2014 Grd 18, 2014

Garso "Laukiniai Ataskaitos" - I dalis

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Pirma dalis apie "garso pokalbį laukinės ataskaitos "(Damian Szifrón, 2014), kuri įvyko 2014 kaparėlių ( Argentinos rūmų teikėjų ir transliavimo įrangos gamintojų ).

Filmo " Laukiniai istorijos "sudaro 6 skirtingų istorijų, kurių šūkis smurtas. Šios pirmosios dalies tema buvo tiesioginis garso fiksavimo. Kas kalba apie šiuo klausimu yra Javier Farina , tiesioginis garso režisierius.

Javier sakė, kad tai, kad filmas yra sudarytas iš 6 skirtingų istorijų atnešė sunkinančia kai tiesioginis garso griebimo. Be įprastų filmo, kur yra tik vienas centrinis istorija su tokiomis pačiomis raidėmis nuo pradžios iki pabaigos, technikas tiesioginis garso baigiasi gerai žino kiekvienas aktorius ir tai padeda planuojant garso pikapas. Be laukinių ataskaitų atveju turėjo apie dvi savaites filmuoti kiekvieną istoriją, sunku buvo išbandyti, kad atitiktų didžiulis simbolių per trumpą laiką. Tai padarė per filmavimą darbas buvo labai dinamiškas. Tarsi tai buvo filmuojama 6 iš ilgo laiko erdvėje.

Tęsti svarstymą


2014 Grd 11, 2014

Cine muzika Katalogas 2014

Ar galima peržiūrėti ir konsultacijų CineMúsica 2014 katalogas . katalogas, kuriame yra vertingas istorinis ir labai svarbią medžiagą nacionalinio kino plėtrą. Ypač lentelių stenograma Pirmasis nacionalinis Brazilijos kino garso specialistų susirinkime , tekstas: "Kur yra Brazilijos kino istoriją?" Alexandre Sobral dėl dabartinės išdavimo kino garso atkūrimo, ir informacijos įvairovės kūrybinių procesų ir garso darbų filmų sakė ekspertų šioje srityje.

Malonaus skaitymo!

CineMúsica Katalogas 2014


2014 Gruodis 8, 2014

Knygų apžvalga: "Cómo HACER El Tango Una kino" Carlos Abbate

knyga

Taip, pasaulis dar ne viskas prarasta ją, o kartais yra gera žinia. Vienas iš jų yra knygos spaudai apie garso pasiekimas filmas, retai galima rasti į teminės bibliografijos šiuo klausimu. INCAA (Instituto Nacional de Cine y Artes Audiovisuales) lá na Argentina. Ir kietas dalykas apie šią naujieną tai, kad ši knyga buvo pasirinkta atidaryti savo klausimus dizaino ENERC (nacionalinės mokyklos eksperimentų kino Realización y) ir turėjo remti INCAA (National Institute of kino ir audiovizualinio meno) ten Argentina ,

Carlos Abbate , coordenador do curso de Som dessa importante escola de cinema e um dos mais reconhecidos diretores de som argentinos, tendo em seu currículo filmes como O Filho da Noiva (J. J Campanella, 2001), A Prostituta e a Baleia (Luiz Puenzo, 1984), Kamchatka (M. Pineyro, 2002), entre outros. Knyga " Cómo HACER El Tango Una kino "buvo parašyta Carlos Abbate , garso kurso koordinatorė šio svarbaus kino mokykloje ir vienas iš labiausiai pripažintų Argentinos garso režisierių, į savo CV tokių filmų kaip nuotaka Sūnaus (J. J Campanella, 2001), kekše ir banginis (Luiz Puenzo, 1984), Kamčiatka (M. Pineyro, 2002), be kita ko. Tai mūsų hermanos nuėjo į priekį ir redagavo paprasta kalba, kuri gali būti suprantama studentams ar specialistai, kurie, pradedant ar daugiau smalsu visuomenei apie tai knygą. Nes dabar, ši knyga nėra išversta į portugalų.

Tęsti svarstymą


2014 Gruodis 3, 2014

Garsai Brazilijos kino Danilo Carvalho ir "kaimų Smagračiai, prieš vėją veiksmažodžio" garso - III DALIS

Danilo Carvalho

Po trečiojo ir paskutiniojo dalis interviu su su Danilo Carvalho , kurio centrinė ašis filmo "garsą kaimų Smagračiai, prieš vėją veiksmažodis "(Alexandre Veras, 2005), bet taip pat skirtas kitapus garso praktiką.

 

III dalis) Garsas Vilas ratai: prieš vėjo veiksmažodis

Williamas Farkaš: Kaip jūs kreipėsi į "Villages Ratai: prieš vėjo veiksmažodis"? Kaip buvo jūsų įrašas filme?

Danilo Carvalho: aš dirbau su Ali, atsipeikėjau daro kitus dalykus, Ivo, mes jau buvome geras draugas, be baro stalai, diskusijos. , criou esse núcleo lá em Fortaleza que durou doze ou quatorze anos. Veranda [1], nustatė šio branduolį ten Fortaleza, kuris truko dvylika ar keturiolika. que é aquela vila de Tatajuba [3] que por causa das dunas foi sendo coberta e mudando de local. Ir Vilos jis atėjo su šio scenarijaus, kuri yra grindžiama iš Ruy Vasconcelos disertacija [2] yra vienas kaimas Tatajuba [3] dėl kopų buvo taikoma ir keičiant vietą. Ruy rašė ir tada jie pritaikyti dokumentinio scenarijų, įlaipinami kai kurie simboliai, kad visatoje. Jie turėjo keletą filmo, kad Ali norėjo, ir mes kalbėjome apie tai klausimus. Tęsti svarstymą


2014 Lap 27, 2014

Garsai Brazilijos kino Danilo Carvalho ir "kaimų Smagračiai, prieš vėją veiksmažodžio" garso - II DALIS

Danilo ir garso kareivių

Tęsiant pokalbį turimos Danilo Carvalho , kurio centrinė ašis filmo "garso kaimų Smagračiai, prieš vėją veiksmažodžio "(Alexandre veras, 2005), bet taip pat skirtas kitapus garso praktiką, taip antrąją dalį.

II dalis) Mokymas Kinas: partnerystės ir santykių.

, quanto o Sábado à Noite [2] , entre outros, é justamente esse tipo de som que renova um certo cenário de cinema, um certo fazer som, e de se distanciar de um fazer som mais convencional. Williamas Farkaš: Viena iš priežasčių, kad privertė mane domėtis filmus jūs darote, tiek ant ratų kaimų: veiksmažodis į vėjo [1], su šeštadienio naktį [2], be kita ko, būtent tokios muzikos atnaujinanti tam tikrą filmą, saugokite tam tikrą garsą, ir atsiriboti nuo įprastinių garso markės. Būtent tai aš ieškau savo mokslinių tyrimų, šis galimybę sukurti garsą natūra, vistiek. Tiesiog atkreipti dėmesį, pasitarkite tiek daugiau apie filmą priėmimo pats. Viena vertus muzika yra stipri, Jums taip pat daug filmų, jūs tada panardintas į filmus procesas ...

Tęsti svarstymą