2015 8 квітня 2015

Муніципальний II Конференція на шум, вібрація і порушення Сонора

конференція шуму
На 27, 28 і 29 квітня місто Сан-Паулу-SP обговорює вдруге боротьба з шумом в їх міському середовищі. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. Муніципальний II Конференція на шум, вібрація і порушення Сонора , авторами якого муніципалітету Сан-Паулу і Бразильської асоціацією щодо забезпечення якості акустики ( ProAcústica ), відбувається з нагоди "Міжнародного День обізнаності шуму", Міжнародний день обізнаності шуму (INAD), чиї офіційна дата цього року 30 квітня.

Мета заходу полягає в інформуванні органів державної влади і суспільства в цілому про негативні наслідки шуми і вібрації на здоров'я людини, тим самим створюючи ефективні керівні принципи для законодавчої та адміністративної діяльності.

Цей захід відкрито для громадськості і безкоштовно, але кількість місць обмежена і вимагає завершення "реєстраційну форму».

Перевірте розклад та додаткова інформація за адресою: II муніципального конференції з шуми, вібрація і порушення Сонора


2015 17 березня 2015

Звуки в Бразилії Кіно: Підступність Martins і звук "місто є одним?"

Хитрість

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). Інтерв'ю з Guile Мартінс , відповідальність за звукового оформлення " місто є одним "(Adirley Queiroz, 2011).

Вільям Фаркаш: Як ви потрапили в "місто є одним"? У вас є колишні відносини з Adirley?

Підступність Martins зустрівся Adirley в 2006 році, під час кінофестивалю в Флоріанополіс. Sobre a Maré ”. Наш короткий були показані, він з " реп - кутку Ceilândia ", і я з" Про Tide ". Ми багато говорили, але я думаю, більше про футбол, ніж кіно. Ми знову зустрілися в 2009 році на фестивалі в Бразиліа, я був там представити документальний фільм " Tarabatara ", в якому я з Direct Sound і редагування звуку. У той час я пішов у дубль водоспад ванній Ceilândia в красивих водах Гояс, щось, що змусило мене дуже щасливим, ефір трохи страждання, перебуваючи в Бразилії, генерального плану, невідомого і негостинне для мене місці. У Ceilândia почув звук машин, продавців ярмарки, людей, що йдуть по вулицях, футбольних матчів на кожному розі, зрештою, людський ландшафт і здаватися дуже відрізняється від генерального плану та схеми кінофестивалю. Це було, коли я відвідав " День страйку "в будинку Adirley і більше говорили про звук, як зробити звуки Ceilândia та інших зламані, не вдаючись до використання" зйомки звук і сирени на відстані ", що і набридло як естетичний пропозиції. Ми говоримо про звуки, які зникають з плином часу, заточування ножів, один Біжу постачальника ...

Продовжити читання


2015 6 березня 2015

Звуки в Бразилії Кіно: Фернандо Хна і Даніель Turini і звук "Аванті Пополо" і "Місто є одним?" - Частина III

Місто і так

Daniel Turini . Третя і заключна частина інтерв'ю зі звуком професіоналів Фернандо хною і Даніель Turini . Звуки " місто є одним "(Adirley Кейруш, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. Вільям Фаркаш: Про "Місто тільки [1]" Я думаю, що це повністю інший випадок. Деякі намагаються відновити в пост-продакшн, деякі речі, переконайтеся, розбірливість деяких планах і зробити суміш, яка Тримайте плівку. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. Час від часу, фільм фліртує з естетикою гіпер-реалістичний звук [2], в якій у вас є умова слух досить посилюється при будь-яких обставин звучало, видавати звуки, що виробництво документ так навряд чи будуть реєструватися , Цікаво, а потім, якщо що звук Гіперреалізм естетика була натяк Adirley .

Фернандо Хна: Хто може відповісти вам більш правильно це ж Підступність Martins . Чим приїхав сюди, цей автомобіль Головне наприклад, мав при редагуванні зображень, повинні були угоди між ними. Що таке досить розумний супер редагування звуку. Дуже небагато звучить базі даних, всі звуки, зняті під час фільму, навіть на місці. Я думаю, коли Підступність зробив звук ...

Продовжити читання


2015 23 лютого 2015

Звуки в Бразилії Кіно: Фернандо Хна і Даніель Turini і звук "Аванті Пополо" і "Місто є одним?" - Частина II

Avanti Popolo

Daniel Turini . Друга частина інтерв'ю зі звуком професіоналів Фернандо хною і Даніель Turini . Будівництво звуку " Avanti Popolo "(Майкл Уорманн, 2012).

Вільям Фаркаш: Про "Аванті Пополо", як Ви увійшли у фільм? Як Майкл Warhmann зверталися до Вас? Він був обґрунтованих пропозицій в попередньому виробництві?

Даніель Turini: Насправді Міша зняв фільм у вигляді короткого фільму вже з думкою, що він може дати більше матеріалу, має кілька більш довгі плани. Я знав, що Міша раніше, фестивалі, спільні друзі, але ми не мали жодних контактів з фільмом, щоб почати роботу на ньому. Все це я говорив про підготовку виробництва, навіть думати, як звукооператор буде діяти, не було. Сталося так, що звукооператор був фінішер звук короткометражний фільм, той, хто редагував звук при ходьбі.

Продовжити читання


2015 18 лютого 2015

Звуки в Бразилії Кіно: Фернандо Хна і Даніель Turini і звук "Аванті Пополо" і "Місто є одним?" - Частина I

братство звуків і сигар

Daniel Turini . Перша частина інтерв'ю зі звуком професіоналів Фернандо хною і Даніель Turini . Навчання, шумів і: думаючи, що звук в кіно.

Вільям Фаркаш: Як ви підійшли звук всесвіту в кіно?

Даніель Turini: Я зробив фільм про USP (аудіовізуальної градусів, училище зв'язку і мистецтв, Університет Сан-Паулу) і вже в ході спеціалізувалася на звук і змонтувати мене, коли я почав працювати вже робив звук і працював з звук з тих пір. Робити інші речі, у мене є короткі фільми, які я, спрямованих, я сценарій, робити інші речі, але робочий день-у-день зі звуком. Це більш цілеспрямований підхід в оповіданні, так що моя підготовка драма, несподіваний розвиток. Так що це не як нонсенс Робота зі звуком або сценарію або інших областях. Я насправді працює з еволюцією драми в часі. Звичайно, є кілька областей, в кіно, але я б визначив трохи, як з плином часу звук є фундаментальним, збірку або структури скрипта. Я думаю, що моя спеціальність працює це, зрозуміти цю структуру через звук або інших мовах і працювати. І це трохи далі трохи з утворенням Фернандо (хною).

Фернандо Хна: Що є протилежністю того, що! (Сміх у залі). Я пішов у звук для кіно випадково. Я працював у рекламному студії і один з робітників там працював у студії Міріам Бідермен і запропонували місце для неї, що вона в кінцевому підсумку не приймає і запитав, чи хочу я, якби я знав, як це зробити. Я сказав так, і інше. Але це була брехня, я не роблю, я просто хотів. Я був там в середині нахабства, в студії Міріан, називається Аль ефекти Фільми та отримувати там вони запитали, чи знаю я, як це зробити, і я сказав, що ні, але це було трохи краще знання Pro Tools і деякі технічні речі правильно, і вони мали попит на нього. Просто ввівши цю хвилю, вхідний напівхвиля, Кроки ...

Продовжити читання