2014 26 жовтня 2014

Звучності в бразильському кіно: Руді зал і звук "Фільми, аспірин і стерв'ятники» - ЧАСТИНА I

Вільям Фаркаш

В червні 2013 року, я почав, будучи студентом БА в кіно та аудіовізуальних, Федеральним університетом Флуміненсе, опитування студентів досліджень під керівництвом професора Фернандо Мораіш да Кошта . Довелося вивчати звуки в деяких фільмах в сучасної бразильської кіно і принести досвід реалізації звуку з більш академічної мислення. Тобто, щоб звукові професіоналів звукові в бразильському кінематографа і його постановки також пов'язаний з більш теоретичного мислення. Незабаром, Фернандо і я разом, ми вибрали чотири бразильських фільмів, знятих в період між 2005 і 2013 я провів інтерв'ю з п'ятьма професійного звуку, пов'язаного з обраними фільмами. Від читання літератури по звуку в кіно і на інтерв'ю, я написав статтю, намагаючись зв'язати досвідом, які пройшли такий професійний та більш теоретичний читання звуку в кіно.

Результатом були стенограми п'яти інтерв'ю та написання наукової статті. Те, що я поділитися нижче інтерв'ю з Марсіо палати . Marcelo Gomes . Взявши в якості своєї північної досвід у виконанні прямого звуку захоплення з фільму " Кіно, аспірин і стерв'ятники "(2005) режисера Марсело Гомес .

З нагоди публікації в ремісників звуку , інтерв'ю була розділена на три блоки: I. Історія і початок звукових, II- досвід у залученні прямих звук у фільмі Кіно, аспірин і стерв'ятники (Марсело Гомес, 2005) і Panorama III- поточний показник звуку в професійних ринках аудіовізуальних.

Продовжити читання


2014 20 вересня 2014

Важливість звуку в кіно шляхом Геральдо Мораес

Міні документальний зробив з режисером, письменником і продюсером Геральдо Мораїша про важливість звуку в фільмі.


2014 17 вересня 2014

Круглий стіл "Саундтрек в цифрову епоху"

Круглий стіл на тему "Soundtrack в цифрове століття", що відбувся в Куритиба, Бразилія 12 вересня в школі Жовтий Аудіо інститут. Grace Torres e dos músicos Rodrigo Lemos ( Lemoskine ), Demian Garcia e Vadeco . Посередництво був Джон Казерта , за участю музиканта Грейс Торрес і музикантів Родріго Лемос ( Lemoskine ), Деміан Гарсія і Vadeco . Дивитися повний потокове таблиці:


2014 15 вересня 2014

Історія та техніка бразильського кіно Sound

"Дорогоцінний запис виступу майстра прямого звуку бразильського кіно", каже Девід Пеннінгтон . 7º Festival Cine Música , o cineasta e técnico de som direto Walter Goulart , um dos profissionais do som cinematográfico mais experientes do Brasil em atividade, contou um pouco da história do som no cinema nacional na companhia de Roberto Carvalho , Fernando Ariani e Gustavo Andriewiski . У вересні 2013 під час експозиції історичних резонансів - безпечних технологій в бразильському кіно , який був частиною d сьомий Cine музичний фестиваль , режисер і прямий звукооператор Вальтер Гуларт , один з найдосвідченіших фахівців в кінематографічний звук діяльності в Бразилії, сказав трохи історії звуку у вітчизняному кіно в компанії Роберто Карвальо , Фернандо Ariani і Густаво Andriewiski . Запис Девід Пеннінгтон .


2014 9 вересня 2014

Які таємниці ховаються саундтреки?

мистецтво художник

Програма Мистецтво Виконавець »з ТВ Бразилія, підготували спеціальний випуск для" розгадати таємниці, які лежать в основі саундтреків, художній жанр, який поєднує в собі музику, голоси, шуми і різні звукові ефекти, щоб дати більше життя і хвилювання до фільмів , романи, п'єси і телевізійні програми ".

Tato Taborda , o gerente-executivo de música da TV Brasil Ricardo Vilas , e Flavia Ventura , que compõe algumas trilhas para o próprio Arte do Artista. Програма спирається на свідчення відомих фахівців з області як композитора Девіда Tygel , диригент і музичний продюсер Тато Taborda , виконавчий менеджер музичного телебачення Бразилія Рікардо Вилас , і Флавія Вентура , який склав кілька треків для самого мистецтва художник.

Виїзд по повній програмі Page "Які таємниці ховаються саундтреки?": Мистецтво художника