2014 Rugsėjis 9, 2014

Kas paslaptys slypi garso takelius?

menas menininkas

Programa menininko meno 's TV Brazilija, gamina specialų leidimą tam, kad "išpainioti paslaptis, kad slepia garso takelių, meno žanras, kuris apjungia muziką, balsus, triukšmus ir įvairių garso efektų, kad daugiau gyvybės ir jaudulio į filmus , romanai, pjesės ir televizijos programas. "

Tato Taborda , o gerente-executivo de música da TV Brasil Ricardo Vilas , e Flavia Ventura , que compõe algumas trilhas para o próprio Arte do Artista. Programa remiasi žinomais profesionalais kaip kompozitoriaus srityje parodymus David Tygel , dirigentas ir muzikos prodiuseris Tato Taborda , vykdantysis direktorius muzikos TV Brazilija Ricardo Vilas ir Flavia Ventura , kuris komponuoja keletą takelius pačiai meno Atlikėjas.

Patikrinkite visą programą Puslapis "Ką paslaptys tykoti garso takelių?": menininko str


2014 26 Rgp 2014

8 festivalis CineMúsica

8 festivalis CineMúsica
8º Cine Música – Festival de Cinema de Conservatória , único festival de cinema do país dedicado exclusivamente à trilha sonora dos filmes. 04 rugsėjis 7 atsitinka miesto registratorius-RJ -8 "Cine Muzika - kino festivalyje konservatorijoje , tik kino festivalis šalyje, skirta tik filmo garso takelį. Šių metų tema yra Forro ir renginys yra atviras visuomenei su nemokamas įėjimas!

Primindama, kad festivalis taip pat gauna šių metų Antrasis nacionalinis Susitikimai Profesionalūs Garso Brazilijos kino .

Toliau filmų ir apdovanojimai specialistų sąrašas 8 festivalis Cine muzikos :

Prizo CineMúsica

Geriausias garsas: " Sylvester "(apdovanotas: Lina Chamie, Eduardo Santos Mendes, Luiz Manzano Adelmo, Tide Borges, Brazilija Rene, Louis Robin, Eric Christani Ribeiro, Luiz Fernandes ir Ricardo Farias)

Geriausias garso Maišytuvas: " Serra Pelada "(apdovanojimas John Godoy, Marcelo Raposo ir Ubiratan da Silva - Bira)

Geriausia maišyti ir geriausia Triukšmas kambarys (Foley): " Tatuiruotė "(apdovanotas: Ricardo Cutz Philip mėsainiai Renato Marques Galimberti)

Geriausias garso dizainas: " Praia do Futuro "(apdovanotas: Waldir Xavier)

Geriausias garso redagavimas: " Morro dos Prazeres "(apdovanotas: Bernardo Uzeda)

Geriausi garso efektai: " River Stream "(apdovanotas: Ricardo Reis Ču)

Geriausias originalus Daina: " Berniukas ir pasaulis "(nugalėtojai: Ruben Feffer Gustavo Kurlat)

Daina: " Kai aš buvau gyvas "(nugalėtojai: Marco Dutra Caetano Gotthard)

Geriausias muzikinis pasirinkimas: " tremtinių vulkanas "(apdovanotas Fabio Andrade)

Geriausias Kryptis kopijavimas: " Sweet Asbestas "(apdovanotas: Guto Parents ir Erik Paiva)

Trumpas Šviesos Trophy

Geriausias garsas: "9493" (apdovanotas: Marcellus L.)

Geriausias garso dizainas: "Tegul Diana Peace" (apdovanotas Carlos Juodkalnija Claudio Nascimento)

Geriausias garso Maišytuvas: "Visi These Days, kai aš esu Svetimas" (apdovanotas: Evandro Lima)

Programação Completa do 8º Festival CineMúsica Taip pat patikrinkite visą grafiką Festival 8 Cine muzikos : Visas tvarkaraštis 8 festivalio CineMúsica


2014 17 Rgp 2014

II Nacionalinė Meeting Professionals Garso Brazilijos kino

II susitikimas

Per keletą dienų 05th ir 06. rgs atsitinka miesto registratorius-RJ į II Nacionalinė Meeting Professionals Garso Brazilijos kino . Renginiu siekiama prisidėti prie didesnės integracijos tarp specialistų patikimo nacionalinio kino. Prilimpa   8 Cine Muzika - kino festivalis konservatorija , yra proga pademonstruoti kino garso pasaulio susijusią veiklą šalyje, taip pat priimant naują erdvę apmąstymams ir diskusijoms klausimų, susijusių su audiovizualinės rinkos pasiekimų, mokymo ir ieškoti kino Brazilijoje garsą. Posėdis susideda iš diskusijų stalai, paskaitos ir seminaro, kad papildo Cine muzikos, tik kino festivalyje šalyje, skirta tik filmo garso takelį programavimą. Šių metų naujovė yra taip pat iš dviejų tarptautinių svečiams dalyvavimas discorrerão apie į Lotynų Amerikos kino garsu.

Renginys atviras visuomenei su nemokamas įėjimas!

2014 II sąrašą ENPSCB:

Vieta - Viešbutis Rokas  

Rugsėjis 5 - penktadienis

Rugsėjis 6 - šeštadienis


2014 31 liepa 2014

Sintezė I ENPSCB

I ir II ENPSCB

Apibendrinimas Pirmasis nacionalinis pusryčiai profesionalams Garso Brazilijos kino

7º Festival CineMúsica , de 5 a 7 de Setembro de 2013, em Conservatória, Rio de Janeiro, em busca de garantir qualidade para a produção e exibição do audiovisual brasileiro nas salas de cinema, festivais nacionais, televisão e em novos formatos. Mes, dalyvių Pirmojo nacionalinio susirinkimo Professional Brazilijos kino Sound , mes susitiko 7 festivalio CineMúsica 5 iki 7 rugsėjis 2013, į konservatoriją, Rio de Žaneire, Quest, siekiant užtikrinti kokybę gamybos ir parodos audiovizualinių Brazilijos teatruose, nacionalinių festivalių, televizijos ir naujų formatų.

Mes pabrėžiame, kaip svarbu, kad Europos garso kokybės garso ir vaizdo produkto yra ta, kad įvairūs srityse, susijusiose su garso gamybą - tiesioginį garsą, garso redagavimo, maišymo muzikos - liečiasi ir yra gerai integruota į rengimo ir vykdymo darbus nuo pat pradžių . Todėl ketiname skatinti efektyvesnį ir labiau integruoti įvairių darbo etapų specialistų audiovizualinės pramonės galvoti nuo scenarijaus garso rodyti audiovizualinius darbo praktiką.

Mes žinome, kad garso ir vaizdo produkcijos dinamika, kad šiuo metu nustatytas nepalankus audiovizualinių kūrinių garso kokybę, daugiausia susijęs biudžeto klausimus, tvarkaraštį ir darbo valandų.

Atkreipiame dėmesį, kad švietimas yra iš tiesų kelias, yra išleisti naujų specialistų rinkoje, todėl šis mokymas erdvė turi paskatinti daugiau tiesioginį dialogą su rinkoje.

Mes suprantame, kad išsaugant realizavimo filmų, kurie turėtų būti susiję su įmonių ir specialistų, dirbančių garso srityje proceso istoriją, svarbą. Ieškoti alternatyvų archyvuoti ir saugoti pačių filmų istoriją.

Mes pritariame, kad apmokytų garso technikai buvimas prieš filmų atrankos teatruose, festivaliuose ir kitos vietos kino parodoje išbandyti garsą. Dėl prastos kokybės kino projekcija šiuo metu stebimas Brazilijos parodų grandinės, mes matėme šią procedūrą svarba ir įstaigų poreikis leisti apmokyti garso technikai buvimą, taip pat gamintojai reikalauja ir prieš savo pačių filmų projekcijas finansuoti šiuos tyrimus .

Mes tęsime šį procesą į II Nacionalinė pusryčiai profesionalams Garso Brazilijos kino , turi būti laikomos ant 8 Cine muzikos festivalis 2014 m.

Dalyviai IENPSCB


2014 15 Bir 2014

Garsiai ir gera garso

į garsiai ir aiškiai

Garsiai ir gera garso yra keturios televizijos epizodų, kurie tyrė garso trajektoriją Brazilijos kino serijos. Su kryptimi ir pateikimo Simone Zuccolotto, buvo transliuojamas 2013 m Channel Brazilijoje . Nepaisant išsamių programų nėra internete, įdomių fragmentų gali būti suteiktos ant žemiau esančių nuorodų: