2015 15 ינואר 2015

ראיון עם מנהל קול חוסה לואיס Días

JLD

ABC . אני קשור עם האגודה הברזילאית של צילום משנת 2000. בשינה 2002, שקיימנו בריו דה ז'ניירו בפגישה הראשונה של אנשי מקצוע צליל בתוך ABC. לנו לבצע פעילות בסאו פאולו באותה השנה, הזמנתי את קרלוס Klachquin, שהיה יועץ Dolby לאמריקה הלטינית, לתת הרצאה על ההיסטוריה של קול בטכנולוגיית קולנוע. זמן קצר לאחר מכן הוא הצטרף ABC ועשה יחד דברים רבים. בשנת 2010, חושב על מי שאנחנו יכולים להזמין ממחוץ לברזיל, לדיון בצליל השבוע ABC. O Segredo dos Seus Olhos “, ganhador do Oscar de Melhor Filme Estrangeiro daquele ano. קרלוס הציע לי חוסה לואיס דיאז, והוא סיפר לנו קצת על העבודה האחרונה שנערך כיוון סאונד "הסוד בעיניים שלהם", זוכה פרס האוסקר לסרט הטוב ביותר חוץ של השנה.

8º Festival Cinemúsica em 2014, em Conservatória, RJ. בשנים שלאחר מכן אנו ממשיכים להתאים, כשהוזמן להשתתף בפגישה השנייה הלאומית של אנשי מקצוע הברזילאי הקולנוע סאונד, שנערכה בפסטיבל 8 Cinemúsica בשנת 2014, ברישום, RJ. שם, הוא וגידו Berenblum, שהיה תלמידו, קיימו דיון בצליל בקולנוע הארגנטיני. זו הייתה הזדמנות נהדרת עבור, דרך קול, יכול לחזק את הקשרים בין הקולנוע שלנו.

Relatos Selvagens , filme de enorme sucesso de público na Argentina e atualmente em cartaz no Brasil, onde também tem feito sucesso. העבודה על שחוסה לואיס Díaz הציג לנו הייתה על ביצועי הצליל של Wild דוחות, סרט שובר קופות ענק בארגנטינה וכיום מוצג בברזיל, שבו יש לו גם הייתה מוצלח. יש חוסה לואיס ערוץ YouTube שבו בנדיבות מספק מידע על צליל בקולנוע. Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ) no final de outubro de 2014. לאחרונה הוא הועלה 4 קטעי וידאו שצולם במהלך הרצאה שתאמה במהלך החשיפה של הצלפים (ארגנטינה לשכת ספקים ויצרני ציוד שידור) בסוף אוקטובר 2014.

המשך לקרוא


2015 5 ינואר 2015

סאונד "Wild הדוחות" - חלק ד '

Relatos Selvagens ” (Damian Szifrón, 2014) que ocorreu na CAPER 2014 ( Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Falamos um pouco de dublagens. רביעי והחלק האחרון של השיחה על הצליל של "Wild דוחות" (דמיאן Szifrón, 2014) שהתרחש בצלפים (2014 ארגנטיני לשכת ספקים ויצרני ציוד שידור). דברנו קצת קריינות.

עורך הדו-שיח של "Salvaje דוחות" היה Nahuel פלנקה. משימות העריכה היו כל כך מייגע שעורך אחר, Matías Vilaro, היה אחראי רק להתאמה של קריינות, לא להכביד עוד יותר Nahuel. במהלך השיחה אינו מצוטט Nahuel פלנקה. אבל כאן אני נותן לך אשראי.

חוסה לואיס דיאז, בתחילת השיחה, מציג קטע מתוך הסרט "וינו לRobar". חוזה לואיס מפנה את תשומת לב לביטוי "היא לא באשמתי," שבו אתה יכול לשמוע את רעש רקע (גלגלי המכונית נוסעים). המשך קריאה


2014 23 דצמבר 2014

סאונד "Wild הדוחות" - חלק השלישי

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). חלק שלישי של השיחה על הצליל של "Wild דוחות" (דמיאן Szifrón, 2014) שהתרחש בצלפים (2014 ארגנטיני לשכת ספקים ויצרני ציוד שידור).

גוסטבו Santaolalla אומר בקצרה מערכת היחסים שלו עם "Wild דוחות" בוידאו שנשלח לוועידה. הוא גם מדבר על מוסיקת עריכה בסיסית.

חוסה לואיס דיאז אומר שמוסיקה היא מרכיב חשוב בסרט. תשלום של מוסיקה "Wild הדוחות" גוסטבו Santaolalla היה, שחי בלוס אנג'לס. אז הוא לא היה נוכח בכנס ושלח וידאו מדבר על תהליך העבודה בסרט. הקשר הראשון שלו עם הסרט היה כאשר הייתי בחופשה עם משפחתו במנדוזה - ארגנטינה, כאשר המפיק הצליח ליצור עימו קשר. חודשים לאחר מכן, כשחזרתי לארגנטינה, גוסטבו מציין את סיפוריהם של "Wild דוחות" מההפניה מחבר. אחרי שקראתי את הספר עם סיפורים של "Wild דוחות", גוסטבו שואל את חברו להגיש לדמיאן Szifrón כי רציתי להיות בסרט. לבסוף, בבלגיה, נפגשו השניים באדם. באותו הזמן קרה הפסטיבל של גנט, מוסיקה ופסטיבל תיאטרון, שבו השתתף גוסטבו Santaolalla כמושבע.

המשך לקרוא


2014 20 דצמבר 2014

"דוחות Wild" סאונד - החלק ב '

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). O tema desta segunda parte foi o desenho sonoro de ambientes e efeitos. Quem fala sobre este assunto é o editor de som Gonzalo Matijas . חלק שני של ההרצאה על הצליל של "Wild דוחות" (דמיאן Szifrón, 2014) שהתרחש בצלפים (2014 ארגנטיני לשכת ספקים ויצרני ציוד שידור). הנושא של חלק שני זה היה סביבות עיצוב סאונד ואפקטים. מי מדבר על זה הוא עורך קול גונזלו Matijas.

חוסה לואיס דיאז, מעצב צליל של הסרט, אומר עורך פבלו Barbiere עבד קשה. כשסיים, המנהל ואחרי עריכה ושינוי סדר הסיפורים בתוך הסרט. ועבודה זו נמשכה זמן רב. כאשר המנהל סיים את עריכת החומר היה לקול שלאחר הייצור וגונזלו Matijas התחיל לעשות את העיצוב של סביבות ואפקטים של הסרט (בזמן שNahuel פלנקה ערכה דיאלוגים).

גונזלו אומר כי אחד האתגרים הגדולים ביותר של הסרט העוסק בסיפורים שונים 6, כל אחד עם הרגעים של סיפור ומתח תוצאה עצמאי. בסרט רגיל, יש כמה רגעי מפתח שבו העיצוב של סביבות ואפקטים נדרשים ביותר. ב" דוחות Salvaje "הייתה לי 6 קומות. כל אחד עם סיבוכי נרטיבים שלהם דורש עבודת עיצוב יותר קול. העבודה של הצליל הישיר לעשות קולות של תוספות על מיקום (מסלול פראי) מאוד הקל את העבודה שלאחר ייצור.

המשך לקרוא


2014 18 דצמבר 2014

סאונד "Wild הדוחות" - חלק א

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). חלק ראשון של השיחה על הצליל של "Wild דוחות" (דמיאן Szifrón, 2014) שהתרחש בצלפים (2014 ארגנטיני לשכת ספקים ויצרני ציוד שידור).

הסרט "סיפורי Wild" כוללים 6 סיפורים שונים שהמוטו שלו אלימות. הנושא של חלק ראשון זה היה ללכוד צליל הישיר. שמדבר על הנושא הזה הוא חבייר Farina, מנהל קול ישיר.

חבייר אמר כי העובדה שהסרט מורכב של 6 סיפורים שונים הביאה מחמירה כאשר טנדר הקול הישיר. בסרט רגיל, שבו יש סיפור מרכזי אחד בלבד עם אותם התווים מהתחלה ועד הסוף, הקול הישיר הטכנאי מסתיים יודע היטב כל שחקן וזה עוזר בעת תכנון טנדר הקול. במקרה של דוחות Wild, היה צוות כשבועיים לצלם כל סיפור, הקושי היה לנסות לפגוש כמות עצומה של דמויות בתוך זמן קצר. זה עשה את העבודה בזמן הצילומים הייתה מאוד דינמית. כאילו הוא מצלם סרט 6 של מרחב זמן ארוך.

המשך לקרוא