2014 17 ספטמבר 2014

שולחן עגול "פסקול דיגיטלי"

שולחן עגול על "פסקול בעידן הדיגיטלי" שנערך בקוריטיבה-PR ביום 12 בספטמבר על ידי בית הספר צהוב אודי המכון. Grace Torres e dos músicos Rodrigo Lemos ( Lemoskine ), Demian Garcia e Vadeco . הגישור היה ג'ון קאזרטה, בהשתתפותו של המוסיקאי גרייס טורס ומוסיקאי רודריגו למוס (Lemoskine), דמיאן גרסיה וVadeco. צפה בהזרמה המלאה של הטבלה:


2014 15 ספטמבר 2014

היסטוריה וטכנולוגיה של ברזילאי הקולנוע סאונד

"שיא יקר של נאומו של מאסטר של הצליל הישיר של הקולנוע הברזילאי", אומר דוד פנינגטון. 7º Festival Cine Música , o cineasta e técnico de som direto Walter Goulart , um dos profissionais do som cinematográfico mais experientes do Brasil em atividade, contou um pouco da história do som no cinema nacional na companhia de Roberto Carvalho , Fernando Ariani e Gustavo Andriewiski . בשנת 2013 ספטמבר במהלך תערוכת רזוננסים היסטוריים - טכנולוגיית קול בקולנוע ברזילאי שהיה ד חלק Cine פסטיבל המוזיקה ה -7, קולנוען וטכנאי קול ישיר וולטר Goulart, אחד מאנשי המקצוע המנוסים ביותר בצליל הקולנועי של פעילות בברזיל, אמר לי קצת היסטוריה של צליל בקולנוע הלאומי בחברה של רוברטו קרבאליו, פרננדו Ariani וגוסטבו Andriewiski. רישום דוד פנינגטון.


2014 9 ספטמבר 2014

מה תעלומות אורבים פסקולים?

אמן אמנות

תכנית האמנות של האמן של הטלוויזיה ברזיל, המיוצרת במהדורה מיוחדת ל" לפענח את המסתורין שעומד מאחורי הפסקולים, ז'אנר שמפגיש מוסיקה, קולות, רעשים ואפקטים קוליים שונים אמנותי לתת יותר חיים והתרגשות לסרטים , רומנים, מחזות ותוכניות טלוויזיה. "

Tato Taborda , o gerente-executivo de música da TV Brasil Ricardo Vilas , e Flavia Ventura , que compõe algumas trilhas para o próprio Arte do Artista. התכנית מסתמכת על העדות של אנשי מקצוע נודעים של האזור כמלחין דוד Tygel, מפיק מנצח ומוסיקת Tato Taborda, מנהל מנהל הטלוויזיה המוזיקה ברזיל ריקרדו וילאס, ופלביה ונטורה, שהלחין כמה שירים לאמנות עצמה אמן.

בדוק את התכנית המלאה עמוד "מה תעלומות אורבות פסקולים?": האמנות של האמן


2014 26 אוגוסט 2014

8 הפסטיבל CineMúsica

8 הפסטיבל CineMúsica
8º Cine Música – Festival de Cinema de Conservatória , único festival de cinema do país dedicado exclusivamente à trilha sonora dos filmes. 04 לספטמבר 7 שקורה בעיר של הרשם-RJ המוזיקה Cine 8 - פסטיבל סרטי קונסרבטוריון, רק פסטיבל סרטים בארץ המוקדשת אך ורק לפסקול של הסרט. נושא השנה הוא forró והאירוע פתוח לציבור עם כניסה חינם!

נזכר כי הפסטיבל גם מקבל השנה אירועים הארצי השני Sound of ברזילאי הקולנוע.

להלן הרשימה של סרטים ואנשי מקצוע עטור פרסים בפסטיבל המוזיקה Cine 8:

גביע CineMúsica

הקול הטוב ביותר: "סילבסטר" (פרס: לינה שאמי, אדוארדו סנטוס מנדס, לואיס Manzano אדלמוס, גאות ושפל בורחס, ברזיל רנה, לואיס רובין, אריק Christani ריביירו, לואיס פרננדז וריקרדו Farias)

Best Sound מיקסר: "סרה Pelada" (הפרס: ג'ון גודוי, מרסלו Raposo וUbiratan דה סילבה - בירה)

ערבוב הטוב ביותר וחדר הרעש הטוב ביותר (פולי): "קעקוע" (פרס: ריקרדו Cutz, פיליפ בורגר ורנאטו Marques Galimberti)

עיצוב סאונד הטוב ביותר: "Praia do Futuro" (פרס: Waldir Xavier)

עריכת הסאונד הטובה ביותר: "Morro dos Prazeres" (פרס: ברנרדו Uzeda)

אפקטי קול הטובים ביותר: "נהר זורם" (פרס: ריקרדו ריש Chui)

השיר המקורי הטוב ביותר: "בוי והעולם" (זוכים: ראובן פפר וגוסטבו Kurlat)

השיר הטוב ביותר: "כשאני היה בחיים" (זוכים: מרקו Dutra וCaetano גוטהרד)

הבחירה הטובה ביותר המוסיקלית: "הגלויות של הר הגעש" (פרס: פאביו אנדרדה)

דיבוב הכיוון הטוב ביותר: "אזבסט מתוק" (פרס: גיטו Parente ואריק Paiva)

קצר אור גביע

הקול הטוב ביותר: "9493" (פרס: מרקלוס ל ')

העיצוב הטוב ביותר סאונד: "בוא דיאנה בשלום" (פרס: קרלוס מונטנגרו וקלאודיו Nascimento)

Best Sound מיקסר: "כל הימים האלה כשאני Stranger" (פרס: Evandro לימה)

Programação Completa do 8º Festival CineMúsica כמו כן, בדוק את לוח זמנים המלא של פסטיבל 8 Cine מוסיקה: לוח זמנים מלא של פסטיבל CineMúsica -8


2014 17 אוגוסט 2014

האירועים הלאומיים II סאונד של קולנוע ברזילאי

מפגש השני

בימים setembro 05 ו06 קורה בעיר של הרשם-RJ האירועים הלאומיים השני צלילי ברזילאים קולנוע. האירוע שמטרתו לתרום לאינטגרציה גדולה יותר בין אנשי מקצוע של קולנוע לאומי קול. מקשר   המוזיקה Cine 8 - פסטיבל סרטי הקונסרבטוריון, היא הזדמנות להציג את הפעילות הקשורה בעולם הצליל הקולנועי בארץ, הוא גם מה שהופך את המרחב חדש לבעיות השתקפות ודיון הקשורים להישג אורקולי השוק, ההוראה ו כדי לחפש את קולו של הקולנוע בברזיל. הפגישה כוללת שולחנות דיון, הרצאות וסדנות המשלימים את תכנות של Cine המוזיקה, פסטיבל הקולנוע היחיד בארץ מוקדשת אך ורק לפסקול של הסרט. חידוש השנה הוא גם השתתפותם של שני אורחים בינלאומיים discorrerão על הקול בקולנוע של אמריקה הלטינית.

האירוע פתוח לציבור עם כניסה חינם!

2,014 לוח זמנים II ENPSCB:

מיקום - מלון רוק  

ספטמבר 5 - היום ו '

ספטמבר 6 - שבת