2015 Rgp 17, 2015

Knyga: Kaip Carlos Abbate kino garso

Carlos Abbate

Geros naujienos GARSO Pasaulio kino!

MIS , dentro da programação do 26 o Festival Internacional de Curtas Metragens de São Paulo . Praėjus metams po jo išleidimo į Ispanijos, Argentinos, Carlos Abbate verčia savo knygą portugalų San Paulo mieste, rugpjūčio 27 d 18pm ne IVS, per programos 26 Tarptautinio trumpametražių filmų festivalio Sao Paulo.

III Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro , para uma sessão de autógrafos e para participar da mesa de debate “Som e Montagem: interação técnica e conceitual” com Karen Akerman , Ricardo Pretti , Vanessa Marques e mediação de Maria Byington . Dėl rugsėjo 05 dieną bus konservatorijos / RJ, per programos 9 festivalis "Cine muzikos ir III Nacionalinis susirinkimas Brazilijos kino garso profesionalams, prie autografų sesijoje ir dalyvauti stalo diskusijoje" Sound ir redagavimas: sąveika techniniai ir konceptualūs "su Karen Akerman, Ricardo Pretti, Vanessa Marques ir tarpininkavimas Maria Byington.

Knygų apžvalga:

Taip, pasaulis dar ne viskas prarasta ją, o kartais yra gera žinia. Vienas iš jų yra knygos pradėti nuo garso pasiekimų filmas, retas tema susitikimas šiuo klausimu bibliografija. Ir kietas dalykas apie šią naujieną, kad tai knyga buvo pasirinkta atidaryti savo klausimus dizaino ENERC (nacionalinės mokyklos eksperimentų y kino Realización), ir turėjo INCAA (Instituto Nacional de Cine y Audiovisuales Arts) paramą ten Argentina ,

Knyga buvo parašyta Carlos Abbate, garso koordinatorius kurso šio svarbaus kino mokykloje ir vienas iš labiausiai pripažintų Argentinos garso režisierių, turinti savo kredito filmų kaip Sūnaus nuotaka (J J. Campanella), paleistuvė ir Whale (Luis Puenzo), Kamčiatka (M. Pineyro), among others. Tęsti svarstymą


2015 Rgp 10, 2015

III Nacionalinis susirinkimas Garso specialistų Brazilijos Kinas

IIIENPSCB

Dienos 04-07 metų rugsėjo vyksta į miesto registratorius-RJ III Nacionalinis Brazilijos kino garso Profesionalai susitikimą. Renginio pagrindinis tikslas yra prisidėti prie didesnės integracijos tarp nacionalinio kino garso specialistų. Susijęs   9 Cine Muzika - konservatorija kino festivalis, yra galimybė pademonstruoti veiklą, susijusią su kino garso visatą šalies taip pat tampa nauja erdvė apmąstymams ir diskusijos klausimais, susijusiais su audiovizualinės realizavimo rinkos, švietimo ir mokslinių tyrimų kino Brazilijoje garsą. Susitikimas sudaro apskritojo stalo diskusijų, paskaitų ir dirbtuvėse, kad papildo Cine muzikos, vienas iš šalies kino festivalio skirta tik filmo garso takelį programavimą.

Renginys yra atviras visuomenei nemokamą priėmimo!

2015 grafikas III ENPSCB:

Rugsėjis 4 - penktadienis

Rugsėjis 5 - šeštadienis

Rugsėjis 6 - sekmadienis

  • 09h-12h: Foley seminaras (II dalis) su Guta Roim Felipe Marques krikščionių Vaisz, Rosana Stefanoni ir Renato Galimberti.
  • 14h - 16h: pagerbimas Hernani Heffner.
  • 18h: Plenarinė III ENPSCB.


2015 Rugpjūtis 6, 2015

FESTIVALIS "Soundtrack"

Festivalis Garso takelis
1. festivalis Soundtrack pabrėžia garso vaidmenį pagrindinių produkcijos kino. Ši programa yra nemokama ir atitinka nuo klasikos, kaip ir filme "kino Paradiso" Giuseppe Tornatore, iki pastarųjų kūrinius. Muzika yra meno kalba pabrėžta 1. festivalio Soundtrack, vykusioje Brazilijoje, tarp 7 ir 11 rugpjūčio 2015 Visuomenė gali žiūrėti filmų žymių dainų pasirinkimą, bei dalyvavo pokalbiuose ant garso takelį su grupe anketa vokalistas Plebe grubus, Philippe Seabra priteisia iš filmo "Laukinių Vakarų Caboclo" sudėties takas. Jūs taip pat turėsite galimybę dalyvauti daug tylus filmas "Carlitos policija" (1916) sesiją, su garso takeliu atlikto prie fortepijono.

Atidarymo sesijoje pagerbia Brazilijoje su dokumentinio filmo "Baldai namams" direktoriaus José Eduardo Belmonte. Grupė Colonial Baldai Acaju pakomentuos filmo karto po peržiūros. Ir sekmadienį (09), Tėvo diena, filmo vaikas (1921), Charlie Chaplin, įamžintas datą. Tėvai ir vaikai lankė seansą kartu laimėti dovanų. Pirmasis Brazilija festivalis skirtas garso takelis yra kompozitoriaus ir garso dizaineris iniciatyva Gabrielius Pinheiro, kuris taip pat renginio kuratorė. Gamyba yra atsakingas už krūva filmus.


2015 Birželis 17, 2015

Žiūrėti lenteles 2015 Savaitė ABC

Jie dabar yra naršyti internete lentelėse Savaitės ABC 2015, kuri vyko nuo 13 iki gegužės 15 iš Brazilijos kino Sao Paulo. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Kurį remia Brazilijos asociacijos kinematografijos, savaitę ABC yra unikali galimybė iš šalies, atitinkančios asmenybių iš įvairių sričių kino mąstant apie jos darbo rinką. Taip pat teikia debatus, konferencijas, skydai ir meistriškumo pamokas, kurios tiesiogiai prisideda prie Brazilijos kino pažangą.

Šiemet garso diskusijos dalyvavo daugiausia šiose lentelėse:

José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles e Armando Torres Jr. Į TV serialo garso - "Spręsti įvairius garso aspektus TV serialas -. Užfiksuokite tiesiogiai garsą į post-produkcijos ir apdailos procesą" su José Luiz Sasso, Luiz Adelmo Manzano, Rodrigo Meirelles'o ir Armando Torres Jr.

Įvadas į garsą garso ir vaizdo (TV serialas, ilgas, trumpas ir dokumentinių) - "Skaitymas scenarijų, klausytis direktorius, kurį mes galime išreikšti per garsu. Visi garsai yra jau Direct Sound? Jo naudojimas ir problemiška. Balso svarba. "Su Tide Borges ir Carlos Abbate.

Tęsti svarstymą


2015 Balandis 23, 2015

Savaitė ABC 2015

savaitę ABC 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. Nuo 13 iki gegužės 15 d Brazilijos asociacija kinematografijos rodo savaitė ABC 2015 Su supakuoti grafiką konferencijose, plokščių ir diskusijas su asmenybių iš įvairių sričių Brazilijos ir užsienio kino renginys vyksta Brazilijos kino Sao Paulo ir Ji yra atvira visuomenei su nemokamu priėmimo.

Šiemet savaitę turi dvi lenteles, skirtų kino garso. Jie yra:

14/05, ketvirtadienį diena:

10h - Į TV serialas Garso
"Sprendžiant įvairius garso aspektus TV serialas -. Užfiksuokite tiesiogiai garsą į post-produkcijos ir apdailos procesą"

Patvirtinti dalyviai:

José Luizas Sasso (Maišytuvas)
Luizas Adelmo Manzano (muzika priežiūros)
Rodrigo Meirelles (vykdantysis patarėjas Audio)
Armando Torres Jr (Maišytuvas)

Gegužės 15, penktadienis

17h - Įvadas į garsą garso ir vaizdo (TV serialas, ilgas, trumpas ir Dokumentiniai)
"Skaitymas scenarijų, klausytis direktorius, kurį mes galime išreikšti per garsu. Visi garsai yra jau Direct Sound? Jo naudojimas ir problemiška. Balso svarba. "

Patvirtinti dalyviai:

Potvynių Borges (Garso technikas)
Carlos Abbate (garso režisierius)

Tęsti svarstymą