2014 10.04.2014

Aj Obecný konferencie o hluku, vibrácií a zvuku poruchy

Aj Obecný konferencie o hluku, vibrácií a zvuku poruchy

V dňoch 28., 29. a 30. apríla město São Paulo-SP sa zaoberá prvá hluk bojového vo svojom mestskom prostredí. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. Aj Mestská konferencia o hluku, vibrácií a zvuku neporiadok , sponzorovanej mestom São Paulo a brazílskej Asociácie pre kvalitu Akustika ( ProAcústica ) sa stane pri príležitosti "Medzinárodného dňa povedomia o hluku", na Medzinárodný deň povedomia o hluku ( Inad), ktorého dátum úradník v tomto roku je 30. apríla.

Cieľom podujatia je zvýšiť vnímavosť vlády a spoločnosti ako celku o negatívnych dopadoch hluku a zvukových vibrácií na ľudské zdravie, a vytvára tak efektívny usmernenia pre legislatívne a administratívne opatrenia.

Akcia je otvorená pre verejnosť a zadarmo, ale je obmedzený priestor a vyžaduje dokončenie "registračný formulár".

Pozrite sa na harmonogram a ďalšie informácie: Aj Mestský konferencie o hluku, vibrácií a zvuku poruchy


2014 10.04.2014

Backstage na Southwest Film zvukového dizajnu

Projekt vulgo Sound nedávno vydala novú epizódu ich webové série. Tentoraz so zameraním na proces zvukovej tvorby filmu Juhozápad (Eduardo Nunes, 2012):

"Viete, je rozdiel medzi priestorovým zvukom, priamy zvuk, zvukové efekty a soundtrack? V tomto videu, režisér Eduardo Nunes a zvuk tím sa s nami podelil o proces realizácie zvukového filmu Juhozápad. "


2014 05.04.2014

ABC týždeň 2014

ABC týždeň 2014

Semana ABC 2014 . Com uma programação recheada de conferências, painéis e debates com personalidades de diversas áreas do cinema do Brasil e do exterior, o evento acontece na Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. Od 7-9 5. do brazílskej Asociácie kinematografie predstavuje ABC týždeň 2014 . S nabitým rozvrhu prednášok, panelov a diskusií s osobnosťami z rôznych oblastí filmu Brazílie a do zahraničia, udalosť sa deje v brazílskom filme v São Paule a je otvorená pre verejnosť a vstupné je zadarmo.

V tomto roku, týždeň má dve tabuľky určené pre filmový zvuk zhromaždené v prvý deň konania akcie. Sú to:

Deň 05/07, streda:

09:30 Tabuľka č 1
"Médoto práce priamy zvuk - Pracovné postupy používané v zachytení priameho zvuku v ére digitálnej multitrack: tradície a prasknutie".

Účastníci:
John Godoy - Tréner Direct Sound a audiovizuálne profesor ECA / USP.
Debora Opolski - vydavateľ dialógov
Willem deň - Editor
Sprostredkovanie: Tide Borges , ABC - Technická Direct Sound a profesor filmu samozrejme na FAAP.

Tabuľka 4 18:30
"Hlasitosť súčasných brazílskych filmov."

Účastníci:
Virginia Flores - Štítkovač a zvuk
Eduardo Santos Mendes - zvukový dizajnér a profesor audiovizuálne ECA / USP.
Fernando Henna - Sound Editor
Daniel Turini - Sound Editor
Sprostredkovanie: Adelmus Luis Manzano - Sound Vedúci

Pozrite sa na úplný plán udalosti: Týždeň ABC 2014


2014 29. marca 2014

The Art of Sound Mixer

7º Festival CineMúsica eo I Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro . Certifikovaný Sound Mixer Walter Goulart , jeden z najskúsenejších odborníkov v oblasti filmového zvuku Brazílie aktivity, hovorí, že umenie Direct Sound v rozhovore s Davidom Pennington na 09.08.2013, v priebehu 7. CineMúsica festivalu a ja National Meeting Professionals Zvuk brazílskej kinematografie .

Pozrite sa tiež: Rozhovor s Walterom Goulart .


2014 11.03.2014

JLS Zvukové zariadenie

JLS LOGO - pozitívne matky TIFF

Remeselníci Zvuk má teraz podporu JLS zvukových zariadení . JLS Facilidades Sonoras , fundado em junho de 1993, é uma das principais empresas de finalização sonora de filmes do Brasil e tem como seu Diretor, José Luiz Sasso , um profissional com mais de 45 anos de experiência em áudio para cinema, o que o coloca em paralelo com parte da própria história da evolução técnica e criativa do som no Cinema Brasileiro. Štúdio JLS , ochranná známka spoločnosti JLS zvukové zariadenie , ktorá bola založená v júni 1993, je popredným zvuk dokončenie filmov z Brazílie a jej riaditeľom, José Luiz Sasso , odborník s viac ako 45 rokov skúseností v oblasti audio pre film, ktorý ho stavia vedľa súčasť histórie techniky a tvorivej evolúcie zvuku v brazílskej kinematografie.

Prečítajte si viac o JLS: JLS Studio