2014 20 septembra 2014

Význam zvuku v kine Geraldo Moraes

Mini nakrútil dokument s režisérom, spisovateľ a producent Geraldo Moraes o význame zvuku v kine.


2014 17 septembra 2014

Okrúhly stôl "Soundtrack Digital"

Okrúhly stôl na tému "Zvukový záznam v digitálnom veku", ktorá sa konala v Curitiba-PR dňa 12. septembra škola Yellow Audio ústavu. Grace Torres e dos músicos Rodrigo Lemos ( Lemoskine ), Demian Garcia e Vadeco . Sprostredkovanie bol John Caserta , s účasťou hudobníkom milosti Torres a hudobníkov Rodrigo Lemos ( Lemoskine ), Demian Garcia a vacích . Pozrite sa na úplný streaming tabuľke:


2014 15 septembra 2014

História a technológie brazílskeho Cinema Sound

"Vzácny záznam reči majster priamy zvuk brazílskej kinematografie," hovorí David Pennington . 7º Festival Cine Música , o cineasta e técnico de som direto Walter Goulart , um dos profissionais do som cinematográfico mais experientes do Brasil em atividade, contou um pouco da história do som no cinema nacional na companhia de Roberto Carvalho , Fernando Ariani e Gustavo Andriewiski . V septembri 2013 počas výstavy Historické rezonancie - zvukovej techniky v brazílskej kinematografie , ktorá bola súčasťou d 7. Cine Music Festival , filmár a priame zvukár Walter Goulart , jeden z najskúsenejších odborníkov v oblasti filmového zvuku činnosti v Brazílii, povedal nejaká história zvuku v národnej kinematografie v spoločnosti Roberto Carvalho , Fernando Arian a Gustavo Andriewiski . Registrácia David Pennington .


2014 09.09.2014

Aké tajomstvo skrývajú soundtracky?

výtvarník

Program The Art of Artist 's TV Brazília, produkoval špeciálnu edíciu na "odhaliť tajomstvo, ktoré leží za soundtracky, umelecký žáner, ktorý spája hudbu, hlasy, zvuky a rôzne zvukové efekty dať viac života a vzrušenia k filmom , romány, divadelné hry a televízne programy. "

Tato Taborda , o gerente-executivo de música da TV Brasil Ricardo Vilas , e Flavia Ventura , que compõe algumas trilhas para o próprio Arte do Artista. Program sa opiera o svedectvo z renomovaných odborníkov v tejto oblasti, ako skladateľa Davida Tygel , dirigent a hudobný producent TÁTO Taborda , výkonný riaditeľ hudobnej TV Brazília Ricardo Vilas , a Flavia Ventura , ktorý sa skladá tracky pre umenie samotné artist.

Pozrite sa na kompletný program Page "Čo tajomstvo skrývať soundtracky?": The Art of the Artist


2014 26.srpna 2014

8. Festival CineMúsica

8. Festival CineMúsica
8º Cine Música – Festival de Cinema de Conservatória , único festival de cinema do país dedicado exclusivamente à trilha sonora dos filmes. 04 až 7.septembra sa deje v meste registrátora-RJ 8. Cine Music - filmového festivalu konzervatóriu , len filmového festivalu v krajine, určenými výhradne pre soundtrack k filmu. Tohtoročná téma je Forró a akcia je otvorená pre verejnosť so vstupom zdarma!

Pripomínajúc, že festival dostáva aj tohtoročné druhé celoštátne stretnutie profesionálov zvuk brazílskej kinematografie .

Nasleduje zoznam filmov a ocenených profesionálov v 8. Festival Cine Hudba :

Trophy CineMúsica

Najlepší zvuk: " Sylvester "(ocenenie: Lina Chamie, Eduardo Santos Mendes, Luiz Manzano Adelmo, slapy Borges, Brazília René Louis Robin, Eric Christan Ribeiro, Luiz Fernandes a Ricardo Farias)

Najlepší zvuk Mixer " Serra Pelada "(cena: John Godoy, Marcelo Raposo a Ubiratan da Silva - Bira)

Najlepšie Miešanie a najlepší Hluk izba (Foley): " Tattoo "(ocenenie: Ricardo Cutz, Philip Burger a Renato Marques Galimberti)

Najlepší zvukový dizajn: " Praia do Futuro "(ocenenie: Waldir Xavier)

Najlepší strih zvuku: " Morro dos Prazeres "(ocenenie: Bernardo Uzeda)

Najlepšie zvukové efekty: " River Stream "(ocenenie: Ricardo Reis Chui)

Best Original Song: " Chlapec a svet "(víťazi: Ruben Feffera a Gustavo Kurla)

Najlepšia pieseň: " Keď som bol živý "(víťazi: Marco Dutra a Caetano Gotthard)

Najlepší hudobný výber " exulantov sopky "(ocenenie: Fábio Andrade)

Najlepšie Smer kopírovania: " Sladké Azbest "(ocenenie: Guto Parente a Erik Paiva)

Short Light Trophy

Najlepší zvuk: "9493" (ocenenie: Marcellus L.)

Najlepší zvukový dizajn: "Nech Diana v pokoji" (ocenenie: Carlos Čierna Hora a Cláudio Nascimento)

Najlepší zvuk Mixer: "Všetky tieto dni, keď som Stranger" (ocenenie: Evandro Lima)

Programação Completa do 8º Festival CineMúsica Skontrolujte tiež, či sa na kompletný rozpis festivale 8 Cine Hudba : plný rozvrh na 8. festivale CineMúsica