2014 17 Rgp 2014

II Nacionalinė Meeting Professionals Garso Brazilijos kino

II susitikimas

Per keletą dienų 05th ir 06. rgs atsitinka konservatorijos RJ- miesto II Nacionalinė pusryčiai profesionalams Garso Brazilijos kino . Renginiu siekiama prisidėti prie didesnės integracijos tarp specialistų patikimo nacionalinio kino. Prilimpa   8 Cine Muzika - kino festivalis konservatorija , yra proga pademonstruoti kino garso pasaulio susijusią veiklą šalyje, taip pat priimant naują erdvę apmąstymams ir diskusijoms klausimų, susijusių su audiovizualinės rinkos pasiekimų, mokymo ir ieškoti kino Brazilijoje garsą. Posėdis susideda iš diskusijų stalai, paskaitos ir seminaro, kad papildo Cine muzikos, tik kino festivalyje šalyje, skirta tik filmo garso takelį programavimą. Šių metų naujovė yra taip pat iš dviejų tarptautinių svečiams dalyvavimas discorrerão apie į Lotynų Amerikos kino garsu.

2014 II sąrašą ENPSCB:

Vieta - Viešbutis Rokas  

Rugsėjis 5 - penktadienis

Rugsėjis 6 - šeštadienis


2014 31 liepa 2014

Sintezė I ENPSCB

I ir II ENPSCB

Apibendrinimas Pirmasis nacionalinis pusryčiai profesionalams Garso Brazilijos kino

7º Festival CineMúsica , de 5 a 7 de Setembro de 2013, em Conservatória, Rio de Janeiro, em busca de garantir qualidade para a produção e exibição do audiovisual brasileiro nas salas de cinema, festivais nacionais, televisão e em novos formatos. Mes, dalyvių Pirmojo nacionalinio susirinkimo Professional Brazilijos kino Sound , mes susitiko 7 festivalio CineMúsica 5 iki 7 rugsėjis 2013, į konservatoriją, Rio de Žaneire, Quest, siekiant užtikrinti kokybę gamybos ir parodos audiovizualinių Brazilijos teatruose, nacionalinių festivalių, televizijos ir naujų formatų.

Mes pabrėžiame, kaip svarbu, kad Europos garso kokybės garso ir vaizdo produkto yra ta, kad įvairūs srityse, susijusiose su garso gamybą - tiesioginį garsą, garso redagavimo, maišymo muzikos - liečiasi ir yra gerai integruota į rengimo ir vykdymo darbus nuo pat pradžių . Todėl ketiname skatinti efektyvesnį ir labiau integruoti įvairių darbo etapų specialistų audiovizualinės pramonės galvoti nuo scenarijaus garso rodyti audiovizualinius darbo praktiką.

Mes žinome, kad garso ir vaizdo produkcijos dinamika, kad šiuo metu nustatytas nepalankus audiovizualinių kūrinių garso kokybę, daugiausia susijęs biudžeto klausimus, tvarkaraštį ir darbo valandų.

Atkreipiame dėmesį, kad švietimas yra iš tiesų kelias, yra išleisti naujų specialistų rinkoje, todėl šis mokymas erdvė turi paskatinti daugiau tiesioginį dialogą su rinkoje.

Mes suprantame, kad išsaugant realizavimo filmų, kurie turėtų būti susiję su įmonių ir specialistų, dirbančių garso srityje proceso istoriją, svarbą. Ieškoti alternatyvų archyvuoti ir saugoti pačių filmų istoriją.

Mes pritariame, kad apmokytų garso technikai buvimas prieš filmų atrankos teatruose, festivaliuose ir kitos vietos kino parodoje išbandyti garsą. Dėl prastos kokybės kino projekcija šiuo metu stebimas Brazilijos parodų grandinės, mes matėme šią procedūrą svarba ir įstaigų poreikis leisti apmokyti garso technikai buvimą, taip pat gamintojai reikalauja ir prieš savo pačių filmų projekcijas finansuoti šiuos tyrimus .

Mes tęsime šį procesą į II Nacionalinė pusryčiai profesionalams Garso Brazilijos kino , turi būti laikomos ant 8 Cine muzikos festivalis 2014 m.

Dalyviai IENPSCB


2014 15 Bir 2014

Garsiai ir gera garso

į garsiai ir aiškiai

Garsiai ir gera garso yra keturios televizijos epizodų, kurie tyrė garso trajektoriją Brazilijos kino serijos. Su kryptimi ir pateikimo Simone Zuccolotto, buvo transliuojamas 2013 m Channel Brazilijoje . Nepaisant išsamių programų nėra internete, įdomių fragmentų gali būti suteiktos ant žemiau esančių nuorodų:


2014 16 Geg 2014

Žiūrėti ABC lenteles 2014 savaitėje

Cinemateca Brasileira em São Paulo. Lentelėse yra dabar galima peržiūrėti internete ABC 2014 savaitėje atsitiko gegužė 07-09 iš Brazilijos kino São Paulo. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Paaukštintas iki Brazilijos asociacijos kinematografijos , ABC Savaitė yra unikali galimybė į susirinkimų asmenybių iš įvairių sričių kino atspindinčių jos darbo rinką šalyje. Taip pat teikia diskusijas, paskaitas, skydai ir meistriškumo pamokas, kurios tiesiogiai prisideda prie Brazilijos kino pažangą.

Šiemet diskusijos garsas buvo pateikti trijose lentelėse:

01 lentelė: "Médoto dirbti tiesioginį garsą - užimtųjų tiesioginio garso skaitmeninės Nepilni eros surinkimo darbo procedūrų:. Tradicija ir trūkio" Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). Su John Godoy (tiesioginis garso technikas ir profesorius audiovizualinės ECA / USP), Debora Opolskiego (dialogas redaktorius) ir Willem Dias (montuotojo). Tarpininkavimas Adelmo Luis Manzano (garso vadovas).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). 04 lentelė: "Dabartinių Brazilijos filmų garsumas" Kom. Virginia Flores (garso redaktorius ir montuotojo), Eduardo Santos Mendes (dizaineris ir profesorius Audiovizualinė ECA / USP garso) ir Fernando Chna (garso redaktorius). Tarpininkavimas Adelmo Luis Manzano (garso vadovas).

08 lentelė: "Ekranas skaitmeninių komerciniuose kino teatruose: parametrus, techninius standartus, įgyvendinimą ir stebėseną bei ekrano ateityje:. Kambarių, namų ir nešiojamųjų" , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). Su Kiko Ferraz (garso redaktorius ir maišytuvai), Renata de Almeida (direktorius Tarptautinio kino festivalio SP) ir Rodrigo Monte (režisierius fotografijos). Tarpininkavimas José Francisco Neto (vadovas užbaigimo).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . Norėdami gauti prieigą prie kitų stalų į savaitės ABC 2014 , tiesiog spustelėkite nuorodą: Žiūrėti šios savaitės 2014 ABC lenteles visiškai .


2014 1 Geg 2014

Interviu su garso dizaineris Edson Secco

Edson Secco

sound deigner , de um modo geral ostensivamente mal utilizado, para qualificá-lo: seja por pensar o som dos filmes como um todo integrado (relativizando distinções entre música e ruído, por exemplo); Muzikantas mokymo ir ankstesnė patirtis teatre, Edson Secco atitinka jo filmas dirbti daug savybių, kad pateisinti termino garso Deigner naudojimą, paprastai akivaizdžiai piktnaudžiaujama siekiant gauti jį: garsas yra mąstymas filmai kaip visumą (priėmimo santykinius skirtumus tarp muzikos ir triukšmo, pavyzdžiui); yra funkcijos ir pratimai, kurie suteikia stilistinę vienybę savo darbą įvairovė; vis dar yra ankstyvoje bendradarbiavimą, dar scenarijų etape, daugelis projektų, kuriuose jis dalyvavo. Šiame pokalbyje, Edson Secco kalbėjo Artisan Sound savo karjerą ir savo asmeninį požiūrį garso kine.

Tęsti svarstymą