2014 5 Bal 2014

ABC 2014 Savaitė

ABC 2014 Savaitė

Semana ABC 2014 . Nuo gegužė 7-9 į Brazilijos asociacija kinematografijos pristato ABC 2014 savaitė . Su supakuoti tvarkaraštį paskaitų, plokščių ir diskusijas su asmenybių iš įvairių sričių filmo Brazilija ir užsienyje, renginys vyksta Brazilijos kino São Paulo ir yra atvira visuomenei su nemokamu priėmimo.

Šiemet savaitę turi dvi lenteles, skirtas kino garso surinkta pirmąją parodos dieną. Jie yra:

Diena 5/7, trečiadienis:

09:30 1 lentelė
"Médoto darbas tiesioginio garso - darbo procedūros dirbantys tiesioginio garso surinkimo skaitmeninės Nepilni eros: tradicija ir plyšimas.

Dalyviai:
Jonas Godoy - Trenerio Tiesioginis garso ir audiovizualinė profesorius EKI / USP.
Debora Opolski - Leidėjas dialogai
Willem diena - redaktorius
Tarpininkavimas: Tide Borges ABC - Techninė Tiesioginis garso ir profesorius kino kursą FAAP.

4 lentelė 18:30
"Dabartinių Brazilijos filmų garsumo.

Dalyviai:
Virginia Flores - Label Maker ir garso
Eduardo Santos Mendes - garso dizaineris ir profesorius audiovizualinės EKI / USP.
Fernando Henna - Garso redaktorius
Danielis Turini - Garso redaktorius
Tarpininkavimas: Adelmo Luis Manzano - Garso priežiūros

Patikrinkite visą renginių tvarkaraštį: Savaitė ABC 2014


2014 Kov 29, 2014

Iš Sound Mixer Menas

7º Festival CineMúsica eo I Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro . Sertifikuoti Garso Maišytuvas Walter Goulart , vienas iš labiausiai patyrusių specialistų kino garso Brazilijos veikla, sako Direct Sound meno interviu su David Pennington metu 2013/09/08, per 7. Cinemusica festivalis ir aš Nacionalinė Pasitarimų profesionalams Garso Brazilijos kino .

Žiūrėkite taip pat: Interviu su Walter Goulart .


2014 Kov 11, 2014

JLS Garso Įranga

GD JLS LOGO - TEIGIAMAS MOTINA TIFF

Meistrai Garso dabar turi galimybę paramą GD JLS garso įranga . JLS Facilidades Sonoras , fundado em junho de 1993, é uma das principais empresas de finalização sonora de filmes do Brasil e tem como seu Diretor, José Luiz Sasso , um profissional com mais de 45 anos de experiência em áudio para cinema, o que o coloca em paralelo com parte da própria história da evolução técnica e criativa do som no Cinema Brasileiro. Studija GD JLS , prekinio JLS garso įranga , įkurta 1993 metų birželį, yra pirmaujanti garso užbaigimas filmų iš Brazilijos ir turi savo direktoriaus José Luiz Sasso , profesionalus su daugiau nei 45 metų patirtį garso filmų, kuris užsideda jį kartu su dalimi technologijų ir kūrybinės evoliucijos garsą Brazilijos kino istorijoje.

Sužinokite daugiau apie "JLS: GD JLS studija


2014 2 kovas 2014

Tylus mirimas

"Tyla yra nykstanti rūšis", sako Gordonas Hempton . Hempton também costuma dizer que “a Terra é uma jukebox movida a energia solar”. Įkūrėjas ir viceprezidentas vienas kvadratinį colį tylos fondo , Hempton taip pat sako, kad "Žemė yra saulės energija varomas Jukebox". Akustinės ekologas ir veikėjas kino Soundtracker - Gordonas Hempton portreto , kuris rodo, kad "tyla yra ne kažką nebuvimas, bet visų buvimas", taip skleidžia poreikį ir svarbą išsaugoti gamtos garsus visame pasaulyje. Šioje paskaitoje pristatyto Ted x Amazon " , jis plėtoja tiek daugiau jūsų idėjų ir tikslų.

Prieš 20 metų Gordonas Hempton aplankė Brazilijos Amazonės padaryti keletą įrašų. Neseniai jis grįžo. Patikrinkite, kaip tai skambėjo paskutinį susitikimą:


2014 Vas 22, 2014

Patirtis Lucrecia Martel Kinas

Filmas patirtis Lucrecia Martel

Patirtis Lucrecia Martel Kinas: laiko švaistymas ir skamba prie baseino (Red. Alameda, 2014) yra naujausias nacionalinis knyga skirta apmąstymams apie kino garsu. Autorystė yra mokslininkas Natalija Christofoletti Barrenha .

"T jo yra kažkas, kas žino, kaip klausytis knyga. Tai yra bendra rasti kritikus, kurie mato žinau, bet tai yra labai reta rasti kritikas, kuris žino, kaip klausytis. Ir tai yra vienas iš tų atvejų, nes kai Natalija rašo, kad "žmonės yra suskaidyta į aplinką - įstaigos įsiskverbiama daugiau nei šou, nes ženklai šnabždesys, o ne kalbėti tikrai" skamba logiškai šnabždesį noras, įsitikinimų ir socialinių klasių.

Ir leidžia skaitytojui pranešimą kaip, garso, galima pastebėti skirtingą prasmę. Kadangi, kaip matome knygoje "garsas yra geriausias būdas dalintis kažkas suvokimą." Reining į labirintą Lucrecia Martel tik garsų masę, autorius analizuoja šeimos ir katalikybė raktus į Martel pasaulyje. Silvina Ocampo . Ir daugiau netikėtai, iš vesternų ir siaubo filmų ir B klasės, atsižvelgiant į žodinių pasakojimų Salta ir dialogą su literatūros svorio įtaka Horacio Quiroga ir Silvina Ocampo .

Ši knyga, visomis priemonėmis, turi ne tik kaip kino kritikas. Taip pat gali būti suprantamas kaip lyginamosios kritikos studijų: ne ta prasme, kylantį iš dviejų šalių (Brazilija ir Argentina) filmografiją, bet daug giliau prasme. Tai iš Brazilijos filmą apie Argentinos režisieriaus darbą išvaizdą. Jokių nusiskundimų ar neteisingus Spektaklis, Natalija laikrodžiai ir klauso su užsienio ir išminties tiems, kurie supranta kinas šviežumo. "

Apie autorių: Natalija Christofoletti Barrenha   yra doktorantas magistrantūroje Multimedia, Valstybinis Universitetas Campinas (Unicamp), kurioje jis taip pat sukūrė savo magistro baigiamąjį darbą - iš kur šioje knygoje. Baigė Socialinės komunikacijos - Žurnalistika iš Universidade Estadual Paulista (UNESP / Bauru).