2014 19. november 2014

Pernambucano filmy Sound

Pernambuco zvuk

O Pernambuco Sound Collective :

"Pôvodná myšlienka bola, že je jedným Technici Sound Association, ale možnosť tvorby zvuku skupinu technickej v kolektíve bol atraktívnejší a menej byrokratická, a to je to, čo sme urobili. Skupina sa objavil okolo roku 2012, s cieľom urobiť kategórie jednotnejšie a silnejší zvuk techniky; objasniť a pokúsiť sa vzdelávať audiovizuálnom trhu a potreby zvukových profesionálov; STIC-RJ . aj pre profesionálov mohol pripojiť k výmene skúseností, rovnako ako tomu bolo v Pernambuco krok formalizovať prácu v miestnom kine od Abd-PE , Canne , niekedy spoliehajú na podporu a poradenstvo zo STIC-RJ .

V súčasnej dobe, Collective Pernambuco Sound má asi 20 odborníkov v celej Brazílii, a to najmä v oblasti na severovýchode. Robí pravidelné stretnutia a štúdií v blízkej budúcnosti, mať možnosť podporovať kurzy a semináre školenia pre svojich členov i širokú verejnosť. Ako väčšina zvukových profesionálov na celom svete, ktorí zdieľajú rovnaké sťažnosti, výhľad do budúcnosti je, že zdravá technici a ďalšie audiovizuálne profesionáli môžu žiť "mierumilovne", a že je prinajmenšom vedomosti o métier o zvukovej techniky (z práce priameho zvukového technika, pohybujúce sa redakcia a dosahujú mixér). K tomu, Collective vytvára vzdelávacie materiály o povolania, ktoré sú zverejnené na blogu . Všetky texty sú v portugalčine mať väčší dosah medzi Brazílčania, ktorí sú súčasťou audiovizuálneho vesmíru (najmä filmových tvorcov a producentov). "

By Catarina Apolonia .


2014 14.novembra 2014

Zvuky v brazílskom Cinema: Danilo Carvalho a zvuk "Villages Zotrvačníky, slovesá proti vetru" - Časť I

Danilo Carvalho

Pokračovanie zverejnením výskumu zvukov v súčasnej brazílskej kinematografie, nasleduje rozhovor s Danilo Carvalho , vo svojom dome v Parnaíba (PI).

Rozhovor koná Danilo mal ako svojej osi, rovnako ako ostatné respondenti v prieskume, film. V prípade Danilo, film je " Dedina Zotrvačníky, sloveso proti vetru "(Alexandre Veras, rok 2005). Danilo vykonala zvukový snímač s Leni Oliveira , a tiež robil zvuku editáciu a miešanie. Ale rozhovor s Danilo zaoberať druhú stranu o osvedčených postupoch, menej uchovávaných v metodických či technických problémov. Danilo hovorí o filmoch vo svojich životných skúseností a ako sa to všetko odohráva pri výrobe zvuk pre filmy.

Danilo je tiež riaditeľ a režisér filmov a bol jedným zo zakladateľov Alumbramento kolektívne. To je dlhoročný partner Ivo Lopes Araújo a Alexandre Veras.

Part I) priblíženie a vplyvmi so zvukom a hudbou

Pokračovať v čítaní


2014 09.11.2014

Úprava Dialógy s Deborah Opolski

João Caserta , divulgou um didático e interessante vídeo sobre edição de diálogos com a editora de som Débora Opolski . Tento týždeň portál Case-RTA Audio pre film , zvuk profesionálne Curitiba John Caserta , vydal didaktickú a zaujímavé video o filtroch sa zvukárom Deborah Opolski .

"V rozhovore s Deborah Opolski hovoríme o úpravách dialógy pre dlhé filmy. Deborah má bohaté skúsenosti v tejto oblasti a chcel som, aby niečo z toho na vás. Dialóg Editor je ten, kto prijíma a spracováva priame zvuk. Vaším cieľom je vytvoriť dialóg stopu s minimom šumu je to možné. Na dosiahnutie tohto cieľa, editor využíva postupy a techniky a veľa skúseností, kreativity a počuť! Vysvetlila, čo postup je, že používa k úprave dialóg, komentoval na každom kroku. Od otvorenia OPF, organizácia Pro Tools zasadnutí, Direct Sound konferencie, na výmenu trvá a všetko. Hovorili sme tiež o dabing (NU) a ako sa človek pracujúci sám zvuku filmu môžete použiť tieto znalosti, alebo tieto postupy tu natočiť krátky film. "


2014 07.11.2014

Zvuky v brazílskom Cinema: Márcio dom a zvuk "Cinema, Aspirin a supov" - ČASŤ III

Znie to v brazílskom CINEMA prípadových štúdií a moderné PROPOSIÇÕES_Márcio kamery

Dopredu sa posledná časť rozhovoru s Márcio snemovni o svoje skúsenosti pri realizácii priameho zvukového záznamu filmu " Cinema, Aspirin a supy "(Marcelo Gomes, 2005), nasleduje tretia a posledná časť.

ČASŤ III) Aktuálny prehľad riadnej odbornej postavy v audiovizuálnom trhu.

William Farkas: Aký je váš vzťah k post-produkcie?

(durante o festival do Rio de 2013) e ele sempre fala a mesma coisa, quanto mais você enquanto técnico de som conseguir ir na edição de som, mixagem melhor. Márcio Camera: Ospravedlňujem sa ... Druhý deň som bol v prednáške Chris Newman [1] (pre Rio 2013 festival), a on vždy hovorí to isté, tým viac sa ako zvukár môže ísť do editácie zvuku, najlepší mix. Ale nikdy nemôže ... A ja opakujem, ja som túto otázku do mnohých priamych zvukových technikov tu v Rio de Janeiro, a všetci sa sťažujú na rovnakú vec. To nemá spätnú väzbu, alebo ak máte je to len vtedy, keď je niečo zle, keď si myslíte, že zvuk je zlý. Najviac sa to stane, je producent, už hovoril s Sara Silveira nájde skvelý zvuk. Ale je tu interakcie. Tento príspevok zamestnanci sa zdať, že žije v rámci autistického sveta. A ja hovorím znova, zdá sa, že tvorivosť ... Ďalšia vec, ktorú som povedal o časopise Film Culture n.58 (Sound of každý náš film). Jediný prípad, kedy priamy zvuk techník je citovaný, je podľa Alessandro Laroca hovorí, že zvukár, že to, čo počuje v kine je čistý priamy zvuk. Iba čas, ktorý mixer je citovaný! Hovorí, že zvukár si myslí, že ide do kina, je zvuk, bez toho, aby celý proces editácie a postprodukcia zvuku. Ja neviem, čo ešte Generic stereotyp je to zistenie, že je taký zvuk technik postava s takou vynaliezavosťou. Pokračovať v čítaní


2014 03.11.2014

Zvuky v brazílskom Cinema: Márcio dom a zvuk "Cinema, Aspirin a supov" - Časť II

Marcio Camara

Pokračovanie rozhovoru s Márcio kamery   Marcelo Gomes , segue a segunda parte. o ich skúsenostiach s implementáciou priame nahrávanie zvuku filmu " Cinema, Aspirin a supy "(2005), réžia Marcelo Gomes , nasleduje druhá časť.

ČASŤ II) Skúsenosti v priamej zachytenie zvuku na filme Cinema, Aspirín a Vultures (Marcelo Gomes, 2005).

William Farkas: Vstupujete konkrétne v kine, Aspirín a Vultures (Marcelo Gomes, 2005). Už ste niekedy povedal, trochu ako stretol Marcelo Gomes, ale zaujímalo by ma, ako bol váš záznam vo filme, a ako bol váš kontakt s Marcelom.

Márcio Camera: Marcelo sa už niekoľko krátkych filmov a urobil ďalšie veci taky. Myslím, že som tu v Rio de Janeiro robil nejaké inštitucionálne ho v tej dobe. Ale pamätám si jeho návrh filmu. Spomínam si, že sa získavania peňazí natočiť film. Spomínam si, mi vždy na difuculdade filmovanie, čo je problém spočíva v procese road movie, a skutočnosť, že je takmer vždy v kamióne a ako, aby to fungovalo technicky, a to ako na obrázku a pre zvuk. Beto Normal ) que ele tinha gostado muito. Mal som skúsenosť s zvuk, krátky film, tým utajovanú šťastie (1998, čo-smerujúce s Beto Normal ), že moc rád. Je to film, ktorý má veľa príprav, ale pokiaľ ide o dialógu bola veľmi komplikovaná, pretože všetko bolo natočené v Recife, v mestských oblastiach, čo je náročná sérii sa môžeme zmieriť. Ale taky sa, že som vytvoril dobrý vzťah s ním, on mal rád nielen zvuk, ale aj vzťah. Tiež si myslím, opakujem, to malo určitý nedostatok zvuku niekoho na severovýchode a možno preto, že som severovýchodnej, aby sme pochopili, že úroveň. Spomínam si, že v čase, keď sa film mal veľmi veľkú fyzickú výzvou pre mňa. Urobil som predchádzajúci film Marcelo volal Outback Pokračovať v čítaní