2015 17.júna 2015

Pozrite sa na tabuľky Week 2015 ABC

Oni sú teraz k dispozícii pre on-line tabuľky prezeranie ABC týždni 2015 , ktorá sa konala 13-15 mája v kine brazílskom v Sao Paule. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Podporovaná brazílskej asociácie kinematografie , ABC Week je jedinečnou príležitosťou v krajine stretnutie osobností z rôznych odborov filmu odrážajú na jeho trh práce. Tiež poskytovať debaty, konferencie, panely a majstrovské triedy, ktoré priamo prispievajú k pokroku brazílskej kinematografie.

Tento rok zvuk debata bola prítomná predovšetkým v nasledujúcich tabuľkách:

José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles e Armando Torres Jr. Zvuk v televíznom seriáli - "Riešenie rôznych zvukových aspekty v televíznom seriáli. - Zachyťte priamy zvuk do post-produkcii a dokončovacie proces", s José Luiz Sasso , Luiz Adelma Manzano , Rodrigo Meirelles a Armando Torres Jr.

Úvod do Sound na audiovizuálne (TV seriál, dlhý, krátky a dokumentárne) - "Čítanie scenár, počúvať režiséra, ktorý môžeme vyjadriť prostredníctvom zvuku. Všetky zvuky sú už v Direct Sound? Používajte a problematické. Význam hlasu. "S Tide Borges a Carlos Abbate .

Pokračovať v čítaní


2015 23.apríla 2015

ABC Week 2015

týždeň abc 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. Od 13. do 15. mája Brazílska asociácia kinematografie ukazuje týždeň ABC v roku 2015 . S nabitým rozvrhu konferencií, panelov a diskusií s osobnosťami z rôznych oblastí Brazílie a zahraničné kiná, akcia sa koná v kine brazílskom v Sao Paule je otvorená pre verejnosť so vstupom zdarma.

V tomto roku, týždeň má dve tabuľky venovanej filmového zvuku. Sú oni:

Deň 14/05, štvrtok:

10h - Sound v televíznom seriáli
"Riešenie rôznych zvukových aspekty v televíznom seriáli. - Zachyťte priamy zvuk do post-produkcie a dokončovacie proces"

Potvrdené účastníci:

José Luiz Sasso (Mixer)
Luiz Adelma Manzano (Sound Supervisor)
Rodrigo Meirelles (Executive poradcu Audio)
Armando Torres Jr (Mixer)

15.května, v piatok

17h - Úvod do zvukovej na audiovizuálne (TV seriál, dlhý, krátky a dokumentárne)
"Čítanie skript, počúvať režiséra, ktorý môžeme vyjadriť prostredníctvom zvuku. Všetky zvuky sú už v Direct Sound? Používajte a problematické. Význam hlasu. "

Potvrdené účastníci:

Tide Borges (Sound Technician)
Carlos Abbate (Sound Director)

Pokračovať v čítaní


2015 8.4.2015

II Mestský konferencie o hluku, vibrácií a narušenie Sonora

Konferencie hluk
27., 28. a 29. apríla, mesto São Paulo-SP sa zaoberá druhýkrát boju proti hluku v ich mestskom prostredí. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. II Konferenčná miestnosť hluk, vibrácie a Rušenie Sonora , sponzorovanej Magistrátu mesta São Paulo a brazílskej Asociácie pre Quality Akustika ( ProAcústica ), sa koná pri príležitosti "Medzinárodného Awareness Day hluku", International Noise Awareness Day (Inad), ktorej oficiálny dátum tento rok 30. apríla.

Zmyslom akcie je vnímavosť verejné orgány a spoločnosti všeobecne o negatívnych vplyvoch hluku a zvukových vibrácií na ľudské zdravie, a tým vytvorenie efektívnych usmernenia pre legislatívne a administratívne opatrenia.

Akcia je otvorená pre verejnosť a zadarmo, ale je obmedzený priestor a vyžaduje dokončenie "registračného formulára".

Skontrolujte, či plán a viac informácií na: II Mestského konferencia o hluku, vibrácií a narušenie Sonora


2015 17.března 2015

Zvuky v brazílskom Cinema: Guile Martins a zvuk "The City je jeden?"

Záludnosť

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). Rozhovor s Guile Martins , zodpovedný za riadne dizajn " mesta je One "(Adirley Queirós, 2011).

William Farkas: Ako ste sa dostal do "Mesto je jedným"? Máte predchádzajúce vzťah s Adirley?

Guile Martins: Adirley sa stretol v roku 2006 počas filmového festivalu v Florianopolis. Sobre a Maré ”. Náš krátky boli zobrazené, on s " RAP - roh Ceilândia "A ja s" Na Tide ". Hovorili sme veľa, ale myslím, že viac než o futbale kine. Znovu sme sa stretli v roku 2009 na festivale Brasilia, bol som tam predstaví dokumentárny film " Tarabatara ", v ktorej som riadiť a editácia zvuku. V tej dobe som viem Ceilândia vziať vodopád kúpeľ v krásnych vodách Goiás, niečo, čo ma veľmi potešilo, vysielal malú bolesť, že sú v meste Brasilia, pilotný plán, neznáme a nehostinné miesto pre mňa. V Ceilândia som počul zvuk vozov, predajcov veľtrhu, ľudí, ktorí idú na ulici, futbalové hry na každom rohu, konečne, ľudskú krajinu a zvuk veľmi odlišné od územným plánom a filmového festivalu okruhu. To bolo, keď som sa zúčastnil " Deň Strike "v dome Adirley a hovoril viac o zvuku, ako si užívať zvuky Ceilândia a ďalšie zlomené, bez toho, aby sa uchýlil k použitiu" snímanie zvuku a sirén v diaľke, "že obe obťažoval ako estetický návrh. Hovoríme o zvuky, ktoré slabnúť v priebehu času, sa Brousek na nože, jedného dodávateľa Bidzu ...

Pokračovať v čítaní


2015 6.03.2015

Zvuky v brazílskom Cinema: Fernando Henna a Daniel Turini a zvuk a "City je One" - časť III "Avanti Popolo?"

mesto a tak

Daniel Turini . Tretia a záverečná časť rozhovoru s profesionálnym zvukovým Fernando Henna a Daniel Turini . Zvuky " City je One "(Adirley Queirós, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. William Farkas: O "City je len [1]" Myslím, že je to úplne iný prípad. Niektorí sa snažia obnoviť v post-produkcii, niektoré veci, zaistiť zrozumiteľnosť určitých plánov a vytvoriť mix, ktorý držať film. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. Občas, film, flirtuje s estetikou zvuku hyper-realistické [2], kde máte podmienku sluchu skôr zosilnený vo všetkých akciách Sound, vydávať zvuky, ktoré v dokumentárnom spôsobu výroby, by bolo veľmi nepravdepodobné zaznamenané , Potom som zvedavý, či ten zvuk hyperrealismem estetika bol náznak Adirley .

Fernando Henna: Kto môže odpovedať na vás s rovnakým vlastnosti je Guile Martins . Než sem prišiel, tento automobil Kľúčovou vecou napríklad mali v editáciu obrazu, to musí byť dohoda medzi nimi. Čo je dosť, je šikovný výborný pre editáciu zvuku. Veľmi málo zvuk banka, všetky zvuky zachytené počas filmu, v rovnakých lokalitách. Myslím, že keď Guile urobil zvuk ...

Pokračovať v čítaní