2015 6 מרס 2015

נשמע בקולנוע ברזילאי: פרננדו חינה ודניאל Turini והצליל של "אוונטי פופולו" ו- "העיר היא אחת?" - חלק שלישי

העיר וכן

Daniel Turini . חלק שלישי והאחרון של הראיון עם אנשי מקצוע צליל פרננדו החינה ודניאל Turini. הקולות של "העיר היא אחד" (Adirley קיירוז, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. ויליאם פרקש: על "העיר היא רק [1]" אני חושב שזה מקרה שונה לחלוטין. יש כאלה שמנסים להתאושש לאחר ייצור, כמה דברים, להבטיח מובנות של כמה תוכניות ולעשות תמהיל שמחזיק את הסרט. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. בזמנים, הסרט מפלרטט עם אסתטיקה של צליל היפר-ריאליסטי [2], שבו יש לך מצב שמיעה די מוגבר בכל האירועים נשמעים, להפיק צלילים שהפקת מסמך כל כך הרבה בקושי תירשם . אני תוהה אם זה אז אסתטיקת hyperrealism הצליל הייתה שמץ של Adirley.

פרננדו חינה: מי יכול לענות לך יותר כראוי היא אותו עורמה מרטינס. מ באו לכאן, המכונית הזו דבר מפתח לדוגמא היה בעריכת תמונות, בטח הייתה הסכם ביניהם. מה הוא מספיק הוא עריכת סופר קול חכמה. מעט מאוד נשמע את מסד הנתונים, כל הצלילים שנתפסו במשך הסרט, אפילו על מיקום. אני חושב שכאשר עורמה עשתה את הצליל ...

המשך לקרוא


2015 23 פבואר 2015

נשמע בקולנוע ברזילאי: פרננדו חינה ודניאל Turini והצליל של "אוונטי פופולו" ו- "העיר היא אחת?" - חלק ב '

אוונטי פופולו

Daniel Turini . חלק שני של הראיון עם אנשי מקצוע צליל פרננדו החינה ודניאל Turini. הבנייה של הצליל "אוונטי פופולו" (מיכאל Wahrmann, 2012).

ויליאם פרקש: על "אוונטי פופולו" כמו שאתה נכנס לסרט? כמו מייקל Warhmann פנה אליך? הייתה לו הצעות צליל בטרום ייצור?

דניאל Turini: למעשה מישה עשתה את הסרט כסרט קצר כבר עם המחשבה שזה עלול לתת יותר חומר, יש כמה תוכניות ארוכות יותר. ידעתי מישה לפני, פסטיבלים, חברים משותפים, אבל לא היה לנו קשר עם הסרט כדי להתחיל לעבוד על זה. כל זה דיברתי על קדם-הפקה, אפילו חושב כמו טכנאי הקול יפעל, לא. מה שקרה הוא שטכנאי הקול היה סרט גימור הצליל הקצר, הוא שערך את הצליל של הליכה.

המשך לקרוא


2015 18 פבואר 2015

נשמע בקולנוע ברזילאי: פרננדו חינה ודניאל Turini והצליל של "אוונטי פופולו" ו- "העיר היא אחת?" - חלק א

אחווה של צלילים וסיגרים

Daniel Turini . חלק ראשון של הראיון עם אנשי מקצוע צליל פרננדו החינה ודניאל Turini. הדרכה, ורעש דור: חשבתי שהצליל של סרט.

ויליאם פרקש: כפי שהתקרבת לקולו של היקום בסרטים?

דניאל Turini: אני עשיתי את סרט USP (Audiovisual התואר, בית הספר לתקשורת והאמנויות, אוניברסיטת סאו פאולו) וכבר בקורס המתמחה בצליל ולעלות לי, כשהתחלתי לעבוד כבר עושה צליל ועבד עם נשמע מאז. לעשות דברים אחרים, יש לי סרטים קצרים שביימתי, אני תסריט, לעשות דברים אחרים, אבל את העבודה היום-היום עם קול. זוהי גישה ממוקדת יותר בסיפור, כך האימון שלי הוא דרמה, התפתחות דרמטית. אז זה לא כמו שטויות עבודה עם קול או תסריט או בתחומים אחרים. בעצם אני עובד עם האבולוציה של דרמה בזמן. כמובן שיש כמה אזורים בסרט אבל הייתי מגדיר קצת כמו חלוף זמן הצליל בסיסי, או הרכבה או המבנה של תסריט. אני חושב שהמומחיות שלי הוא עובדת זה, להבין את המבנה הזה באמצעות קול או שפות אחרות ולעבוד אותו. וזה עוד קצת קצת עם הקמתה של פרננדו (חינה).

פרננדו חינה: מה היא ההפך מזה! (צחוק). אני נכנסתי לקול לסרט במקרה. עבדתי בסטודיו פרסום ואחד העובדים שם עבד באולפן מרים בידרמן והצעתי לה מקום שהיא סיימה את לא מקבלת ושאלה אם אני רוצה, אם אני יודע איך לעשות. אמרתי כן לשניהם. אבל זה היה שקר, לא עשיתי, אני רק רציתי. אני הייתי שם בחוצפת האמצע, באולפן Mirian, נקרא סרטי אל אפקטים ולהגיע לשם הם שאלו אם אני יודע לעשות ואמרתי שלא, אבל היה לו ידע מעט טוב יותר של Pro כלים ועוד כמה דברים טכניים נכון, ו היה להם ביקוש לזה. רק נכנס הגל הזה, קלט חצי גל, צעדי לערוך ...

המשך לקרוא


2015 15 ינואר 2015

ראיון עם מנהל קול חוסה לואיס דיאז

JLD

ABC . אני קשור עם האגודה הברזילאית של צילום משנת 2000. בשינה 2002, שקיימנו בריו דה ז'ניירו בפגישה הראשונה של אנשי מקצוע צליל בתוך ABC. לנו לבצע פעילות בסאו פאולו באותה השנה, הזמנתי את קרלוס Klachquin, שהיה יועץ Dolby לאמריקה הלטינית, לתת הרצאה על ההיסטוריה של קול בטכנולוגיית קולנוע. זמן קצר לאחר מכן הוא הצטרף ABC ועשה יחד דברים רבים. בשנת 2010, חושב על מי שאנחנו יכולים להזמין ממחוץ לברזיל, לדיון בצליל השבוע ABC. O Segredo dos Seus Olhos “, ganhador do Oscar de Melhor Filme Estrangeiro daquele ano. קרלוס הציע לי חוסה לואיס דיאז, והוא סיפר לנו קצת על העבודה האחרונה שנערך כיוון סאונד "הסוד בעיניים שלהם", זוכה פרס האוסקר לסרט הטוב ביותר חוץ של השנה.

8º Festival Cinemúsica em 2014, em Conservatória, RJ. בשנים שלאחר מכן אנו ממשיכים להתאים, כשהוזמן להשתתף בפגישה השנייה הלאומית של אנשי מקצוע הברזילאי הקולנוע סאונד, שנערכה בפסטיבל 8 Cinemúsica בשנת 2014, ברישום, RJ. שם, הוא וגידו Berenblum, שהיה תלמידו, קיימו דיון בצליל בקולנוע הארגנטיני. זו הייתה הזדמנות נהדרת עבור, דרך קול, יכול לחזק את הקשרים בין הקולנוע שלנו.

Relatos Selvagens , filme de enorme sucesso de público na Argentina e atualmente em cartaz no Brasil, onde também tem feito sucesso. העבודה על שחוסה לואיס Díaz הציג לנו הייתה על ביצועי הצליל של Wild דוחות, סרט שובר קופות ענק בארגנטינה וכיום מוצג בברזיל, שבו יש לו גם הייתה מוצלח. יש חוסה לואיס ערוץ YouTube שבו בנדיבות מספק מידע על צליל בקולנוע. Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ) no final de outubro de 2014. לאחרונה הוא הועלה 4 קטעי וידאו שצולם במהלך הרצאה שתאמה במהלך החשיפה של הצלפים (ארגנטינה לשכת ספקים ויצרני ציוד שידור) בסוף אוקטובר 2014.

המשך לקרוא


2015 5 ינואר 2015

סאונד "Wild הדוחות" - חלק ד '

Relatos Selvagens ” (Damian Szifrón, 2014) que ocorreu na CAPER 2014 ( Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Falamos um pouco de dublagens. רביעי והחלק האחרון של השיחה על הצליל של "Wild דוחות" (דמיאן Szifrón, 2014) שהתרחש בצלפים (2014 ארגנטיני לשכת ספקים ויצרני ציוד שידור). דברנו קצת קריינות.

עורך הדו-שיח של "Salvaje דוחות" היה Nahuel פלנקה. משימות העריכה היו כל כך מייגע שעורך אחר, Matías Vilaro, היה אחראי רק להתאמה של קריינות, לא להכביד עוד יותר Nahuel. במהלך השיחה אינו מצוטט Nahuel פלנקה. אבל כאן אני נותן לך אשראי.

חוסה לואיס דיאז, בתחילת השיחה, מציג קטע מתוך הסרט "וינו לRobar". חוזה לואיס מפנה את תשומת לב לביטוי "היא לא באשמתי," שבו אתה יכול לשמוע את רעש רקע (גלגלי המכונית נוסעים). המשך קריאה