2014 15 júna 2014

V hlasný a dobrý zvuk

hlasno a jasne

V hlasný a dobrý zvuk je séria štyroch televíznych epizód, ktoré vyšetroval trajektóriu zvuku v brazílskej kinematografie. S smer a prezentačná Zuccolotto Simone, bol vysielaný v roku 2013 na Channel Brazílii . Hoci plné programov, ktoré nie sú k dispozícii on-line, zaujímavé útržky možno overiť na nižšie uvedené odkazy:


2014 16.mája 2014

Pozrite sa na tabuľky týždňa ABC 2014

Cinemateca Brasileira em São Paulo. Tabuľky sú teraz k dispozícii pre prezeranie on-line ABC týždeň 2014 stalo 7-9 mája, v brazílskej kinematografie v São Paule. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Povýšený do brazílskej Asociácie kinematografie , ABC Week je jedinečnou príležitosťou v krajine montáže osobností z rôznych oblastí filmu odráža na trhu práce. Tiež poskytuje debaty, konferencie, panely a majstrovské kurzy, ktoré priamo prispievajú k pokroku brazílskej kinematografie.

Tohtoročná diskusia zvuk bol prítomný v troch tabuľkách:

Tabuľka č 01: "Médoto práce priamy zvuk - Pracovné postupy používané v zachytení priameho zvuku v ére digitálnej multitrack: tradície a prasknutie". Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). S Johnom Godoy (priamy zvuk techník a profesor audiovizuálne ECA / USP), Debora Opolski (dialóg editor) a Willem dní (assembleri). Sprostredkovanie Adelmus Luis Manzano (zvuk garant).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). Tabuľka č 04: "hlasitosť aktuálneho brazílskeho filmu" S. Va Kvety (assembler, a zvukárom), Eduardo Santos Mendes (dizajnér a profesor na audiovizuálne ECA / USP zvuku) a Fernando Henna (zvukový editor). Sprostredkovanie Adelmus Luis Manzano (zvuk garant).

Tabuľka č 08: "Digital Display v komerčných kinách: parametre, technické požiadavky, vykonávanie a monitorovanie a budúcnosť displeja:. Izby, domov a laptop" , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). S Kiko Ferraz (zvukový editor a mixer), Renata de Almeida (riaditeľ Medzinárodného filmového festivalu SP) a Rodrigo Monte (kameraman). Sprostredkovanie José Francisco Neto (dokončenie garant).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . Ak chcete získať prístup k ďalším tabuľky na týždeň ABC v roku 2014 , stačí kliknúť na odkaz: Pozrite sa na tabuľky týždňa ABC v roku 2014 v plnom rozsahu .


2014 01.05.2014

Rozhovor s zvukár Edson Secco

Edson Secco

sound deigner , de um modo geral ostensivamente mal utilizado, para qualificá-lo: seja por pensar o som dos filmes como um todo integrado (relativizando distinções entre música e ruído, por exemplo); Hudobník školenia a predchádzajúce skúsenosti v divadle, Edson Secco stretáva vo svojom filme pracovať celý rad vlastností, ktoré odôvodňujú použitie tohto termínu zvuku deigner, všeobecne nehanebne zneužité ju kvalifikovať: zvuku je o myslení filmy ako integrovaný celok (zmenšuje rozdiely medzi hudbou a zvukom, napríklad); je mnohosť funkcií, ktoré vykonáva, a dávať štylistickú jednotu s ich prácou; je stále ešte v jeho ranej spolupráci, stále vo fáze scenára, v mnohých projektoch, v ktorých sa zúčastnili. V tomto rozhovore, Edson Secco hovoril Artisan Sound jeho kariéry a jeho osobným prístupom zvuku v kine.

Pokračovať v čítaní


2014 29.dubna 2014

Úvod do zvukový dizajn

Úvod do zvukový dizajn

ABC Week 2014 , ktorý sa koná 7-9 05, vo   Brazílsky Cinema   v São Paulo, zadný tomto roku rovnobežky k jej plánu, priestor pre šírenie a uvoľnenie kníh spojených s audiovizuálnej oblasti, Najlepší, krst knihy:. " Úvod do zvukový dizajn: Aplikovaná analýza systematické dlhodobé Film Slepota "od Debora Opolski .

"Kniha prináša úvahy o procese výstavby zvukového dizajnu. Štruktúrovaný vo forme správ skúseností a porovnávacia analýza pojednáva o procese tvorby zvuku, vyvoláva otázku o príspevku zvukového dizajnu pre filmové naratívny diskurz.

Rozdelený do dvoch častí, prvá máme vysvetlenie procesu editáciu zvuku v detaile, diskutovať o význame   post-produkcie a vplyv to má na to, ako je film vnímaný diváka. Darčeky a objektívne metódy pre editáciu dialógu, Foley a zvukovými efektmi.

Po, budeme analyzovať post-produkčné zvukový film Slepota v prostredí, vo zvukové efekty a hudbu. Čitateľ tu nájde scény, situácie a spracováva osobitné udalosti, ktoré môžu byť pozorované techniky a použiteľnosť každého prvku v detaile. "


2014 10.04.2014

Aj Obecný konferencie o hluku, vibrácií a zvuku poruchy

Aj Obecný konferencie o hluku, vibrácií a zvuku poruchy

V dňoch 28., 29. a 30. apríla město São Paulo-SP sa zaoberá prvá hluk bojového vo svojom mestskom prostredí. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. Aj Mestská konferencia o hluku, vibrácií a zvuku porucha , sponzorovaná obce São Paulo a brazílskej Asociácie pre kvalitu Akustika ( ProAcústica ) sa stane pri príležitosti "Medzinárodného dňa povedomia o hluku", Medzinárodný deň povedomia o hluku (Inad), ktorého dátum úradník v tomto roku je 30. apríla.

Cieľom podujatia je zvýšiť vnímavosť vlády a spoločnosti všeobecne o negatívnych dopadoch hluku a zvukových vibrácií na ľudské zdravie, a vytvára tak efektívny usmernenia pre legislatívne a administratívne opatrenia.

Akcia je otvorená pre verejnosť a zadarmo, ale je obmedzený priestor a vyžaduje dokončenie "registračný formulár".

Pozrite sa na harmonogram a ďalšie informácie: Aj Mestský konferencie o hluku, vibrácií a zvuku poruchy