2015 17 אוגוסט 2015

ספר: איך הקול של קרלוס אבייט סרטים

קרלוס אבייט

חדשות טובות לצליל עולם הקולנוע!

MIS , dentro da programação do 26 o Festival Internacional de Curtas Metragens de São Paulo . שנה לאחר השקתו בספרדית, ארגנטינה, קרלוס אבייט מטיל ספרו בפורטוגזית בסאו פאולו, 27 באוגוסט ב18pm בMIS, במסגרת התכנית של בינלאומי לסרטים קצרים בפסטיבל ה -26 של סאו פאולו.

III Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro , para uma sessão de autógrafos e para participar da mesa de debate “Som e Montagem: interação técnica e conceitual” com Karen Akerman , Ricardo Pretti , Vanessa Marques e mediação de Maria Byington . ביום ספטמבר 5 יהיו בקונסרבטוריון / RJ, במסגרת התכנית של 9 פסטיבל המוזיקה Cine והישיבות הלאומיות השלישית של ברזיל קולנוע סאונד אנשי מקצוע, לפגישת חתימה ולהשתתף בדיון השולחן "הקול ועריכה: אינטראקציה טכני ורעיוני "עם קארן אקרמן, ריקרדו Pretti, נסה Marques וגישור מריה Byington.

ביקורת ספר:

כן, העולם לא איבד את זה, ולפעמים יש גם חדשות טובות. אחת מהן הוא ההשקה של ספר על הישג ​​הקול בסרט, הנושא נדיר של מפגש בביבליוגרפיות בנושא. והדבר מגניב על זה בחדשות הוא שספר זה נבחר לפתוח נושאים של העיצוב ENERC (בית הספר לאומי לניסויים y סרטי Realización) וזכה לתמיכה של INCAA (Instituto Nacional de אמנויות Cine y Audiovisuales) יש בארגנטינה .

הספר נכתב על ידי קרלוס אבייט, רכז קול במהלך לימודי קולנוע חשובים זה ואחד ממנהלי הקול הארגנטינאים המוכרים ביותר, שיש לסרטי האשראי שלו כמו בן של הכלה (J י קמפנלה), הזונה והלווייתן (לואיס Puenzo), קמצ'טקה (מ 'Pineyro), בין יתר. המשך קריאה


2015 10 אוגוסט 2015

המפגש הלאומי השלישי של אנשי מקצוע סאונד של הקולנוע הברזילאי

IIIENPSCB

ימים 04-07 בספטמבר מתקיימים בעיר הרשם-RJ מקצוע III הברזילאי הלאומי הקולנוע סאונד ישיבות. המטרה העיקרית של האירוע היא לתרום לאינטגרציה גדולה יותר בין אנשי המקצוע של קול הקולנוע הלאומי. צמוד   המוזיקה Cine 9 - קונסרבטוריון סרטי הפסטיבל, היא הזדמנות להציג את הפעילויות הקשורות לסרט יקום קול של המדינה גם הוא להפוך למרחב חדש לבעיות השתקפות ודיון הקשורים לשוק אורקולי המימוש, חינוך ו כדי לחקור את הצליל של קולנוע בברזיל. הפגישה מורכבת של דיונים, הרצאות שולחן עגול וסדנה המשלימות את תכנות של המוזיקה Cine, אחד מפסטיבל הקולנוע של המדינה המוקדשת אך ורק לפסקול של הסרט.

האירוע פתוח לציבור עם כניסה חינם!

2,015 לוח זמנים III ENPSCB:

ספטמבר 4 - יום שישי

  • 14h - 16h: אישיות סונורה: ויקטור Raposeiro
  • 16h - ה -18: אורח בינלאומי: קרלוס Klachquin עם ההרצאה "ערבוב מונחה עצמים והיישום של מערכת Atmos"

ספטמבר 5 - שבת

ספטמבר 6 - יום ראשון

  • 09h-12 שעות: פולי סדנה (חלק ב ') עם גוטה Roim, פליפה Marques, Vaisz הנוצרי, Rosana Stefanoni ורנאטו Galimberti.
  • 14h - 16h: מחווה לאדנאני הפנר.
  • ה -18: ENPSCB מליאה השלישית.


2015 6 אוגוסט 2015

פסטיבל "פסקול"

פסקול פסטיבל
פסקול 1 הפסטיבל מדגיש את תפקידו של קול בהפקות גדולות של קולנוע. התכנית היא חופשית ופוגשת מקלאסיקות, כמו הסרט "הסינמה פרדיסו" של ג'וזפה טורנאטורה, עד ההפקות האחרונות. מוסיקה היא השפה האמנותית מודגשת ב-1 פסטיבל פסקול, שנערך בברזיליה, בין 7 ל -11 באוגוסט 2015. הציבור יכול לצפות במבחר סרטים בשירים מפורסמים, והשתתפה בצ'אט בפסקול עם הזמר של הלהקה להוביל Plebe רוד, פיליפ Seabra, המוענק על ידי שובל של ההרכב של הסרט "מערב הפרוע קאבוקלו *". גם יהיה לך את ההזדמנות לבוא לישיבה של הסרט האילם "קרליטוס המשטרה" (1916), עם פסקול שבוצע בפסנתר.

מושב הפתיחה משלם מחווה לברזיליה עם התיעודי "בית הרהיטים" של הבמאי ז'וזה אדוארדו בלמונטה. להקת מושבות ריהוט Acaju תהיה להגיב על הסרט מייד לאחר הצפייה. וביום ראשון (09), יום האב, סרט קיד (1921), צ'רלי צ'פלין, מציין את התאריך. הורים וילדים השתתפו בישיבה ביחד לנצח מתנות. פסטיבל ברזיליה הראשון המוקדש לפסקול הוא יוזמה של מעצב המלחין וקול גבריאל פיניירו, שהוא גם האוצרת של האירוע. ייצור הוא בתשלום של סרטים חבורה.


2015 17 יוני 2015

צפו בטבלאות השבוע 2,015 ABC

הם זמינים לשולחנות צפייה מקוונים של החברה ABC בשבוע בשנת 2015 שהתקיים 13-15 במאי בקולנוע הברזילאי בסאו פאולו. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. מקודם על ידי האגודה הברזילאית של צילום, השבוע ABC הוא הזדמנות ייחודית בפגישת המדינה של אישים מתחומים שונים של קולנוע המשקפים על שוק העבודה שלה. גם מתן דיונים, כנסים, פנלים וכיתות אמן שתורמים באופן ישיר להתקדמות של קולנוע ברזילאי.

השנה דיון הצליל היה נוכח בעיקר בטבלאות הבאות:

José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles e Armando Torres Jr. הקול בסדרת הטלוויזיה - "העוסקת בהיבטים שונים צליל בסדרת הטלוויזיה -. ללכוד את הצליל הישיר שללאחר הייצור ותהליך גמר" עם חוסה לואיס סאסו, לואיס אדלמוס Manzano, רודריגו מיירלס וארמנדו טורס ג 'וניור

מבוא לסאונד בAudiovisual (סדרות טלוויזיה, ארוך, קצר ודוקומנטרי) - "קרא את התסריט, להקשיב למנהל, שבו אנו יכולים לבטא באמצעות קול. כל הקולות כבר נמצאים בסאונד ישיר? השימוש בו ובעייתי. חשיבותו של קול. "עם בורחס הגאות וקרלוס אבייט.

המשך קריאה


2015 23 אפריל 2015

ABC שבוע 2,015

abc שבוע 2,015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. מ -13 עד 15 במאי האגודה הברזילאית של צילום מראה את השבוע ABC בשינה 2015. עם לוח זמנים עמוסים של כנסים, פנלים ודיונים עם אישים מתחומים שונים של ברזיל וקולנוע זר, האירוע מתקיים בקולנוע הברזילאי בסאו פאולו ו הוא פתוח לציבור עם כניסה חינם.

השנה, יש לו את השבוע שני שולחנות מוקדשים לצליל קולנועי. הם:

יום 14/05, יום חמישי:

10h - סאונד בסדרת הטלוויזיה
"העוסק בהיבטים שונים צליל בסדרת הטלוויזיה -. ללכוד את הצליל הישיר שללאחר הייצור וגימור תהליך"

משתתפים אישרו:

ז'וזה לואיס סאסו (מיקסר)
לואיס אדלמוס Manzano (מוסיקה מפקח)
רודריגו מיירלס (יועץ בכיר אודיו)
ארמנדו טורס ג'וניור (מיקסר)

מאי 15, יום שישי

17h - מבוא לסאונד בAudiovisual (סדרות טלוויזיה, ארוך, קצר ודוקומנטרי)
"קרא את התסריט, להקשיב למנהל, שבו אנו יכולים לבטא באמצעות קול. כל הקולות כבר נמצאים בסאונד ישיר? השימוש בו ובעייתי. חשיבותו של קול. "

משתתפים אישרו:

הגאות בורחס (סאונד טכנאי)
קרלוס אבייט (סאונד מנהל)

המשך קריאה