2014 15 червня 2014

У Loud і хороший звук

в голосно і ясно

У Loud і хороший звук являє собою серію з чотирьох телевізійних епізодів, які досліджували траєкторію звуку в бразильському кіно. З напрямку і презентації Zuccolotto Сімоне, транслювався в 2013 році на каналі Бразилії . Незважаючи на повних програм не доступні в Інтернеті, цікаві вам фрагменти можуть бути перевірені на посилання нижче:


2014 16 травня 2014

Дивитися столи тижня ABC 2014

Cinemateca Brasileira em São Paulo. Таблиці в даний час доступні для перегляду в Інтернеті ABC Тиждень 2014 відбулося 07-09 травня, в бразильському кіно в Сан-Паулу. Semana ABC é uma oportunidade única no país de reunião de personalidades de diversas áreas do cinema refletindo sobre o seu mercado de trabalho. Підвищений у Бразильської асоціації кінематографії , ABC Тиждень це унікальна можливість в країні зборів особистостей з різних областей фільму розмірковуючи про свій ринок праці. Крім того, надання дебати, конференції, панелей та майстер-класи, які безпосередньо сприяти прогресу бразильського кіно.

Дебати звук в цьому році був присутній в трьох таблиць:

Таблиця 01: "Médoto робота прямим звуком - Робочі процедури, які використовуються в захопленні прямого звуку в епоху цифрового багатоканального: традиції і розрив". Debora Opolski (editora de diálogos) e Willem Dias (montador). З Джоном Годой (прямий звукооператор і професор аудіовізуального ЕКА / УСП), Дебора Опольські (редактор діалог) і Віллема днів (асемблера). Посередництво Adelmo Луїс Мансано (звукорежисер).

Eduardo Santos Mendes (sound designer e professor do curso de Audiovisual da ECA/USP) e Fernando Henna (editor de som). Таблиця 04: "Гучність поточного бразильського фільму" С. Вірджинія Квіти (асемблера і звуковий редактор), Едуардо Сантос Мендес (дизайнер і професор аудіовізуальних ЕКА / USP звуку) і Фернандо хною (звуковий редактор). Посередництво Adelmo Луїс Мансано (звукорежисер).

Таблиця 08: "Цифровий дисплей в комерційних кінотеатрах: параметри, технічні вимоги, здійснення і моніторинг і майбутнє дисплеї: кімнати, будинки і портативні." , Renata de Almeida (diretora da Mostra Internacional de Cinema de SP) e Rodrigo Monte (diretor de fotografia). З Кіко Ferraz (звуковий редактор і микшер), Рената де Алмейда (директор Міжнародного кінофестивалю СП) і Родріго Монте (оператор). Посередництво Хосе Франсіско Нето (завершення керівник).

Assista as mesas da Semana ABC 2014 na íntegra . Для доступу до інших скрижалі Week ABC в 2014 році , достатньо натиснути на посилання: Дивитися столи тижня ABC в 2014 році в повному обсязі .


2014 1 травня 2014

Інтерв'ю з саунд-дизайнер Едсон Secco

Едсон Secco

sound deigner , de um modo geral ostensivamente mal utilizado, para qualificá-lo: seja por pensar o som dos filmes como um todo integrado (relativizando distinções entre música e ruído, por exemplo); Навчання Музикант і попередній досвід в театрі, Едсон Secco відповідає у своєму фільмі працювати ряд якостей, які виправдовують використання терміну звуковий deigner, як правило, грубо зловживають, щоб кваліфікувати його: Звук, думаючи фільми як єдине ціле (зменшення відмінностей між музикою і шумом, наприклад); кратність функцій, які вона виконує, і даючи стилістична єдність для їх роботи; все ще знаходиться в ранній співпрацю, ще на стадії сценарію, у багатьох проектах, в яких вона брала участь. У цій бесіді, Едсон Secco говорив з Artisan Sound своєї кар'єри і свого особистого підходу звуку в кіно.

Продовжити читання


2014 29 квітня 2014

Введення в Sound Design

Введення в звуковий дизайн

ABC Тиждень 2014 , який відбудеться 07-09 травня в   Бразильський Кіно   в Сан-Паулу, спини цього року паралельно з його графіком, простір для поширення та випуску книг, пов'язаних з аудіовізуальної області Рекомендовані, запуск книга:. " Введення в Sound Design: прикладний аналіз систематичне довго- Фільм Сліпота "по Дебора Опольські .

"У книзі представлені роздуми про процес будівництва звукового дизайну. Структуровані у вигляді досвіду доповідей та порівняльний аналіз обговорює процес створення звуку, піднімаючи питання про внесок звукового дизайну для фільму оповідної мови.

Розділені на дві частини, перша у нас є пояснення процесу редагування звуку в деталях, обговорюючи важливість   пост-продакшн і вплив це справляє на, як фільм сприймається глядачем. Подарунки й об'єктивні методи редагування діалогу, Фолі і звуковими ефектами.

Після ми аналізуємо пост-продакшн звуковий фільм Сліпота в середовищах звукові ефекти і музику. Читач знайде сцени, ситуації, і обробляє конкретні події, в яких методи і застосовність кожного елемента можна спостерігати в деталях. "


2014 10 квітня 2014

Я Муніципальна конференція з шуму, вібрації і звуку розлад

Я Муніципальна конференція з шуму, вібрації і звуку розлад

У дні 28, 29 і 30 квітня, в місті Сан-Паулу-SP обговорює перший бойовий шум в їх міського середовища. ProAcústica ), acontece por ocasião do “Dia Internacional da Conscientização sobre o Ruído”, o International Noise Awareness Day (INAD), cuja data oficial neste ano é 30 de abril. Я Муніципальна конференція з питань шуму, вібрації і звуку розлад , авторами якого муніципалітету Сан-Паулу і Бразильської асоціації із забезпечення якості акустики ( ProAcústica ) відбувається з нагоди "Міжнародного дня обізнаності про шум", Міжнародний день поінформованості шуму (INAD), чия офіційна дата цього року 30 квітня.

Мета даного заходу є привернення уваги урядів і суспільства в цілому про негативні наслідки шуму і звукових коливань на здоров'я людини, тим самим створюючи ефективні рекомендації для законодавчих і адміністративних дій.

Це захід відкрито для громадськості і безкоштовно, але кількість місць обмежена і вимагає завершення "реєстраційній формі".

Перевірте графік і більше інформації: я Муніципальна конференція з шуму, вібрації і звуку розлад