2014 10 квітня 2014

Я Муніципальна конференція з шуму, вібрації і звуку розлад

Я Муніципальна конференція з шуму, вібрації і звуку розлад

У дні 28, 29 і 30 квітня, в місті Сан-Паулу-SP обговорює перший бойовий шум в їх міського середовища. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. Я Муніципальна конференція з шуму, вібрації і звуку розлад , авторами якого муніципалітету Сан-Паулу і Бразильської асоціації із забезпечення якості акустики ( ProAcústica ) відбувається з нагоди "Міжнародного дня обізнаності про шум", в Міжнародний день поширення інформації про проблему шуму ( INAD), чия офіційна дата цього року 30 квітня.

Мета заходу полягає в інформуванні уряду і суспільства в цілому про негативних впливів шуму і звукових коливань на здоров'я людини, тим самим створюючи ефективні рекомендації для законодавчих і адміністративних дій.

Це захід відкрито для громадськості і безкоштовно, але кількість місць обмежена і вимагає завершення "реєстраційній формі".

Перевірте графік і більше інформації: я Муніципальна конференція з шуму, вібрації і звуку розлад


2014 10 квітня 2014

За лаштунками в Південно-західному кіно Sound Design

Проект Vulgo Звук недавно випустила новий епізод їх веб-серії. Цього разу зосередившись на процесі звуку створенні фільму Південно-Західної (Едуардо Нуньєс, 2012):

"Ви знаєте різницю між об'ємним звуком, прямого звуку, звукові ефекти і саундтрек? У цьому відео, режисер Едуардо Нуньєс і звук команди поділився з нами процес реалізації звукового кіно Південно-Західної ".


2014 5 квітня 2014

ABC Тиждень 2014

ABC Тиждень 2014

Semana ABC 2014 . Com uma programação recheada de conferências, painéis e debates com personalidades de diversas áreas do cinema do Brasil e do exterior, o evento acontece na Cinemateca Brasileira em São Paulo e é aberto ao público com entrada franca. Від 07 до 09 травня по Бразильської асоціації кінематографії представляє ABC Тиждень 2014 . З насиченим календарем лекцій, панелей і дискусій з особистостями з різних областей фільму Бразилії і за кордоном, захід відбувається в Бразилії Кіно в Сан-Паулу і відкритий для публіки з безкоштовним входом.

Цього року тиждень має дві таблиці, присвячені кінематографічний звук зібралися в перший день заходу. До них відносяться:

День 07/05, середа:

9:30 ранку Таблиця 1
"Médoto робота прямим звуком - Робочі процедури, які використовуються в захопленні прямого звуку в епоху цифрового багатоканального: традиції і розрив".

Учасники:
Джон Годой - Тренер Direct Sound та аудіовізуальної професор ECA / УСП.
Дебора Опольські - видавець Діалоги
Віллем день - редактор
Посередництво: Tide Борхес , ABC - Технічні Direct Sound і професор плівки курс в FAAP.

Таблиця 4 18:30
"Гучність поточних бразильських фільмів".

Учасники:
Вірджинія Флорес - Label Maker і звук
Едуардо Сантос Мендес - саунд-дизайнер і професор аудіовізуального ЕКА / УСП.
Фернандо Хна - Sound Editor
Даніель Turini - Sound Editor
Посередництво: Adelmo Луїс Мансано - звукорежисер

Перевірте повний розклад подій: Тиждень ABC 2014


2014 29 березня 2014

Мистецтво Sound Mixer

7º Festival CineMúsica eo I Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro . Сертифікований звуковий мікшер Вальтер Гуларт , один з найдосвідченіших фахівців у кінематографічний звук Бразилії в діяльності, каже мистецтво Direct Sound в інтерв'ю Девід Пеннінгтон на 09/08/2013, протягом сьомого CineMúsica фестивалю і я Національна Meeting Professionals Звук бразильського кіно .


2014 11 березня 2014

JLS Звукові Послуги

JLS LOGO - позитивна мати TIFF

Ремісники Звук тепер має підтримку JLS Sound об'єктів . JLS Facilidades Sonoras , fundado em junho de 1993, é uma das principais empresas de finalização sonora de filmes do Brasil e tem como seu Diretor, José Luiz Sasso , um profissional com mais de 45 anos de experiência em áudio para cinema, o que o coloca em paralelo com parte da própria história da evolução técnica e criativa do som no Cinema Brasileiro. Студія JLS , товарним знаком JLS безпечні засоби , заснована в червні 1993 року, є одним з провідних звук завершення фільмів з Бразилії і має своєю директор Хосе Луїс Сассо , професіонал з більш ніж 45-річний досвід в області аудіо для фільму, який ставить його поряд частини історії техніки та творчої еволюції звуку в бразильському кіно.

Дізнатися більше про JLS: JLS Студія