2015 Balandis 23, 2015

ABC savaitė 2015

savaitę abc 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. Nuo 13-15 gegužė Brazilijos asociacija kinematografijos rodo savaitės ABC 2015 m . Su supakuoti grafiką konferencijose, plokščių ir diskusijų su asmenybių iš įvairių sričių Brazilijos ir užsienio kino renginys vyksta Brazilijos kino San Paulo ir yra atvira visuomenei su nemokamu priėmimo.

Šiemet savaitę turi dvi lenteles, skirtas kino garso. Ar jie:

14/05, ketvirtadienį diena:

10h - į TV serialas garso
"Sprendžiant įvairius garso aspektus TV serialas -. Įamžinkite tiesioginį garsą į post-produkcijos ir apdailos procesą"

Patvirtinti dalyviai:

José Luiz Sasso (maišytuvas)
Luiz Adelmo Manzano (Garso priežiūros)
Rodrigo Meirelles (vykdomasis priežiūros Audio)
Armando Torres Jr (maišytuvas)

15 Gegužė penktadienis

17h - Įvadas į Garsas Garso ir vaizdo (TV serialas, ilgas, trumpas ir Dokumentiniai)
"Skaitymas scenarijų, klausytis režisieriaus, kurioje mes galime išreikšti per garsą. Visi garsai yra jau Direct Sound? Jo naudojimas ir problemiškas. Balso svarba. "

Patvirtinti dalyviai:

Potvynių Borges (Garso inžinierius)
Carlos Abbate (garso režisierius)

Tęsti svarstymą


2015 Balandis 8, 2015

II savivaldybės konferencija dėl triukšmo, vibracijos ir nepatogumai Sonora

Konferencijoje triukšmo
Birželio 27, 28 ir 29 d San Paulo-SP miesto aptaria antrą kartą kovojant su triukšmą savo miesto aplinką. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. II savivaldybės konferencija dėl triukšmo, vibracijos ir nepatogumai Sonora , kurį rėmė San Paulas miesto savivaldybės ir Brazilijos asociacija kokybės Akustika ( ProAcústica ), vyksta į "Tarptautinės Sąmoningumo diena Triukšmas" proga Tarptautinė Triukšmo Sąmoningumo diena (INAD), kurios oficiali data šiais metais balandžio 30 d.

Renginio tikslas yra atkreipti valdžios institucijas ir visuomenę apskritai apie neigiamus triukšmo ir garso vibracijos poveikį žmonių sveikatai, taip sukuriant veiksmingas gaires teisėkūros ir administracinių veiksmų.

Renginys yra atviras visuomenei ir nemokamai, tačiau erdvė yra ribota ir reikalauja, kad būtų "registracijos forma" pabaigos.

Patikrinkite grafiką ir daugiau informacijos: II savivaldybės konferencijoje triukšmas, vibracija ir nepatogumai Sonora


2015 17 kovas 2015

Garsai Brazilijos Kinas: Guile Martins ir garso "miestas yra vienas?"

Klasta

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). Interviu su klastos Martins , atsakingas už garso dizainą " miestas yra vienas "(Adirley Queiroz, 2011).

Williamas Farkaš: Kaip jūs gaunate "miestas yra vienas"? Ar turite ankstesnę santykius su Adirley?

Klastos Martins susitiko Adirley 2006 metais, per kino festivalyje Florianopolis. Sobre a Maré ”. Mūsų trumpas buvo rodomas, jis su " RAP - iš Ceilândia kampas ", ir aš su" Apie Tide ". Mes kalbėjome daug, bet manau, kad daugiau apie futbolą, nei kine. Mes vėl susitiko 2009 m ties Brazilijos festivalyje, buvau ten pristato dokumentinį " Tarabatara ", kuriame aš nukreipti garsą ir garso redagavimo. Tuo metu aš nuėjau į Ceilândia imtis krioklys vonios gražus vandenyse Goiás, kažkas, kad padarė man labai malonu, eteryje truputį sielvarto yra Brazilijoje, plano, nežinoma ir nesvetingas vietoje man. Be Ceilândia išgirdo automobilių, pardavėjų mugės, žmonės vaikščioti ant gatvės, futbolo žaidimų garsą ant kiekvieno kampo, pagaliau, žmogaus kraštovaizdį ir garsas labai skiriasi nuo plano ir kino festivalio grandinės. Tai buvo, kai lankiau " diena Strike "į Adirley namus ir kalbėjo daugiau apie garsą, kaip padaryti, kad apie Ceilândia ir kitų garsų sudužusius, nesiimant naudojimo" šaudymo garsą ir sirenos tolumoje ", kad tiek nekamuos kaip estetinės pasiūlymą. Mes kalbame apie garsų, kad išnyks laikui bėgant, peiliu galandimo, vienas biju pardavėjas ...

Tęsti svarstymą


2015 6 kovas 2015

Garsai Brazilijos Kinas: Fernando Chna ir Daniel Turini ir "Avanti Popolo" ir garso "miestas yra vienas?" - III dalis

Miesto ir tt

Daniel Turini . Trečia ir paskutinė dalis interviu su garso specialistų Fernando Henna ir Danielis Turini . Iš "garsai miestas yra vienas "(Adirley Queiroz, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. Williamas Farkaš: Apie "City yra tik [1]" Manau, kad tai yra visiškai kitoks atvejis. Kai bando atsigauti po gamybos, kai kurių dalykų, užtikrinti suprantamumą kai kurių planų ir padaryti mišinį, kad turėti filmą. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. Tuo metu, kino flirtuoja su iš hiper-realistiškas garso [2], kuriame jūs turite klausos būklė gana sustiprina visus įvykius garso estetikos, produkcija skamba, kad dokumentas gamyba tiek vargu ar būtų registruojami, , Įdomu tada, jei, kad garso hyperrealism estetika buvo užuomina Adirley .

Fernando Chna: Kas gali labiau tinkamai atsakyti jums yra pats Guile Martins . Nei čia atėjo, šis automobilis Pagrindinis dalykas, pavyzdžiui turėjo vaizdo redagavimo, turėjo būti tarp jų susitarimas. Kas yra pakankamai yra protingas super garso redagavimas. Labai nedaugelis skamba duomenų bazę, visus garsus užfiksuoti filmo metu, netgi vietos. Manau, kai Guile padarė garsą ...

Tęsti svarstymą


2015 Vas 23, 2015

Garsai Brazilijos Kinas: Fernando Chna ir Daniel Turini ir "Avanti Popolo" ir garso "miestas yra vienas?" - II dalis

Avanti Popolo

Daniel Turini . Antra dalis interviu su garso specialistų Fernando Henna ir Danielis Turini . Iš garso "statybos Avanti Popolo "(Michael Wahrmann, 2012).

Williamas Farkaš: Apie "Avanti Popolo", kaip jūs atvyko į filmą? Michael Warhmann kreipėsi jus? Jis turėjo tvirtus pasiūlymus iki gamybos?

Danielis Turini: Tiesą sakant Misha padarė filmą kaip trumpą filmą jau su mintimi, kad jis gali suteikti daugiau medžiagos, turi keletą ilgesnių planus. Aš žinojau, Misha anksčiau, festivaliai, bendrų draugų, bet mes neturėjome kontakto su plėvele, pradėti dirbti su juo. Visa tai aš kalbėjau išankstinio gamybos, net galvoti, kaip garso technikas veiks, nebuvo. Kas atsitiko, kad garso technikas buvo apdailininkas garso trumpametražis filmas, kas redagavo vaikščioti garsą.

Tęsti svarstymą