2015 17 березня 2015

Звуки в Бразилії Кіно: Підступність Martins і звук "місто є одним?"

Хитрість

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). Інтерв'ю з Guile Мартінс , відповідальність за звукового оформлення " місто є одним "(Adirley Queiroz, 2011).

Вільям Фаркаш: Як ви потрапили в "місто є одним"? У вас є колишні відносини з Adirley?

Підступність Martins зустрівся Adirley в 2006 році, під час кінофестивалю в Флоріанополіс. Sobre a Maré ”. Наш короткий були показані, він з " реп - кутку Ceilândia ", і я з" Про Tide ". Ми багато говорили, але я думаю, більше про футбол, ніж кіно. Ми знову зустрілися в 2009 році на фестивалі в Бразиліа, я був там представити документальний фільм " Tarabatara ", в якому я з Direct Sound і редагування звуку. У той час я пішов у дубль водоспад ванній Ceilândia в красивих водах Гояс, щось, що змусило мене дуже щасливим, ефір трохи страждання, перебуваючи в Бразилії, генерального плану, невідомого і негостинне для мене місці. У Ceilândia почув звук машин, продавців ярмарки, людей, що йдуть по вулицях, футбольних матчів на кожному розі, зрештою, людський ландшафт і здаватися дуже відрізняється від генерального плану та схеми кінофестивалю. Це було, коли я відвідав " День страйку "в будинку Adirley і більше говорили про звук, як зробити звуки Ceilândia та інших зламані, не вдаючись до використання" зйомки звук і сирени на відстані ", що і набридло як естетичний пропозиції. Ми говоримо про звуки, які зникають з плином часу, заточування ножів, один Біжу постачальника ...

Продовжити читання


2015 6 березня 2015

Звуки в Бразилії Кіно: Фернандо Хна і Даніель Turini і звук "Аванті Пополо" і "Місто є одним?" - Частина III

Місто і так

Daniel Turini . Третя і заключна частина інтерв'ю зі звуком професіоналів Фернандо хною і Даніель Turini . Звуки " місто є одним "(Adirley Кейруш, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. Вільям Фаркаш: Про "Місто тільки [1]" Я думаю, що це повністю інший випадок. Деякі намагаються відновити в пост-продакшн, деякі речі, переконайтеся, розбірливість деяких планах і зробити суміш, яка Тримайте плівку. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. Час від часу, фільм фліртує з естетикою гіпер-реалістичний звук [2], в якій у вас є умова слух досить посилюється при будь-яких обставин звучало, видавати звуки, що виробництво документ так навряд чи будуть реєструватися , Цікаво, а потім, якщо що звук Гіперреалізм естетика була натяк Adirley .

Фернандо Хна: Хто може відповісти вам більш правильно це ж Підступність Martins . Чим приїхав сюди, цей автомобіль Головне наприклад, мав при редагуванні зображень, повинні були угоди між ними. Що таке досить розумний супер редагування звуку. Дуже небагато звучить базі даних, всі звуки, зняті під час фільму, навіть на місці. Я думаю, коли Підступність зробив звук ...

Продовжити читання


2015 23 лютого 2015

Звуки в Бразилії Кіно: Фернандо Хна і Даніель Turini і звук "Аванті Пополо" і "Місто є одним?" - Частина II

Avanti Popolo

Daniel Turini . Друга частина інтерв'ю зі звуком професіоналів Фернандо хною і Даніель Turini . Будівництво звуку " Avanti Popolo "(Майкл Уорманн, 2012).

Вільям Фаркаш: Про "Аванті Пополо", як Ви увійшли у фільм? Як Майкл Warhmann зверталися до Вас? Він був обґрунтованих пропозицій в попередньому виробництві?

Даніель Turini: Насправді Міша зняв фільм у вигляді короткого фільму вже з думкою, що він може дати більше матеріалу, має кілька більш довгі плани. Я знав, що Міша раніше, фестивалі, спільні друзі, але ми не мали жодних контактів з фільмом, щоб почати роботу на ньому. Все це я говорив про підготовку виробництва, навіть думати, як звукооператор буде діяти, не було. Сталося так, що звукооператор був фінішер звук короткометражний фільм, той, хто редагував звук при ходьбі.

Продовжити читання


2015 18 лютого 2015

Звуки в Бразилії Кіно: Фернандо Хна і Даніель Turini і звук "Аванті Пополо" і "Місто є одним?" - Частина I

братство звуків і сигар

Daniel Turini . Перша частина інтерв'ю зі звуком професіоналів Фернандо хною і Даніель Turini . Навчання, шумів і: думаючи, що звук в кіно.

Вільям Фаркаш: Як ви підійшли звук всесвіту в кіно?

Даніель Turini: Я зробив фільм про USP (аудіовізуальної градусів, училище зв'язку і мистецтв, Університет Сан-Паулу) і вже в ході спеціалізувалася на звук і змонтувати мене, коли я почав працювати вже робив звук і працював з звук з тих пір. Робити інші речі, у мене є короткі фільми, які я, спрямованих, я сценарій, робити інші речі, але робочий день-у-день зі звуком. Це більш цілеспрямований підхід в оповіданні, так що моя підготовка драма, несподіваний розвиток. Так що це не як нонсенс Робота зі звуком або сценарію або інших областях. Я насправді працює з еволюцією драми в часі. Звичайно, є кілька областей, в кіно, але я б визначив трохи, як з плином часу звук є фундаментальним, збірку або структури скрипта. Я думаю, що моя спеціальність працює це, зрозуміти цю структуру через звук або інших мовах і працювати. І це трохи далі трохи з утворенням Фернандо (хною).

Фернандо Хна: Що є протилежністю того, що! (Сміх у залі). Я пішов у звук для кіно випадково. Я працював у рекламному студії і один з робітників там працював у студії Міріам Бідермен і запропонували місце для неї, що вона в кінцевому підсумку не приймає і запитав, чи хочу я, якби я знав, як це зробити. Я сказав так, і інше. Але це була брехня, я не роблю, я просто хотів. Я був там в середині нахабства, в студії Міріан, називається Аль ефекти Фільми та отримувати там вони запитали, чи знаю я, як це зробити, і я сказав, що ні, але це було трохи краще знання Pro Tools і деякі технічні речі правильно, і вони мали попит на нього. Просто ввівши цю хвилю, вхідний напівхвиля, Кроки ...

Продовжити читання


2015 15 січня 2015

Інтерв'ю з звукорежисер Хосе Луїс Діас

JLD

ABC . Я пов'язаний з Бразильської асоціації кінематографії з 2000 року У 2002 році ми провели в Ріо-де-Жанейро перше засідання звукових професіоналів в рамках ABC . Для нас, щоб виконати роботу в Сан-Паулу в тому ж році, я запросив Карлос Klachquin , який був Dolby консультант по Латинській Америці, виступити з доповіддю про історію звуку в технології кіно. Незабаром після цього він приєднався до ABC і зробив багато речей разом. У 2010, думаючи про те, хто ми могли б запросити з-за меж Бразилії, звуковий дебатів в тиждень ABC . O Segredo dos Seus Olhos “, ganhador do Oscar de Melhor Filme Estrangeiro daquele ano. Карлос запропонував мені Хосе Луїса Діаса , і він сказав нам трохи про останньому місці роботи він займав напрямок звуку " Таємниця в його очах », лауреат премії Оскар за кращий іноземний фільм року.

8º Festival Cinemúsica em 2014, em Conservatória, RJ. У наступні роки ми будемо продовжувати, щоб відповідати, коли він був запрошений для участі в Другого Національних зборів бразильського Cinema Sound фахівців , що відбулася в 8 Cinemúsica фестивалю в 2014 році, в реєстрі, RJ. Там він і Гвідо Berenblum , який був його учнем, провів обговорення на звук в аргентинському кіно. Це було прекрасною можливістю для, через звук, могли б зміцнити зв'язки між нашими кінематографа.

Relatos Selvagens , filme de enorme sucesso de público na Argentina e atualmente em cartaz no Brasil, onde também tem feito sucesso. Робота над яким Хосе Луїс Діас представив нас було на звуковий виконання дикої Звіти , величезний блокбастер в Аргентині і в даний час виставлені в Бразилії, де він також був успішним. Хосе Луїс має канал YouTube, де щедро надає інформацію про звук в кіно. Câmara Argentina de Provedores e Fabricantes de Equipamentos de Radiodifusão ) no final de outubro de 2014. Нещодавно він завантажив 4 відео , зняті під час лекції яка координувала під час впливу на каперсів ( Аргентина палати провайдерів, телебачення і радіомовлення виробників обладнання ) наприкінці жовтня 2014 року.

Продовжити читання