2014 3 דצמבר 2014

נשמע בקולנוע ברזילאי: דנילו קרבאליו והצליל של "כפרים גלגלי תנופה, הפועל נגד הרוח" - חלק III

דנילו קרבאליו

בעקבות החלק השלישי והאחרון של הראיון עם עם דנילו קרבאליו שבמרכז ציר הקול של הסרט "כפרים גלגלי תנופה, הפועל נגד הרוח" (אלכסנדר Veras, 2005), אך התייחס גם לצד אחר של מנהגי הקול.

 

חלק שלישי) נשמע בילאס גלגלים: הפועל נגד הרוח

ויליאם פרקש: כפי שהתקרבת "הכפרים גלגלים: הפועל נגד הרוח"? איך הייתה הכניסה שלך בסרט?

דנילו קרבאליו: אני עבדתי עם עלי, הגעתי סיבוב עושה דברים אחרים, עם איבו, שהיינו כבר חבר טוב מלבד השולחנות בר, דיונים. , criou esse núcleo lá em Fortaleza que durou doze ou quatorze anos. המרפסת [1] הוקמה ליבה זה שם בפורטלזה שנמשכה שנים-עשר או ארבעה-עשר. que é aquela vila de Tatajuba [3] que por causa das dunas foi sendo coberta e mudando de local. ווילות שהוא בא עם התסריט הזה, המבוסס על תזה של רוי וסקונסלוס [2] הוא כפר אחד Tatajuba [3] בשל הדיונות היו להיות מכוסים ושינוי מיקום. רוי כתב ולאחר מכן הם מותאמים לתסריט תיעודי, להרים כמה דמויות יקום ש. היה להם כמה בעיות בסרט, כי עלי רצה ודיברנו על זה. המשך קריאה


2014 נובמבר 27, 2014

נשמע בקולנוע ברזילאי: דנילו קרבאליו והצליל של "כפרים גלגלי תנופה, הפועל נגד הרוח" - חלק ב '

דנילו וקולם של חיילים

בהמשך לשיחה שנערכה עם דנילו קרבאליו שבמרכז ציר הקול של הסרט "כפרים גלגלי תנופה, הפועל נגד הרוח" (אלכסנדר Veras, 2005), אך התייחס גם לצד אחר של מנהגי הקול, כדלקמן החלק השני.

חלק ב ') אימון בקולנוע: שותפויות ומערכות יחסים.

, quanto o Sábado à Noite [2] , entre outros, é justamente esse tipo de som que renova um certo cenário de cinema, um certo fazer som, e de se distanciar de um fazer som mais convencional. ויליאם פרקש: אחת הסיבות שהובילו אותי להתעניין בסרטים שאתה עושה, הן בכפרים גלגלים: הפועל אל הרוח [1], כסאטרדיי נייט [2], בין השאר, דווקא סוג זה של מוסיקה חידוש סט סרט מסוים, לעשות צליל מסוים, ולהרחיק את עצמו מלעשות על קול קונבנציונלי. זה בדיוק מה שאני מחפש במחקר שלי, זה סוג של אפשרות של יצירת צליל, בכל מקרה. רק כדי להצביע, לדבר קצת יותר על הסרט עושה אותו דבר. מצד אחד היא המוזיקה חזקה בשבילך, גם לך לעשות סרטים רבים, אתה שקוע אז בתהליך של עשיית סרטים ...

המשך לקרוא


2014 נובמבר 19, 2014

סרטי Pernambucano סאונד

קול פרנמבוקו

אודות קיבוצי פרנמבוקו סאונד:

"הרעיון הראשוני היה להיות אחד התאחדות טכנאי סאונד. אבל האפשרות לעשות קבוצה טכנית צליל בקולקטיבי הייתה אטרקטיבית יותר ופחות בירוקרטית, וזה מה שעשינו. הקבוצה יצאה סביב 2012, עם המטרה של עשיית טכנאי צליל הקטגוריה יותר מאוחדים וחזקים; להבהיר ולנסות לחנך את הצרכים של אנשי מקצוע צליל אורקולי והשוק; STIC-RJ . גם לאנשי מקצוע יכול להתחבר ללהחליף חוויות, כפי שקרה בפרנמבוקו צעדים למיסוד העבודה בבית הקולנוע המקומי על ידי עבד-PE, קאנה, לפעמים סומך על תמיכה וייעוץ מSTIC-RJ.

היום, קולקטיבי פרנמבוקו סאונד יש כ -20 אנשי מקצוע בכל רחבי ברזיל, במיוחד בצפון המזרח. עושה מפגשים קבועים ומחקרים בעתיד הקרוב, תוכל לקדם קורסים וסדנאות הכשרה לחבריה ולציבור הרחב. כמו רוב אנשי מקצוע צליל ברחבי העולם, שחולקים את אותה תלונות, התחזית לעתיד היא שטכנאי צליל ואנשי מקצוע אורקולי אחרים יכולים לחיות "בדרכי שלום", וכי יש לפחות ידע על הייעוד של טכנאי קול (מהעבודה של טכנאי הקול הישיר, עוברים על-ידי העורכים ולהגיע למיקסר). לשם כך, הקולקטיבי מייצר חומר חינוכי על המקצוע כי הם פורסמו בבלוג. כל הטקסטים הם בפורטוגזית יש הישג ​​גדול יותר בקרב הברזילאים שהם חלק מיקום האור-קולי (במיוחד המפיקים ויוצרים). "

על ידי Catarina Apolonio.


2014 נובמבר 14, 2014

נשמע בקולנוע ברזילאי: דנילו קרבאליו והצליל של "כפרים גלגלי תנופה, הפועל נגד הרוח" - חלק א

דנילו קרבאליו

בהמשך לפרסום של מחקר על צלילים בקולנוע ברזילאי עכשווי, כדלקמן הראיון עם דנילו קרבאליו, בביתו בParnaíba (PI).

השיחה שנערכה עם דנילו הייתה כצירו המרכזי, כמו גם המשיבים האחרים בסקר, סרט. במקרה של דנילו, הסרט הוא "כפרים גלגלי תנופה, הפועל נגד הרוח" (אלכסנדר Veras, 2005). דנילו נערך טנדר קול עם Lênio אוליביירה, וגם עשה עריכה וערבוב קול. אבל השיחה עם דנילו התייחסה צד אחר של מנהגי הצליל, פחות נשמרים בנושאים מתודולוגיים או טכניים. דנילו מדבר על הסרטים בחוויות החיים שלהם ואיך כל זה מתגלה בהפיכת קול לסרטים.

דנילו הוא גם הבמאי ובמאי של סרטים והיה אחד מהמייסדים Alumbramento קולקטיבי. הוא ארוך עומד שותף של איבו ופס Araújo ואלכסנדר Veras.

החלק I) גישות והשפעות עם קול ומוסיקה

המשך לקרוא


2014 9 נובמבר 2014

עריכת דיאלוגים עם דבורה Opolski

João Caserta , divulgou um didático e interessante vídeo sobre edição de diálogos com a editora de som Débora Opolski . שבוע בפורטל זה Case-RTA אודיו לקולנוע, נשמעים מקצועית קוריטיבה ג'ון קאזרטה, שוחרר וידאו דידקטי ומעניין על דיאלוגים עריכה עם עורך קול דבורה Opolski.

"בשיחה עם דבורה Opolski אנחנו מדברים על עריכת דיאלוגים לסרטים ארוכים. יש דבורה הרבה ניסיון בעניין הזה ואני רוצה להביא כמה מזה לך. עורך הדו-שיח הוא אחד שמקבל ומטפל בקול הישיר. המטרה שלך היא ליצור מסלול הידברות עם הסכום הנמוך ביותר של רעש אפשרי. כדי להשיג זאת, העורך משתמש בנהלים וטכניקות והרבה ניסיון, יצירתיות ושמע! היא הסבירה מהו הנוהל שהוא משתמש כדי לערוך דיאלוג, להעיר על כל צעד. מאז פתיחת OMF, הארגון של מושב Pro כלים, כנס סאונד הישיר, להחלפת לוקחת והכל. דברנו גם על קריינות (ADRs) ואיך אדם שעובד לבד בקול של סרט יכול להשתמש בידע זה או נהלים אלה כאן כדי לעשות סרט קצר. "