2014 10 אפריל 2014

אני עירוני כנס על רעש, רעידות והפרעת קול

אני עירוני כנס על רעש, רעידות והפרעת קול

בימים 28, 29 ו30 באפריל בעיר סאו פאולו-SP דן רעש הקרבי ראשון בסביבה העירונית שלהם. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. כפי שאני עירוני כנס על רעש, רעידות והפרעת סאונד, בחסות עיריית סאו פאולו והאגודה הברזילאית לאיכות אקוסטיקה (ProAcústica) קורה לרגל "היום הבינלאומי של מודעות על רעש", יום מודעות הרעש הבינלאומי ( INAD), שהתאריך רשמי השנה הוא -30 באפריל.

מטרת האירוע היא לרגישות ממשלה וחברה בכללותה על ההשפעות השליליות של תנודות רעש וצליל על בריאות אדם, ובכך ליצור קווים מנחים יעילים לפעולה חקיקתית ומנהלית.

האירוע פתוח לציבור וללא תשלום, אך מספר המקומות מוגבלים ודורש את השלמת "טופס הרשמה".

בדוק את לוח הזמנים ופרטים נוספים: אני עירוני כנס על רעש, רעידות והפרעת קול


2014 10 אפריל 2014

מאחורי הקלעים במערב קולנוע עיצוב סאונד

הפרויקט Vulgo סאונד לאחרונה פרסם פרק חדש בסדרת האינטרנט שלהם. הפעם מתמקדים בתהליך יצירת קול של סרט מערב (אדוארדו נונש 2012):

"אתה יודע מה ההבדל בין סראונד, צליל ישיר, אפקטים קוליים ופסקול? בסרטון הזה, מנהל אדוארדו נונס וצוות הקול שיתפו אותנו בתהליך של מימוש של סרט קול מערב ".


2014 5 אפריל 2014

ABC שבוע 2014

ABC שבוע 2014

Semana ABC 2014 . Com uma programação recheada de conferências, painéis e debates com personalidades de diversas áreas do cinema do Brasil e do exterior, o evento acontece na Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. ממאי 07-09 לאגודה הברזילאית של צילום מציג את ABC השבוע 2014. עם לוח זמנים עמוסים של הרצאות, פנלים ודיונים עם אישים מתחומים שונים של הסרט ברזיל ובחו"ל, האירוע שקורה בקולנוע ברזילאי בסאו פאולו ו הוא פתוח לקהל רחב עם כניסה חינם.

בשנה זו, יש השבוע שני שולחנות מוקדשים לצליל קולנועי התאסף ביום הראשון של האירוע. ואלה הם:

יום 07/05, יום רביעי:

לוח 09:30 1
"עבודת Médoto של הצליל הישיר - נהלי העבודה מועסקים בלכידתו של הצליל הישיר בעידן של multitrack הדיגיטלי: מסורת וקרע".

משתתפים:
ג'ון גודוי - פרופסור מאמן סאונד ישיר וAudiovisual של ECA / USP.
דבורה Opolski - מוציא לאור של דיאלוגים
היום וילם - עורך
גישור: Tide בורחס, ABC - הטכני סאונד ישיר ופרופסור לקורס קולנוע בFAAP.

טבלה 4 18:30
"העוצמה של הסרטים ברזילאים הנוכחיים."

משתתפים:
וירג'יניה פלורס - יצרנית התווית וסאונד
אדוארדו סנטוס מנדס - מעצב צליל ופרופסור לAudiovisual ECA / USP.
פרננדו חינה - עורך סאונד
דניאל Turini - עורך סאונד
גישור: אדלמוס לואיס Manzano - סאונד מפקח

בדקו את לוח הזמנים של אירוע המלא: השבוע ABC 2014


2014 29 מרס 2014

האמנות של מיקסר סאונד

7º Festival CineMúsica eo I Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro . רואי מיקסר סאונד וולטר Goulart, אחד מאנשי המקצוע המנוסים ביותר בצליל הקולנועי של ברזיל בפעילות, אומר את אמנות סאונד ישיר בראיון עם דוד פנינגטון ב2013/09/08, במהלך CineMúsica פסטיבל ה -7 ואנשי המקצוע שהמפגש הלאומי צלילי ברזילאים קולנוע.


2014 11 מרס 2014

אמצעי סאונד JLS

LOGO JLS - החיובי MOTHER TIFF

האומנים סאונד עכשיו יש את התמיכה של מתקני JLS סאונד. JLS Facilidades Sonoras , fundado em junho de 1993, é uma das principais empresas de finalização sonora de filmes do Brasil e tem como seu Diretor, José Luiz Sasso , um profissional com mais de 45 anos de experiência em áudio para cinema, o que o coloca em paralelo com parte da própria história da evolução técnica e criativa do som no Cinema Brasileiro. סטודיו JLS, סימן מסחרי של JLS ציוד סאונד, שנוסד ביוני 1993, הוא השלמת צליל מובילה של סרטים מברזיל ויש לו כמנהל שלה, ז'וזה לואיס סאסו, מקצועי עם מעל 45 שנות ניסיון באודיו עבור סרט, אשר מעמיד לצד חלק מההיסטוריה של טכנולוגיה והתפתחות יצירתית של קול בקולנוע הברזילאי.

מידע נוסף על JLS: JLS סטודיו