2015 17.augusta 2015

Kniha: Ako zvuk Carlos Abbate filmu

Carlos Abbate

Dobrou správou pre zvuk svetový filmový!

MIS , dentro da programação do 26 o Festival Internacional de Curtas Metragens de São Paulo . Rok po jeho vydaní v španielčine, Argentína, Carlos Abbate obsadí jeho knihu v portugalčine v Sao Paule, 27. augusta v 18.hod v MIS, v rámci programu 26. Medzinárodný festival krátkych filmov v Sao Paulo.

III Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro , para uma sessão de autógrafos e para participar da mesa de debate “Som e Montagem: interação técnica e conceitual” com Karen Akerman , Ricardo Pretti , Vanessa Marques e mediação de Maria Byington . V deň 05 septembra bude v zimnej záhrade / RJ, v rámci programu 9. festivalu Cine hudby a III Národného stretnutia brazílskej Cinema Sound Professionals, aby autogramiády a podieľať sa v tabuľke diskusiu "Sound a strih: interakcia technické a koncepčné "s Karen Akerman, Ricardo pretty, Vanessa Marques a mediačné Maria Byington.

Recenzia knihy:

Áno, svet sa nestratí, a niekedy je dobrá správa. Jedným z nich je začatie knihy na poriadny úspech vo filme, vzácny predmet stretnutia v bibliografia na túto tému. A tá super vec o tejto správou je, že táto kniha bola vybraná, aby slávnostne vlastné otázky dizajnu EnerChip (Národnej škole experimentovanie y filmového Realización), a mal podporu INCA (Instituto Nacional de Cine y Audiovisuales umenia) tam v Argentíne ,

Kniha bola napísaná Carlos Abbate, Zvukový koordinátor priebehu tohto významného filmovej školy a jeden z najuznávanejších argentínskych zvukových režisérov, ktorý má na svojom konte filmy ako Syn nevesty (J J. Campanella), The kurva a veľryba (Luis Puenzo), Kamčatka (M. Pineyro), medzi ostatnými.

Sú to naše hermanos išiel dopredu a editoval knihu jednoduchý jazyk, ktorému rozumie študentov alebo profesionálov, ktorí začínajú, alebo viac zvedavé verejnosti o tom. Bez príliš technická, a držať viac postupov a pracovných metód, Abbate popíše proces zvukové výrobe filmu, od čítania skript pre riaditeľa zvuku až do konečnej kópiu. Verí, že aj všetky zvukové procesy byť teraz v digitálnom formáte, musíme zachrániť pracovné metódy a postupy z minulosti, zachovanie "myslenie robiť", ktorý slúžil mnoho generácií odborníkov.

Abbate naznačuje, že kniha je úvodná príručka k riešeniu problému, ktorý berie do úvahy široký, a naznačuje, že spôsob, ako byť riaditeľa zvuku prostredníctvom asistenta prácu, získať skúsenosti a začať získavať istotu. A čo je najdôležitejšie, vlak počúvanie. A tak to bude rozbaľovaní a vysvetľovať všetky procesy, ktoré zvuk prechádza počas natáčania filmu. Abbate rozdeľuje knihu podľa tém: pre-produkcie (tj natáčanie prípravu), fotografovanie a postprodukcia (všetci zvuk editačné proces, miešanie a finálne kópie). Pre každú fázu sú pracovné postupy a metódy, ktoré zaisťujú efektivitu práce, čo šetrí čas a peniaze na produkciu filmu a propagáciu technickú a výraznou kvalitu zvuku.

Carlos Abbate odhalí všetky tajomstvá, ako urobiť zvuk filmu, jeho spisy, to je jasné, kto je skúsený a profesionálny extrémnej prísnosť. Práca metodika popisuje, je takmer totožný s tým cvičil v Brazílii, takže táto kniha je aktualizovaný sprievodca pre tých, ktorí chcú nasledovať vo zvukovom priestore v brazílskej audiovizuálnym.


2015 10.08.2015

III Národná Stretnutie zvukových profesionálov brazílskej Cinema

IIIENPSCB

Dni 04-07 septembra sa koná v meste registrátora-RJ Professionals III Národný brazílsky Cinema Sound Meeting. Hlavným cieľom tejto akcie je prispieť k väčšej integrácii medzi odborníkmi z Národného filmového zvuku. Súvisí   9 Cine Music - konzervatórium Film Festival, je príležitosťou predviesť činností súvisiacich s filmovým zvukový vesmír krajiny, stáva sa tiež nový priestor pre reflexiu a diskutovať o otázkach súvisiacich s audiovizuálnym realizáciu trh, vzdelávanie a vyhľadajte zvuk filmu v Brazílii. Stretnutie sa skladá z diskusie za okrúhlym stolom, prednášok a dielne, ktoré dopĺňajú programovanie Cine hudby, jeden z filmového festivalu v krajine venovaného výlučne na soundtracku k filmu.

Akcia je otvorená pre verejnosť so vstupom zdarma!

2.015 harmonogram III ENPSCB:

4 septembra - piatok

  • 14h - 16h: Osobnosť Sonora: Victor Raposeira
  • 16h - 18h: Medzinárodná Hodnotenie: Carlos Klachquin s prednáškou "Mixing objektovo orientovaný a implementácia systému Atmos"

5 september - sobota

6 september - nedeľa

  • 09h-12h: Foley Workshop (Part II) s Guta roim, Felipe Marques, Christian Vaisz, Rosana Stefanoni a Renato Galimberti.
  • 14h - 16h: Pocta Hernani Heffner.
  • 18h: Plenárne III ENPSCB.


2015 6.8.2015

FESTIVAL "SOUNDTRACK"

festival soundtrack
1st Festival SOUNDTRACK zdôrazňuje úlohu zvuku vo veľkých inscenáciách Cinema. Program je zadarmo a stretáva od klasiky, ako je film "Cinema Paradiso" Giuseppe Tornatore, až do posledných inscenácií. Hudba je umelecký jazyk zvýraznený v 1. festival zvukový sprievod, ktorý sa konal v Brazílii, medzi 7 a 11 augusta 2015. Verejnosť môže sledovať výber filmov slávnych piesní, a podieľal sa na chatu Na soundtracku sa kapely spevák Plebe Rude, Philippe Seabra, udeľuje stope zloženie filmu "Divoký západ Caboclo". Budete mať tiež možnosť zúčastniť sa zasadnutia nemého filmu "Carlitos polície" (1916), s soundtrack vykonáva pri klavíri.

Začatie zasadnutia vzdáva hold Brasilia s dokumentom "Nábytok pre domácnosť" režiséra José Eduardo Belmonte. Kapela Koloniálnej nábytok Acajou bude komentovať na filme ihneď po zhliadnutí. A v nedeľu (09), Deň otcov, filmu Kid (1921), Charlie Chaplin, pripomína dátum. Rodičia a deti relácii sa zúčastnili spolu vyhrať darčeky. Prvý festival Brasilia venovaný soundtrack je iniciatívou skladateľa a zvukový dizajnér Gabriel Pinheiro, ktorý je tiež kurátor akcie. Výroba má na starosti Bunch filmov.


2015 17.júna 2015

Pozrite sa na tabuľky Week 2.015 ABC

Oni sú teraz k dispozícii pre on-line tabuľky prezeranie týždňa ABC 2015, ktorý sa konal od 13. do 15. mája v brazílskom kine v Sao Paule. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Podporovaná brazílskej asociácie kinematografie, týždeň ABC je jedinečnou príležitosťou v krajine stretnutie osobností z rôznych odborov filmu odrážajú na jeho trh práce. Tiež poskytovať debaty, konferencie, panely a majstrovské triedy, ktoré priamo prispievajú k pokroku brazílskej kinematografie.

V tomto roku zvuk debata bola prítomná predovšetkým v nasledujúcich tabuľkách:

José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles e Armando Torres Jr. Zvuk v televíznom seriáli - "Riešenie rôznych zvukových aspektov v televíznom seriáli. - Zachyťte priamy zvuk do post-produkciu a dokončovacie proces" s José Luiz Sasso, Luiz Adelma Manzano, Rodrigo Meirelles a Armando Torres Jr.

Úvod do Sound v audiovízii (TV Series, dlhý, krátky a dokumentárne) - "čítal scenár, počúvať režiséra, ktorý môžeme vyjadriť prostredníctvom zvuku. Všetky zvuky sú už v Direct Sound? Jeho použitie a problematické. Význam hlasu. "S Tide Borges a Carlos Abbate.

Pokračovať v čítaní


2015 23.apríla 2015

Týždeň ABC 2015

abc týždeň 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. Od 13. do 15. mája Brazílska asociácia kinematografie ukazuje týždeň ABC v roku 2015. S zabalené plán konferencií, panelov a diskusií s osobnosťami z rôznych oblastí Brazílie a zahraničné kino, akcia sa koná v brazílskom kine v Sao Paule a je otvorená pre verejnosť so vstupom zdarma.

V tomto roku, v týždni má dve tabuľky venovanej filmový zvuk. Sú to:

Deň 14/05, štvrtok:

10h - The Sound v televíznom seriáli
"Riešenie rôznych zvukových aspektov v televíznom seriáli. - Zachyťte priamy zvuk do post-produkcie a dokončovacie proces"

Potvrdené účastníci:

José Luiz Sasso (Mixer)
Luiz Adelma Manzano (Music údajov)
Rodrigo Meirelles (Executive poradcu Audio)
Armando Torres Jr (Mixer)

15. mája, v piatok

17h - Úvod do zvuku na audiovizuálne (TV seriál, Long, krátke a dokumentárne)
"Čítanie scenára, počúvať režiséra, ktorý môžeme vyjadriť prostredníctvom zvuku. Všetky zvuky sú už v Direct Sound? Jeho použitie a problematické. Význam hlasu. "

Potvrdené účastníci:

Tide Borges (Sound Technician)
Carlos Abbate (Sound Director)

Pokračovať v čítaní