2014 11 грудня 2014

Cine Музичний каталог 2014

Доступний для огляду і консультацій CineMúsica 2014 Каталог . каталогу, який містить цінну історичну і дуже важливий матеріал для розвитку вітчизняного кінематографа. Особливо розшифровка таблиць Перший Національний бразильський Cinema Sound Professionals Meeting , текст "Де має свою історію бразильського кіно?" Олександр Зібрав на поточному номері звуком в кіно, відновлення і різноманітності інформації на творчі процеси і звукових робіт в кіно розповіли експерти у цій галузі.

Приємного читання!

CineMúsica Каталог 2014


2014 8 грудня 2014

Рецензія на книгу: "Cómo Hacer El Sonido Una Фільм" Карлос Абат

книга

Так, світ не втратив його, а іноді є і хороші новини. Одним з них є випуск книги, присвяченої звуковий досягнення в кіно, рідко можна знайти в галузевій бібліографії з цього питання. INCAA (Instituto Nacional de Cine y Artes Audiovisuales) lá na Argentina. І здорово, що про цю новину в тому, що ця книга була обрана, щоб відкрити власні питання проектування разра (Національна школа Експерименти Фільм Realización у) і мав підтримку INCAA (Національний інститут кіно та аудіовізуальних мистецтв) є в Аргентині ,

Carlos Abbate , coordenador do curso de Som dessa importante escola de cinema e um dos mais reconhecidos diretores de som argentinos, tendo em seu currículo filmes como O Filho da Noiva (J. J Campanella, 2001), A Prostituta e a Baleia (Luiz Puenzo, 1984), Kamchatka (M. Pineyro, 2002), entre outros. Книга " Cómo Hacer El Sonido Una Фільм "була написана Карлосом Abbate , координатор Sound ході цього важливого кіношколі і один з найвідоміших аргентинських звукових директорів, у вашому резюме таких фільмах, як Син нареченої (J. J Кампанелла, 2001), повія і Кіт (Луїс Puenzo, 1984), Камчатка (М. Pineyro, 2002), серед інших. Це наші Ерманос пішов вперед і видали книгу простою мовою, який може бути зрозумілий студентів або професіоналів, які починають або більше цікавої публіки про це. В даний час, ця книга не була переведена на португальську мову.

Продовжити читання


2014 3 грудня 2014

Звуки в Бразилії Кіно: Данило Карвалью і звук "Села маховики, дієслово проти вітру" - ЧАСТИНА III

Данило Карвалью

Після третьої і заключної частини інтерв'ю з с Данило Карвалью , центральна вісь звук фільму « Села маховики, дієслово проти вітру "(Олександр Верас, 2005), але також розглядаються іншого боку безпечних методів.

 

Частина III) Звук в Vilas Колеса: дієслово проти вітру

Вільям Фаркаш: Як ви підійшли до «Села Колеса: дієслово проти вітру"? Яким був ваш вхід у фільмі?

Данило Карвалью: Я працював з Алі, прийшов в себе робити інші речі, з Іво, ми вже були хорошим другом крім барних стійок, дискусії. , criou esse núcleo lá em Fortaleza que durou doze ou quatorze anos. Ганок [1] було встановлено, це ядро там в Форталеза, яка тривала дванадцять або чотирнадцять. que é aquela vila de Tatajuba [3] que por causa das dunas foi sendo coberta e mudando de local. І Villas він прийшов з цим сценарієм, який заснований на дисертації іспанської Vasconcelos [2] є одним село Tatajuba [3] через дюн покривається і зміна місця розташування. Руї писав, а потім вони пристосувалися до документального сценарію, піднімаючи деякі символи, які Всесвіту. Вони були деякі проблеми у фільмі, що Алі хотів, і ми говорили про це. Продовжити читання


2014 27 листопада 2014

Звуки в Бразилії Кіно: Данило Карвалью і звук "Села маховики, дієслово проти вітру" - ЧАСТИНА II

Данило і звук солдатів

Продовжуючи розмову, що відбулася з Данило Карвалью , центральна вісь звуку фільму « Села маховики, дієслова проти вітру "(Олександр Верас, 2005), але також розглядаються іншого боку раціональних методів, слід друга частина.

Частина II) Навчання в кіно: партнерства і відносин.

, quanto o Sábado à Noite [2] , entre outros, é justamente esse tipo de som que renova um certo cenário de cinema, um certo fazer som, e de se distanciar de um fazer som mais convencional. Вільям Фаркаш: Одна з причин, які привели мене до зацікавилися в кіно ви робите, як на колесах сіл: дієслово на вітер [1], а в ніч на суботу [2], зокрема, саме таку музику поновлення певний набір фільмів, зробити певний звук, і дистанціюватися від макіяжу в порівнянні із звичайним звуком. Це саме те, що я шукаю в своєму дослідженні, цей вид можливості створення звуку, так чи інакше. Просто підкреслити, говорити трохи більше про знімальний ж. З одного боку музика сильна для вас, ви також зробити багато фільмів, ви потім занурюють у процесі створення фільмів ...

Продовжити читання


2014 19 листопада 2014

Pernambucano звук у фільмах

Пернамбуку звук

Про Пернамбуку Sound Collective :

"Первісна ідея була одним Sound Association техніків. Але можливість прийняття обґрунтованих технічну групу в колектив більш привабливим і менш бюрократичною, і це те, що ми і зробили. Група виникла приблизно в 2012 році, з метою зробити категорія понад єдиною і сильною звукооператорів; уточнити і спробувати навчити аудіовізуального ринку і потреб звукових фахівців; STIC-RJ . Також для професіоналів може підключитися до обміну досвідом, як це було у випадку з Пернамбуку крок формалізувати роботу в місцевому кінотеатрі за допомогою ABD-PE , Канні , іноді розраховує на підтримку і поради від STIC-RJ .

Сьогодні, Пернамбуку Звук Колективний близько 20 фахівців по всій Бразилії, особливо в Північному сході. Робить регулярні зустрічі і дослідження в найближчому майбутньому, бути в змозі сприяти курси і семінари навчання для своїх членів і широкої громадськості. Як і більшість звукових професіоналів у всьому світі, які поділяють ті ж скарги, перспективи на майбутнє в тому, що звукооператори та інші аудіовізуальні фахівці можуть жити "мирно", і що, принаймні знання про métier з звукооператори (від роботи прямого звукооператора, проходячи повз редакторів і в змішувач). Для цього, колективної виробляє навчальний матеріал про професії, які розміщені на блозі . Всі тексти на португальська мати більше охоплення серед бразильців, які є частиною аудіовізуального всесвіту (особливо виробників і режисерів) ".

За Катаріна Apolonio .