2015 Birželis 17, 2015

Žiūrėti lenteles 2015 Savaitė "ABC

Jie dabar yra naršyti internete lentelių ABC 2015 savaitėje , kuri vyko nuo 13 iki gegužės 15 iš Brazilijos kino Sao Paulo. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Kurį remia Brazilijos asociacijos kinematografijos , ABC savaitė yra unikali galimybė iš šalies susitikime asmenybių iš įvairių sričių kino atspindinčių jo darbo rinkoje. Taip pat teikia diskusijas, konferencijas, skydai ir meistriškumo kursus, kurie tiesiogiai prisideda prie Brazilijos kino pažangą.

Šiemet garso diskusijos dalyvavo daugiausia šiose lentelėse:

José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles e Armando Torres Jr. TV serialas garso - "Spręsti įvairius garso aspektus TV serialas -. Užfiksuokite tiesiogiai garsą į post-produkcijos ir apdailos procesą" su José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles'o ir Armando Torres Jr.

Įvadas į garsą garso ir vaizdo (TV serialas, ilgas, trumpas ir dokumentinių) - "Skaitymas scenarijų, klausytis režisieriaus, kurioje mes galime išreikšti per garsu. Visi garsai yra jau Direct Sound? Naudokite ir problemiška. Balso svarba. "Su Tide Borges ir Carlos Abbate .

Skaityk toliau


2015 Balandis 23, 2015

ABC savaitė 2015

savaitę ABC 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. Nuo 13 iki gegužės 15 d Brazilijos asociacija kinematografijos rodo savaitė ABC 2015 m . Su supakuoti grafiką konferencijose, plokščių ir diskusijas su asmenybių iš įvairių sričių Brazilijos ir užsienio kino renginys vyksta Brazilijos kino Sao Paulo Ji yra atvira visuomenei su nemokamu priėmimo.

Šiemet savaitę turi dvi lenteles, skirti kino garso. Ar jie:

14/05, ketvirtadienį diena:

10h - TV Series Garsas
"Sprendžiant įvairius garso aspektus TV serialas -. Užfiksuokite tiesiogiai garsą į post-produkcijos ir apdailos procesą"

Patvirtinti dalyviai:

José Luizas Sasso (maišytuvas)
Luizas Adelmo Manzano (Garso priežiūros)
Rodrigo Meirelles (vykdantysis patarėjas Audio)
Armando Torresas jaunesnysis (maišytuvas)

15 Gegužė penktadienis

17h - Įvadas į garsą garso ir vaizdo (TV serialas, ilgas, trumpas ir Dokumentiniai)
"Skaitymas scenarijų, klausytis režisieriaus, kurioje mes galime išreikšti per garsu. Visi garsai yra jau Direct Sound? Naudokite ir problemiška. Balso svarba. "

Patvirtinti dalyviai:

Potvynių Borgesas (Garso technikas)
Carlos Abbate (garso režisierius)

Skaityk toliau


2015 Balandis 8, 2015

II savivaldybės konferencija dėl triukšmo, vibracijos ir nepatogumai Sonora

Konferencijos triukšmo
Birželio 27, 28 ir 29 d San Paulo-SP miesto aptaria antrą kartą kovojant su triukšmą savo miesto aplinką. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. II konferencijų salė triukšmas, vibracija ir nepatogumai Sonora , kurį rėmė San Paulas miesto savivaldybės ir Brazilijos asociacija kokybės Akustika ( ProAcústica ), vyksta į "tarptautinės sąmoningumo diena triukšmas" proga Tarptautinė Triukšmo Sąmoningumo diena (INAD), kurios oficiali data šiais metais yra balandžio 30 dienos.

Renginio tikslas yra atkreipti valdžios institucijoms ir plačiajai visuomenei apie neigiamus triukšmo ir garso vibracijos poveikį žmonių sveikatai, taip sukuriant veiksmingas gaires teisėkūros ir administracinių veiksmų.

Renginys yra atviras visuomenei ir nemokamai, tačiau erdvė yra ribota ir reikalauja A "registracijos forma" pabaigos.

Patikrinkite grafiką ir daugiau informacijos rasite: II savivaldybės konferencijoje triukšmas, vibracija ir nepatogumai Sonora


2015 17 kovas 2015

Garsai Brazilijos Kinas: Guile Mārtiņš ir garso "miestas yra vienas?"

Apgavimas

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). Interviu su klastos Martins , atsakingas už garso dizainą " miestas yra vienas "(Adirley Queirós, 2011).

Williamas Farkaš: Kaip jūs gaunate "miestas yra vienas"? Ar turite ankstesnę santykius su Adirley?

Klastos Mārtiņš: Adirley susitiko 2006 metu kino festivalyje Florianopolis. Sobre a Maré ”. Mūsų trumpas buvo rodomas jis su " RAP - iš Ceilândia kampas ", ir aš su" Dėl Tide ". Mes kalbėjome daug, bet manau, kad daugiau apie futbolą, nei kine. Mes vėl susitiko 2009 iš Brazilijos festivalyje, buvau ten pristato dokumentinį filmą " Tarabatara ", kuriame aš nukreipti garso ir garso redagavimo. Tuo metu aš žinau, Ceilândia imtis krioklys vonia gražus vandenyse Goiás, kažkas, kuris padarė mane labai laimingas, eteryje šiek tiek sielvarto, būdamas Brazilijoje, bandomojo planą, nežinoma ir nesvetingas vietoje už mane. Be Ceilândia išgirdau automobilių, pardavėjų mugėje, žmonių vaikščioti gatvėmis, futbolo žaidimų garsą ant kiekvieno kampo, pagaliau, žmogaus kraštovaizdį ir garsas labai skiriasi nuo plano ir kino festivaliuose. Tai buvo, kai lankiau " diena Strike "į Adirley namus ir kalbėjo daugiau apie garsą, kaip džiaugtis Ceilândia ir kitų garsų skaldytų nesiimant naudojimo" fotografavimo garso ir sirenos į tolį ", kad tiek nekamuos kaip estetinės pasiūlymą. Mes kalbame apie garsų, kad išnyks laikui bėgant, peilio galandimo, vienas biju pardavėjas ...

Skaityk toliau


2015 Kovas 6, 2015

Garsai Brazilijos Kinas: Fernando Chna Daniel Turini ir garso ir "City yra vienas" - III DALIS "Avanti Popolo?"

Miesto ir tt

Daniel Turini . Trečia ir paskutinė dalis interviu su garso profesionalus Fernando Henna ir Daniel Turini . Iš "garsai miestas yra vienas "(Adirley Queirós, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. Williamas Farkaš: Apie "City yra tik [1]" Aš manau, kad tai visiškai kitoks atvejis. Kai bando atsigauti po gamybos, kai kurių dalykų, užtikrinti suprantamumą kai kurių planų ir padaryti mišinį, kad turėti filmą. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. Tuo metu, filmas flirtuoja su iš hiper-realistiškas garso [2], kuriame jūs turite klausos būklę, o sustiprina visų įvykių skamba estetika, gaminti skamba, kad dokumentinio gamybos būdu, būtų labai tikėtina, įrašyti , Įdomu tada, jei, kad garso hyperrealism estetika buvo užuomina Adirley .

Fernando Chna: Kas gali atsakyti į Jums sklype yra Guile Mārtiņš . Nei čia atėjo, šis automobilis pagrindinis dalykas pvz turėjo vaizdo redagavimo, ji turi būti tarp jų sutartis. Kas yra pakankamai yra protingas Super garso redagavimas. Labai mažai garso bankas, visi garsai perimta filmo metu, tose pačiose vietose. Manau, kai Guile padarė garsą ...

Skaityk toliau