2014 Lap 9, 2014

Redagavimo Dialogai su Deborah Opolskiego

João Caserta , divulgou um didático e interessante vídeo sobre edição de diálogos com a editora de som Débora Opolski . Šią savaitę portalo Marry RTA Audio Film , garso profesionalus curitibano John Caserta , išleido mokomąją ir įdomų vaizdo įrašą apie redagavimo dialogai su garso redaktorius Deborah Opolskiego .

"Iš pokalbių su Deborah Opolskiego kalbame apie redagavimą ilgų dialogų filmams. Deborah turi daug patirties šioje srityje, ir aš norėjau duoti kai kurie su jumis. Dialogo redaktorius yra tas, kuris gauna ir apdoroja tiesioginį garsą. Jūsų tikslas yra sukurti dialogą garso takelį su mažiausiai suma triukšmo galimas. Norint tai pasiekti, redaktorius naudoja procedūras ir metodus bei patirties, kūrybiškumo ir išgirdo daug! Ji paaiškino, ką procedūra ji naudoja redaguoti dialogus, komentuodamas kiekviename žingsnyje. Nuo atidarymo OMF, organizavimas Pro Tools sesijoje konferencija Tiesioginis garsas, kol pakeitimo reikia ir viskas. Mes taip pat kalbėjome apie voiceovers (NRV), ir kaip asmuo, dirbantis vien dėl filmo garso gali naudoti šias žinias ar šios procedūros čia padaryti trumpą filmą. "


2014 Lap 7, 2014

Skambesio Brazilijos Kinas: Rudy Hall ir "Filmai, aspirinas ir grifai" garso - III DALIS

Skambesio Brazilijos kinoteatro ŠIUOLAIKINIŲ atvejų tyrimus ir PROPOSIÇÕES_Márcio rūmų

Juda į priekį su paskutinėje dalyje interviu su Márcio salėje apie savo patirtį scenos fotografavimo tiesiogiai garsą iš filmo " Kinas, aspirino ir grifai "(Marcelo Gomes 2005), taip trečią ir paskutinę dalį.

III DALIS) Dabartinis apžvelgiamas garso figūra specialistams skirtas audiovizualines rinkas.

William Farkas, Kas yra jūsų santykiai su Post gamybą?

(durante o festival do Rio de 2013) e ele sempre fala a mesma coisa, quanto mais você enquanto técnico de som conseguir ir na edição de som, mixagem melhor. Márcio Namas: Aš atsiprašau ... Kitą dieną man buvo apie paskaitą Chris Newman [1] (per festivalis Do Rio 2013) ir jis visada sako tą patį, tuo daugiau jums o soundman gauti vyksta garso redagavimo geriau maišymo. Bet mes niekada negali ... O aš sakau vėl paprašiau šį klausimą su daugeliu specialistų tiesioginį garsą čia iš Rio de Janeiro ir jie visi skundžiasi apie tą patį. Kad neturi atsiliepimų ar jį tik tada, kai kažkas negerai, kai jūs manote, kad garsas yra blogas. Labiausiai tai atsitiks yra gamintojas, Aš kalbėjau su Sara Silveira ji randa puikią garso. Bet tai neturi sąveiką. Šis pranešimas, atrodo, darbuotojai, kurie gyvena per autizmo pasaulį. Sakau vėl, atrodo, kad kūrybiškumas ... Kitas dalykas, kad aš pasakiau apie žurnalo Film Culture n.58 (iš kiekvieno mūsų filmuotos medžiagos garso). Tik laiko technikas tiesioginis garsas citavo Alessandro Laroca sakydamas, kad garso technikas mano, kad jis girdi teatre yra grynas tiesioginis garsas. Tik laiko, kad garso režisierius cituojamas! Jis sako, kad soundman manote, kad eina į kino teatrą yra be viso proceso redagavimas ir po gamybos garsu garsas. Aš nežinau, kad tai yra daugiau bendrinis stereotipas, kad manau, kad tai yra patikimo technikas su tokiu išradingumu nuotrauka. Tęsti svarstymą


2014 Lap 3, 2014

Skambesio Brazilijos Kinas: Rudy Hall ir "Filmai, aspirinas ir grifai" garso - II dalis

Marcio Camara

Tęsiant pokalbį su Márcio rūmų   Marcelo Gomes , segue a segunda parte. apie jų patirtį vykdant fiksavimo tiesioginį garsą iš filmo " Kinas, aspirino ir grifai "(2005) Režisierius Marcelo Gomes , antroji dalis taip.

II DALIS) Patirtis pritraukiant tiesioginių garsą filme kino, aspirino ir grifai (Marcelo Gomes 2005).

William Farkas: Dabar ateina būtent Kinas, aspirinas ir grifai (Marcelo Gomes, 2005). Jūs komentavo truputį kaip Marcelo Gomes susitiko, bet man įdomu, kaip ji buvo patenka į filmą ir kaip buvo jūsų kontaktas su Marcelo.

Márcio Fotoaparatas: Marcelo jau padaryta kelis trumpametražius filmus ir padaryti kitų dalykų taip pat. Manau, padarė kai institucinis jį čia Rio de Žaneire metu. Atsimenu savo siūlomą filmą. Pamenu jis rinko pinigus šaudyti filmą. Pamenu jį visada sakau man difuculdade filmavimą, kuris yra neatskiriamas nuo kelio filmas, ir tai, kad jis beveik visada viduje sunkvežimį ir kaip padaryti jį dirbti techniškai, tiek vaizdo ir garso už procesą sunku. Beto Normal ) que ele tinha gostado muito. Turėjau patirties, kad tai skamba per trumpą filmą, kad pogrindinėje laimės (1998, kartu vadovavo su normaliu Bob ), jam reikia norėję. Tai filmas, kad neturi daug plėtrą, bet, kalbant apie dialogą buvo labai sudėtinga, nes ji buvo visa nufilmuota Resifė, miesto vietovėse, sunkumas skaičius, kad galėtume suderinti. Bet iš ten aš sukūrė gerus santykius su juo, jis patiko ne tik garsas, bet ir santykius. Manau taip pat, sakau dar kartą, kad aš turėjo tam trūksta vieno garso šiaurės rytuose ir galbūt todėl aš šiaurės rytų JAV, buvo aišku tuo lygiu. Prisimenu tuo metu filmas turėjo didelį fizinį iššūkis man. Aš išankstinį filmą Marcelo vadinamas Outback Tęsti svarstymą


2014 26 spalis 2014

Skambesio Brazilijos Kinas: Rudy Hall ir garso "Filmai, Aspirinas ir grifai" - I DALIS

William Farkas

Birželio 2013 Pradėjau kaip kine ir audiovizualinis, Universidade Federal Fluminense, iš bakalauro mokslinių tyrimų apklausos prižiūri profesorių BA studentas Fernando Morais da Costa . Teko studijuoti kai kuriose šiuolaikinės Brazilijos kino filmų garsus ir kuo labiau suderinti su garsu realizavimo patirtimi su daugiau doktrinos. Ty padaryti garso garso specialistų Brazilijos filmų kūrimą ir jo kūrinius, taip pat susijęs su labiau teoriniu mąstymu. Netrukus, Fernando ir aš kartu, mes pasirinkome keturis Brazilijos filmai, per laikotarpį nuo 2005 iki 2013 metų aš apklausė penkių profesionalių garso susijęs su išrinktais filmus. Skaityti literatūrą garso filmuose ir interviu, parašiau straipsnį bando susieti patyrimus, kurie praėjo tokio profesinio ir teoriniam svarstymui garso kine.

Rezultatas buvo penkių interviu išrašai ir mokslinės knygos rašymo. Ką aš pasidalinti žemiau interviu su Márcio rūmų . Marcelo Gomes . Imant šiaurinėje patirtį vykdant fiksavimo tiesioginį garsą iš filmo " Kinas, aspirino ir grifai "(2005) Režisierius Marcelo Gomes .

Dėl į skelbiant patikimo amatininkų , interviu buvo suskirstytas į tris blokus: I. Istorijos ir pradžia garso, II- patirtis pritraukiant tiesiogines garso filme kino, Aspirinas ir Vultures (Marcelo Gomes, 2005) ir "Panorama" III- Dabartinė figūra garsu specialistams skirtas audiovizualines rinkas.

Tęsti svarstymą


2014 20 rugsėjis 2014

Garsas svarba kino Geraldo Moraes

Mini dokumentika pagamintas su režisieriumi, rašytojas ir prodiuseris Geraldo Moraes dėl garso reikšmę filme.