2015 23 лютого 2015

Звуки в Бразилії Кіно: Фернандо Хна і Даніель Turini і звук "Аванті Пополо" і "Місто є одним?" - Частина II

Avanti Popolo

Daniel Turini . Друга частина інтерв'ю зі звуком професіоналів Фернандо хною і Даніель Turini . Будівництво звуку " Avanti Popolo "(Майкл Уорманн, 2012).

Вільям Фаркаш: Про "Аванті Пополо", як Ви увійшли у фільм? Як Майкл Warhmann зверталися до Вас? Він був обґрунтованих пропозицій в попередньому виробництві?

Даніель Turini: Насправді Міша зняв фільм у вигляді короткого фільму вже з думкою, що він може дати більше матеріалу, має кілька більш довгі плани. Я знав, що Міша раніше, фестивалі, спільні друзі, але ми не мали жодних контактів з фільмом, щоб почати роботу на ньому. Все це я говорив про підготовку виробництва, навіть думати, як звукооператор буде діяти, не було. Сталося так, що звукооператор був фінішер звук короткометражний фільм, той, хто редагував звук при ходьбі.

Продовжити читання


2015 18 лютого 2015

Звуки в Бразилії Кіно: Фернандо Хна і Даніель Turini і звук "Аванті Пополо" і "Місто є одним?" - Частина I

братство звуків і сигар

Daniel Turini . Перша частина інтерв'ю зі звуком професіоналів Фернандо хною і Даніель Turini . Навчання, шумів і: думаючи, що звук в кіно.

Вільям Фаркаш: Як ви підійшли звук всесвіту в кіно?

Даніель Turini: Я зробив фільм про USP (аудіовізуальної градусів, училище зв'язку і мистецтв, Університет Сан-Паулу) і вже в ході спеціалізувалася на звук і змонтувати мене, коли я почав працювати вже робив звук і працював з звук з тих пір. Робити інші речі, у мене є короткі фільми, які я, спрямованих, я сценарій, робити інші речі, але робочий день-у-день зі звуком. Це більш цілеспрямований підхід в оповіданні, так що моя підготовка драма, несподіваний розвиток. Так що це не як нонсенс Робота зі звуком або сценарію або інших областях. Я насправді працює з еволюцією драми в часі. Звичайно, є кілька областей, в кіно, але я б визначив трохи, як з плином часу звук є фундаментальним, збірку або структури скрипта. Я думаю, що моя спеціальність працює це, зрозуміти цю структуру через звук або інших мовах і працювати. І це трохи далі трохи з утворенням Фернандо (хною).

Фернандо Хна: Що є протилежністю того, що! (Сміх у залі). Я пішов у звук для кіно випадково. Я працював у рекламному студії і один з робітників там працював у студії Міріам Бідермен і запропонували місце для неї, що вона в кінцевому підсумку не приймає і запитав, чи хочу я, якби я знав, як це зробити. Я сказав так, і інше. Але це була брехня, я не роблю, я просто хотів. Я був там в середині нахабства, в студії Міріан, називається Аль ефекти Фільми та отримувати там вони запитали, чи знаю я, як це зробити, і я сказав, що ні, але це було трохи краще знання Pro Tools і деякі технічні речі правильно, і вони мали попит на нього. Просто ввівши цю хвилю, вхідний напівхвиля, Кроки ...

Продовжити читання


2015 15 січня 2015

Інтерв'ю з звукорежисер Хосе Луїс Діас

JLD

ABC . Я пов'язаний з Бразильської асоціації кінематографії з 2000 року У 2002 році ми провели в Ріо-де-Жанейро перше засідання звукових професіоналів в рамках ABC . Для нас, щоб виконати роботу в Сан-Паулу в тому ж році, я запросив Карлос Klachquin , який був Dolby консультант по Латинській Америці, виступити з доповіддю про історію звуку в технології кіно. Незабаром після цього він приєднався до ABC і зробив багато речей разом. У 2010, думаючи про те, хто ми могли б запросити з-за меж Бразилії, звуковий дебатів в тиждень ABC . O Segredo dos Seus Olhos “, ganhador do Oscar de Melhor Filme Estrangeiro daquele ano. Карлос запропонував мені Хосе Луїса Діаса , і він сказав нам трохи про останньому місці роботи він займав напрямок звуку " Таємниця в його очах », лауреат премії Оскар за кращий іноземний фільм року.

8º Festival Cinemúsica em 2014, em Conservatória, RJ. У наступні роки ми будемо продовжувати, щоб відповідати, коли він був запрошений для участі в Другого Національних зборів бразильського Cinema Sound фахівців , що відбулася в 8 Cinemúsica фестивалю в 2014 році, в реєстрі, RJ. Там він і Гвідо Berenblum , який був його учнем, провів обговорення на звук в аргентинському кіно. Це було прекрасною можливістю для, через звук, могли б зміцнити зв'язки між нашими кінематографа.

Relatos Selvagens , filme de enorme sucesso de público na Argentina e atualmente em cartaz no Brasil, onde também tem feito sucesso. Робота над яким Хосе Луїс Діас представив нас було на звуковий виконання дикої Звіти , величезний блокбастер в Аргентині і в даний час виставлені в Бразилії, де він також був успішним. Хосе Луїс має канал YouTube, де щедро надає інформацію про звук в кіно. Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ) no final de outubro de 2014. Нещодавно він завантажив 4 відео , зняті під час лекції яка координувала під час впливу на каперсів ( Аргентина палати провайдерів, телебачення і радіомовлення виробників обладнання ) наприкінці жовтня 2014 року.

Продовжити читання


2015 5 січня 2015

Звук "Wild Звіти" - Частина IV

Relatos Selvagens ” (Damian Szifrón, 2014) que ocorreu na CAPER 2014 ( Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Falamos um pouco de dublagens. Четверте і останнє частиною бесіди про звук " Wild Звіти "(Damian Szifrón, 2014), яка сталася в каперсів 2014 ( Аргентинська палата постачальників і мовного обладнання Виробники ). Ми трохи поговорили озвучку.

Діалогове редактор "Salvaje повідомляє« був Науель Паленке . Завдання редагування так трудомістким, що інший редактор, Матіас Vilaro, відповідав тільки для регулювання озвучку, не додаткове тягар Науель. У ході бесіди не котируються Нахуель Паленке. Але тут я даю вам кредит.

Хосе Луїс Діас , на початку розмови, показаний фрагмент з фільму " Вино для Робар ". Хосе Луїс звертає увагу на фразу «це не моя вина", де ви можете почути фоновий шум (подорожують колесами автомобіля). Продовжити читання


2014 23 грудня 2014

Звук "Wild Звіти" - Частина III

Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ). Третя частина розмови про звук " Wild Звіти "(Damian Szifrón, 2014), яка сталася в каперсів 2014 ( Аргентини палати постачальників і мовного обладнання виробників ).

Густаво Santaolalla коротко розповідає свої відносини з "дикої повідомляє« у відео, що відправляється конференції. Він також говорить про основні музики редагування.

Хосе Луїс Діас каже, що музика є важливим елементом у кіно. Заряд музики "Дика Звіти" Густаво Santaolalla було, хто живе в Лос-Анджелесі. Таким чином, він не був присутній на конференції і направив відео йде про процес роботи у фільмі. Його перший контакт з фільмом, коли я був у відпустці зі своєю родиною в Мендоса - Аргентина, коли виробник зміг зв'язатися з ним. Кілька місяців по тому, Аргентині, Густаво зазначає історії «дикого повідомляє« з напрямків від одного. Після прочитання книги з розповідями про «дикої звітність" Густаво запитує його друг уявити Даміана Szifrón , тому що я хотів бути у фільмі. Нарешті, в Бельгії, два зустрічалися особисто. У той час трапилося фестиваль Генті, музики і театрального фестивалю, де Густаво Santaolalla участь в якості присяжного засідателя.

Продовжити читання