2014 Bir 15, 2014

Garsiai ir geras garsas

per garsiai ir aiškiai

Garsiai ir geras garsas yra keturios televizijos epizodų serijos, kad tyrė garso trajektoriją Brazilijos kinas. Su kryptimi ir pateikimo Zuccolotto Simone buvo transliuojama 2013 m Channel Brazilijoje . Nepaisant visą programos nėra prieinami internete, įdomių fragmentų galima patikrinti ant žemiau esančių nuorodų:


2014 Geg 16, 2014

Žiūrėti savaitės ABC 2014 lenteles

Cinemateca Brasileira em São Paulo. Stalai yra dabar galima peržiūrėti internete ABC 2014 Savaitė atsitiko 07-09 gegužė, ir Brazilijos kino São Paulo. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Remia Brazilijos asociacija kinematografijos , ABC savaitė yra unikali galimybė į susirinkimų asmenybių iš įvairių sričių kino apmąstant savo darbo rinką šalyje. Taip pat teikia Diskusijos, konferencijas, skydai ir meistriškumo kursus, kurie tiesiogiai prisideda prie Brazilijos kino pažangą.

Šiemet diskusijos garsas buvo pateikti trijose lentelėse:

01 lentelė: "Médoto darbas tiesioginio garso - darbo procedūros, dirbantys su tiesioginio garso surinkimo skaitmeninės Nepilni eros: tradicija ir plyšimas. Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). Su John Godoy (tiesioginis garso technikas ir profesorius audiovizualinės ECA / USP), Debora Opolskiego (dialogas redaktorius) ir Willem dienas (montuotojo). Tarpininkavimas Adelmo Luis Manzano (garso vadovas).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). 04 lentelė: Su "dabartinės Brazilijos filmo garsumas. Va Gėlės (Assembler, ir garso redaktorius), Eduardo Santos Mendes (dizainerio ir profesoriaus Audiovizualinės EKI / USP garsu) ir Fernando Henna (garso redaktorius). Tarpininkavimas Adelmo Luis Manzano (garso vadovas).

08 lentelė: "skaitmeninio rodymo kuriuos komerciniuose kino teatruose: parametrai, techniniai reikalavimai, įgyvendinimą ir stebėseną ir Ekrano ateitis:. Kambariai, namų ir nešiojamas" , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). Su Kiko Ferraz (garso redaktorius ir maišyklė), Renata de Almeida (direktorius Tarptautinio kino festivalio SP) ir Rodrigo Monte (direktoriaus fotografijos). Tarpininkavimas José Francisco Neto (vadovas užbaigimo).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . Norėdami gauti prieigą prie kitų stalų į savaitės ABC 2014 , tiesiog spustelėkite nuorodą: Žiūrėti savaitės ABC lenteles 2014 visas .


2014 1 Geg 2014

Interviu su garso dizaineris Edson Secco

Edson Secco

sound deigner , de um modo geral ostensivamente mal utilizado, para qualificá-lo: seja por pensar o som dos filmes como um todo integrado (relativizando distinções entre música e ruído, por exemplo); Muzikantas mokymas ir ankstesnė patirtis teatre, Edson Secco atitinka filme dirbti savybių, dėl kurių kadencijos garso deigner, paprastai akivaizdžiai piktnaudžiaujama gauti jį naudoti numeris: Garsas yra mąstymo filmai kaip visumą (mažinant skirtumus tarp triukšmo ir muzikos, pavyzdžiui); yra funkcijų gausa ji atlieka ir suteikti stilistinę vienybę su jų darbu; vis dar yra ankstyvajame bendradarbiavimo, vis dar scenarijaus etape, daugelis projektų, kuriuose ji dalyvavo. Šioje temoje, Edson Secco kalbėjo Artisan Sound savo karjerą ir savo asmeninį požiūrį garso kine.

Tęsti svarstymą


2014 Bal 29, 2014

Įvadas į garso dizainas

Įvadas į garso dizainą

ABC 2014 Savaitė kuris vyksta 7-9 gegužė, visų   Brazilijos kino   San Paule, nugaros šių metų lygiagretės iki jos grafika, sklaidos ir panaudojimo knygų, susijusių su audiovizualinės srities, Teminiai, knyga paleidimo vietos:. " Įvadas į Garso dizainas: taikomi analizės sisteminio ilgai filmas Aklumas "pagal Debora Opolskiego .

"Knygoje pateikiama apie statybą garso dizaino proceso atspindys. Struktūrą sudaro patirties ataskaitas ir lyginamoji analizė aptariama garso kūrimo procesą, didinti, garso dizaino filmo pasakojimo diskursas indėlio klausimų forma.

Padalinta į dvi dalis, pirmą kartą mes turime sukurti garso redagavimo procesą išsamiai paaiškinti, aptarti, kaip svarbu   po gamybos ir įtaką tai turi, kaip filmas suvokia žiūrovą. Dovanos ir objektyvūs metodai redagavimo dialogo Foley ir garso efektais.

Po, mes analizuojame Pogamybiniame garso filmą aklumo aplinkoje, garso efektai ir muzika. Skaitytojas ras scenos, situacijos ir procesų konkrečius įvykius, kurie gali būti laikomasi metodai ir kiekvieno elemento taikymas išsamiai.


2014 Bal 10, 2014

Aš savivaldybės konferencija dėl triukšmo, vibracijos ir garso sutrikimas

Aš savivaldybės konferencija dėl triukšmo, vibracijos ir garso sutrikimas

Tomis dienomis, balandžio 28, 29 ir 30, São Paulo-SP miestas aptaria pirmąją kovos triukšmą savo miesto aplinką. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. Aš savivaldybės konferencija dėl triukšmo, vibracijos ir garso sutrikimas , kurį rėmė savivaldybė San Paulo ir Brazilijos asociacija kokybės Akustika ( ProAcústica ) vyksta į "Tarptautinė diena Sąmoningumo apie triukšmą" proga, Tarptautinę kovos su triukšmu diena (INAD), kurios oficiali data šiemet balandžio 30 d.

Renginio tikslas yra atkreipti valdžios ir visuomenės apskritai apie neigiamus triukšmo ir garso vibracijos žmonių sveikatai, taip sukuriant veiksmingus teisėkūros ir administracinių veiksmų.

Renginys atviras visuomenei ir nemokamai, tačiau erdvė yra ribota ir reikalauja, kad būtų "registracijos forma" pabaigos.

Tikrinti tvarkaraštį ir daugiau informacijos: Aš savivaldybės konferencija dėl triukšmo, vibracijos ir garso sutrikimas