2014 18.prosince 2014

Sound "Wild Reports" - časť I

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Prvá časť rozhovoru o zvuku " Wild správ "(Damian Szifrón, 2014), ku ktorému došlo v roku 2014 ( argentínske komory poskytovateľov a Broadcasting Equipment Manufacturers ).

Filmu " Wild Stories ", sa skladá zo 6 rôznych príbehov, ktorých motto násilia. Témou prvej časti bola priama zachytenie zvuku. Kto hovorí o tejto téme je Javier Farina , priame zvukové réžia.

Javier uviedol, že skutočnosť, že film sa skladá zo 6 rôznych príbehov priniesol priťažujúce, kedy priamy zvuk vyzdvihnutie. V bežnom filme, kde je len jedna centrálna príbeh s rovnakými postavami od začiatku do konca, technik priamy zvuk končí dobre poznať každý herec a pomáha pri plánovaní zvuku vyzdvihnutie. V prípade voľne žijúcich správ, tím mal asi dva týždne k filmu Každý príbeh, ťažkosť bola pokúsiť sa splniť veľké množstvo postáv v krátkom čase. To spôsobilo, že práca v priebehu natáčania bolo veľmi dynamický. Ako by to bolo natáčanie filmu 6 dlhodobom časovom úseku.

Pokračovať v čítaní


2014 11.12.2014

Cine hudobný katalóg 2014

Je k dispozícii pre posúdenie a konzultácie CineMúsica 2014 katalóg . katalógu, ktorý obsahuje cenné historické a veľmi dôležitý materiál pre rozvoj národnej kinematografie. Najmä prepis tabuliek First National brazílsky Cinema Sound Professionals zasadnutí , text "Ak má históriu brazílskeho filmu?" Alexandre Sobral na aktuálnu problematiku filmového zvuku reštaurovanie, a rozmanitosť informácií o tvorivé procesy a zvukových diel vo filme rozprával odborníkmi v danej oblasti.

Veľa zábavy pri čítaní!

CineMúsica katalóg 2014


2014 08.12.2014

Recenzia knihy: "Cómo Hacer El Sonido Una Film" Carlos Abbate

kniha

Áno, svet sa nestratil, a niekedy je dobrá správa. Jedným z nich je vydanie knihy na poriadny úspech vo filme, zriedkavé nájsť v predmete bibliografia na túto tému. INCAA (Instituto Nacional de Cine y Artes Audiovisuales) lá na Argentina. A super vec o tejto správou je, že táto kniha bola vybraná otvoriť vlastné problémy projektovej EnerChip (Národnej škole experimentovanie Film Realización y), a mal podporu INCA (Národný inštitút filmu a audiovizuálne umenie) tam v Argentíne ,

Carlos Abbate , coordenador do curso de Som dessa importante escola de cinema e um dos mais reconhecidos diretores de som argentinos, tendo em seu currículo filmes como O Filho da Noiva (J. J Campanella, 2001), A Prostituta e a Baleia (Luiz Puenzo, 1984), Kamchatka (M. Pineyro, 2002), entre outros. Kniha " Cómo Hacer El Sonido Una Film "napísal Carlos Abba , Zvuková koordinátorom predmetu tohto významného filmovej školy a jeden z najuznávanejších argentínskych zvukových režisérov, svoj ​​životopis takých filmoch ako syn nevesty (J. J Campanella, 2001), Suka a veľryba (Luiz Puenzo, 1984), Kamčatka (M. Pineyro, 2002), medzi ostatnými. To sú naše hermanos išiel dopredu a editoval knihu jednoduchým jazykom, ktorému rozumie študentov alebo profesionálov, ktorí začínajú, alebo viac zvedavý verejnosti o tom. Pre túto chvíľu, táto kniha nebola preložená do portugalskej.

Pokračovať v čítaní


2014 03.12.2014

Zvuky v brazílskom Cinema: Danilo Carvalho a zvuk "Villages Zotrvačníky, slovesá proti vetru" - ČASŤ III

Danilo Carvalho

Po tretie a poslednú časť rozhovoru s s Danilo Carvalho , ktorého stredová os zvuk filmu " Villages Zotrvačníky, slovesá proti vetru "(Alexandre Veras, 2005), ale tiež obrátiť na druhú stranu o osvedčených postupoch.

 

Part III) Zvuk v Vilas Kolesá: sloveso proti vetru

William Farkas: Ako ste sa priblížil k "Obce kolesa: sloveso proti vetru"? Aká bola vaša vstup vo filme?

Danilo Carvalho: Pracovala som s Ali, obišiel robiť iné veci, s Ivo, už sme boli dobrý priateľ vedľa baru tabuľky, diskusia. , criou esse núcleo lá em Fortaleza que durou doze ou quatorze anos. Veranda [1] zaviedlo toto jadro tam v meste Fortaleza, ktorá trvala dvanásť alebo štrnásť. que é aquela vila de Tatajuba [3] que por causa das dunas foi sendo coberta e mudando de local. Aj Villas prišiel s týmto skriptom, ktorý je založený na téze Ruy Vasconcelos [2] je jedna obec z Tatajuba [3], ale z dún bola pokrytá a meniace sa umiestnenie. Ruy písal a potom sa prispôsobiť dokumentárny skriptu, zdvihol niektoré znaky, ktoré vesmíru. Mali nejaké problémy vo filme, ktorý Ali chcel a my sme o tom hovorili. Pokračovať v čítaní


2014 27.listopadu 2014

Zvuky v brazílskom Cinema: Danilo Carvalho a zvuk "Villages Zotrvačníky, slovesá proti vetru" - Časť II

Danilo a zvuk vojakov

Pokračovanie rozhovoru vedeného u Danilo Carvalho , ktorého stredová os zvuku filmu " Villages Zotrvačníky, slovesá proti vetru "(Alexandre Veras, 2005), ale tiež obrátiť na druhú stranu o osvedčených postupoch, nasleduje druhá časť.

Part II) Výcvik v kinách: partnerstvo a vzťahov.

, quanto o Sábado à Noite [2] , entre outros, é justamente esse tipo de som que renova um certo cenário de cinema, um certo fazer som, e de se distanciar de um fazer som mais convencional. William Farkas: Jedným z dôvodov, ktoré ma viedli k záujmu filmoch, ktoré urobíte, a to ako na kolieskach dedín: sloveso do vetra [1], ako Saturday Night [2], okrem iného, ​​je to práve tento druh hudby obnovenie určitej filmovej scéne, vykonajte istý zvuk, a dištancovať sa od make nad bežným zvukom. To je presne to, čo som hľadal vo svojom výskume, tento druh možnosti tvorby zvuku, tak ako tak. Stačí poukázať na to, hovoriť trochu viac o filmovej tvorbe rovnaké. Na jednej strane hudba je silná pre vás, tiež mnoho filmov, budete sa potom ponorí do procesu výroby filmov ...

Pokračovať v čítaní