2015 9.9.2015

CineMúsica katalóg 2.015

Je k dispozícii pre preskúmania a otázka CineMúsica 2015 katalóg. Katalóg, ktorý obsahuje cenné historické a veľmi dôležitý materiál pre rozvoj národnej kinematografie. Najmä prepis tabuliek II Národný brazílsky Cinema Sound Professionals Stretnutie a rôznorodosť informácií o procesoch tvorby a zvukových diel vo filmoch oznámené expertmi v odbore.

Veľa zábavy pri čítaní!

CineMúsica katalóg 2.015


2015 9.9.2015

Syntéza III ENPSCB

III ENPSCB

My, účastníci III odborníkmi na vnútroštátnej brazílsky Cinema Sound zasadnutie, na svojom zasadnutí 9. festivalu CineMúsica, 04-07 septembra 2015 v konzervatória-RJ, zhodnotil úspechy z prvého stretnutia v roku 2013, a uvedomil si, že:

- Interakcia medzi hosťami podporovaných v posledných troch rokoch schôdzka neuskutočnila vytvára pracovné skúsenosti mimo festival, lepšia komunikácia medzi odborníkmi z rôznych ETAP zvuk filmovej produkcie;
- Úloha vzdelávania novej generácie o zvuku v kine je zásadný a našou úlohou. Ak chcete tak urobiť, sledujeme inšpirovaná priekopníckej práci renomovaného zvukové réžia Walter Goulart, ktorí chcú upevniť našu špecifické technické znalosti;
- Prítomnosť latinskoamerických profesionálov zvukových ukázalo dôležité podporiť a rozšíriť výmenu technických a trhových postupov.


Pre štvrté zasadnutie sa bude konať v septembri 2016, bude naša spolupráca s univerzitami a technickými školenie byť rozšírený, rovnako ako naše úsilie na:
- Ak chcete zlepšiť kvalitu zobrazenia v CineMúsica festivalu, zabezpečenie kalibrácia displeja miestnosti ocenených filmov a štandardizácie produkcie kópií;
- Rozšíriť partnerstvo stimulovať lepší výkon z našich odborníkov a zvýšenie technickej kvality nášho priemyselného parku;
- Ak chcete pokračovať zverejňovanie schôdzí a technickej dokumentácie, aby sa metodiky zvuku.
CTAv e a ROB FILMES . Ešte raz vám ďakujem za partnerstvo s SEBRAE, na DELART, je CTAv a MOVIES okradnúť.


2015 17.augusta 2015

Kniha: Ako zvuk Carlos Abbate filmu

Carlos Abbate

Dobrou správou pre zvuk svetový filmový!

MIS , dentro da programação do 26 o Festival Internacional de Curtas Metragens de São Paulo . Rok po jeho vydaní v španielčine, Argentína, Carlos Abbate obsadí jeho knihu v portugalčine v Sao Paule, 27. augusta v 18.hod v MIS, v rámci programu 26. Medzinárodný festival krátkych filmov v Sao Paulo.

III Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro , para uma sessão de autógrafos e para participar da mesa de debate “Som e Montagem: interação técnica e conceitual” com Karen Akerman , Ricardo Pretti , Vanessa Marques e mediação de Maria Byington . V deň 05 septembra bude v zimnej záhrade / RJ, v rámci programu 9. festivalu Cine hudby a III Národného stretnutia brazílskej Cinema Sound Professionals, aby autogramiády a podieľať sa v tabuľke diskusiu "Sound a strih: interakcia technické a koncepčné "s Karen Akerman, Ricardo pretty, Vanessa Marques a mediačné Maria Byington.

Recenzia knihy:

Áno, svet sa nestratí, a niekedy je dobrá správa. Jedným z nich je začatie knihy na poriadny úspech vo filme, vzácny predmet stretnutia v bibliografia na túto tému. A tá super vec o tejto správou je, že táto kniha bola vybraná, aby otvoriť vlastné otázky dizajnu EnerChip (Národnej škole experimentovanie y filmového Realización), a mal podporu INCA (Instituto Nacional de Cine y Audiovisuales umenia) tam v Argentíne ,

Kniha bola napísaná Carlos Abbate, Zvukový koordinátor priebehu tohto významného filmovej školy a jeden z najuznávanejších argentínskych zvukových režisérov, ktorý má na svojom konte filmy ako Syn nevesty (J J. Campanella), The kurva a veľryba (Luis Puenzo), Kamčatka (M. Pineyro), medzi ostatnými. Pokračovať v čítaní


2015 10.08.2015

III Národná Stretnutie zvukových profesionálov brazílskej Cinema

IIIENPSCB

Dni 04-07 septembra sa koná v meste registrátora-RJ Professionals III Národný brazílsky Cinema Sound Meeting. Hlavným cieľom tejto akcie je prispieť k väčšej integrácii medzi odborníkmi z Národného filmového zvuku. Súvisí   9 Cine Music - konzervatórium Film Festival, je príležitosťou predviesť činností súvisiacich s filmovým zvukový vesmír krajiny, stáva sa tiež nový priestor pre reflexiu a diskutovať o otázkach súvisiacich s audiovizuálnym realizáciu trh, vzdelávanie a vyhľadajte zvuk filmu v Brazílii. Stretnutie sa skladá z diskusie za okrúhlym stolom, prednášok a dielne, ktoré dopĺňajú programovanie Cine hudby, jeden z filmového festivalu v krajine venovaného výlučne na soundtracku k filmu.

Akcia je otvorená pre verejnosť so vstupom zdarma!

2.015 harmonogram III ENPSCB:

4 septembra - piatok

  • 14h - 16h: Osobnosť Sonora: Victor Raposeira
  • 16h - 18h: Medzinárodná Hodnotenie: Carlos Klachquin s prednáškou "Mixing objektovo orientovaný a implementácia systému Atmos"

5 september - sobota

6 september - nedeľa

  • 09h-12h: Foley Workshop (Part II) s Guta roim, Felipe Marques, Christian Vaisz, Rosana Stefanoni a Renato Galimberti.
  • 14h - 16h: Pocta Hernani Heffner.
  • 18h: Plenárne III ENPSCB.


2015 6.8.2015

FESTIVAL "SOUNDTRACK"

festival soundtrack
1st Festival SOUNDTRACK zdôrazňuje úlohu zvuku vo veľkých inscenáciách Cinema. Program je zadarmo a stretáva od klasiky, ako je film "Cinema Paradiso" Giuseppe Tornatore, až do posledných inscenácií. Hudba je umelecký jazyk zvýraznený v 1. festival zvukový sprievod, ktorý sa konal v Brazílii, medzi 7 a 11 augusta 2015. Verejnosť môže sledovať výber filmov slávnych piesní, a podieľal sa na chatu Na soundtracku sa kapely spevák Plebe Rude, Philippe Seabra, udeľuje stope zloženie filmu "Divoký západ Caboclo". Budete mať tiež možnosť zúčastniť sa zasadnutia nemého filmu "Carlitos polície" (1916), s soundtrack vykonáva pri klavíri.

Začatie zasadnutia vzdáva hold Brasilia s dokumentom "Nábytok pre domácnosť" režiséra José Eduardo Belmonte. Kapela Koloniálnej nábytok Acajou bude komentovať na filme ihneď po zhliadnutí. A v nedeľu (09), Deň otcov, filmu Kid (1921), Charlie Chaplin, pripomína dátum. Rodičia a deti relácii sa zúčastnili spolu vyhrať darčeky. Prvý festival Brasilia venovaný soundtrack je iniciatívou skladateľa a zvukový dizajnér Gabriel Pinheiro, ktorý je tiež kurátor akcie. Výroba má na starosti Bunch filmov.