2015 06.03.2015

Zvuky v brazílskom Cinema: Fernando Henna a Daniel Turini a zvuk "Avanti Popolo" a "City je jeden?" - Časť III

mesto a tak

Daniel Turini . Tretia a záverečná časť rozhovoru so zvukovými odborníkmi Fernando Henna a Daniel Turini . Zvuky " City je One "(Adirley Queiroz, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. William Farkas: O "City je len [1]" Myslím, že je úplne iný prípad. Niektorí sa snažia obnoviť v post-produkcii, niektoré veci, zabezpečiť zrozumiteľnosť určitých plánov a vytvoriť mix, ktorý držať film. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. Občas, film flirtuje s estetikou zvuku hyper-realistickej [2], ktoré máte stav rokovaní úplne zosilnené všetky udalosti zvuk, produkcia zvuky, ktoré výrobné dokument tak by sotva zaznamená , Potom som zvedavý, či ten zvuk hyperrealismus estetika bol náznak Adirley .

Fernando Henna: Kto môže viac vhodne odpovedať na vás je rovnaká Guile Martins . Než sem prišiel, tento automobil Kľúčovou vecou napríklad mali v editácii obrazu, dohoda musí byť medzi nimi. Čo je dosť, je šikovný výborný pre editáciu zvuku. Veľmi málo zvuky databázy, všetky zvuky zachytené počas filmu, a to aj na mieste. Myslím, že keď Guile robil zvuk ...

Pokračovať v čítaní


2015 23.února 2015

Zvuky v brazílskom Cinema: Fernando Henna a Daniel Turini a zvuk "Avanti Popolo" a "City je jeden?" - Časť II

Avanti Popolo

Daniel Turini . Druhá časť rozhovoru so zvukovými odborníkmi Fernando Henna a Daniel Turini . Stavba zvuku " Avanti Popolo "(Michael Wahrmann, 2012).

William Farkas: O "Avanti Popolo", ako ste zadali film? Ako ste si Michael Warhmann priblížil? Mal zvukovej návrhy v pre-produkcie?

Daniel Turini: Vlastne Misha natočil film ako krátky film už s myšlienkou, že by to mohlo dať viac materiálu, má nejaké dlhšiu plány. Vedel som, že Misha predtým, festivaly, spoločné priateľov, ale nemali sme žiadny kontakt s filmom začať pracovať na tom. To všetko som hovoril o pre-produkcii, a to aj myslieť ako zvukový technik bude konať, nie. Čo sa stalo, bolo to, že zvukár bol finišer zvuk krátky film, ten, kto editoval zvuk chôdze.

Pokračovať v čítaní


2015 18.február 2015

Zvuky v brazílskom Cinema: Fernando Henna a Daniel Turini a zvuk "Avanti Popolo" a "City je jeden?" - Časť I

bratstvo zvukov a cigár

Daniel Turini . Prvá časť rozhovoru so zvukovými odborníkmi Fernando Henna a Daniel Turini . Školenia a hluk generácie: myslenie zvuk filmu.

William Farkas: Ako ste sa priblížil zvuk vesmíru vo filmoch?

Daniel Turini: Ja som natočiť USP (audiovizuálna miere škola komunikácie a umenia, univerzity v Sao Paulo), a už v priebehu špecializovala na zvuk a pripojiť ma, keď som začal pracovať už robí zvuk a pracovali s zvuk pretože. Robiť iné veci, mám krátke filmy, ktoré som namierených som scenár, robiť iné veci, ale pracovný deň na deň sa zvukom. Je to cielenejšie prístup v príbehu, takže môj tréning je dráma, dramatický vývoj. Takže to nie je ako nezmysel prácu so zvukom alebo skriptu či iných oblastiach. Ja som vlastne pracoval s vývojom dráme v čase. Samozrejme existuje niekoľko oblastí, vo filme, ale ja by som definovať trochu ako v priebehu času zvuku je zásadné, alebo montážou alebo štruktúry skriptu. Myslím si, že moja špecialita funguje to, pochopiť túto štruktúru prostredníctvom zvuku alebo iných jazykov a pracovať. A to je trochu vyššie trochu s tvorbou Fernando (Henna).

Fernando Henna: Aký je opak toho! (Smiech). Išiel som do zvuku pre film náhodou. Pracoval som v reklamnej štúdio a jeden z tamojších robotníkov pracovala v štúdiu Miriam Biderman a ponúkol miesto pre ňu, že skončila neprijíma, a spýtal sa, či chcem, keby som vedel, ako to urobiť. Povedal som áno, pre obe strany. Ale bola to lož, som neurobil, len som chcel. Bol som tam v stredu drzosť, v štúdiu Mirian nazvaný al efekty filmy a dostať sa tam, že sa opýtal, či som vedel, ako to urobiť, a povedal som nie, ale to malo niečo lepšie znalosti Pro Tools a niektoré technické veci do poriadku, a mali záujem. Len vstupe do tejto vlny, vstup pol vlny, editovať kroky ...

Pokračovať v čítaní


2015 15.januára 2015

Rozhovor s zvukové réžia José Luis Díaz

JLD

ABC . Som spojené s brazílskou Asociáciou kinematografie od roku 2000. V roku 2002 sme usporiadali v Rio de Janeiro prvé stretnutie zdravých odborníci v ABC . Pre nás vykonávať činnosť v Sao Paule v tom istom roku, som pozval Carlosa Klachquin , ktorý bol Dolby konzultant pre Latinskú Ameriku, prednášku o histórii zvuku v kine technológií. Čoskoro potom, čo nastúpil do ABC a robili veľa vecí dohromady. V roku 2010, premýšľať o tom, kto sme mohli pozvať z vonkajšej strany Brazílie, za zvuku diskusiu v týždni ABC . O Segredo dos Seus Olhos “, ganhador do Oscar de Melhor Filme Estrangeiro daquele ano. Carlos mi navrhol José Luis Díaz , a povedal nám niečo o poslednom zamestnaní, ktorú zastával Zvuková réžia " The Secret v ich očiach ", držiteľa Oscara za najlepší zahraničný film roka.

8º Festival Cinemúsica em 2014, em Conservatória, RJ. V nasledujúcich rokoch budeme pokračovať tak, aby zodpovedala, keď bol pozvaný k účasti na druhého národného stretnutia brazílskej Cinema Sound profesionálov , ktorá sa konala v 8 Cinemúsica festivalu v roku 2014, v registri, RJ. Tam, on a Guido Berenblum , kto bol jeho žiak, ktorá sa konala diskusia o zvuku v Argentínskej kine. Bola to skvelá príležitosť pre, cez zvuk, by mohol posilniť väzby medzi našou kinematografie.

Relatos Selvagens , filme de enorme sucesso de público na Argentina e atualmente em cartaz no Brasil, onde também tem feito sucesso. Práca na ktorom José Luis Díaz nám predstavil bol na riadne vykonanie Wild správ , obrovský trhák filmu v Argentíne a v súčasnej dobe k videniu v Brazílii, kde bol tiež úspešný. José Luis má kanál YouTube, kde veľkoryso poskytuje informácie o zvuku v kine. Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ) no final de outubro de 2014. Nedávno Nahral 4 videá natočená počas prednášky, ktorá koordinované počas expozície Caper ( Argentína komora poskytovateľov a vysielanie Equipment Manufacturers ), na konci októbra 2014.

Pokračovať v čítaní


2015 05.01.2015

Sound "Wild Reports" - časť IV

Relatos Selvagens ” (Damian Szifrón, 2014) que ocorreu na CAPER 2014 ( Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Falamos um pouco de dublagens. Štvrtá a posledná časť rozhovoru o zvuku " Wild správ "(Damian Szifrón, 2014), ku ktorému došlo v roku 2014 ( Argentína komora poskytovateľov a rozhlasových Equipment Manufacturers ). Bavili sme sa trochu dabing.

Dialóg editor "Salvaje správ" bolo Nahuel Palenque . Úlohy pre editáciu boli tak prácne, že iný editor, Matías Vilar, bol zodpovedný len za úpravu dabing, nie k ďalšiemu zaťaženiu Nahuel. Počas rozhovoru nie sú kótované Nahuel Palenque. Ale tu som vám úver.

José Luis Díaz , na začiatku rozhovoru, ukazuje úryvok z filmu " Vino pre Robar ". José Luis upozorňuje na frázu "Nie je to moja chyba,", kde si môžete počuť šum na pozadí (putovnej auto kolesá). Pokračovať v čítaní