונד, ומוסיקת ערבוב - במגע והם השתלבו היטב בהכנה והביצוע של העבודה מלכתחילה . לכן, בכוונתנו לעודד את שילוב יעיל יותר וגדול יותר בין השלבים השונים של עבודתם של אנשי מקצוע בתעשיית אורקולי לחשוב הצליל מהתסריט כדי להציג את נהלי עבודת אורקולי.

ידועים לנו כי הדינמיקה של ייצור אורקולי שהוקמה כרגע שלילי לאורקולי עבודות איכות צליל, בעיקר מעורב בנושאי תקציב, לוח זמנים ושעות העבודה.

נציין, כי חינוך הוא אכן דרך שמעבירה את המקצוע חדש בשוק, ולכן שטח אימונים זה יש כדי לעורר דיאלוג ישיר יותר עם ​​השוק.

אנו מבינים את החשיבות של שמירה על ההיסטוריה של התהליך של מימוש סרטים שצריכים להיות קשור עם חברות ואנשי מקצוע עובדים בתחום הקול. מחפש חלופות לארכיון ולשמר את ההיסטוריה של הסרטים עצמם.

אנחנו תומכים הנוכחות של טכנאי צליל שהוכשרו לבדיקת הקול לפני ההקרנה של סרטים בבתי קולנוע, פסטיבלים ותערוכה קולנוע מקומי אחרת. בשל האיכות הירודה של הקרנת סרט כרגע נצפתה במעגל התערוכה הברזילאי, שראינו את חשיבותו של נוהל זה ואת הצורך למוסדות לאפשר את נוכחותם של טכנאי קול מאומנים, כמו גם יצרנים דורשים ולממן בדיקות אלה לפני התחזיות של הסרטים שלו .

אנו נמשיך את התהליך הזה באירועים הלאומיים השני צלילי ברזילאים קולנוע, שיתקיימו ביום Cine פסטיבל המוזיקה 8 בשנת 2014.

משתתפי IENPSCB


2014 15 יוני 2014

בקול חזק והטוב

בקול רם וברור

בקול חזק והטוב היא סדרה של ארבעה פרקי טלוויזיה שחקרו את מסלולו של קול בקולנוע ברזילאי. עם כיוון והצגה של סימון Zuccolotto, שודר בשנת 2013 בערוץ ברזיל. למרות התוכניות מקיפות אינן זמינות באינטרנט, יכולים להיות שהוקנו קטעים מעניינים על הקישורים הבאים:


2014 16 מאי 2014

צפו שולחנות ABC של השבוע 2,014

Cinemateca Brasileira em São Paulo. השולחנות זמינים כעת לצפייה באינטרנט ABC שבוע 2,014 קרה מאי 07-09 בברזיל הקולנוע בסאו פאולו. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. מקודם על ידי האגודה הברזילאית לקולנוע, השבוע ABC הוא הזדמנות ייחודית בארץ של הרכבה של אישים מתחומים שונים של סרט משקפים בשוק העבודה שלה. גם מתן דיונים, הרצאות, פנלים וכיתות אמן שתורמים באופן ישיר להתקדמות של קולנוע ברזילאי.

קול דיון השנה היה נוכח בשלושה שולחנות:

שולחן 01: "Médoto לעבוד הצליל הישיר - נהלי העבודה מועסקים בלכידתו של הצליל הישיר בעידן של multitrack הדיגיטלי:. מסורת וקרע" Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). עם ג'ון גודוי (טכנאי קול ישיר ופרופסור לAudiovisual ECA / USP), דבורה Opolski (עורך דיאלוג) וילם דיאס (מאסף). גישור אדלמוס לואיס Manzano (מפקח קול).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). שולחן 04: "העוצמה של הסרטים ברזילאים הנוכחיים" Com. וירג'יניה פלורס (עורך ומאסף קול), אדוארדו סנטוס מנדס (מעצב ופרופסור לקול Audiovisual ECA / USP) ופרננדו חינה (עורך קול). גישור אדלמוס לואיס Manzano (מפקח קול).

שולחן 08: "תצוגה בבתי קולנוע דיגיטלי מסחריים: פרמטרים, סטנדרטים טכניים, יישום וניטור והעתיד של תצוגה:. החדרים, משק בית ונייד" , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). עם קיקו Ferraz (עורך קול ומיקסר), רנטה דה אלמיידה (מנהל פסטיבל הסרטים הבינלאומי של SP) ורודריגו מונטה (מנהל צילום). הגישור José Francisco Neto (השלמת מפקח).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . כדי לגשת ללוחות אחרים של ABC בשבוע בשנת 2014, פשוט לחץ על הקישור: צפה בטבלאות של השבוע 2,014 ABC במלואו.