2015 17 червня 2015

Дивіться таблиці Тиждень 2015 ABC

Вони тепер доступні для онлайн-перегляду таблиць ABC Тижня 2015 , яка проходила з 13 по 15 травня в бразильському кіно в Сан-Паулу. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Підвищений у Бразильської асоціації кінематографії , ABC тиждень є унікальна можливість в країні зустрічі особистостей з різних областей, що відображають кіно на своєму ринку праці. Крім надання дебати, конференції, панелей та майстер-класи, які безпосередньо сприяють прогресу бразильського кіно.

Цього року звук дебати присутній в основному в наступних таблицях:

José Luiz Sasso , Luiz Adelmo Manzano , Rodrigo Meirelles e Armando Torres Jr. Звук в серіалі - «Рішення різні звукові аспекти в серіалі -. Захоплення прямий звук на пост-продакшн і процес обробки" З Хосе Луїса Сассо , Луїс Мансано Адельма , Родріго Meirelles і Армандо Торрес молодший

Введення в Звук на аудіовізуальним (серіал, довгі, короткі і документальні) - "Читання сценарію, слухати режисера, який ми можемо висловити через звук. Всі звуки вже в Direct Sound? Використання і проблематично. Важливість голосу. Tide Борхеса і Карлос Abbate .

Продовжити читання


2015 23 квітня 2015

ABC тиждень 2015

тиждень ABC 2015

Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. З 13 по 15 травня Бразильська асоціація кінематографії показує Тиждень ABC в 2015 році . З переповненим графіком проведення конференцій, панелей та дебати з особистостями з різних областей Бразилії та зарубіжного кінематографу, захід проходить в бразильському кіно в Сан-Паулу Він відкритий для публіки з безкоштовним входом.

Цього року, тиждень має два столи, присвячені кінематографічний звук. Вони:

День 14/05, четверг:

10h - Звук в серіалі
"Рішення різні звукові аспекти в серіалі -. Захоплення прямий звук на пост-продакшн і процес обробки"

Підтверджені учасники:

Хосе Луїс Сассо (Міксер)
Луїс Адельма Мансано (звукорежисер)
Родріго Meirelles (Виконавчий радник аудіо)
Армандо Торрес молодший (Міксер)

15 травня п'ятницю

17ч - Введення в Звук на аудіовізуальним (телесеріал, Довгий, короткометражних і документальних)
"Читання сценарію, слухати режисера, який ми можемо висловити через звук. Всі звуки вже в Direct Sound? Використання і проблематично. Важливість голоси ".

Підтверджені учасники:

Прилив Борхес (звуковий технік)
Карлос Абат (Звукорежисер)

Продовжити читання


2015 8 квітня 2015

Муніципальний II Конференція на шум, вібрація і порушення Сонора

Конференція шуму
27, 28 і 29 квітня, місто Сан-Паулу-SP обговорює вдруге боротьба шум в їх міському середовищі. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. II Конференц-зал шум, вібрація і порушення Сонора , авторами якого муніципалітету Сан-Паулу і бразильської Асоціації якості акустики ( ProAcústica ), відбувається з нагоди "Міжнародного дня інформованість шум", Міжнародний день обізнаності шуму (INAD), чия офіційна дата цього року 30 квітня.

Мета заходу полягає в інформуванні органів державної влади і суспільства в цілому про негативні наслідки шуму і звукових коливань на здоров'я людини, тим самим створюючи ефективні керівні принципи для законодавчої та адміністративної діяльності.

Цей захід відкрито для громадськості і безкоштовно, але в обмеженому просторі і вимагає завершення "реєстраційній формі».

Перевірте розклад та додаткова інформація на: II муніципального конференції з питань шуму, вібрації та порушення Сонора


2015 17 березня 2015

Звучить в бразильському кіно: Підступність Мартінс і звук "місто є одним?"

Хитрість

A Cidade é Uma Só ” (Adirley Queirós, 2011). Інтерв'ю з Guile Мартінс , відповідальність за звуковий дизайн " місто є одним "(Adirley Queirós, 2011 р).

Вільям Фаркаш: Як ви в "місто є одним"? Чи є у вас раніше відносини з Adirley?

Підступність Мартінс: Adirley зустрілися в 2006 році під час кінофестивалю в Флоріанополіс. Sobre a Maré ”. Наш короткий були показані, він з " RAP - кутку Ceilândia "і я з" на хвилі ". Ми багато говорили, але я думаю, більше, ніж про футбол кіно. Ми знову зустрілися в 2009 році на фестивалі в Бразиліа, я був там представляючи документальний фільм " Tarabatara ", в якому я прямого звуку і редагування звуку. У той час я знаю, Ceilândia прийняти ванну водоспад в красивих водах Гояс, те, що зробив мене дуже щасливим, ефір трохи страждання, перебуваючи в Бразилії, в експериментального плану, невідомого і негостинне місце для мене. У Ceilândia я почув звук машин, продавців ярмарки, людей, що йдуть по вулицях, футбольні ігри на кожному розі, врешті-решт, людський ландшафт і здаватися дуже відрізняється від генерального плану та схеми кінофестивалю. Це було, коли я відвідав " День удар "в будинку Adirley і більше говорили про звук, як насолоджуватися звуками Ceilândia та інших зламані, не вдаючись до використання" зйомки звуку і сирени на відстані ", що і набридло в якості естетичного пропозиції. Ми говоримо про звуки, які зникають з плином часу, заточування ножів, один Biju постачальника ...

Продовжити читання


2015 6 березня 2015

Звучить в бразильському кіно: Фернандо Хна і Даніель Турині та звук і "Місто Один" - Частина III "Аванті Пополо"?

Місто і так

Daniel Turini . Третя і заключна частина інтерв'ю зі звуком професійного Фернандо хни і Даніель Турині . Звуки " місто є одним "(Adirley Queirós, 2011).

”, acho que já é um caso completamente diferente. Вільям Фаркаш: Про "Місто Тільки [1]" Я думаю, що це цілком інший випадок. Деякі намагаються відновити в пост-виробництва, деякі речі, забезпечити розбірливість деяких планів і зробити суміш, які тримають фільм. , em que você tem uma condição de escuta bastante amplificada em que todos os eventos soam, produzem sonoridades que num modo de produção documental, muito dificilmente seriam gravados. Часом, фільм фліртує з естетикою гіпер-реалістичний звук [2], де у вас є стан слуху, а посилений у всіх заходах звучать, видають звуки, що в документальному режимі виробництва, буде дуже малоймовірно, записані , Цікаво те, якщо що звук Гіперреалізм естетика була натяк Adirley .

Фернандо Хна: Хто може відповісти вам з тією ж власності Підступність Мартінс . Чим приїхав сюди, цей автомобіль Головне наприклад, мав у редагуванні зображення, воно повинно було згода між ними. Що досить розумний супер редагування звуку. Дуже небагато звук банк, всі звуки в полон під час фільму, в тих же місцях. Я думаю, коли Підступність зробив звук ...

Продовжити читання