2015 9 вересня 2015

Каталог CineMúsica 2015

Він доступний для огляду і запросити CineMúsica +2015 каталог. Каталог, що містить цінний історичний і дуже важливий матеріал для розвитку національного кіно. Особливо стенограма таблиць II Національний бразильський Cinema Sound Professionals Meeting і різноманітність інформації про процеси створення і звукових робіт у фільмах, розказаних фахівців в області.

Приємного читання!

Каталог CineMúsica 2015


2015 9 вересня 2015

Синтез III ENPSCB

III ENPSCB

Ми, учасники III професіоналів Національний бразильський Cinema Sound зборів, зустрічі на 9 фестивалі CineMúsica, 04-07 вересня 2015 в і в консерваторії-RJ, оцінили здобутки першої наради в 2013 році і зрозумів, що:

- Взаємодія між гостями, що просуваються в три роки зустріч матеріалізувалися створюючи досвід роботи за межами фестивалю, краще зв'язок між фахівцями з різних ЕТАП року виробництво звуковий фільм;
- Роль виховання нових поколінь про звук в кіно є фундаментальним, і наше завдання. Щоб зробити це, ми слідуємо натхненний піонерської роботі відомого звукорежисером Вальтер Гуларт дивлячись консолідувати наші спеціальних технічних знань;
- Наявність латиноамериканських фахівців звукових довела важливо заохочувати і розширювати обмін технічною та ринкової практики.


Для Четверте нарада, яке відбудеться у вересні 2016 року, наша взаємодія з університетами та технічними навчальними курсами буде розширений, а також наші зусилля, щоб:
- Для поліпшення якості зображення в CineMúsica фестивалю, забезпечуючи калібрування дисплея кімнаті нагородами фільмів і стандартизації виробництва копій;
- Розгорнути партнерства, щоб стимулювати більш високу продуктивність наших фахівців і підвищити технічну якість нашого промислового парку;
- Щоб продовжити публікацію матеріалів про засіданнях та технічних документів, щоб зробити звук методології.
CTAv e a ROB FILMES . Ще раз спасибі за партнерства з SEBRAE, в DELART, в CTAv і КІНО Роб.


2015 17 серпня 2015

Книга: Як звук Карлоса Abbate кіно

Карлос Абат

Хороші новини для звуковий світ ФІЛЬМ!

MIS , dentro da programação do 26 o Festival Internacional de Curtas Metragens de São Paulo . Через рік після його виходу на іспанській, Аргентина, Карлос Абат кидає свою книгу португальською мовою в Сан-Паулу, 27 серпня, в 18pm на MIS, в рамках програми в 26-й Міжнародній Short Film Festival Сан-Паулу.

III Encontro Nacional de Profissionais de Som do Cinema Brasileiro , para uma sessão de autógrafos e para participar da mesa de debate “Som e Montagem: interação técnica e conceitual” com Karen Akerman , Ricardo Pretti , Vanessa Marques e mediação de Maria Byington . У день вересня +05 буде в консерваторії / RJ, в рамках програми в 9 Фестиваль Кіно Музика і III Національних зборів бразильського Cinema Sound фахівців, до автограф-сесії і взяти участь в обговоренні стіл "звук та редагування: взаємодія технічні та концептуальні "з Карен Акерман, Рікардо Pretti, Ванесса Marques та медіації Марія Байінгтон.

Рецензія на книгу:

Та, світ не втратив його, а іноді є і хороші новини. Одним з них є запуск книги на звуковий досягнення в кіно, рідкісні тему зустрічі в бібліографії з даного питання. І здорово, що про цю новину в тому, що ця книга була обрана, щоб відкрити власні питання проектування ENERC (в національній школі експериментів у кіно Realización) і мав підтримку INCAA (Національний інститут Cine у Audiovisuales мистецтв) є в Аргентині ,

Книга була написана Карлосом Abbate, координатор Sound курс цього важливого кіношколи і одна з найвідоміших аргентинських звукових директорів, що мають у своїх кредитних фільмах, як Син нареченої (J J. Кампанелла), Повія і кита (Луїс Puenzo), Камчатка (М. Pineyro), серед інших. Продовжити читання


2015 10 серпня 2015

III Національний збори Sound фахівців бразильської Кіно

IIIENPSCB

Дні 04-07 вересня проходить в місті реєстраторів-RJ​​ Професіонали III Національний бразильський Cinema Sound зборів. Основна мета заходу полягає у сприянні більшої інтеграції серед професіоналів національної звуку в кіно. Зв'язаний   9-Кіно Музика - консерваторія Фільм Фестиваль, є можливість продемонструвати діяльність, пов'язану з кіно звуку всесвіт країни також стає новий простір для відображення та обговорення питань, пов'язаних з аудіовізуальної реалізації ринку, освіти і досліджувати звук кіно в Бразилії. Зустріч складається з круглих столів, лекцій та семінару, які доповнюють програмування Cine музики, один з кінофестивалі країни, присвяченій виключно для саундтрека фільму.

Це захід відкрито для публіки з безкоштовним входом!

2015 Список III ENPSCB:

+04 Вересень - п'ятниця

  • 14h - 16h: Особистість Сонора: Віктор Raposeiro
  • 16h - 18h: Міжнародний Гість: Карлос Klachquin з лекцією "Змішування об'єктно-орієнтованого та впровадження системи Atmos"

+05 Вересень - субота

+06 Вересень - неділя

  • 09h 12h-: Фолі семінар (Частина II) з Гута Roim Феліпе Маркес, християнської Vaisz, Rosana Стефаноні і Ренато Galimberti.
  • 14h - 16h: Данина Ернані Хеффнером.
  • 18ч: Пленарне III ENPSCB.


2015 6 серпня 2015

ФЕСТИВАЛЬ "саундтрек"

Фестиваль саундтрек
1-й фестиваль саундтрек підкреслює роль звуку у великих постановках кіно. Програма є безкоштовною і відповідає від класики, як у фільмі "Cinema Paradiso" Джузеппе Торнаторе, до останніх постановок. Музика є художня мова виділений в 1-й фестиваль саундтрек, що відбулася в Бразиліа, між 7 і 11 серпня 2015 громадськість може спостерігати вибір фільмів відомих пісень, і брав участь у чаті на саундтрек з вокалістом групи першокурсник Руді, Філіп Seabra, нагороджений слід складу фільму "Дикий Захід Caboclo". Ви також будете мати можливість взяти участь у сесії німого кіно "Carlitos поліції" (1916), з саундтреком у виконанні на фортепіано.

Відкриття сесії платить дань в Бразиліа з документального фільму "Будинок меблів" режисера Жозе Едуарду Бельмонте. Група Колоніальний Меблі Acaju коментуватиме на плівці відразу після перегляду. А в неділю (09), День Батька, фільм Малюк (1921), Чарлі Чаплін, відзначає дату. Батьки і діти взяли участь у сесії разом виграти подарунки. Перший фестиваль, присвячений Бразиліа саундтрек є ініціативою композитора і саунд-дизайнер Габріель Пінейро, який також є куратором заходу. Виробництво знаходиться у веденні Букет Фільми.